když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

Září 2009

DareDevil Move Sound Track ♥

27. září 2009 v 12:00 | Euphoric-Endeavor |  >Nezařazené songy
*****
ou.. ten film jsem neviděla.. ale moje mamka jo.. při snídani mi o tom vyprávěla a pak začala básnit o krásný písničce, která se mi určitě bude líbit.. íííí lííííbíííí ♥ ale moc.. a deptá mě, že to nejde stáhnout.. x))

sme nemocní a protivní

27. září 2009 v 2:50 | Euphoric-Endeavor |  >Má duše
achoj..
*****
doufám, že vás nenakazím.. nene.. maximálně vás otrávím.. xDD tak do toho.. nějak nemám náladu psát články.. ležím v posteli počítač na polštáři (na kterým se daj smažit řízky, jak je horkej).. a datluju na ICQ.. co jinýho taky.. jo.. ale musím se pochlubit.. už jsem chtěla vyhodit notebook oknem, nebo koupit novou baterku a.. Jita na to přišla.. a zkalibrovala si baterku sama.. nastavila si místo "HP optimizer" jednoduše "Kalibrovat" ale toho vztekání než na to přišla co to po ní vůbec chce.. och och.. ale jo super.. ještě včera (vlastně už předevčírem) mi počítač chcípal už za půl hodinky snad.. nojo, když je někdo slepej jak patrona a potřebuje si na to rozsvítit - píchnout noťase do sítě, aby se mu rozsvítil display a přitom je chuděra ještě dost nabitej a valím do něj i přes to další šťávu, tak se nedivím, že kixnul..
*****
vydržel nabitej asi hodinu a pár minut.. a teď? skoro tři hodiny!!! uááááá mám radost.. stačil změnit plán napájení.. ale kurva řekněte to takovýmu systémovýmu antitalentovi jako jsem já.. xDD nikdo by mi to nevysvětlil.. ale bylo to vysvětlený vážně jak pro kretény.. já ani nevěděla význam slova kalibrovat.. a nevím ho ani teď, ale vím, že je to fayn.. moc fayn.. xDD
*****
jo.. a co takhle jinak dělám? hysterčím.. a pak zjišťuji, že to bylo zcela zbytečně.. ale zaplaťGerard za to!! ano ano.. mluvím o tý mojí mánii okolo stěhování TH do Kalifornie.. jej, Anděli ty si mi dal.. :) můj vlastní fanatismus mě nakopal do prdele asi :D ale jsem ráda, že to byla lež.. a že se nám skutečně vrátili broučkové :) a abych si nerýpla.. tak k Billově účesu.. mě se líbí.. a moc.. :) rychlá a totální změna.. ale moc mu to sluší.. :) akorát už to není vaše slečinka nu :D těším se na Vánoce.. a proč? to jsem si poručila Humanoida.. a neprodleně :D
*****
jo jinak.. o sobě začínám vážně přemýšlet.. co jsem vlastně zač.. ale bojím se se tím zabývat blíž.. nevím.. musím to nechat uležet.. třeba je to omyl.. třeba ne.. oh do prdele.. takhle se mi změní celej život.. jo.. super.. ale jo.. zvládnu to.. určitě.. víte, už nic nehodlám jen tak vzdávat.. a když zase něco takovýho budu mlejt, tak si toho nevšímejte.. to jsou jenom moje nálady.. a jinak.. moje poslední a aktuální nálada - nadržená.. ou jaká to novinka.. zrovinka jsem dumala nad tím, jestli mě tahle náladička vůbec někdy opouští.. nene.. na úchylárny je vždycky čas, ostatní musí počkat xDD
*****
jinak.. máme rýmu, kašleme a je nám horko.. ležíme v pelíšku a smažíme se na počítači.. pijeme čajíčky z pyramidových sáčků, který nejdou vyždímat, ale zase lepší nálada, když je to hrneček s dvojčátkama.. kterej mi mimochodem nechal zhotovit ten zubatej kretén.. kdysi.. jo.. a musím se pochlubit!! začala jsem zase číst povídky!! a co jsem to četla dneska? jednoho roztomilýho Frerarda :) Your story mimo jiné.. ano klásnééé ♥ moc se těším na to čtení.. jen ze zvědavosti jsem si přečetla aktuální kapitolu a už se chystám si to přečíst celý.. konečně zase čtuuu.. jupí.. =) a je to vážně krásné :)
*****
já to asi utnu.. protože už slyším, jak kdosi jménem čůůů.. můj strýc, půjde namátkově na chodbu a rozmlátí mi můj chudinkanotebook a budu mít po prdeli.. njn.. když něco svítí po jedenáctý, tak je zle.. magor toto.. juj.. asi budu muset, ikdyž nerada, utnout tu víc jak nádhernou konverzaci na ICQ a vážně jít do hajan.. byl to náročný rozhovor.. a dlouhý.. máme právo si odpočinout.. och ono to datlování je náročné x)) hehe.. já mlčím.. :)
*****
uff.. tak končím, než sem fakt někdo vleze.. chci mít klid, když takhle simu.. marodím.. tak mějte se.. papapa ♥

Ameno...trošku jinak x))

23. září 2009 v 18:40 | Euphoric-Endeavor |  >Taneční
*****
děste se a utíkejte.. přicházím s další diskofilárničkou.. x)) asi na to založíme spešl rubriku, ale nemáme čas.. sme moc zaneprázdnění.. s čím.. to bych cenzurovala xDDD

ááááááuuuuu x((

22. září 2009 v 5:05 | Euphoric-Endeavor |  >Má duše
tohle je demenceeee.. dneska jedu do tý Plzně.. ale to bylo kurva ránooo.. a stále ještě je.. x(( už v noci mě začala neskutečně bolet hlava.. jo.. to se z toho vyspim a bude to.. jo?? fákt? hovno vážení!! ještě po půlnoci jsem nespala.. převalovala jsem se.. ale řekla sem si, že to do rána vydržím.. o to krušnější bylo probuzení v půl pátý.. uáááá kurva takhle mě tak hlava naposledy bolela, když jsem měla třetí den zánět spojivek!! hned jsem se shlídla v zrcadle, protože oči mě nebolely.. nic.. žádný ječný zrno, jen pár žilek, to není nic neobvyklýho.. tak jsem vstala a ve třičtvrtě přišla do kuchyně mamina..
*****
"ty jo mamino mě šíleně bolí hlava, až se mi z toho chce blejt.." .."no mě by se taky chtělo blejt, když si VEZMEŠ NA SNÍDANI JOGURT.." do prdeléééé.. já říkám,v že tady mě nejen, že mě neberou vážně.. on mě tu nikdo ani není schopen poslouchat, když něco říkám.. demence forever.. a já tu chcípnu.. až se vybleju z podoby (a to ještě musím absolvovat padesátiminutovou cestu do tý pojebaný Plzně!! ještě že je proGerarda úterý!! to by to bylo narvaný jak svině.. ááu.. už končím.. nebo vážně umřu.. :( mějte se.. ♥

