když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

Titulek?? JE TO V HAJZLU!!!

10. června 2009 v 23:05 | Euphoric-Endeavor |  >Má duše

achoj..

hmm.. tak jak to začít?? že by tím, že je to všechno totálně v hajzlu?? že celý tři roky snažení byly k hovnu?? jojo.. už to tak bude.. x´(( dneska jsem měla první praktický zkoušky.. zejtra mě čekaj druhý.. hmm.. a jak to probíhalo?? táák začneme..
*****
jebalo se to od samotnýho rána, jenom co jsem vlezla na dílnu mě mezi futrama zastavila ta jedna píča mistrová.. "NO TO SNAD NEMYSLÍŠ VÁŽNĚ!! PŘIJÍT POZDĚ NA ZÁVĚREČNÉ ZKOUŠKY!! NO UŽ TĚ VIDIM, JAK TO STIHNEŠ!!" mimochodem.. praxi máme od 5:55.. a mě PRVNÍ AUTOBUS DO PLZNĚ Z ČERNOŠÍNA JEDE V 5:32.. a jede to skoro hodinu.. ve čtvrt na sedm jsem v Plzni.. pak jsem utíkala do školy.. docela flák z Husovky na Jižák.. x)) na dílně jsem byla přesně v 6:35, což je normální čas, když bus nemá zpozdění a běžim.. tak sem tam přišla, nikde nikdo.. pak mi za zády promluvila mistrová: "na co jako čekáš?? řekni mi, na co čekáš!!" sem jí řekla, jestli by mi dala otázku.. jako vylosovat si.. zbyly tam dvě.. ty nejlepší.. (ironie pro nechápavý kretény)
*****
a co že to bylo za otázky?? mi to Pája řekl.. a velice mě potěšil.. TO NEJHORŠÍ!!! GRILIÁŽOVÝ TRUBKY A JÁDROVÝ ROHLÍKY.. sem si řekla: "kurva aspoň ty griliážky", sice to pálí jak svině, ale je to lehčí na přípravu a zpracování, než rohlíky.. ha?? vytáhnu si rohlíky.. radost veliká.. šla jsem do kolen.. hmm.. tak jsem se tedy nějak rozhoupala.. a musela jsem to přepočítat.. naštěstí.. noo.. sice na hovno, ale myslela sem, že aspoň něco.. hmota byla v boxu hotová, tak jsem to musela jenom doředit bílkama..
*****
vzala sem tu sračku a jelikož a protože hmota na rohlíky a na trubky vyladá skoro stejně, tak sem nevěděla, která to je.. hm.. super.. hrabala sem na jednu, na druhou.. a za zádama mi promluvila mistrová.. "ne tohle je na trubičky, to si ze mě děláš srandu ne?? vem si to a zmiz.." hm.. uposlechla jsem její milý příkaz.. odvážila jsem si hmoty na 20 roblíčků.. a měla jsem to doředit bílkama.. dala jsem to do malýho kotlíku, na kterej jsem čekala asi půl hodiny, páč všechno se v nich dělalo a máme jenom dva a malej stroj jeden.. zkoušky dělaly dvě třídy.. dvě poloviny tříd.. a každej ho chtěl prostě pro sebe.. šmejdi..
*****
hm.. tak jsem to vzala, jebla jsem tam tu sračku a šla si pro bílky.. hledala jsem je jak kretén po celý cukrárně a kurva nikde nebyly!! pak jsem zjistila, že je milá paní mistrová někam zašila a ty krávo emoušská si hledej.. :-/ tak sem je teda objevila.. lítala sem tam jak kkt.. x(( nu.. tak sem do toho tak přilejvala ty bílky a?? najednou to bylo krapítek řidší, jsem zapomněla, že to jsou rohlíčky a že se to bude sříkat.. a ne griliážky, který se roztíraj.. pff.. první poděl.. moc řídká hmota.. volám mistrovou..
*****
"no to si ze mě děláš srandu ne?!" další zjeb, první poděl jak kráva.. tak jsem tam musela přidat tu neředěnou hmotu.. neměla jsem nakonec jeden plech rohlíčků, ale přesně dva.. ehm.. rozhlíčky se mi kupodivu povedly nastříkat, ale musela jsem je ze začátku sundávat, prostě než chytnu ten grif, nebo co.. aby mi to šlo dobře.. tak jsem to konečně po hodině a půl nastříkala.. jebla jsem to do šráku, aby to oschlo (jádrový hmoty se musí nechat na povrchu oschnout, aby se vytvořil prask, kterej je pro ty sračky typickej, jen aby se někdo nedivil)
*****
mezitím jsem si chtěla udělat korpus.. dostala jsem recepturu a přepočítala jsem si to jen na jeden korpus.. ta jejich giga kalkulačka mě deptá.. x)) vzala jsem si misku, rozmíchala jsem RP (rychlošlehací pasta) ve vodě, přidala jsem JEDNO VEJCE a cukrr krystal a šlehala jsem to dokud se to nerozpustilo.. a?? najednou po chvilince šlehání z toho byla bílková glazura!!! prostě hustý, bílý a našlehaný jak kráva!! a ty krystaly cukru tak furt byly!! poděl.. šla jsem za mistrovou..
*****
hned mě zjebala, že MI TO NIKDO NEPŘEVÁŽIL A MÁM MÁLO VAJEC.. jako bych to nevěděla.. dala jsem tam ještě tři vejce.. a došlehala jsem to ručně.. bylo to gutt.. akorát čas v prdeli..
