když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

Komentáře

1 Angel Angel | 16. července 2009 v 16:44 | Reagovat

Jako bych nic neříkal. Nevšímejte si mě, mě stejnak hovno někdo poslouchá. Tady se chcípat nebude. Tady nebudou žádný sebevraždy. To je akorát citový vydírání a proti tomu se snažím být imunní. Vím, co je to bolest z lásky i jiná bolest. Nemysli si, říkal jsem ti, co mám v životě za sebou a tobě nedovolím to všechno zahodit jen kvůli jedný osobě. Myslel jsem si, že to zvládnu, ale jde to se mnou do hajzlu, kompletně. Já se v tom topím taky, nemysli si. Chápu to líp, než si dokážeš představit. Nemůžu splnit každý přání, nemůžu se všem zalíbit a nejsem nikdo všemocnej. Než tohle období nastalo, bylo všechno opravdu krásný. Ztratil jsem toho v životě dost, ale nikdy jsem svůj život kvůli nikomu nezahodil. Chci po tobě jen, aby ses zase zvedla, nepoddávala se tomu a žila dál. Všichni tu sílu v sobě máme a je třeba ji v sobě objevit. Neptej se mě jak, vím, že ty to v sobě máš. Nezahazuj nic, tvůj život půjde i tak dál. Jsi mladá, máš toho ještě hodně před sebou a nechci, aby ses dobrovolně zničila. Já si počkal a nakonec jsem dostal, co jsem od života chtěl. Nebuď líná, zkus to taky. Tvůj život je jen ve tvých rukou. Mám čím dál větší pocit, že tohle asi nezvládnu, ale... Máš tady lidi, kteří tě podpoří, takže nezůstaneš na to sama. Já se asi budu muset někam uklidit. A ty následky... Mluvili jsme spolu o tom snad milionkrát. Zkus to pochopit, vím, že nějak to půjde. Já vím, co se pak může stát. Neber si to tak. Mám tě rád, ale omlouvat se nebudu. Za svými názory si stojím, i když nejsou některý zrovna standartní. Zvládla jsi toho hodně, zvládneš i tohle. I tak se tady budu snažit být...
Drž se, pa

2 Venom Venom | Web | 16. července 2009 v 17:52 | Reagovat

Děcka, co mi to děláte  :-( já vím že mně se do toho kecá, snad bych radši měla držet hubu ale nemůžu. Na to vás mám až moc ráda. Takže snad je důležitý že si nejste lhostejní, a ochotní jeden druhému pomáhat a tak nezáleží na tom jak jste od sebe daleko. Vzpamatujte se oba dva. Je škoda abyste čas trávili nějakejma debilníma nedorozumněníma. A navíc jste oba dva mladí, takže žádný chcípání, žádný takový že se něco bude vzdávat. Nehledě na to, že příležitostí na to se potkat bude do vašeho slavného důchodu ještě spousta a i mnohem lepších. Ale pochopitelně nesmí bejt nátlak ani z jedný strany.

Zažila jsem si takovejch věcí habaděj, příjemných i méně příjemných, takže vím o čem mluvím. Mám vás oba moc ráda, jste mi blízcí a tak mě nezlobte. Možná si tu cintám pentli nadarmo, ale chci abyste věděli, že hádky a sebevraždy jsou KURVA hovadiny! Vy to víte. Je na vás jestli se podle toho zařídíte. A teď táhnu, nechci se nikoho dotknout.

3 Ochechulka Ochechulka | 16. července 2009 v 19:06 | Reagovat

Rozhodně totálně neschopná nejsi, jen totálně nešťastná. Chápu, že toho člověka za každou cenu chceš, ale na druhou stranu jsi přece i chytrá a víš, že je blbost někoho do něčeho nutit. Naopak, ten druhý dostane ještě větší strach.

A jakýpak chcípání, co by z toho taky kdo měl, že jo? Zkus se přihlásit do nějakého zájmového kroužku, kde převládají kluci, teď mě napadá třeba kobudo či něco podobného. Jako pekařka jsi byla mezi samýma holkama a to jsou opravdu děsný potvory. Když jsou dvě, jde to, ale když tři, tak pokud jedna chybí, pomlouvají ji. Takže chápu, v jakém prostředí jsi ty tři roky žila a to má na tobě i jisté následky. Ale v tom převážně klučičím prostředí bys třeba pookřála a našla i životního partnera. Potom bys už jen z úsměvem vzpomínala na toto nešťastné období a nikdo by se už nebál s tebou setkat.

Vždyť se máte oba rádi, tak si to navzájem nekažte donucováním a vyhrožováním. Co bys dělla, kdyby za tebou pořád chodila nějaká holka, protože se do tebe zamilovala a je nešťastná z toho, že ji nechceš? Určitě bys ji nechtěla ranit, ale na druhou stranu bys ji za partnerku nechtěla. Snažila by ses jí to citlivě vysvětlit a ona třeba ne a ne pochopit?

Tak se drž, mám tě ráda a i mnoho dalších lidí tě má rádo a záleží jim jenom na živé Jítě na na mrtvolce Jítě.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.