Automatic, Automatisch ♥

18. září 2009 v 14:15 | Euphoric-Endeavor |  >Tokio Hotel
mě ta ZHT tak jebala, že mi nešlo pustit jediný video z youtube a nic prostěěěěěě.. ale konečně sem vrazim aspoň odkaz, když vkládání zrušili.. opět.. asi už ste všichni viděli.. :) ♥♥♥
*****
njn.. neskutečný :)

Break My Stride

18. září 2009 v 11:30 | Euphoric-Endeavor |  >Taneční
nelekejte se.. to je písnička mýho mládí.. x)) a hledala jsem jí na netu tři roky.. x))
*****

Emphasis ♥

18. září 2009 v 0:00 | Euphoric-Endeavor |  >To nej
*****
uááá.. %) jen tupě zírám.. ♥

Heterofóbie žije!!!

17. září 2009 v 22:30 | Euphoric-Endeavor |  >Úvahy na téma...
achojík x))
*****
_YAOI__DN__Secret_In_The_Rain_by_Ho.jpg Kissing in the Rain image by Amira-Wind-Daughter
nedá mi, abych taky nepřispěla článkem na tohle téma.. přijde mi akorát, že zaostávám.. a ačkoliv já, jako heterák (ikdyž nerada to přiznávám xDD, ale sama cítím, že jsem spíš bi) mám k homofobii svůj jasný názor: DO PRDELE S TÍM NEBO JEŠTĚ DÁL!!! myslím, že je to zcela více než jasné.. však záleží na každým jedinci a na jeho cítění.. uznávám všechny orientace.. homosexualitu, bisexualitu, pansexualitu.. a heterosexualitu v rámci možností.. a proč?? čtěte dál..
*****
pojmem "v rámci možností" myslím, že né každý heterosexuál si zaslouží nakopat do prdele.. ti, kteří nejsou kreténi (a že jich je pramálo) jsou třeba tito:
>nejsou homofobní
>nedělají nechutnosti na veřejnosti
>nedávají nechutnosti na net
>jdou příkladem svým dětem (necpou jim svou sexualitu, chtějí, aby byli sami sebou)
>starají se sami o sebe a né o ostatní, jinak orientované
>nepropagují svou orientaci jako jedinou "normální"
>nedej Gerard aby jedincům jinak orientovaným nadávali nebo je bili!!!
*****
pak jsou ale tací, kterým jejich demence zaslepila mozek.. ty mám tisíc chutí nakopat.. myslí si, že když vidí dva homosexuály, tak že jsou jako heteráci něco víc.. povýšenost "myluju" fakt.. v minulosti homosexuály vyvražďovali.. já bych vyvražďovala HHH - Homofobní Heterácký Hovádka.. ale do jednoho!! ou.. to by nejspíše lidstvo vymřelo xDD ale blbě jim tak..
*****
kdyby světu vládli ženy a homosexuálové, nebylo by válek a násilí
*****
a myslím, že by to tak bylo správně.. však ani HHH nemají důvody ke svojí nenávisti!! pořád vidí jen "mediální homosexuály" tím myslím ty, kteří je propagují.. ano ano.. mám na mysli ony vykroucené hošánky, jak se v lůžovém prádle prohánějí po ulicích.. ou.. toto jsou právě ti, kteřím ostatním čtyřem procentům (měli by statistikové udělat novou studii.. rozhodně nejsou homo pouhá 4 procenta ;)) kazí pověst.. a pak HH vidí všechny podle toho vykrouceného jedince.. och.. milý to obrázek si vytvořili.. Gerard jim to NEodpusť..
*****


*****
když se vám něco hnusí, tak se tomu snad vyhýbáte a né, že to propagujete a zesměšňujete.. to je, jako kdybych já si udělala blog ANTI-US5 a psala o nich hnusoty, dělala fotomontáže.. ale proč bych to měla kurva dělat? když něco nebo někoho nenávidím, tak na to jednoduše seru.. je to pro mě vzduch.. a tečka.. taky tu nelepím letáky "chcípněte vy kreténi z HSM!!" a mohla bych.. ale nedělám to.. tak proč se furt na netu (a ne jen na blozích puberťáků, ale i na odborných webech) dočítám takový homofobní hnusy?? chápu, když se někomu nelíbí nějaký styl.. ale že má blbý kecy na LÁSKU? to je ne-po-cho-pi-tel-ný!!!
*****
6f89.jpg male45 image by gottibamgirl
*****
jak někdo takovou krásu může odsuzovat.. jo.. přiznávám se.. raději.. mnohem raději se podívám na gay obrázky, než na hetero.. ty heterácký mi nic neříkají prostě.. z těch gay obrázků čiší ten cit, něžnost.. ta láska.. ale ne.. HH vidí jen tu povrchní stránku.. ale že i homo a bi mají city, to je nezajímá..
*****
když takhle poslouchám ty rozhovory, když jdu po ulici.. "normální" lidi v mým věku i starší a o hoooodně mladší.. baví se zdánlivě úplně normálně.. ale pak slyším: "ty buzerante zasranej!!" a jako že si dělají z toho dotyčného srandu.. řeknou mu tak jako ze srandy, berou to jako zábavnou urážku.. dříve.. o hodně dříve jsem to nějak neregistrovala.. prostě jsem to brala nějak normálně.. ale teď.. jsem na to nehorázně alergická.. beru to jako výsměch.. výsměch homosexuálům, když jejich orientaci berou jako vtipnou nadávku a urážku.. je to k spíše k pláči, než k smíchu.. :(
*****
a když už sme u těch urážek.. tak nějaký heterácký hovádko si myslí, že když řekne homosexuálovi "buzno", že je to jako normální.. někteří homo s tím jsou smíření, ale jsou tací, citliví jedinci, kterým to ublíží.. nejcitlivější stvoření nebývají ženy, ale právě homosexuálové.. mají velký cit pro detail, pro umění.. ti největší umělci nebývají heterosexuály.. to je i z hlediska historie prokázaný.. proto nechápu, proč je odsuzují jen pro jejich orientaci.. je to víc než sprostý..
*****
víte, co nechápu už totálně? ty blogy.. ty trapný homofobní blogy.. ví o homosexualitě tolik jako já o Punských válkách a musí psát takový ohavnosti.. copak tohle někomu může připadat nechutný? ohavný? a podle těch jejich "chytrých" keců neestetický??
*****
f34b.jpg k158 image by gottibamgirl
*****
homofobní populace by si měla uvědomit, že je to jen láska.. a láska není ohavná..
LÁSKA JE MOCNÁ A MÁ MNOHO PODOB, TAK TUTO LÁSKU NEODSUZUJTE!!!
myslím, že jsem se vykecala dost.. snad si z toho něco vezmete.. :) mějte se.. ♥

