když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

SwEeT x))

20. července 2009 v 23:55 | Euphoric-Endeavor |  >Má duše

achoj..

název? ironie.. to pro začátek.. mám rozepsanej článek o těch mých debilních pocitech z toho věčnýho zdrhání od nepříčetnejch magorů (můj táta a mamky přítel).. je mi 18 a budu bydlet už na pátým místě.. doufám, že to bude opět Stříbro.. já tady nemůžu vydržet!! ten barák je prokletej!! mamka už oplakává zahradu, protože tu, v bytě 2+1 mít vážně nebudeme a já se nemůžu dočkat, až budeme bez těch impotentních vymaštěných kreténů..
*****
ale co.. přídeme skoro o všechno, ale mamka má pořád tuhle půlku baráku.. tu polovinu zastaví a ten kretén nám bude vesele splácet hypotéku.. a jestli ne, tak šup z domku ven.. hm.. ale co my potom.. barák propadne státu a bude to v hajzlu.. mamka měla jako věno 200.000 a?? kde jsou?? strýc je prochlastal!! ale stejně je nám musí dát.. plus tu půlku baráku.. hezky si pořídíme byt ve Stříbře a bude nám konečně dobře.. sice to bude těžký, ale musí to jít.. nesmim to vidět tak moc černě jako mamka.. a taky.. to nesmim řešit, protože.. s tim stejně nic nenadělám.. já fakt ne..
*****
uff.. jediná dobrá zpráva za celý tohle podělaný období je, že sem si udělala obrázky, který jsem si šoupla přes galerie.cz sem do mý galerie.. bylo to v pohodě.. mám radost.. :) ale to je asi k tý radosti doopravdy vážně vše.. jinak nic dobrýho na vyhlídce fááákt nemám.. zachtělo se mi zase psát.. tak snad se do toho co nejdříve pustím.. x)) snad to bude ke čtení, ale nevím.. ta povídka mě napadla pár dní zpátky.. ráno.. ve dvě xDD konečně jsem už usínala a napadla mě ta ptákovina.. snad to ještě zvládnu napsat.. vyšla jsem ze cviku x))
*****
ale akorát to bude děsný bez toho internetu, než mi ho zapojí v tom Stříbře.. to je to nejhoršíííí.. a nebudu mít svůj nábytek.. svůj psací stůl a skříně s těma mýma krámama, který vytahuju jednou za rok, abych si osvěžila dětství.. to vám bylo x)) fujtajksl.. školka ještě šla, ale škola.. první třída, když jsem byla u zápisu, naši se zrovna rozváděli.. furt to po sobě řvalo, mlátilo se to a věci lítaly.. poklidné dětství forever.. x((
*****
víte, co jsem nikdy nepochopila? jak nějaká rodina bydlí celej život v jednom domě nebo bytě.. prostě pořád spolu a pořád na jednom místě.. eh.. to by mě snad ani nebavilo x)) jo.. uvažuju jak psychopat.. já asi tak trošku psychouš jsem.. ale co už.. to je další věc se kterou taky nic neudělám.. sakra já jsem chtěla tyhle moje poslední prázdniny prožít v KLIDU!! ale copak to jde?? nejde!! doufám, že mě ty dva nechaj dodělat zkoušky, jinak se seberu a pudu někam nevim kam.. ale hlavně někam do pryč..
