když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

Srpen 2009

Photographic

26. srpna 2009 v 15:20 | Euphoric-Endeavor |  >Depeche Mode
*****
poslouchám je takovou dobu.. snad od desíti.. a na tuhle písničku jsem narazila teprve včera.. ♥

All Time Low - Weightless

26. srpna 2009 v 13:15 | Euphoric-Endeavor |  >Nezařazené songy
*****
asi nová závislost.. x)) zase..

Alex M.O.R.P.H. - Walk The Edge

23. srpna 2009 v 14:25 | Euphoric-Endeavor |  >Různé
*****
nádherný video.. nádherná písnička.. ♥

končím..

20. srpna 2009 v 18:45 | Euphoric-Endeavor |  >Má duše
veselme se a radujme se.. tenhle psychouš to chce konečně zabalit!! a proč vlastně?? nevím, proč tu ještě strašim.. proč bych tu měla zůstávat.. pro koho?? je tu snad ještě někdo, kdo si ty moje kydance čte?? ne.. tak jako proč bych měla psát dál? pro sebe? na to se můžu z vysoka vys.. jo.. tak.. prostě mě to nebaví.. bavilo by mě to.. ale s tim je konec.. jediný, co asi dodržím, je slib, že nebudu do sebe valit litry kofejnu denně a že se budu snažit nedělat ze sebe ještě větší chudinku.. nene.. už na to seru.. je mi už trapně, jenom se na tenhle blog podívám.. nemám tu proč být.. proč tu zůstávat.. moje ubohá dítka (blogííísky) budou na nějakou dobu opuštěný.. ale nikomu to stejně vadit nebude, tak co..
*****
vidím jenom, jak všechno kolem sebe posírám a je mi ze mě na blití.. ale totálně.. já už kurva nechci a nebudu za kripla a za ubožačku!! stejně si většina myslí svoje.. jaká jsem svině a sebelitující se mentál.. ne.. já to prostě ze sebe musim dostat!! akorát jsem za svini a co z toho mám?? hovno vážení!! nejspíš mě začnou všichni nenávidět.. nejspíš se tak už děje, proto na mě všichni serou.. jo.. to bude vono!! a já už na to seru taky.. proč psát, když není pro koho..
*****
loučím se.. snad vám beze mě bude líp..
papa..

ELUVEITIE - Inis Mona

19. srpna 2009 v 23:10 | Euphoric-Endeavor |  >Nezařazené songy
*****
asi nová závislost.. nádherný.. ♥

další kecy..