ouuu..

17. září 2009 v 15:55 | Euphoric-Endeavor |  >Má duše
achojík..
*****
uff.. ale už mě to vážně celý dojebává.. ale totálně.. a co? nu všechno.. hlavně ZHT!! chci si pustit ukázky novýho Terminátora na youtube, ale copak můžu když mi nejde zvuk?? jo.. a mimochodem.. ten mail jsem Pepovi stále neposlala.. njn.. když je někdo blbej, tak je blbej.. a s tím se prdlajs nadělá, že? asi to má taky co dočinění s mojí leností.. to raději budu stále hudebně vysávat můj nebohý mobil, který je můj jediný zdroj kraválu.. co se dá dělat..
*****
a hlavně.. přeji Enemkovi všechno nejlepší ke krásným kulatým narozeninám.. :) užij si to, zlatíčko =o** a doufám, že včera sis to taky užil.. ;) hlavně se už připoj, ať ti můžu taky konečně popřát a předat dáreček.. snad se nelekneš.. x)) a nezapomeň.. jsi teď doopravdy dospělej.. ♥
*****
uff.. já mám dneska totálně dost.. ale.. kdy dost nemám, že? x)) ale dneska je to vážně hustý.. se probudim.. čekám, jak dneska budu sama dělat tu rajskou a zakydám celou kuchyň a.. bylo asi deset hodin.. ale Jitě se nechtělo z postýlky.. tak jsem jen zavřela oči, ale už jsem neusnula.. pak jsem si vzpomněla, že mám uvařit.. no super.. ještě jsem ležela.. a pak, když jsem oči otevřela úplně a konečně jsem se trošku překecala pro vstávání, tak se otevřely dveře a já se lekla, že je to strýc a jde mě budit.. napadlo mě, že zase simuluje a zase není v práci.. a.. ona to byla mamka.. přišla z práce už v deset hodin, že už nemá co dělat.. že jim práci nepřivezli.. no supeeer.. takže nebudu to pachtit sama.. nakonec jsem vstala a šla se nasnídat.. jo.. prášek jsem dneska neměla ani jeden mimochodem.. x)) a to jsem měla mít v sobě už tři.. jojo.. co naděláme.. x))
*****
tak jsem začala vařit s mamkou.. myslíte si, že si něco z toho pamatuju?? ani nááhodou.. xP.. mě to prostě do tý palice neleze.. jsem ráda, že si stále pamatuju 80% všech cukrářských výrobků a víc se mi toho do mý paměti vážně nevejde.. a ani to tiramissu si zase nepamatuju a to jsem dostala recept od naší paní inženýrky Tyllový.. mi ho šla speciálně vytisknout xDD mohla bych to zkusit.. není na tom nic těžkýho.. ikdyž to třeba vypadá.. jenom se udělají piškoty (och ty jsem měla na těch fucking opravkách) a pak se to přeleje kafem daj se zase piškoty napatlá se tam krém z mascarpone a daj se další piškoty nacucaný kafem a pak zbytek krému.. pak se to uhladí a ozdobí se to.. nakonec se to posype kakaem a nechá se to ztuhnout.. nu a je to.. xDD to bych jako věděla.. ale jak se kurva Gerard udělá ten krém?? x)) hh
*****
prý se místo toho mascarpone může použít pomazánkový máslo.. no super.. nevím, kde bych ten sejra scháněla.. lítala bych po celym Tescu jak debil a akorát bych se tam ztratila.. zase.. xDD (mimochodem.. nikdy jsem tam sama nebyla.. to by naši museli vyhlásit pátrání.. x))) njn.. jediný co umim, je mít úžasnou fóbii z velkých prostor, kde se dá lehko ztratit.. takže i neznámá holá ulice, chodba, naše zahrada a tak dále.. x)) ale do Slavic bych možná i trefila.. x))
*****
jo.. a když zase melu u té cukrařině (jako bych toho neměla dost po těch mých "úspězích", tak jsem dostala chuť si udělat dortík.. x)) mamka bude mít 7. listopadu narozky, tak bych jí mohla udělat dortík.. nějakej dobrej.. miluju ty šlehačky z pytlíku.. x)) je to rychlý.. smíchá se to, vyšlehá se to pak se to nechá ztuhnout a hotovo.. je to jednoduchý a rychlý.. och požehnej Gerard Doctoru Ekterovi xDD ale nevím, kde bych asi sháněla ty všechny suroviny a s našimi prostředky co se týče surovin, bych to patlala týden.. xDD k čemu ty polotovary asi jsou.. jsou pro takový lemply, jako jsem já.. x))
*****
už jsem nad tím přemýšlela víc.. ale stále netuším, jak by to mělo vypadat.. mě to spíše napadne až v krámu.. když vidím, co bych na to asi tak měla použít.. jako.. i straciatellová i kakaová šlehačka byla výýýborná.. x)) tentokrát bych chtěla zkusit vanilkovou.. a dát do toho třeba ovoce.. uvidím.. jen momentální nápad.. nakonec z toho vyleze něco jinýho a bude to.. xDD třeba upachtím Krtkův dort nebo to Tiramissu z pomazánkovýho másla a ende.. xDD ou.. chudák mamka.. co by se jí asi tak líbilo? ona mi pokaždý asistuje.. ale asi jen u toho, aby mi něco podala, nebo utřela zakydanej stůl.. xDD já nikoho ke svýmu dílu nepouštím.. xDD ale.. chtěla jsem si pro radost udělat oříškovej dortík.. jakej jsem měla na mysli na těch zzzzzzkuuuurveennýýýých opravkách.. udělám si radost.. jojojo.. protože já to zvládnu.. nikdo na mě doma netlačí a.. BAVÍ MĚ TO.. jo.. i po tom všem mě ta cukrařina baví..
*****
ale teď.. nevím.. snad na to bude čas.. v sobotu.. zítra ale jedu do Plzně s Míšou.. jestli to nepadne, opět.. doufám, že ne.. kdyžtak pověřím mamku, aby něco nakoupila.. ale i tak.. času dost.. zatím nikoho trávit mýma dortíkama nebudu.. xDD jenom.. naši se vážně hodně diví, že na to mám ještě chuť.. nevybavujou se mi vzpomínky na ty všechny krávy zasedlý.. protože v tý mojí kuchařce (Hrníčkové recepty) je to úplně jiný.. lehký a moooc dobrý.. :) nechápu, proč se to na tý naší praxi dělá všechno tak heterácky složitě.. ano ano.. přeci proč to dělat jednoduše, když to jde složitě, což? to jsem jednou taky řekla mistrový.. čuměla jak sůva z nudlí.. kravka pitomá.. uáááá.. zabíííííít!!! nenene.. nebudu na to myslet.. pryyyč.. honéém.. xDD
*****
tak.. co mám ještě na dnešek v plánu? asi nic.. čekám.. a.. taky bych se mohla podívat za kočičkama.. pusinky moje malinký =o** už jsou až moc podezřele veliký.. a těžký.. hlavně Jerry.. to je naše kulička puntíkatá.. :) ale Vilí je furt takovej malinkej, černej a hubenej :) ale stále umazlenej.. ikdyž.. taky mu asi začíná puberta prckovi :)
*****
teda.. zase a jako vždy melu nesmysly.. co nadělám.. jiná asi nebudu.. už budu raději mlčet.. možná, že se dneska ještě ozvu.. uff.. mám dost.. a dostala jsem chuť na Mangoooo (nanuk xDD) sakra.. no.. super.. že já mám pokaždý chuť na něco, co doma nemáme.. xDD ale náhoda může bejt.. tak se podívám, co bych mohla do sebe naprat.. škoda, že ten nanuk má v sobě 0,1 procent tuku :D to nasere nejvíc.. proč všechno, co mi chutná, musí bejt netučný? sakra.. takhle si tu váhu nespravim.. ale co nadělám.. maso do sebe cpát nebudu, akorát bych se ve finále po:-!!!! a to by mi vážně nepomohlo.. xDD tak mizím.. mějte se.. ♥
*****
edit.. PRÁVĚ MI SEM VLEZL STRÝC A: "OBLÍKNI SE.. JÁ VYNDÁM SEKAČKU.. A BUDEME SPOLU SEKAT.." OMFGEE!!! KURVA DO PRDELE!!! TOHLE SNAD NEMYSLÍ VÁŽNĚ!!! JÁ CHCI MÍT KLID KURVÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!! =´((

