když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

nééééééééé - zkoušky pojebaný!!

12. června 2009 v 16:00 | Euphoric-Endeavor |  >Má duše

achoj.. =´((

nu.. titulek mluví za vše.. už jsem totálně v prdeli.. po všech stránkách.. asi bych to už měla konečně vzdát.. VŠECHNO.. tak.. čímpak začneme?? tak třeba včerejškem.. zbytek si nechám na další článek.. by se mi to sem nevešlo.. x)) hmm.. praktický zkoušky číslo dva.. nahoře na koblihárně.. tak moc jsem se bála, že si vytáhnu koblihy.. to bylo něco šílenýho.. předvčírem jsem hned po tý zkurvený neúspěšně složený zkoušce na čajovce (dílna v přízemí, kde se dělá čajový pečivo..), nedělala nic jinýho, než sem řvala, řvala a řvala.. ale rozhodně ne hned na praxi.. takovej kretén fakt nejsem, abych se rozbrečela před těma krávama mistrovejma, abych před nima ukázala svojí slabost.. to fakt ne..
*****
v tu středu jsem vypadla ze školy, hned jsem si dala do uší sluchátka a Chemiky na plný koule.. šla jsem pomalu, žádnej spěch.. bus mi jel až za hodinu a půl, tak jsem šla pomalu.. byla jsem tak v hajzlu, že jsem si zapomněla u nás v krámu u školy koupit colu.. tak jsem si ju koupila hned na autobusáku v hale.. pak jsem si zmoženě dřepla na nástupiště s číslem 8 a napila se coly.. konečně.. a pak? lidi okolo mě procházeli, slyšela jsem i přes sluchátka, jak se smějí.. začala jsem brečet.. prostě to šlo samo.. ani jsem nepípla, asi si toho ani nikdo z těch davů kolem mě nevšiml.. bylo mi tak hrozně.. =´(( vím, že jsem kretén, ale takhle moc se ten můj kreténismus ještě neprojevil.. já to ale umim, ale JSEM POMALÁ!! =´(( ale oni to vzali, jako že je to to samý..
*****
"NIC NEUMÍŠ A JEŠTĚ SI VYSKAKUJEŠ.." pořád mi to znělo v hlavě.. pomalu jsem tu hudbu neslyšela, pořád jsem viděla ty pohrdavý pohledy, to zhnusení, to, jak mě ponížily.. a taky to: "ALE JÍ JE TO OČIVIDNĚ JEDNO.. ANI TO S NÍ NEHNE.. PFFF.." kurva před nima brečet nebudu!! TO NIKDY!! takovou radost bych jim neudělala, ikdyž se mi stalo to nejhorší, co se stát mohlo.. prostě ne.. moje pocity není nic pro takový povrchní krávy!! jak se mě jednou ptali, CO VYZNÁVÁM!! když jsem si sundala bílej šátek a bílý hadry a převlíkla jsem se do černýho a vzala jsem si svůj šátek, černej s lebkama, kterej pořád nosim okolo krku.. ale to nechci řešit..
*****
chtěla jsem řešit zkoušky včerejší.. to bylo na praxi nahoře.. na koblihárně.. dělaj se tam koblížky, nějaký výrobky z listovýho těsta, chodský koláče a svatební koláčky.. nehorázně jsem se bála, že si ty koblihy vytáhnu.. =´(( šíleně.. protože je NEUMIM podle postupu, kterej na tý praxi máme.. dělala jsem je ve středu, když jsem se trochu probrala z toho nekonečnýho záchvatu.. prostě.. podle Hrníčkovejch receptů.. je to dobrá knížka a je to hrozně jednoduchý.. jenom jsem udělala kvásek a pak jsem všechno jenom smíchala dohromady, žádný žkoutky jsem nešlehala se zbytkem cukru a to další, co si nedokážu zapamatovat.. prostě jednoduchý.. a?? hrozně moc dobrý.. hlavně, když jsou horký..
*****
a musim se přiznat.. já VŮBEC NEJEDLA.. =´(( prostě mi bylo ta zle, že jsem do sebe nedostala vůbec nic.. jenom jednu tu koblížku.. horkou.. a na svačinu, co jsem měla na praxi.. to jsem měla jenom deset minut, v tu středu, když jsem čekala, až zavřu odtah, když jsem pekla s Kamčou korpus.. Kamča dostala za 4.. prolezla.. a úlevou začala brečet.. poprví jsem jí viděla brečet.. je asi fakt hodně duševně vyrovnaná a prostě jako z oceli, co se týče nervů.. já sem pravej opak.. tak jsem jí objala.. a pak čekala ještě na ten můj krutej rozsudek.. bylo mi to u prdele, celkem jsem s tim počítala, protože mě na tý praxi prostě nenávidí.. nevim proč.. protože nechtějí připustit, že mám pravdu.. ale už ke včerejšku..
