když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

Záhul.. x))

11. května 2009 v 20:45 | Euphoric-Endeavor |  >Má duše

achoj.. :)

nu.. sem si myslela, že dneska umřuuuuu.. a?? byla jsem nějak podezřele hyperaktivní.. :) co se stalo?? emoušek se začal snažit, když se v pátek uzavírají všechny známky?? xDD nooo.. ani bych neřekla.. ale.. dneska jsem nedělala nic jinýho, než, že jsem se šprtala z hodiny na hodinu.. asi z nudy.. Kamča není ve škole.. si uctivě příde až ve čtvrtek, simulant jeden.. xDD nu.. tak jako.. vám musim říct.. nebejt mě, tak ti vořeši ze třídy ani neví, co jim vychází.. x)) já se totiž hned zeptám a hned čumim přes katedru Tyllový do klasifikáče.. ty její lejstra nějak nepřečtu.. má tam 30 nasumírovaných známek, kdo se v tom má vyznat, že? xDD
*****
tak jsem se jen tak mimochodem zeptala, co mi asi tak průběžně vychází.. a zase ty její xichty a kecy typu: "ááeee mě se to necééé počítááááát.." a bláá bláá xDD prostě učitelka, co čekat.. xDD ale.. Hanka mě slyšela, že u ní somruju známky, tak se ke mě přidala (hodná holka xDD) přišla další milá věta: "ááále dejte mě pokooooj všeci hůůůž.." xDD ale.. pak přišla na dobrý řešení.. řekla, abysme všeci zavřeli huby a řekla známky všem.. :) taaaakžeee.. :) ŽÁDNEJ ČTVEREC SE NEKONÁ!! z technoly mi dala za tři!!!! :) ááá já mám takovou radoooost.. :) sem jí málem skočila kolem krku xDDa pak už musela říct i suroviny, jakožto druhej odbornej předmět.. :) háháá.. xDD a já měla tu prověrku, o který sem si myslela, že "to bude krizeeee", jak jsem prohlásila, jenom sem si vytáhla papír a uctivě jsem se na něj podškrábla.. xDD nu.. a MĚLA SEM ZA DVAAA!! xDD sakra.. co víc si přát xDD takže.. technologie za tři.. :)) suroviny za tři.. :))
*****
nešrotila sem se to zbytečně.. :) a že se učim pouze ve škole před písemkou.. :) ale.. něco mi v tý palici přeci jen zůstalo.. :) hhh.. :) Gerarde neopouštěj měěěě :) ty zkoušky musím dááát.. :) ale paaak.. záchvat radosti opět náhle vystřídala tragédie.. Stroje a zařízení.. x((podle mýho mínění mi to vycházelo mezi 4 až 5.. x(( prostě to nepobírám je to těžký jak hovado.. x(( tak když mi úča řekla, že mi vychází 4, tak sem čučela jak tele na nový vrata.. xDD a prej: "ale jestli chceš trojku, tak si něco napíšeš.." a já měla takovou radost, že sem jenom čuměla.. a pak sem si uvědomila, že by to byla asi jediná 4.. :(( tak sem jí na poslední chvíli řekla, že si to teda napíšu.. :)
*****
a?? :) dala mi z tý písemky za dva :) tak mám za tři na výzo.. :) no neskákali byste to vzduchu, kdyby vám měsíc před tim málem vyšla kule?? xDD prostě škola je zažehnaná.. :) praxe bude najisto taky.. :) tak je to v pohodě.. :) ty zkoušky, to je jenom takový nepatrný završení těch tří roků :) prostě paráda.. :)
*****
ale.. čím více se mi daří ve škole, tím víc je můj osobní život víc na dně.. =´(( jako.. zvládám to ve zdraví.. pořád se stejnou dávkou antidepresiv.. už si bez nich ani neškrtnu.. :( závislost skoro stejně velká jako na Zero Cole.. x)) nu což naděláme.. ale.. udržuje mě to při životě.. doslova.. jednou jsem je kvůli nemoci vysadila na tři dny a?? shodila jsem pět kilo!!! vůbec jsem nespala.. bylo mi blbě.. duševně.. prostě totálně v hajzlu.. jako předtim, než jsem je začala brát.. než jsem si vytvořila závislost na Diazepamu.. ale to už je pryč.. x)) ten mi cvokařka sebrala.. naštěstí včas.. achjo.. prostě fetka.. x))
*****
eh.. zítra deme celá třída na úřad práce.. sraz před úřadem v deset hodin.. leute, nevíte, kde je v Plzni pracák?? xDD já teda ne :D nu což.. když nebudou lidi ze třídy na busáku, což doufám budou, tak obratem jedu směr Cheb.. xDD nu coooož.. :D já tam nikdy nebylaaa.. xDD achjo.. zase si vyslechnu kydy o tom, jak sem totálně nesamostatná a podobné.. x)) hele, kdybyste se ztráceli i na vlastní zahradě (která je mimochodem velká jak kráva) asi by vás smích přešel.. já netuším, kde u nás v Černošíně bydlí moje kámošky, ikdyž jsem tam nespočetněkrát byla.. furt.. "musíš se víc snažit.. " kurva tohle není o snaze.. prostě mám silnou dezorientaci.. x(( toť vše..
*****
nu.. nějak netuším, co si mám počít.. nejraději bych všechno nechala na Gerardovo vůli.. ale.. musím mu přeci taky trochu pomoct.. tak se snažím, jak to jen jde.. sice mě to mírně vyčerpává.. ale.. všechno to dělám z lásky.. nevím, jestli bych toho byla schopná, kdyby to mělo být z obyčejnýho přátelství.. znamenáš pro mě hrozně moc, lásko moje.. =o** nikdy to nevzdám.. pořád tu budu pro tebe.. protože ty si to zasloužíš.. =o** tak moc cu, aby tě už nic nebolelo.. abys byl v pořádku.. snažím se ti na dálku posílat hřejivá objetí.. doufám, že je cítíš.. věřím v to.. :) Lieb Dich ♥♥♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.