18. srpna 2009 v 22:20 | Euphoric-Endeavor |  >Má duše
achoj :)
*****
taaaak.. na úvod.. mám rozepsanej jeden článek, ale ten se mi nechce vzhledem k mé docela dobré náladě dopisovat.. :) nějak jsem v poslední době neměla náladu něco psát, ale už mi to prostě zase chybí.. psala jsem včera.. na můj, asi tisící blog, článek.. jenom takovej úvodní.. mě prostě nějak baví dělat vzhledy a nechce se mi měnit ten vzhled stávající, tak si na to založim další oběť mého grafického mučení xDD budu tam ale psát jenom občas.. asi už zůstanu na tomhle blogu.. :) tady mám nejvíce spřízněných dušiček a nějak jsem se s tímhle prostředím sžila.. :)
*****
jo.. a ty moje dvojčátko jedno =o** vůůůbec mi tu nehraje ta písnička od rána do rána furt dokola.. kdepak xDD je nádherná.. :) jo.. a pořád jsem Chrome nedonutila, aby mi to nechalo napsat podtitulek.. to je děs.. ale nebudu kvůli tomu lézt na IE.. to už ne.. xDD jo.. když sme u té techniky.. je vážně loztomilá.. dneska, když jsem byla venku, tak k nám přišel soused.. měl tu svýho notebooka a připojoval se na net.. ani nevím jakým způsobem, ale chytil signál z toho našeho heteráckýho vysílače, kterej máme na jednom paneláku kousek za zahradou.. sem čuměla jak péro z gauče, že se připojil a dokonce měl na signálu tři čárky.. a já?? "Aplikace Internet Explorer nemůže zobrazit tuto webovou stránku.. "Stránku nelze zobrazit, zkontrolujte připojení k síti, nebo nahlaste, je-li to problém související s Operou." "Google chrome nemůže zobrazit požadovanou stránku..." a bla bla bla.. ani jeden prohlížeč mě nepřipojil.. šla jsem blíž k baráku a hele.. u plotu mezi dvorem a první zahradou mě to připojilo.. ale dál už ne.. jde mi připojit se jenom několik metrů od těch beden.. a bedýnky mám na půdě.. chjo..
*****
asi dvě hodiny se soused vztekal, že mi to nejde.. pak přišel ještě jeho syn.. a ten se taky vztekal.. nejvíc kvůli tomu, že na displeji viděl velký kulový i ve stínu.. sakra taky mi pořiďte notebooka s lesklým displejem.. pfff.. x)) nejdříve začalo hledání stínu.. a jelikož bylo krátce po druhý, byl to celkem problém.. nakonec sme si zalezli do chatky a začali sme s průzkumem systému.. "to si děláš prdel, že máš Vistu!! kurva vyhoď to někam do pryč a nainstaluj si XPčka!!" jojo.. ale to říká každej, komu půjčím compa.. heh.. já to tam nedávala.. xDD
*****
nakonec s překvapením zjistil, že můj heterácký počítač, nejenže má pojebanou Vistu, ale ani nevlastní infraport!! tak to se vážně nepřipojim bez mýho chabýho signálu z bedýnek, co mám na půdě.. hm.. ale tohle jsem říkala tomu magorovi strýcovi celou dobu!! ale néééé.. "prosimtěěěěě.. víš o tom hovno tak mlč.." jistě.. a kdo měl pravdu?? no JÁÁÁ!! ale až řekl soused to samý, co jsem řekla já, tak ho pochválil, jak je šikovnej, ale že já jsem to tam mlela furt dokola, tak "drž hubu!!".. nenakopali byste ho do prdele??
*****
akorát asi tři promarněný hodiny, kdy jsem mohla hezky dřepět za ajskem a psát si se zlatíčkem.. ale debila nepředěláš.. on ví o počítačích asi tolik, jako já o punských válkách a bude ze sebe dělat chytrýho a mě shazovat.. :( jo.. vím, že nejsem nějakej PC expert, ale umim si založit blog, napsat e-mail, nainstalovat si programy, kreslit v Art Rage a další věci.. a hlavně vím, že se nepřipojim, když jsem víc jak 40 metrů od bedýnek.. ale on ten notebook neumí ani otevřít, natož ho zapnout a přihlásit se.. x)) ale dost s tímhle.. je to dement..
*****
dneska jsem byla zase totálně mimo.. jo.. to není nic zvláštního, ale už si vážně připadám, jako bych byla na fetu.. xDD ale jsem tak zvláštně mimo a je mi nádherně.. :) takže to moc velikej rozdíl není.. xDD my víme, viď, broučku? ♥ tohle snad slovy vyjádřit nejde.. :) ta síla.. je to úžasný.. :) ale.. napadla mě jedna písnička.. tedy, vybavila se mi.. :) to nemá cenu nijak komentovat.. :)
*****
*****
zase se blíží noc a já se jen modlím, abych zase neusnula na deset minut s hlavou na počítači, jako včera.. moc jsem se zasnila.. :) ale krásně jsem se zasnila.. :) bohužel probuzení do reality bylo krutý.. jako to je pokaždý.. sice jsem v té euforii snad po celý den, ale dolehne to na mě a je konec.. depka, ze který se nemůžu vyhrabat.. ale pak to zase přejde.. zase sním.. já vlastně nežiju.. ale sním.. co mi taky zbývá jinýho, nic v tom reálným světě není, co by mě nějak drželo.. a ty sny jsou tak nádherný.. ale.. bolí.. někdy až nesnesitelně.. :(
*****
dneska asi půjdu spát hodně brzo.. :( začalo mi být hrozně smutno.. pokaždý to přijde tak samo.. dolehne to na mě.. a už nemůžu dál.. půjdu navštívit koupelnu.. a pak půjdu spát.. už to potřebuju jako sůl.. tedy.. sůl nepotřebuju.. ale moje zlatíčko.. až žalostně moc.. ale to nezáleží na mě.. bohužel.. nějak se s tím musím smířit.. bude to ještě hodně dlouhá cesta, kterou musíme ujít..
*****
když si uvědomím, jak moc pro mě znamená a jak moc bych jej chtěla mít u sebe.. a jenom se ho třeba jen letmo dotýkat.. tak mi je do pláče.. protože vím, že to nejde.. zbývá mi jen doufat.. doufat, že se mi jednou moje přání splní.. a pak možná budu i na chvíli šťastná.. omlouvám se za roznášení mého pesimismu.. ale nějak to na mě dolehlo.. zase.. tak.. se pro dnešek loučím.. a děkuju vám za to, že při mě stojíte.. ♥

Stream of Passion - Wherever You Are

10. srpna 2009 v 21:39 | Euphoric-Endeavor |  >Nezařazené songy
*****
úžasná písnička.. a ještě ten loztomilej klip ze Silent Hill.. *slint* x))

Vraždááááááááááá

6. srpna 2009 v 20:35 | Euphoric-Endeavor |  >Má duše

achoj..

