když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

Tak se tedy hlásím :)

30. března 2009 v 22:30 | Gothic-phobia

Ahoj.. :)

nu.. tak jsem si já blázen založila další blog, na kterém budu otravovat vaše duše xD
prostě důvod je jednoduchej.. můj život, jakožto bláznivý fanynky Tokio Hotel, se nějak chýlí ke konci.. nevím, proč.. ale prostě.. je to tak.. :( moc mě to mrzí, moc ráda je poslouchám, moc ráda si zpívám jejich písničky.. ale.. ta doba, kdy jsem po nich šílela jak divá zvěř, je pryč..
*****
nu.. našla jsem si skupinu, kterou absolutně miluju a o který i tenhle blog bude.. :) jmenuje se Sirenia a moc ráda si budu shánět veškeré informace.. jen až bude čas.. raději píšu na ičku mým láskám a mám svůj klid a kravál v uších (slyší to celý město, ale co xD) a pak taky ráda píšu články na svůj blogí.. můj puntíkatej kamarád, kterej mi moc pomáhá.. ale téma toho blogu se těm mým kecům zcela vymyká nu..
*****
tak jsem si založila toto.. :) snad to bude čitelný, nějaký depresivní kecy skoro dospělý holky (podle občanky sice, jinak se budu hádat, kdo je tu dospělej xDD).. řekla bych, že jsem magor, ale docela normální magor, co miluje heavy, ghotic, rock dokonce hip-hop, nový věk a starý vykopávky jménem Depeche Mode :) nu což.. jsem prostě moc rozmanitý stvoření.. :) ale co se týče tý pověstný zlatý špice, tak vítězí metálek můj milovanej.. ♥ Sirenia mi tu řve pořád.. :) jsem strašně ráda, že jsem na tu skupinu narazila :)
*****
tak snad pár keců o mě.. :) nosím modré, pod lopatky dlouhé, sestříhané vlasy, mám čokoládové oči, který si pokaždý zmaluju totálně na černo xDD prej vypadám jak mrtvola, ale což s tím naděláme xD můj xicht je prý bílý až do modra xDD (to mají spíš šedej zákal xD) a mám permanentně mojí ímou ofinku přes pravý oko.. ne, nešilhám, bohužel si na to moje očička zvykly.. vypadám tak už pár let.. :)
*****
nosím černé nehty, silný černý linky pod očima a černý stíny, nejradši mám černé a rudé oblečení (kterýho moc nemám, tak sem vzteklá jak nevim co xD), miluju ty debilní pohledy těch homofobních hovádek, kterým div nevypadnou oči z důlků, když kolem nich projdu xD jejich blbost xD ano.. moje babička mi taky pořád hrabe na ofinku, abych si ju dala do pryč.. já to nenávidím lidi!! xD a stříhat mi ju může jenom Deniska nebo to raději vezmu do ruky sama a pižli pižli :D jo.. xD nejso lidi, aby nám ty nůžky nabrousili.. xD
*****
nu.. :) a jako.. co třeba o mě.. skupiny, co se mi líbí vám sem vypíšu v příštím článku a to ostatní taky.. :) musím jít spinkat, zítra mám školu od sedmi deseti, tak budu muset vstávat v půl pátý.. x(( achjo xD tak se mějte fayně, moje temné existence (ano ano, lásko moje, asi jsem taky "divná" xDD Lieb Dich ♥, ale to ty víš =o**) a zítra zase napíšu.. :) doufám, že se vám tu bude líbit.. :) zatím ahoj =o**
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.