když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

To je dneska poděl.. x))

8. června 2009 v 14:25 | Euphoric-Endeavor |  >Má duše

achoj..

nu.. kde začít.. tak co třeba od mýho veselýho rána?? jojo.. to vám bylo něco.. xDD máme napsaný v rozpisu, že praktický zkoušky jsou tenhle týden.. a to dva dny.. ale nikdo nevěděl, jaký dva dny.. ale jim je to fuk, zajeli si do Plzně a zase jeli zpátky.. maj to pár kilometrů.. ale já projedu celý západní čechy!! nu tak jsem jela.. si nenechám profrčet zkoušky, že jo.. tak sednu do busu a až jsem byla už v půli cesty, tak mi napsala Kamča, že volala do práce, musela počkat, až tam budou mistrový, aby se jich zeptala, kdy že ty zkoušky vlastně jsou..
*****
nu tak mi ve třičtvrtě na sedm napsala, že jsou zkoušky ve středu a ve čtvrtek.. takže poděl.. tak jsem se projela do Plzně a?? tam jsem si dřepla do haly CANu a čekala jsem na bus domů.. naštěstí mi jede v 8:50 (a pak až ve 13:15) tak jsem nasedla a ani jsem nemohla usnout.. tak jsem se alespoň učila, když sem nemohla spát..
*****
přijela jsem domů a musím říct, pořád se mi ce spinkat.. :( tak asi půjdu.. :) jen co sezobu nějaký kuličky (baštim Nesqik x)), tak zalehnu.. sem s mamkou před chvíli sekala trávu a ono začalo taaak pršet.. x)) tak sme se na to vybodly.. čekám, až se zlatíčko připojí.. tak mezitím si pustím Sireniu, jojo.. co taky jinýho.. x)) a budu čekat, kdy na mě strýc vletí, že to mám ztišit, nebo že to vyhodí z okna.. je milej, nejradši bych ho nakopala do prdele a pověsila za koule do průvanu, kreténa.. jednou mi někdo řekl: "ty se tak hezky vyjadřuješ o svých příbuzných.." jooo někdooo.. inženýrka Tyllová na technolu xDD hned sem po ní vyjela, že ten kretén není můj příbuznej xDD ona se mě chudinka bojí.. xDD
*****
snad jí strach tedy nedovolí, aby mě nechala rupnout u ústních zkoušek xDD a snad prolezu z těch písemných, ale.. nooo prostě měla bych.. x)) nejsem zas tak blbá jak vypadám.. xDD relativně.. xDDD jojo.. dneska je hooodně veselej den, jen čekám, kdy zase uslyšim řev.. ten chlap je vážně debil.. když nemůže řvát na mě, tak řve na mamku a když na něho mamka sere a pošle ho do prdele (kam ho posílá snad padesátkrát denně) tak de dolů ječet na svýho vymaštěnýho otce.. hm.. milý to chlap, Gerard mu to ještě spočítá, hh x))
*****
ale tohle.. já nechápu tupost některých jedinců.. byla jsem u Jenny na blogu.. tohle snad nemyslíte vážně!!! copak ste tak tupí, že ste se nenaučili číst, nebo prostě jen nechápete to jasný kázání, že prostě kurva nemáte dávat reklamy do komentů?!?! tohle mě dokáže tak nasrat!! čekáš celej den na komentář, a když už vidíš, že ti něco přišlo a pak na to klikneš v domění, že je to třeba nějaká rada, a vyleze z toho hnus typu: "HLASUJ NA MÝM BLOGÍSQUUU UDĚLÁM TI DIPLOMEEEEK" TOTO NE!!! DEMENCE TYPU "LŮŮŽOVÝ BLOGÍÍÍSEQ" KDE JE V ZÁHLAVÍ ZAC EFRON :-! NEMAJ CO LÍZT NA BLOGY TEMNÝCH EXISTENCÍ, KDYŽ NEJSOU SVOJÍ DEBILITOU SCHOPNI RESPEKTOVAT TO, CO JE JASNĚ PSÁNO V ZÁHLAVÍ!! ÁÁÁÁ!! ZABÍT!!
*****
nenenene.. nebudu se rozčilovat.. nenávidím to a nejsem sama.. je to jako růžová epidemie, která moří svět.. nechutný blogy o hovnech, kde si dvanáctilétý autorky hlídají každou kalorii.. omfg.. nemám nic proti tomu.. dělejte si co chcete.. a jak by řekl můj děda:"klidně se z toho poserte" jo klidně.. ale KURVA NECPĚTE TO NĚKOMU, KDO O TO NESTOJÍ!! HOWG
*****
tak.. jsem to ze sebe trošku dostala.. vážně.. berte na to ohledy, určitě si žádnej autor nedává upozornění na blog jen pro prdel.. (mluvím o těch z mých řad x)) nu.. ble ble.. bolí mě z tý růžový oči.. pff.. nu.. tak já mizím.. du dopucovat ten můj další výtvor xDD zatím se mějte.. =o** ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Venom Venom | Web | 8. června 2009 v 18:23 | Reagovat

Jé ahoj... ani jsem nečekala že se ještě někdo ukáže na mým starým blogu :-) dneska se mi stalo na tom novým fungl to samé. Není to však nic proti tomu, kdy jsem měla depresi jako prase, napsala všechno co jsem cítila do článku a odpověď? Tři lostomiloušké reklamky! Já bych vraždila. Nechť tě Gerard opatruje a lůžová se ti vyhýbá obloukem  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.