Máááááááámíííííííííí x'((

16. září 2009 v 22:20 | Euphoric-Endeavor |  >Má duše
achoj
*****
nu hustýýý.. díky dokonalému systému, který mě do prdele nechtěl přihlásit mám ještě pojebanější náladu než doposud.. ehm.. co víc si přát.. když se sere všechno a je vám na hovno totálně.. tak se přeci musí ještě něco srát!! akorát mi je ještě větší zima.. a jako můžete mi říct něco o mých fucking odepsaných slzných kanálcích? chtělo se mi řvát.. ale prostě ani zabrečet mi nejde!! takže to v sobě všechno "vesele" dusím dál!! tak se aspoň chci vypsat, když už kurva nic jinýho a začne mi stávkovat systém.. už jsem myslela, že udělám kravinu.. ale jebu na to.. NA VŠE JEBU!! takhle na hovno mi je už dýl.. a už mě to vážně nebaví!!
*****
dneska.. obyčejnej den.. dědu nám přivezli ze špitálu.. otevřela jsem saniťákovi a vzala jsem dědovi tašku.. držela jsem ještě Vilíka a Jerryho aby neutekli.. a.. mezitím utekl ten heteráckej čokl Mates!! ikdyž pochybuju o jeho orientaci, když nám vojíždí i kocourky naše malinký.. nu malinký.. hovádka už to jsou.. Jerry dneska chytil svojí první myš.. :) a Vilík vyšplhal až totálně nahoru na náš obrovskej ořešák.. :) šikovní kluci :) nu.. až jsem vzala tu tašku a kočičky zavřela na zahradu, tak jsem začala nahánět toho čokla po městě.. uááá.. debil pes toto.. ochcal roh posledního baráku v ulici a pak jsem ho chytla a běžela s ním zpátky.. prase těžký uhozený (jo.. takhle mu říkala nebožka teta) ale ráno.. to bylo milý..
*****
mamka mě probudila mobilem: "tak co? už si začala vařit?" "coooooooooooooooo????" no omfGee!! po probuzení takovej nával informací.. "já ani kurva nevim co je za den a kolik je hodin a ty po mě chceš.. už si ani nepamatuju, co si říkala.." no bezva.. pak mi to zopakovala.. měla jsem uvařit gulášek x)) já a vaření.. já uvařím maximálně polívku, těstoviny z pytlíku, špagety a kafe.. nu.. možná toho je ještě víc.. ale to jen s instrukcema.. sama od sebe by mě ani nehlo!! jo.. uvařila jsem to.. ale hledala jsem ani nevím co.. ale nějak jsem si myslela, že jíška by na zahuštění stačila.. a mě nedocvaklo, že se tam dává ta moukosračka.. super.. tak mamka koupila mouku.. a přitom máme ještě plnej pytel.. dobrý.. nu což..
*****
bylo to uvařený a akorát přišla mamka.. tak to zahustila a bylo to.. nu.. udělala jsem ho dobrej.. ale mě vážně vaření nebaví.. ale kurevsky mě nebaví!! proč mě nutí dělat něco co nenávidím? jako třeba tomu bylo ve Stříbře.. když sme neměli myčku.. tak jsem musela utírat nádobí.. mytí mi nevadilo.. ale utírání mě přímo sralo!! a furt mi to někdo cpal.. :( jo.. dneska jsem zase měla v plánu pohyb.. in-line.. ale srala jsem na to.. bylo mi blbě.. protože jsem zase při obědě do sebe narvala všechno.. a.. zase mě bylo zle!! pokaždý, když se nažeru, tak mě bolí bříško.. úplně křeče.. a to to do sebe musím rvát násilím.. protože kdybych měla jíst tak, aby mi to akorát stačilo, skončila bych u třetí lžíce polívky.. :( ale stejně mi je to cpaní na hovno protože co? stále hubnu.. je to na hovno.. jenom mě bolí bříško navíc a je mi zle.. tak k čemu tohle všechno je?
*****
jo.. a to sme dneska kopali brambory.. teda.. byla jsem nějak hyperaktivní.. protože strýc kopal a Jita vybírala jak dívá.. táákový brambory.. nu.. aspoň tu jednu velikááánskou přepravku máme plnou.. mamka mi nestíhala tak jenom hučela, abych jí taky něco nechala.. ale jo.. docela to ušlo.. ani to snad netrvalo tak dlouho.. když to velký políčko (teda záhon.. ale je to jak pole veliký) sme zorali a zatravnili.. a nebudou brambůrky.. protože tam je moc jílovitá půda a to je prostě na hovno.. tak snad tyhle brambory stačit budou.. takhle jich bylo zase moc.. a kdyžtak zejtra se stejně sbírá na tom družstevním poli.. děda to má jako od statku, kde dělal, nebo co, tak má nárok na to si ročně nasbírat nevím kolik metráků.. tak dobrý nu.. ale stejně.. po bramborech nepřiberu.. x((
*****
kurva sladká mentální anorexie.. x'(( já chci žrát.. chci přibírat.. ale nejde mi to, protože depkařim!! :( přibírala jsem.. díky prášku.. ale vysadila jsem ho.. a tak se zeptám cvokaře, jestli bych ho zase nemohla brát.. ty dvě opia jsou pěkně na hovno!! je to slabý a navíc je ze mě zase vychrtlá zrůda!! já už na sebe nesmim ani ve vaně čumět.. je to strašný.. cvokařka mi říká, že se mám naučit mít se ráda.. ale co mám kurva dělat, když se nenávidím?? co?? to mi neřekla.. super nu.. asi jsem masochista, ale i s tím se dá bohužel žít..
*****
tak.. já raději budu držet hubu.. moje výlevy beztak nikoho nezajímaj.. a přijde mi, že to akorát na ty kolem sebe přenáším.. a to mě sere nejvíc.. a.. nenávidím se ještě víc.. že někdo musí sdílet moje trápení.. proč sakra?? proč to propojení musí bejt tak zatraceně silný? sdílet spolu to krásný.. to je dar.. to ano.. ale.. i to zlý.. dělit se o vše.. o lásku.. ale i o bolest.. to je až moc krutý.. asi je to daň za to nádherný, co prožíváme.. asi jo.. uff.. tak.. já nechci říct blbost.. tak se odsud raději klidím.. je pozdě.. tak půjdu spinkat.. zítra zase vstávat.. a vařit.. :( ale vydupala jsem si, že chci špagety.. nu.. jestli nějaký máme.. kdyžtak budou kolínka.. a.. rajská.. ale nevím, jak se dělá rajská.. ale nu což.. to se dozvím.. a stejně mě to vaření nebaví.. xP
*****
jo a zlatíčko.. doufám, že si to dneska a zítra užiješ.. :) zítra je tvůj velkej den :) moc se těším, až ti popřeju.. Míša chtěla vidět ten můj výtvor.. tak snad se ti to bude líbit.. :) uff.. ale už vážně končím.. mějte se, zlatíčka.. ♥

já bych se na to.. lálááá x))

