když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

už mi je to VŠECHNO jedno.. x((

13. června 2009 v 14:14 | Euphoric-Endeavor |  >Má duše

achoj..

nu.. tak.. v minulým článku jsem písala, že si ten "zbytek" mimo zoušek nechám na další článek.. tak dem na to.. pfff.. stejně.. to bude zase další kravina, jako všechny moje články.. nu.. ale co s tím nadělám.. nic.. právě, že vůbec nic.. nenene.. už se tu nehodlám sebelitovat, už nebudu řešit, jaká sem neschopná kráva.. jebu na to!! prostě to všechno musim brát tak, jak to je.. a proč? protože to kurva lepší nebude!! jojo.. a bude to jenom horší.. och moje optimistické úvahy mi navozují záchvaty smíchu.. hhh.. psychopatickýho.. pfff.. pokaždý, když se začnu smát, se všeci kolem mě stáhnou o metr dál.. asi hrůzou.. možná.. noooo joooo.. co s tím naděláme.. x))
*****
dneska při obědě.. ZASE SEM TOHO KURVA MOC NESNĚDLA!! x(( bych se na to.. hmmm.. jsem čím dál tim víc slušnější, jak tak koukám.. Oh My Fucking Gerard.. ale s tím přeci taky nic nenadělám.. měla bych začít řešit věci, který nějaký řešení mají, a né ty moje veškerý ptákoviny, s kterejma jsem se srala doposud.. dávám příklad.. ZHT!! ano ano.. pověstná zkurvená heterácká technika mě v posledním měsíci dojebává do maximálních hodnot!! to jsem písala, jak v den a vlastně noc před písemnýma zkouškama jsem se rozčilovala s tím, že mi kurva nejde z toho pojebanýho počáku přetáhnout písnička do mobila?? ne?? nooo.. volala jsem asi v půl desátý strejdovi do Stříbra.. a nešlo mi toooo.. volala jsem s ním skoro do půlnoci.. a stejně sme na to nepřišli.. pak mě donutil spát, když ze mě nechtěně vypadlo, že mám druhý den zkoušky..
*****
tak jsem to položila.. a?? pak už mi to šlo.. ten download mi tam naskočil právě, když jsem zavěsila.. pěknééé.. chudák strejda Pepa byl na mrtvici.. nooo.. umim potěšit v noci v neděli.. jojo.. já vím.. x)) ale šlo to.. a teď?? UŽ TO ZASE KURVA NEJDE!! a ani netušim, kde mám ten PC Suite stáhlej!! hledám ho v tom pojebanym systému jak kretén furt a nemůžu ho najít!! strejda, když tu byl, tak mě zjebal, proč si stažený systémový soubory ukládám do podsložek do mega složky TWINCESTU!! no proč?? KURVA JÁ TO JINDE NENAJDU!! a mám ten PC Spuite někde v systému a?? doposud jsem ho nenašla.. pěknééé.. Vista zkurvená.. co nevidět poletí mým krásným okýnkem na krásnou zahrádku.. áááá :-//
*****
nu ale to je fuk.. přetáhla jsem si ju tim mým způsobem, jak jsem to dělala pořád.. píchnu USB do mobila, do počáku, zapnu Modrýho zuba a přetáhnu.. huráááá.. ale tohle strejda nepochopil, proč si kombinuju bezdrátovej přenost Bluetooth s USB šňůrou.. nooo.. MĚ TO JINAK NEJDE!! a Ende!! stejně nepochopil.. ale.. dělám to tak pořád.. když mi to tedy laskavě jde.. nu.. už jsem o tomhle ticho.. to je asi jako to, když jsem v minulým článku řešila mojí neschopnost u praktických zkoušek.. taky je to na nic.. ale pořád mi to leží v hlavě.. musím se toho nějak zbavit.. PROTOŽE JE TO UŽ TOTÁLNĚ JEDNO!! už se s tím nic neudělá.. TEČKA!!
*****
a stejně mi ten mobil s počákem nejde spárovat!! áááá =´(( já cu Frozen do mobilaaaaaaaaa!! =´(( no a je to tu zase.. já se na to vyseru.. a láska mi asi už nenapíše.. kdo by měl taky nervy na takovou hysterku.. akorát ho chudáčka dojebávám.. =´(( měla bych tě nechat být, lásko.. =´(( já už nevím, co si mám počít.. a jako!! v pondělí si mám jet do školy pro výsledky.. jojo.. abych se po druhý dověděla, že jsem prolítla u zkoušek?? neee díky!!!! na to se vážně vyseru!! =´(( stejně mi jedna čtyrka moc nepomůže, tak co.. je to v hajzlu.. nejraději bych si zalezla do pokoje.. jako bych tu nebyla zalezlá celý dny.. pff.. a už se odsud nehla.. jenom za prckama, jinak ne..
*****
nooo.. zjistila jsem, že mě psaní článků jistým způsobem uklidňuje.. tenhle blog mám na výkec.. a Neviditelnej mám na to, abych světu něco dala.. ale.. asi je to k ničemu.. skoro nikdo ho nezná.. a asi si to nikdo nečte.. a jestli ano, tak jak to mám vědět?? chtěla bych znát vaše názory, od toho to je.. píšu to prostě tak, jak to cejtim, jak to prostě vidim, ne tak, kde se o tom určitym problému píše někde na odborných diskuzích a podobně.. prostě jaký to je z mýho pohledu.. a chtěla jsem vědět, jaký to je zase z pohledu toho čtenáře.. a je mi jedno, že ty názory budou odlišný.. od toho ty komentáře taky jsou.. každej sme jinej.. a o tom to je..
*****
ale.. takhle si prostě myslim, že to jsou jenom moje nesmyslný kydy, co nemá cenu ani číst.. a?? jednoduše si připadám ještě víc neschopná a nemožná.. x(( no nic.. písala jsem, že se už přestanu litovat.. tak mlčím.. mějte se líp, než já.. =o** papa.. ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Angel Angel | 15. června 2009 v 20:40 | Reagovat

zlatí, musíš papat... a jinak, svůj názor na tohle jsem ti už sdělil. nesmíš všechno zabalit jen kvůli tomuhle, jsou věci, který jsou mnohem horší... Zřejmě vím, jak se cítíš, snažím se ti pomoct, ale směřuje to někam... Nechci říkat kam, my to víme. techniku ZABÍT, mě by ruply nervy... ale jinak... snaž se nějak uklidnit, nebo se z toho zblázníš. nic víc ti poradit ani nemůžu.

drž se, mám tě rád, papa ♥♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.