*****
vezmu to hezky od rána.. vstanu, docela jsem byla v pohodě, protože mi to už bylo totálně jedno.. to si stejně tu známku asi neopravim.. tak je mi to fuk.. mamka ještě na mě: "držim pěsti.. tak.. aby sis vytáhla koláče" nooo.. a já myslela, že když tohle řekla, že to je celý v hajzlu.. já radši nic neříkala.. a láska moje mi psal, že jsem si smůlu už vybrala, tak snad by to dopadlo dobře.. tak jsem na to raději nemyslela, prostě výmaz.. ale prej jsem měla dodělat alespoň jeden výrobek, to jsem měla udělat i ve sředu.. ale ty krávy do mě hučely, že si mám začít s korpusem a furt něco.. nemohla jsem je už poslouchat, tak jsem to udělala.. krávy.. zabít je..
*****
tak jsem si řekla, že budu tentokrát dělat, jako kdyby tam nebyly.. taky, že jo.. jenom jsem řekla dobrý den a čapla jsem jeden z těch dvou obálek, co na mě čekaly na stole.. a mistrová na mě: "ne polož to, ještě si tohle přepočítáš.." a dala mi papír s recepturou.. vsadim se, že jsem držela obálku s koblihama.. takže nervozita stoupala.. lovila jsem mobil z tý nehorázně hluboký kapsy pracovních kalhot a odemkla jsem tlačítka a hledala jsem kalkulačku.. a?? opřela jsem se o boční tlačítko na přehrávání a začala na celou praxi řvát Sirenia.. hupss.. stane se.. přišlo mi to děsně ftipný xDD
*****
tak jsem to zastavila a začala jsem přepočítávat.. kupodivu ke mě mistrová nepřilítla a ten mobil mi nesebrala.. ale já vážně kalkulačku nemám xDD jen na to placatym, uřvanym přístroji.. nu.. tak jsem to měla za chvíli hotový.. tak mi to Matějková, mladá a protivná mistrová přepočítala.. a že to mám dobře.. a prej: "tak si vytáhni" sem na ní viděla, jak mi přeje koblihy, až jsem hrůzou málem omdlela.. a?? vezmu rychle jeden z těch obálek.. vyndám ten papír.. rozložim..
*****
120 SVATEBNÍCH KOLÁČKŮ, 10 CHODSKÝCH KOLÁČŮ" "kurva do prdele" trošičku ze mě vylítlo.. sakra.. nedokážete si představit tu úlevu.. pak mě napadlo, že to mohly být dvakrát koláče, jinak bych si vytáhla koblihy.. a tak jsem to ze zvědavosti otevřela.. a KOBLIHY.. áááá to bylo fakt hustý.. :) tak jsem měla hroznou radost.. začala jsem si navažovat suroviny.. a pak jsem scháněla misky.. a jelikož a protože si hodně lidí vytáhlo koláče, nerezová miska na kvásek mi stále chyběla.. naváženo jsem měla.. a když mi to mistrová zkontrolovala, blbě jsem se podívala do tý receptury a měla jsem dvě suroviny blbě.. tak jsem to převážila a bylo to.. pořád a stále jsem čekala na misku na kvásek!!
*****
hrůza toto.. to jsem čekala přes půl hodiny.. takovýho času v háji.. pak jsem konečně ukořistila misku a začala jsem dělat ten kvásek.. vlažná voda mi mezitím vystydla a byla ledová.. a kurva.. natočila jsem si rychle novou.. nalila jsem potřebný množství do tý misky, promíchala jsem metličkou sušený mlíko s troškou cukru a rozdrobila droždí.. rozmíchala a dala jsem to do skoro studený pece, aby to vykynulo.. mezitím jsem si promíchala ve velký míse zbytek mouky se zbytkem cukru a běžela jsem hlídat ten kvásek.. po vykynutí jsem si ho donesla k tý míse, málem to přeteklo xDD a dala jsem k tý mouce a cukru a špetky soli, vejce a olej a pak jsem tam dala ten kvásek.. vymíchala jsem těsto a ještě jsem tam dala trošku mouky, protože se mi to zdálo řídký..
*****
pomoučila jsem si stůl, dala jsem deko mouky na váhu a těsto jsem na ten stůl k váze vyklopila.. pomoučila jsem ho, udělala velkou nudli a kartou jsem uštípávala kousky po 11ti dkg na malý koláčky.. byli tam nějací druháci z Bčka na výpomoc, tak mi dělali bochánky.. nechali sme je vykynout a pak sem z toho dělala váleček, kterej jsem musela OD VOKA rozkrájet na deset stejných dílků!! kurva já nemám žádnej odhad.. a kdybych tohle řekla nahlas, zase bych si vyslechla: "MUSÍŠ SE VÍC SNAŽIT!!" jako, když jsem řekla, že prostě nikam netrefim, když nemám tu cestu naučenou.. x(( pff.. moc toto.. pak jsem jim ty bochánky zkontrolovala a malej zbytek těsta jsem odštípla od dvou bochánků, páč mi chyběly 3 dkg k tomu poslednímu bochánku..