15. září 2009 v 22:40 | Euphoric-Endeavor |  >Má duše
achojík.. :)
****
tak jak se u vás daří? uff.. u mě je to celkem lepší, než tomu bylo odpoledne.. jen.. opět na mě dolehla moje deprese.. ale vcelku rychle zmizela.. jen jsem blbá a to je vše.. zase to přešlo.. ale bordel jsem po sobě nechala to jo.. nevím, proč se tomu nadává border-line.. přejmenovala bych to na BORDEL-LINE x)) to by bylo výstižnější.. nu což.. nějak jsem to rychle překonala.. to je tim, jak se nefetuju pomalu do němoty tím sráčem třikrát denně jak správně mám.. zase kecám.. ne do němoty.. je to slabý jak prášek na praní a né na nervy.. jo v pohodě.. ale nevím, proč mě ládujou lékama na schizofrenii.. nu což.. jedinej výsledek je ten, že moje pracně nabraná váha je v p.. no v prdeli!! já už na tu ptákovinu jménem váha nevlezu!!! abych tam zase viděla číslo 45,5 jako právě dneska po večeři, tak na to se můžu z vejšky víte co!!
*****
jo.. jinak.. jeden úspěch (ikdyž nevííím) mám za sebou.. dočmárala jsem konečně ten výtvor.. pusinka je šílená.. ale hůř to vážně nešlo.. x)) ale jo.. úspěch je v tom, že jsem to stihla před termínem ještě.. :D uff.. bojím bojím, že to bude trapas.. Andělíčku hlavně se mi pak netlem xDD chudinka L.. x)) jo.. když už sme u našeho emouška, tak jak jsem se dneska dívala na zprávy, tak tam v jedný reportáži byl tááákovej nááádhernej klučinaaa.. a mamka hned: "ten je jako ten váš emoušek.." a já se zmohla jen na slintání a takovýho toho výroku: "eeeeeehhhh %)%)%)" rozumíme si.. :D ale úplně L :)
*****
po skoro udušení rohlíčkem se šunčičkou jsem se probrala z mých úchylných myšlenek (tedy jako.. já je mám 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.. nikdy nezradí xDD) ale víte jak.. to bych raději cenzurovala.. přeci jen tu nechci házet filtr +18 xDD uff.. pak jsem jakože dojedla první rohlíček.. pak jsem si dala pauzu.. a až začaly VKV, tak jsem se pustila do druhýho.. sakra já to všechno zbaštila, ale pak nám bylo zle.. ale už je to v pohodě.. ale pak.. si stoupneme na váhu a vidíme tu sumu.. nu.. už to nebudu řešit.. x))
*****
a taky jo.. jak tak čumíme na tu bednu, tak mžouráme mžouráme.. a.. pak se zvedáme, že si půjdeme do pokoje pro brejličky.. sáhneme si na xicht a zjistíme, že nám vesele hačají na čumáčku a my přesto nic nevidíme.. a to sme byly u očního.. ale néééé.. na silnější to něnííí.. a my si tu v klidu slepneme dál a.. mžouráme.. až nám z toho bolí hlavinka.. jak svině.. a pak.. papáme Nurofen.. ale což.. každýmu je naše zdraví u p.. patřičných míst.. x)) už držíme hubu.. x))
*****
tak co bych řekla dál.. jen.. ten cit.. pořád sílí.. pořád a furt.. každým dnem víc.. omfGee.. a už brzy to bude rok!! sakra.. mě to vůbec ani nepřišlo.. to je.. unbelievable.. totálně.. :) ale je to nádhernej pocit.. ikdyž to není každej den zrovna lehký.. ale toho dokonalýho pocitu souznění se nemůžu vzdát.. je to příliš vzácný a krásný.. ♥
*****
uff.. my tu kecáme a kecáme.. ale že sme úplně mimo nám nevadí.. xDD ale jo.. dobře mi je.. :) momentálně.. doufám, že to jen tak nepřejde.. :) a taky doufám, že mě pak nejebne, až dobaštím prášečky.. uvidíme.. zatím nešílíme, tak fayn.. :) téééédaaa.. já nějak začínám ztrácet slova.. a.. to jsem se ještě nestihla nafetovat.. xDDD asi máme zatemněnej mozek.. :) jojo.. už to tak bude.. tak půjdeme smrdět jinam.. :) mějte se.. ♥

Never enough

15. září 2009 v 16:45 | Euphoric-Endeavor |  >To nej
*****
nádherná písnička.. a nemůžu si to kurva poslechnout!!! =´((

blázni vládnou světu!!