*****
když jsem šla s mamkou včera zase do Slavic, tak když jsem byla v tom lese, měla jsem nehoráznou chuť se rozběhnout.. a už se nevracet.. ale zase.. nechci tu nechávat mamku samotnou, takže ty moje debilní plány ztroskotaly hned při startu.. budu to tady muset ještě přežít.. a zbývá mi jenom se těšit na to, až budeme bydlet ve svym.. jenom my dvě a naši tři kocouři.. mamky Damián - perská stříbrná činčila, a naše dvě malý hovádka.. to bude prdel.. když mě ti haranti už serou, tak je vyrazim na zahradu a mám vystaráno, ale co v bytě? to je těžko vyhodim před barák, aby se neztratili.. to si budou muset zvyknout.. x))
*****
já kráva se těch myšlenek ne a ne zbavit.. snažím se, ale nejspíš málo.. a taky.. už nemám moc sílu, abych ty představy nějak odháněla.. je to až moc těžký a nejde mi to.. a jakých myšlenek? spíš to jsou představy.. až moc živý představy.. a moje největší přání.. i kdyby to mělo bejt to poslední, tak by mi to za to stálo.. obětovala bych pro to svůj život.. vím to.. a pro co?? PRO JEDNO SETKÁNÍ!! to, který mi bude odepřeno.. pořád utíkám do těch nádherných představ.. do snu, kterej snem zůstane.. asi pořád.. x´((
*****
už vážně nevím, co si počít.. je mi špatně, musím na tu kardiologii, ale jsem objednaná až ke konci srpna.. x(( tak to nevim, jak to se mnou bude mezitím vypadat.. a.. je mi taky hrozně moc smutno.. Míšo, promiň.. vím, že cítíš, jak se cítím já.. ale.. nejde mi to ovlivnit.. snažím se chovat v pohodě.. bavit se v pohodě.. ale.. uvnitř je to jedna velká depka.. a mamka mi příde s tim, že jestli si ještě jednou vezmu ten prášek celej, tak mi tu krabičku schová a nedostanu žádnej prášek.. to je milý vážně.. ALE JÁ KURVA NEMŮŽU PO TÝ PŮLCE PRÁŠKU USNOUT!!! TO JE NEMUSIM BRÁT VŮBEC!!!
*****
ehm.. tolerance se tady vážně nedočkám.. věty jako: "stejně ho nikdy neuvidíš.. ty snad věříš, že se někdy setkáte?? na to klidně zapomeň.." jo.. to už kurva vim taky!!! to je asi jedna jistota, co mám.. věčný snění a beznaděj - seznamte se, můj Osud.. x(( vážně roztomilý.. ale já kurva na takový přežívání seru!!! "MÁŠ ŽIVOT PŘED SEBOU" hmm.. ALE 18 LET ZA SEBOU A ZATIM SAMÁ PROHRA!!! jak mě pak má něco bavit?? jak mě má něco hnát dál? jakou mám mít motivaci k dalším činům a všem těm možným kravinám na který už totálně seru?? život na mě sere, tak na něj budu srát taky!! jenom každý ráno (tak kolem 13:30) mě sere!! každý pojebaný načítání ICQ!!
*****
je ještě spooousta věcí, co mě sere!! ale to si nechám raději už pro sebe, sem by se to vááážně nevešlo a taky.. mohla bych to tu psát klidně do šesti do rána.. pfff.. chtěla jsem tě jenom vidět.. obejmout tě.. slyšet tvůj hlas.. ale ne.. tohle mi taky bude odepřeno.. prostě já nemám právo na štěstí.. a prosim.. napište mi sem DŮVODY proč bych se měla snažit.. proč jít dál.. PROČ?? KVŮLI ČEMU?? TO JSEM SE JEŠTĚ NEDOVĚDĚLA!! ne.. nemuseli ste to číst.. sem vážně nemožná.. x(( tak.. zatím.. mějte se líp, než já.. Gerard vás opatruj, zlatíčka moje.. a děkuju vám.. =o** ♥♥♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 DenisQa DenisQa | Web | 21. července 2009 v 0:03 | Reagovat