*****
pak jsem z nich udělala válečky, který se nehorázně srážejí zase zpátky.. a nešlo mi to.. dělala jsem to poprvní v životě, pokaždý to dělala jenom mistrová a nás k tomu nepustila.. tak jsem se snažila, aby to bylo rovnoměrný a ti druháci, svině drzý, si říkali mezi sebou: "kurva tý to trvá.. pcheee.." a tlemili se mi.. kreténi.. sem jim řekla, aby drželi hubu, že sem se jich na nic neptala.. a?? začali se ještě víc smát.. pak při krájení na deset stejných dílků jsem měla největší krizi.. já neodhadnu, aby těch deset dílků bylo stejných =´(( tak jsem to tak házela na stůl a ti machři z druháku to hned stáčeli do kuliček, a přitom viděli, jak je každej dílek jinak velkej.. "kurva dej to seeeem!!" musela jsem je prostě jebat.. toto není možný.. musela jsem kousek z většího dílku uštípnout a dát to k tomu menšímu, jinak by byl každej koláček jinej..
*****
srali mě solidně.. x(( když to stočili, zkontrolovala jsem jim to a málem mě klepla pepka.. musela jsem půlku plechu předělat!! tak jsem to z toho vyházela a uštípla a stočila znova.. pfff.. takový zdržování nehorázný!! my si to taky museli uštípávat sami, když ty kuličky nebyly stejný.. ale ne.. oni sou slepí nebo navedení.. nebo prostě blbější, než já!! moc toto.. tak to přikryli a odnesli k peci.. a šli do pryč.. vařili mi makovku a šlehali tvarohovku.. byl celkem klid.. akorát.. jak tam byl fofr a jak jsem nevěděla, co si počít, když už bylo tolik hodin, asi půl desátý, tak jsem čekala na ty náplně, abych to měla čim nastříkat, ty koláčky.. děsný.. nu.. dojdu si pro ty kuličky.. a?? ZJEB!!
*****
oni nakynuly jako hovado.. že nebyly ty kuličky jednou tak velký, ale minimálně třikrát!! jako hovado velký prostě!! a mistrová: "noooo, to jsem zvědavá, co s tim teď jako budeš dělat!!" a sem jí jenom odsekla: "nu co asi!!" a měla jsem výmaz.. jako by nevěděla, že když se na něco nakynutýho vyvine tlak, že to klesne.. kráva onaaa!! tak jsem to vzala, sundala jsem z toho plátno a jednoduše jsem to zmáčka takovým dřevem, vypadá to jako razítko.. prostě mačkátko, že to z těch kuliček udělá malý placičky.. tak jsem udělala placičky a jenom jsem to rychle dorovnala prstama a byly koláčky hned.. bez vymačkávání.. namašlovala jsem okraje a začala jsem stříkat makovkou.. kurva to je šíleně tuhý a ta řezaná trubička se hned ucpe.. x))
*****
to mi trvalo celkem dlouho.. a?? najednou!! PŘIŠEL ŘEDITEL, SE PODÍVAT, JAK NÁM JDOU ZKOUŠKY.. koláčky byly rozmačkaný, tak v klidu.. stříkala jsem tou makovkou a PŘIŠEL KE MĚ!! páč jsem viděla, jak si mistrová s ředitelem povídá a jak na mě "velice nenápdně" čumí: "no.. ale tahle, ta nic neumí, ta to určitě neudělá.. prej to dole totálně podělala.. " bláá bláá bláá!! a pak ještě: "jooo.. to je ta přidrzlá.." říkala zástupkyně ředitele, co tam byla taky.. tak ale.. ta si zalezla do kanclu a popíjela si kafíčko.. ředitel mezitím koukal na mě.. "dobrý den" řekla sem s úsměvem, protože je celkem sympoš.. "dobrý den.. tak jak vám to jde?" teda, je hodně v pohodě.. " jo, snad to bude dobrý, ale stejně mě nenechaj prolízt.." a hodila jsem vražednej pohled na dveře kanceláře..