14. září 2009 v 23:34 | Euphoric-Endeavor |  >Má duše
eh.. achoj..
*****
nadpis.. noo.. soudím tak z mé dnešní návštěvy u psychiatra.. přišla jsem do ordinace jak ta kráva přesně na desátou.. babi mě už vykopávala ve třičtvrtě, ale to sakra nechápe, že nebere podle prvního, kdo přileze!! bere podle pořadí objednávek!! a já? jaxi postrádám pozvánkovou kartu.. nu což.. asi jí má mamka u sebe.. ano ano.. úřední dokumenty mi nikdo ani za Gerarda živýho nesvěří!! já jsem totiž malej dement, víte? och.. čekání bylo normální a překvapivě dlouhé.. čekala jsem tam jak ta pí.. do čtvrt na dvanáct.. od desíti.. a ordinační doba je od desíti do jedenácti.. jojo.. je hodně duševně vyrovnaných osobností jak tak koukám..
*****
pozorovala jsem jednu starší ženskou, jak druhý bábě tvrdila, že je určitě její příbuzná.. och kurva, jestli mě ve stáří potká taková demence, odstřelím se ve dvaceti!! jako náš děda má alzhajmra (nechte si kecy o pravopisu tohohle slovíčka, nevim kurva jak se to píše!!) ten snad za chvíli nepozná ani svýho smradlavýho psa.. njn.. myslela jsem si, že to s nim horší bejt nemůže, když jde po městě a odchytává cizí lidi a chce po nich, aby mu koupili rohlíky.. dělá nám ostudu po celym městě.. a jednou šel sám na procházku a byl až někde v Lažanech.. njn.. a my jak kreténi sme ho hledali.. i fízly sme povolali.. a to si stěžuje, že si nemůže sám dojít pro nůžky, který má v průjezdě.. ono to je děsná dálka totiž.. celých deset metrů.. ale tři kilometry do kopce jde.. sakra leze mi na nervy.. právě je ve Varech ve špitále.. je tu takovej klid.. a aspoň nemám dohazovače.. na čas.. potká nějakýho chlapa a hned začne žvanit, že má doma holku.. a pak ho přitáhne do baráku a "ITKOOOO.. (ano pro něj jsem Itka.. nebo Iduška) ..přived sem ti ženicha.. takovýho chlapce pěknýho.." podívám se.. a.. tááákovej zjev.. starej plesnivej bleee :-! s padesátníkem chodit nebudu ani kdyby to byl prezident.. pff.. ale zpátky k mé psycho návštěvě..
*****
tak jsem tak dřepěla a neustále jsem si dupala.. tedy.. houpala jsem nohou jak vážně dement.. já to dělám ale furt, když na něco čekám.. nemám s ničím trpělivost a je to vidět.. takový podezřelý ticho.. a najednou.. slyšim jak se celym ústavem rozlíhá nějakej příííšernej hlubokej chrapot.. prostě jako když starej tlustej řidič náklaďáku bleje do trumpety.. až jsem si nejdřív myslela, že praská omítka.. nu.. taky to je docela starej barák.. přes sto let má určitě.. ale já kurva fix nevěděla co to je!! hnusnej zvuk.. a pak jsem tu kouli viděla, jak se baví s někym na chodbě.. celkem neškodně vypadal.. ale hlas přííííšernej..
*****
pak nastalo opět ticho.. jupííí.. konečně klid.. měla jsem z toho hlasu vážně hrůzu.. a potom.. "ííííííííííí.. ííííííí.. ííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí!!!!!" nějakej malej parchant zasranej začal pištěěěěěět.. ale nehorázně!! ječel po celý chodbě.. dupal po schodech a já nervy v prdeli.. vrchol byl, když úspěšně zdrhl mamince a tetičce, který toho skrčka naháněly po celým ústavě!! "pojď jdeme domů už.." nic.. žádná odezva a skrček je šupem ve třetím patře.. tak ho mamka vzala do náruče a odnášela dolů.. piiiiiiištěěěěěěěěl jako zaseklá siréna.. čekali v patře asi na tu tetičku.. a ejhle.. prcek zase zdrhl.. "ííí.. íííííííí.. ííííííííííííííííííí!!!!" no do prdele to aby jednomu rupla hlava.. slyšela jsem, jak dupe a lítá po nemocnici jak stíhačka.. mamka ho opět chytla.. a opět se to rozpištělo.. uááá já to nedávám uuuuž.. a nakonec vlítl do čekárny a čuměl na mě a na všechny okolo.. stoupl si do prostřed místnosti a začal dupat.. pak si vzal letáček na nějaký ty prášky a čučel na obrázky.. chvíli bylo ticho..