Achojky umě SONB,jestli chceš tak se můžeš zapojit ;)
jestli ovšem nechceš nemusíš ;)..Tady je adresa ;)

http://deniska4ever.blog.cz/0907/prihlas-se

A promin za reklamu ;)..Páááá

2 Euphoric-Endeavor Euphoric-Endeavor | Web | 21. července 2009 v 0:12 | Reagovat

KURVA SEŠ SLEPÁ???? NEBO JENOM NEVIDÍŠ TO ABSOLUTNĚ NEVIDITELNÝ PÍSMO POD ZÁHLAVÍM???? DO PRDELE!!!! VAŠE DEMENCE VÁŽNĚ NEZNÁ MEZÍ!!!!

3 Angel Angel | 21. července 2009 v 16:14 | Reagovat

Takže opravdu budete s maminkou někde jinde? Ve vlastním? Dobrý... Protože to, co dělají ty dva (nechci říct co) už hraničí nebo přímo je teror. A jediný, co ti přeju je, aby konečně byl klid. Ty si to zasloužíš...
Znám ten pocit, když chceš utéct, někam hodně daleko a už se nevrátit. Skoro vždycky je ale proč se někde držet, proč se vracet, každý máme svoje místo. Jako třeba ty máš maminku. Budete se držet navzájem, bude to dobrý.
I když s tím práškem... No, já nevím. Mamka se o tebe bojí a já jí chápu (znám se - já bych dělal maminku snad každýmu), ale je třeba, aby pochopila, co ti pomáhá. Když nepomůže vysvětlování, pak nevím. Musíš spinkat.
S tou kardiologií... Věřím, že to zvládneš. Když zlobí srdíčko, musí se s tím něco dělat.
S tím setkání... Říkal jsem ti už něco a rozhodně to není poslední příležitost, kdy by byla šance se setkat. Nemůžu za svoje povinnosti a nesnáším tlak. Už jsem ti říkal - nezlob mě. Budu zlej a ty víš, že to umím. JEN NA MĚ PROBOHA NETLAČ!
A řeknu ti to takhle. Klidně ti to zopakuju několikrát - Můj život nikdy nebyl hračka. Od svých deseti jsem se v tom plácal a dodneška mám takový stavy. Taky jsem neviděl východisko. Taky jsem se chtěl na všechno vysrat... Ale mám pocit, že ty mě někdy neposloucháš. Mám tě rád, myslím to s tebou dobře... 18 let NENÍ zase tak obrovská etapa života, ty jsi teprve na začátku. Když tě nebaví čekat, pak ti asi těžko řeknu, že co není, může časem být. Můžu ti nabídnout pomoc, můžu ti říkat, jak moc mi na tobě záleží. Budeš mě poslouchat? Víš, copak ti říkám? Říkal jsem to už tolikrát, nebudu ti to psát sem, jsem na icq...
Deprese mám permanentně a nechci, aby ses v tom plácala. Chceš pomoct, ale bráníš se. Tady toho asi moc nezmůžu. Podpořím tě, jsem na tvojí straně a vždycky jsem byl, chápal jsem, jak ti je, protože jsem se v tom někdy viděl. Zkus na to pořád nemyslet, dělej, co tě baví. Píšeš krásný povídky, hezky kreslíš... Hlavně se v tom neutápěj. Jsi hezká, šikovná holka, jsi i silná. Zkus svojí slabosti říct NE, ukázat jí, že jsi silnější. Neboj se toho. Musíš to zvládnout.
Pádím, měj se... A drž se...

4 Venom Venom | Web | 21. července 2009 v 16:41 | Reagovat

Ach ta zkurvená reklamka mně rozjebala. A naprosto chápu jak ti je. Doma taky nemám moc klidu, psychicky jsem v rozkladu ale žádný prášky neberu jelikož o tom nikdo neví. Nějak na mně leze depresivní období a mám panickou hrůzu z toho co bude. Vím, že ti to nepomůže, ale vidíš že v tom nejsi sama. Mně už při naději opravdu drží jen texty My Chemical Romance.

5 Ochechulka Ochechulka | 21. července 2009 v 17:49 | Reagovat

Tak to je skvělá zpráva, že se s mamkou stěhujete pryč. budete mít svůj klid, teď se ti povede lépe a zkoušky zvládneš.
A kvůli setkání se netrap, jednou na něj dojde, ale musíš být trpělivá.
Ptáš se pro co žít?
Tak za prvé, tvoje mamka také potřebuje oporu a jediný takový schopný jsemš ty, protože ti pošahaní maníci, od kterých zdrháte není to pravé ořechové. Pak na tebe někde čeká tvůj budoucí partner a jak by tě asi našel, když by jsi ležela pod kytičkama? A pak ty ubohé dětičky, co by se vám narodily by nespatřily ani světlo světa. A ten další důvod je, že se také v budoucnu setkáš s těmi, po kterých toužíš, jen holt všechno nejde hned a je to tak dobře. Takže tady máš jenom pár důvodů proč žít, ale věř mi, že jich je ještě víc. Tak se opatruj a nezlob, tytyty, nenene!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.