*****
ZASE HODINOVÝ ŠKEMRÁNÍ O KOTLÍK!! tak jsem si pak udělala korpus v misce a s ručnim mixérem.. ale ono se to tak šíleně rychle točí, že mi přijde, že mixér na prvním stupni je stejně rychlej, jako stroj při třetím stupni.. tak jsem to dala na jedničku.. hned ječela, že jak si to představuju šlehat na první stupeň!! tak jsem to dala na tu trojku a všude to stříkalo jak kráva..
*****
blbě jsem viděla na hodiny, furt do mě někdo strkal, mluvil na mě.. a?? najedou jsem to šlehala 6 MINUT!!! tak honem s tim ven.. nikdo z mistrovejch tam zrovna nebyl.. tak v pohodě.. ale.. nervy, jestli to napeče.. viděla jsem tam totiž takový ty bublinky přešlehání.. super.. dala jsem to do ráfku a rozetřela.. a pak jsem si musela počkat, až se mi uvolní pec!! hmm.. další zjeby, že nic nedělám a že na to seru.. dala jsem si píct pak ten korpus.. pekla jsem to současně s Kamčou na jednom plechu.. a?? NAPEKLO TO.. a tak krásně, měla jsem radost.. takovej nádhernej hladkej povrch, žádný puchejře nic..
*****
mezitím jsem šla na svačinu.. nesnědla jsem nic.. nestíhala jsem to.. už bylo devět.. byla jsem tam teda těch deset minut.. pak jsem zavřela odtah (zůstává uvnitř pece pára) a už jsem tam zůstala.. tak jsem to pak vyndala a dala chladit k oknu.. šla jsem si upíct rohlíčky.. už byly oschlý.. krásně napekly, byly prostě suprový ty korpusy.. nechala jsem to taky chladit.. mezitím jsem si udělala pišingrovku do dortu.. viděla jsem, jak ju měla už udělanou mistrová.. a když jsem se ptala, jako co to má bejt, tak prej si k tomu zbytku mám přidat trochu 100% tuku, trochu cukru, trochu kakaa, trochu jádrový pasty a pak trochu cukapa.. tak jsem to udělala.. a nahřívala jsem to a vyšlehala..
*****
mistrová mi do toho furt hrabala, páč potřebovala tu pišingrovku na modely.. tak jsem jí nechala.. odebrala jsem si z ní 30 dkg a pak jsem si rozkrojila už vychladlej korpus a dala jsem do toho tu pišingrovku.. a přiklopila.. nechala jsem to na stole a šla jsem si obarvit a vyválet modelku.. nešlo mi to.. to modrý barvivo vůbec nebarvilo a tim ředěním vodou ta modelka tam zřídla, že to prostě nešlo obalit.. tak jsem se na to vysrala a šla jsem se podivat na ty vychladlý korpusy.. pak jsem si udělala ty mřížky z cukapa.. nešly mi.. vůbec!!
*****
no.. a pak jsem si rozválela tu modelku.. a už jsem to chtěla dát na ten korpus a?? mistrová zaječela: "TAAAK TŘEŤÁCÍÍÍÍÍ!! KONEC ZÁVĚREČNÝCH ZKOUŠEEEEEK!! PŘEDVEĎTE SVOJE PREZENTACE!!" hm.. a všichni se mi děsně smáli.. jooo.. supeeer.. to mi totiž chybělo.. tak jsem to MUSELA ODLOŽIT A UŽ NA TO NESAHNOUT.. poslechla jsem, stejně jsem byla na mrtvici od rána, ale co.. postupně chodili do expedice, kde to mistrová zhodnotila, kde o tom ty 4 krávy diskutovaly.. tak přede mnou byla Kamča.. nestihla dort.. měla jenom korpus.. ale udělala kremrole, ale nepocukrovala je.. dostala za 4.. brečela.. úlevou.. tak sem jí objala, jako jsem objímala Dominiku, když jí zapadlo pár věnečků.. nemám to ráda, když někdo brečí..
*****
pak jsem byla na řadě já.. pouštěly se do mě fakt dobře.. "JSEM NESCHOPNÁ A NIC NEUMIM" a prej: "nic neumí a ještě je drzá.." a ani slovo jsem neřekla!! =´(( tak pokračovaly: "dort nemáš dodělanej.. a kde máš výrobek??" a přinesla jsem tam ty korpusy těch rohlíčků.. "no.. ale my tě nemůžeme známkovat, když nemáš ani jeden výrobek.." ale známkovaly mě..
*****
"no.. u mě si nepostoupila.." řekla Jana.. "u mě bohužel taky ne.." řekla Marcela.. "u měěě.. taky ne.. je mi to líto, Jituš.." řekla Veronika.. "no a u mě už tuplem ne, csss.. neumíš nic a vyskakuješ si" řekla Dáša.. kráva tlustá =´(( přitom sem neřekla ani slovo..´=´((
*****
TAKŽE: DORT ZA PĚT VÝROBEK ZA PĚT.. ESTETIKA?? prej: "jak mám hodnotit estetiku, když nemáš nic.." PĚT.. =´(( NEUDĚLALA JSEM TO!!! =´((
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 mRs.FaLaNdRa mRs.FaLaNdRa | Web | 10. června 2009 v 23:29 | Reagovat

wow tak to je dost krutý ... nvm co napsat abych tě povzbudila ..

2 Venom Venom | Web | 14. června 2009 v 16:38 | Reagovat

Ou to jsou krávy zasedlé, s tím se nedá prostě nic dělat. Ale tak snad budou ještě opravky ne? Aspoň u všech mejch kamarádů to tak bylo..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.