*****
potom se vrátila tetička.. a mamka ho chytla do náruče, že ho odnese, protože se na protest chytl stolu a pištěěěěěěěěěěěěěěěěěěěl.. ale to už jsem myslela, že vyskočim z okna.. nááádech.. výýýýdech.. ne.. nepomohlo to.. furt pištěl.. potom KONEČNĚ šla mamka s tim harantem v náručí i s tetičkou do pryč.. och.. jaká to úúúúleva.. sakra toto jsem taky nemusela vydržet.. co kdybych po tom prckovi jebla třeba židli? já už fakt nic nedávám.. a tohle už tuplem ne.. x(( jůů.. ale mezitím se čekání zkrátilo o půl hodiny.. pak za chvíli to byla hodina.. a ordinační doba byla u konce.. nu což.. přede mnou další tři lidi.. byli tam dlouho.. a potom.. sláááva!! ..mě vzala..
*****
vykecala jsem se, jaký jsou mistrový krávy zasedlý a jak je asi pozabíjim a tak dále.. klasika.. málem jsem opět spustila hysterii jako posledně, ale držela jsem se.. jsem jí řekla o mém úspěšném pojebání opravek.. hmm.. "říkám.. jsem lempl, chápete to??" jo.. bylo mi doporučeno, myslet na hezký věci.. jééééj.. to by mě kurva Gerard nenapadlo!! škoda, že neví, na co jsem to čuměla.. muheh.. Andělíček ví.. ano ano.. ony roztomilý videjka na jedné roztomilé stránce, kterou nebudu raději uvádět.. vážně drsné..
*****
no.. jak asi mám myslet na hezký věci? JAK KURVA??? to jsem se ještě nikdy nedověděla.. ani o psychiatra.. nene.. já jsem se na to ptala myslím jednou.. a od tý doby se už o otázky podobného rázu nikoho ptát nebudu.. nikam to nevede a od nikoho se to nedozvím.. jo.. a dneska jsem zjistila, že už si nemůžu ani dovolit aby mi bylo zle.. to mi dneska bylo.. docela hodně.. když na to přijde, už si to budu nechávat jen pro sebe.. sice se z toho co nevidět ocitnu kdesi v městečku jménem Dobřany a moje kamarádka bude svěrající kazajka, ale to už mi je váááážně jedno.. je mi totálně fuk, co se mnou bude.. ale.. to mi je vlastně už dlouho.. kurva já už si nemůžu dovolit, aby na mě něco dolehlo!! ne prostě.. ale už.. totálně nevím, co mám dělat.. asi vážně uskutečním tu cestu do Olbramova, jak jsem navrhla cvokařovi.. prej, že mám jít ven.. jo? aby na mě řvali EMO IS DEAAAAAAAAAAAD!!! na to se můžu akorát tak vysrat.. do Olbramova pěšky nikdo nechodí.. jen jsem tam chodila s Denisou.. a potkaly sme jen pár aut.. je to zakopaná prdel.. a jen 3 a půl kiláku od Černošína.. tak se asi brzo vydám na cestu.. s mojí kudličkou, slzákem, mobilem a sluchátkama.. jojojo.. mohla bych jít co nejdříve..
*****
zkusím, jestli se mi pročistí hlava.. láká mě tam jít ráno.. když ještě bude mlha a zima.. jej.. to abych vyšla v půl pátý.. ale nechce se mi vstávat ve čtyři.. a navíc naši budou jebat, že jsem vzbudila celej barák a že jsem magor chodit ven takhle brzo a bla bla bla.. nevím, co by mi řekli na to, kdybych se třeba takhle ve dvě ráno sebrala a prošla se po zahradě.. asi by mě umlátili klackem, když šílí, když mi o půlnoci svítí počítač.. někdy strýc jebe i minutu po desátý.. magóóór..
*****
asi se vážně začnu léčit.. nějak jsem ty rady házela za hlavu a jen jsem se dopovala práškama.. pak se divím, že změna spíše k horšímu a prášky se střídaj a přibývaj.. organismus si na to zvykne a pak to nevnímá.. njn.. rychle si zvykám.. bohužel.. pak mi má něco pomoct.. jo.. broučku.. L stále nemá pusinku.. to víš.. ale já netuším, jak jí mám nakresliiiiit.. z týhle fotky to je naprosto nemožný..
*****
no super.. ale teď co s tím? mám ho nakreslenýho.. ale ta jeho tlamička mi nejde trefit.. a je furt divnej.. x(( nevím nevím, jestli to zvládnu nu.. dost dlouho jsem nekreslila a asi na tohle nemám.. bála bych se to sem pak vrazit.. nevím.. asi to neudělám.. chudinka emoušek.. jak to dopadá.. x)) jo super.. a navíc.. dneska už nemám totálně náladu na kreslení.. jen na nějaký to kill kill kill.. protože to vážně nedávám.. ale totálně ne.. asi potáhnu.. jojo.. zítra se rozloučím.. a potáhnu..
*****
kdo neví, o čem tu kecám, tak ať je rád a nevyzvídá, děkuji.. jen.. bude to kurevsky těžký.. ale co nadělám.. nic dobrýho mě stejně nepotká, tak co.. nemám co ztratit.. a už nikoho do toho nehodlám zatahovat.. to se zevnitř užeru k smrti než tohle!! uff.. sakra.. moc kecám.. a už..nemůžu.. tak.. končím.. mějte se.. ♥

