když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

Úžas..

16. července 2009 v 15:15 | Euphoric-Endeavor |  >Má duše

achoj..

nu.. tak.. něco po jedný mě vzbudilo to moje malý puntíkatý.. jinak bych si dindala klidně dál.. ale to by mě ty Micinky ožírali ve spánku.. jojo.. Jita si vychrápává, nikdo jinej jí nevzbudí a ti mí haranti umírají hlady.. teda to jsem ale mamka.. pfff.. jojo..mě už nesvěřujte ani žížalu.. určitě bych ju nechala někde uschnout na trout.. teda.. řeknu vám.. nikdy za celej můj zkurvenej život jsem nebyla v takový nehorázný beznaději, jako v tomhle období.. jojo.. už jsem se dověděla.. už jsem zjistila.. a prostě už věřím na sto procent že.. se nikdy neuvidíme.. och jak optimistické.. ale.. je to realita..
*****
jojo vim.. umim si jenom stěžovat a nejsem schopná nikomu pomoct.. klidně mi to sem napište.. vim, že sem totálně neschopná.. a jen čekám, kdy se na mě všichni z vysoka vyserou.. ne, nehodlám se zdržovat vulgarismů, protože mě to kurva vážně jebe!! a co že vlastně?? celá moje pojebaná existence!! to, že vůbec žiju!! neměla jsem se z toho komatu nikdy probrat!! NIKDY!! už zase jsem měla ty pojebaný myšlenky.. zase ZASEEEEEEEE!!!! už jednou mi mamka sebrala prášky a dávala mi pokaždý půlku tý "lentilky" každej večer na stůl.. abych se nááááhodou nepředávkovala.. hahááá..
*****
ale stejně.. já nejsem schopná si ten prášek vzít ani jeden.. jojo.. už neberu půlku.. psychiatr mi řekl, že mi to nic neudělá, tak mi je to u pr.. fuk.. nemůžu spát, ráno se nemůžu probudit, a od rána sem vyklepaná, nervózní a ten prášek prostě už nemá svoje účinky.. feťááááák!! pomoooooc feťááááák!! eh.. jako bych slyšela Kamču, co se mnou chodila tři roky do třídy.. heh.. ona, snad nejvíc duševně vyrovnaná osobnost mi nemá právo kecat do toho, že takhle brzo žeru antidepresiva.. jeeej.. to jsem si vzpomněla na individuum aus Bayern xDDD on mě pokaždý tak nehorázně rozchláme, až hrůza xDDD jeden rozhovor na ICQ byl o tom, že jeho máma je farmaceutka.. a nějak kámošky ví, jak to se mnou je.. a ta jedna (Denisa) to řekla jemu.. VYKASTROVAT!!! a prej se dobrovolně zabíjim, a že mi ty prášky zdemolujou celej organismus.. a prej, kdybych se snažila, tak to nemusim žrát, a furt, že se mám snažit, jinak mi to zdeformuje celý tělo.. och ta péče je vážně dojemná.. xDDDD
*****
nooo.. a to by asi k srandičkám stačilo.. nějak na ně nemám náladu.. čtu si na vtípky.cz trapný vtipy o sexu a sem tam se i zasměju.. ale.. to už asi dělám jenom z čistýho zoufalstí, co já vim.. fakt na hovno ten pocit.. tak.. prázdnej.. ubíjející.. a prostě ten pocit, že sem totálně vyšťavená, že už se nemám proč snažit.. nic mě nežene dál.. už prostě ne.. to by se musel stát zááázrak, aby se mi to splnilo.. chci vážně tak moc?? asi jo.. jojo.. chci toho po všech až moc!! ne.. NECHCI NIC!!! vůbec nic =´(( celý snažení bylo na velký kulový.. nejradši bych vypla.. totálně.. udělala v mym životě jeden velikej reset.. ale nejde mi to!!
*****
bojuj.. to se řekne lehce, co?? ale když nemám nic, co by mě hnalo dál, nic, žádnej důvod, proč se snažit.. proč vůbec?? nikdo na mě nečeká.. a nebude.. můj sen se už totálně rozbořil.. asi nadobro.. už v něj nevěřím, jako dřív.. to ještě vypadalo, že by se to mohlo stát.. že bych ho mohla obejmout jinak, než jen přes ICQ.. že bych mu mohla říct, jak moc ho miluju.. mohla bych slyšet jeho hlas, cítit jeho blízkost.. alespoň na chvíli.. ale.. ne.. NEJDE TO!! protože nechce.. bojí se následků.. kurva jakých následků?? máš jeho sakra!! co ti udělá jedna jediná cesta do Prahy?? příspíš tam u babi a pak můžeš jet zase domů.. kurva já nevim jaký následky!! já.. měla bych nádherný vzpomínky na tebe.. a ty.. zase by ses vrátil do svýho života sakra!! ale ne.. já nejsem ten, kdo to nechápe!!
*****
a to, že mě S NIMA HÁZÍŠ DO STEJNÝHO PYTLE.. tak.. to je to nejhorší.. už se vážně klidím.. už bych se nejradši na to ICQ nikdy nepřipojila.. nechala tě být, když sem jako VŠICHNI.. seru na to.. stejně žádnou naději nemám.. jenom tě dojebávám.. a nechci ti zkurvit nervy totálně.. raději odejdu.. a nechám tě být.. a někde v klidu chcípnu..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Angel Angel | 16. července 2009 v 16:44 | Reagovat