TO MĚ ZNIČÍ TOTO!!! a co vlastně?? VŠECHNY POJEBANÝ PROHLÍŽEČE!!! Opera nefakčí, Explorer vypadává, Gůgl mi nenechá napsat podtitulek.. prostě ani kdybych se podělala!!! a navíc mi podtrhává chyby!! jakože napíšu svůj nick do kolonky "autor" a ono se to podtrhne!! kurva s tim nastavením už!!! včera.. byla jsem na mrtvici.. chtěla jsem si stáhnout novej Explorer.. a prostě mi to nešlo a nešlo!! tak jsem já debil klikla na Chrome.. to je taková debilita až hrůza!! ale ten vzhled jsem si nastavila teda krásnej.. přesně podle mýho gusta.. haha.. menu svítí jako zářivka, pozadí je černý a písmo zelený a svítivý.. moc krásný.. jako vesmír.. miluju vesmííííír ♥ ale tohle mě dojebalo, tak jsem zase na starym Exploreru..
*****
jo.. proč vlastně píšu.. jen tohle jsem ze sebe potřebovala akutně dostat, jinak by mě šlak trefil.. néééé já se vůůůůůbec nerozčilujuuuu.. hmm.. ale.. musím něco napsat.. já myslela, že fakt toho dědka zabiju!! jak se mohl opovážit?? kurva takovou hnusotu mi ještě nikdy nikdo neřekl!!! jak jenom mohl!! to mu neodpustim kreténovi!!! asi potřebuje brejle!! a dvanáctky dioptrie!! víte co mi řekl?? "nooo.. ale spravila si se.. hodně no.. za chvíli budeš jak žebřiňák" v překladu: "SI TLUSTÁ"!!!!! kurva já a tlustá?? do prdele to snad není možný!! já v tom Brně ještě navíc zhubla kilo!!! aktuálně vážím 47,6!!! já jsem tak ráda, že už nejsem vychrtlá, jako jsem byla minulej rok a on mi řekne tohle =´((
*****
já bych ho nejraději skopala do hranatý koule magora!! akorát mi dobře pojebal náladu!! jsem nasraná a hodně.. už mi dobře jebe.. a ne!! nebudu slušná!! kurva už!! já to ze sebe nějak potřebuju dostat.. x(( už to asi nevydržim.. už ne.. dneska jsem se jak debil pařila na slunku a nedělala jsem nic jinýho, než jsem se patlala faktorem 18.. a?? stejně jsem si spálila bříško.. to bude au ve sprše.. ještě že se mi neopálil xicht, to by mě už vážně museli odvíst do Dobřan.. jo.. a novinky.. byla jsem v tom pošahanym Brně.. hned, když jsem řekla, že takhle blogařim, tak okamžitě po mě chtěli adresu.. tak ale na tenhle blog jsem jim link nedala.. asi by se ještě hodně divili z těch mejch kydů.. muhehe.. xDD
*****
dala jsem jim link na ten můj úvahovej blogís.. tam mám aspoň články, který jsou o něčem.. ikdyž.. ehm.. nikdo mi ještě pod ty články nedal nějakej komentář, kterej by byl k tomu tématu.. nevím, jestli fakt píšu tak úděsně, nebo ještě hůř.. ale co.. nic s tim nenadělám.. já už jenom vidím, jak všechno.. ale už kompletně všechno spěje do hajzlu.. už nevím, jak dál.. sere mě každý nový ráno, to zkurvený slunko jak praží jako prase, to, že se blíží září a ty pojebaný opravky.. asi se na to vyseru.. ztrapnit se podruhý už nechci.. už nic nechci!! ztratila jsem naději.. co se týče.. všeho..
*****
už v nic nedoufám.. zjistila jsem jednu věc.. a ta mě tíží.. neskutečně moc.. nevím, co s tím.. nevím, co si počít.. co mám dělat.. prostě tohle.. asi nezvládnu.. je to až moc velkej propad.. a z toho nebude nic dobrýho.. buď si to nechám pro sebe a budu se tim užírat, nebo to vyzvonim a bude to venku, ale zároveň bude kompletně všechno v hajzlu.. x(( copak je lepší?? pořád nad tim přemýšlim a už vážně netušim, co s tim.. jenom asi.. zůstanu sama.. totálně sama.. x(( nevím, jestli to mám dostat ze sebe ven.. nebo si to mám v sobě uchovat.. já nevím x'(( zešílim =´((
*****
omlouvám se, že tohleto musíte číst.. ale.. nevím, komu bych se měla vykecat.. v tomhle mi nikdo nerozumí.. prostě ne.. :( jsem ráda, že vás mám, zlatíčka.. =o** děkuju za všechno.. ♥