*****
"a proč si to myslíte?" pokračoval.. "nu.. protože mi CELÝ TŘI ROKY OMLACUJOU O HLAVU, ŽE MI NEJEDE AUTOBUS DO PLZNĚ DŘÍV, NEŽ PO PŮL ŠESTÝ A ŽE SEM V PRÁCI PO PŮL SEDMÝ NĚKDY VE TŘIČTVRTĚ NA SEDM!!" a to mě už určitě ty krávy slyšely.. "a máma nemá řidičák a z intru bych do školy netrefila, mám na to tady ve škole tři papíry a furt něco na mě maj!! HNED MEZI DVEŘMA DNESKA RÁNO MĚ SPRDLY, JAK SI TO PŘEDSTAVUJU PŘIJÍT NA ZKOUŠKY POZDĚ!! PANE ŘEDITELI, ALE TO JE KAŽDEJ DEN!! CELÝ TŘI ROKY!!"
*****
uff.. dostala jsem to ze sebe.. rěditel mě pochopil.. och.. a pak šel za zástupkyní, která se konečně vykecala v kanclu a všechno jí to vylíčil.. zaslechla jsem jenom něco, ale to hlavní: "to se ale s tim dojížděním snad dá lehce zařídit ne?? měli byste to akceptovat, když se sem slečna nemá jak dostat.. a ne jí nervovat a navíc při zkouškách.." hhh.. stěrááá xDDD a zlatej hřeb xDD šel za mistrovou a zjebal jí xDD "ALE TAHLE STARÁ VÁHA JE FAKT PŘÍŠERNÁ!! AŽ TU BUDU PŘÍŠTĚ, TAK JÍ TADY NECHCI VIDĚT!! KOUKEJTE S TIM NĚCO UDĚLAT!!" xDDDDD muhehehe xDDD
*****
no.. tak ředitel odešel.. a hned se do mě zase pouštěla, že si mám laskavě máknout.. csss.. nejde mi to rychlejš kurva!! a furt budou jebat!! tak jsem to ze všech sil dodělala.. a?? nastříkala jsem o pět makových koláčků víc.. x)) tak jsem z nich musela tu makovku sundat a dám tam tvaroh.. omfg.. to bylo moc.. tak jsem to jakž takž sundala.. dala jsem na tvarohový rozinky a už sem s tim letěla do pece.. upekla jsem ty koláčky.. měla jsem na to půl hodiny.. v pohodě mi napekly.. tak jsem tam šupla další.. ten překynutej plech.. a dala sem to píct.. a pak ten zbytek.. až jsem měla odpečeno, vzpomněla jsem si, že nemám ty velký koláče!!
*****
hmm.. tak to ZASE NESTIHNU!! mistrová hned: "snad nebudeš ještě zadělávat na ty velký!! máš půl hodiny do konce!!" hmm.. néééé.. ty vole zase než zadělám, než to nakyne twl.. a ZASE ČEKAT NA NÁPLNĚ JAK KRETÉN?? sem se na to vysrala.. mamka říkala: "aspoň jeden výrobek.." hmm.. ale asi mi to k ničemu nebude.. tak jsem si po sobě umyla sáčky.. hey.. ale všeci s nima stříkali a JÁÁ MUSELA UMEJT VŠECHNY?? hmm.. dobře nu.. prostě mě nenávidí, tak co čekat.. nějak jsem si za ty tři roky zvykla.. furt do nekonečna mi o hlavu omlacovat, že JÁ ASI MŮŽU ZA TO, ŽE TI MANÍCI Z ČSAD SOU PROSTĚ KRETÉNI?? hmm.. jen si poslužte, já můžu za všechny problémy lidstva!! pff..
*****
nu.. tak.. jsem se pak zeptala, jestli už můžu domů.. Kamča ještě pekla chodský, ale já prostě na to už jebala, fakt bych to za půl hodiny nestihla.. omfg.. to ani náhodou.. tak prej jenom: "no běž domů.. co bys tady taky dělala.." hmm milééé.. tak jsem teda šla.. "naskle.." jen na půl huby.. "ahoj, Kamčooo" "ahoj" a letěla jsem do šatny.. bylo za deset jedna.. jůů to stíhám bus ve 13:15!! radooooost.. rychle jsem se převlíkla, naházela jsem si hadry do pytle a šla jsem rychlejš.. ale nemusela jsem běžet.. tak jsem volala mamce, že jsem stihla malý koláčky a že du na bus.. pak jsem si dala Chemiky do uší a pak jsem jela domů.. doma jsem si lehla a až přišla mamka, tak jsem jí vyprávěla a po obědě jsem si asi ve 4 psala s Vilíkem a pak jsem šla spinkat.. spala jsem od pěti asi do osmi xDD
*****
tak sem to nějak zvládla.. tak snad prolezu.. x))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Venom Venom | Web | 14. června 2009 v 16:50 | Reagovat

No tak ty mistrový mě fakt dostávaj, ale jak je tam zpucoval ten ředitel, to jsem chcípala smíchy  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.