Jako bych nic neříkal. Nevšímejte si mě, mě stejnak hovno někdo poslouchá. Tady se chcípat nebude. Tady nebudou žádný sebevraždy. To je akorát citový vydírání a proti tomu se snažím být imunní. Vím, co je to bolest z lásky i jiná bolest. Nemysli si, říkal jsem ti, co mám v životě za sebou a tobě nedovolím to všechno zahodit jen kvůli jedný osobě. Myslel jsem si, že to zvládnu, ale jde to se mnou do hajzlu, kompletně. Já se v tom topím taky, nemysli si. Chápu to líp, než si dokážeš představit. Nemůžu splnit každý přání, nemůžu se všem zalíbit a nejsem nikdo všemocnej. Než tohle období nastalo, bylo všechno opravdu krásný. Ztratil jsem toho v životě dost, ale nikdy jsem svůj život kvůli nikomu nezahodil. Chci po tobě jen, aby ses zase zvedla, nepoddávala se tomu a žila dál. Všichni tu sílu v sobě máme a je třeba ji v sobě objevit. Neptej se mě jak, vím, že ty to v sobě máš. Nezahazuj nic, tvůj život půjde i tak dál. Jsi mladá, máš toho ještě hodně před sebou a nechci, aby ses dobrovolně zničila. Já si počkal a nakonec jsem dostal, co jsem od života chtěl. Nebuď líná, zkus to taky. Tvůj život je jen ve tvých rukou. Mám čím dál větší pocit, že tohle asi nezvládnu, ale... Máš tady lidi, kteří tě podpoří, takže nezůstaneš na to sama. Já se asi budu muset někam uklidit. A ty následky... Mluvili jsme spolu o tom snad milionkrát. Zkus to pochopit, vím, že nějak to půjde. Já vím, co se pak může stát. Neber si to tak. Mám tě rád, ale omlouvat se nebudu. Za svými názory si stojím, i když nejsou některý zrovna standartní. Zvládla jsi toho hodně, zvládneš i tohle. I tak se tady budu snažit být...
Drž se, pa

2 Venom Venom | Web | 16. července 2009 v 17:52 | Reagovat

Děcka, co mi to děláte  :-( já vím že mně se do toho kecá, snad bych radši měla držet hubu ale nemůžu. Na to vás mám až moc ráda. Takže snad je důležitý že si nejste lhostejní, a ochotní jeden druhému pomáhat a tak nezáleží na tom jak jste od sebe daleko. Vzpamatujte se oba dva. Je škoda abyste čas trávili nějakejma debilníma nedorozumněníma. A navíc jste oba dva mladí, takže žádný chcípání, žádný takový že se něco bude vzdávat. Nehledě na to, že příležitostí na to se potkat bude do vašeho slavného důchodu ještě spousta a i mnohem lepších. Ale pochopitelně nesmí bejt nátlak ani z jedný strany.

Zažila jsem si takovejch věcí habaděj, příjemných i méně příjemných, takže vím o čem mluvím. Mám vás oba moc ráda, jste mi blízcí a tak mě nezlobte. Možná si tu cintám pentli nadarmo, ale chci abyste věděli, že hádky a sebevraždy jsou KURVA hovadiny! Vy to víte. Je na vás jestli se podle toho zařídíte. A teď táhnu, nechci se nikoho dotknout.

3 Ochechulka Ochechulka | 16. července 2009 v 19:06 | Reagovat

Rozhodně totálně neschopná nejsi, jen totálně nešťastná. Chápu, že toho člověka za každou cenu chceš, ale na druhou stranu jsi přece i chytrá a víš, že je blbost někoho do něčeho nutit. Naopak, ten druhý dostane ještě větší strach.

A jakýpak chcípání, co by z toho taky kdo měl, že jo? Zkus se přihlásit do nějakého zájmového kroužku, kde převládají kluci, teď mě napadá třeba kobudo či něco podobného. Jako pekařka jsi byla mezi samýma holkama a to jsou opravdu děsný potvory. Když jsou dvě, jde to, ale když tři, tak pokud jedna chybí, pomlouvají ji. Takže chápu, v jakém prostředí jsi ty tři roky žila a to má na tobě i jisté následky. Ale v tom převážně klučičím prostředí bys třeba pookřála a našla i životního partnera. Potom bys už jen z úsměvem vzpomínala na toto nešťastné období a nikdo by se už nebál s tebou setkat.

Vždyť se máte oba rádi, tak si to navzájem nekažte donucováním a vyhrožováním. Co bys dělla, kdyby za tebou pořád chodila nějaká holka, protože se do tebe zamilovala a je nešťastná z toho, že ji nechceš? Určitě bys ji nechtěla ranit, ale na druhou stranu bys ji za partnerku nechtěla. Snažila by ses jí to citlivě vysvětlit a ona třeba ne a ne pochopit?

Tak se drž, mám tě ráda a i mnoho dalších lidí tě má rádo a záleží jim jenom na živé Jítě na na mrtvolce Jítě.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.