Lítám.. ♥

13. září 2009 v 23:25 | Euphoric-Endeavor |  >Má duše
achoj..
*****
vím, že jsem v minulým článku psala, že ještě určitě ten den napíšu.. jojo.. to zase jeden myslel, víte.. x)) nějak už nebyla nálada a čas.. x)) tak píšu dneska.. ikdyž.. vidím, jak to zase nebude dávat smysl.. ale co už.. nevím, zda-li jsem napsala někdy něco smysluplnýho.. xDD cože já to melu v tom titulku? no jo.. už je to tak.. x)) a ne, vážně do sebe nevalim nějaký drogy, kromě těch, co mám předepsaný.. prostě.. od včera.. a od dnešního brzkýho rána.. až do půl šestý, myslím, mě ovládal neuvěřitelnej pocit.. nádhernej.. děkuju ti za něj.. =o** bylo to úžasný.. nádherný.. ne-o-pa-ko-va-tel-ný.. ♥
*****
tu konverzaci jsem si uložila.. a dneska jsem si to zase četla.. s nepřítomným výrazem, který snad přetrvává ještě teď.. x)) zůstane to ve mě napořád.. a moc si přeju, aby se to mohlo opakovat.. mrzí mě, že dneska to asi nepůjde.. nějak mám zítra povinnost vstávat za deset šest.. a to jsem vlastně dneska ještě ani neusnula.. xDD jsem tak mimo, že jsem se dneska ani nedopravila ven na zahradu za kočičkama.. teda.. je nějak zanedbávám.. ale.. já jsem se zasekla i u oběda, málem mi spadl xicht do polívky.. ale ne únavou.. ale tím hlubokým zasněním.. únava na mě pro změnu padla teď..
*****
uff.. copak mám říct zítra psychiatrovi? "ehm.. no.. víte.. jsem prase.. a jako jak jsem se dívala na ty nechutný sadistický videa (Andělíček ví), tak jsem se v tom snad i vyžívala.." jo bezva.. a ještě bych ten jistej web mohla někomu doporučit, což? jo.. mimochodem.. jak jsem vysadila ten Mirtazapin, tak jsem zhubla.. vážila jsem se dneska a mám 45 kilo :( a to jsem snědla celej oběd a celou večeři.. a mezi tím jsem měla jogurt.. jo.. svačiny zanedbávám.. ale já jsem se probrala v jedenáct nebo v deset.. už nevím.. takže jsem spala cca 3-4 hodiny.. ale nevadilo mi to.. byla jsem v takový tý náladě.. nu.. náladě.. nevím.. ale jistá osoba by mi řekla: "ty vole už to nehuuuul.." jo asi tak.. tak krásně mimózní.. nepřekonatelný :) jako v extázi.. O:-)
*****
oh.. je mi tak nádherně.. doufám, že mi to vydrží do zítřka.. :) budu to asi potřebovat.. já nenávidím úřady, ale to víte.. ale neee.. já přeci nějaký heterácký úřadování dááám.. x)) bude to trapas, ale co už.. protože mám papír, že mám příště doložit výuční list.. muheh.. nění.. x(( tak jim jdu vlastně ukázat, co já jsem za lempla.. jo.. super.. nemůžu se dočkat (ironie!!!) ale myslím, že to nebudu ani tak moc vnímat.. já totiž nevnímám vůbec nic.. teda.. dneska.. takový horkooo.. mě bylo horko.. mamka klepala kosu zase pod tou svojí chlupatou dekou a mrzla.. a já chcípala horkem.. no super.. a za chvíli už žhavilo topení.. nedá se tu dejchat.. a to mám otevřený okno.. jestli mnou tak náhodou necloumají hormony.. hh O:-)
*****
néé.. nebudu tu rozebírat, jaký jsem úchylný prase a morbidní sadistickej psychopat.. to snad všeci víte.. x)) jojo.. ale když mi to začne v palici šrotovat, to jsou panečku věci.. ty budu cenzurovat.. sice je po desáté ale jeden nikdy neví.. xDD každou druhou neděli přemýšlím, jestli to nemám cvokařovi říct.. ale.. copak by s tím nadělal? šoupl by mě do blázince a měla bych po ptákách.. o to sakra vážně nestojim.. jinak jsem vlastně úplně normální.. teda.. já se nedivím, že přede mnou většinou na ulici lidi zdrhaj.. jsem nejspíš velice sympatická.. x))
*****
teda.. kecám kecám.. a totální kraviny.. ano.. je to nízká dávka spánku.. a už bych měla zaplout do pelíšku, abych spala aspoň těch šest hodin.. jo.. a nakreslila jsem L.. ale.. no já nevím.. nemůžu mu nakreslit tu jeho nenápadnou tlamičku.. jinak to mám vlastně hotový.. jen se bojím, že zůstane bez tlamičky jako Billís, kterýho jsem kreslila tak dva roky zpátky.. nu.. já se prostě nemůžu trefit a pak to vypadá příšerně.. ale.. mám čas.. do čtvrtka.. tak snad to nějak skulim.. :) tak.. já tedy mizím.. mějte se co nejlépe, Gerard vás opatruj a morbidním úchylným psychopatům zdar!! xDD

moc toto..

12. září 2009 v 19:05 | Euphoric-Endeavor |  >Má duše
čusík..
*****
tak tu zase prudim.. vidím, jak máte radost, že tu zase bleju ty svoje kydy.. hmm.. dneska mi je mimořádně zle.. a to si mamka vymyslí, že si mám uklidit pokoj.. jo.. bordel jak v tanku.. ehm.. i v tom tanku je luxusně uklizeno naproti mýmu doupěti.. ale což.. kejchám tu, jak utírám prach (ale jen tam, kam dosahnu, motá se mi hlava šíííleněěě..) a snažim se nasulcovat ty krámy, co se mi válej na zemi, do skříní, aby to bylo jakože uklizený.. vyklidila jsem si taky můj školní pytel a vyházela ty krámy a málem jsem do bordelu šoupla i tu odpornou knížečku, kde mám známky.. pff.. mezi uklízením datluju na íčku, co jiného taky, že? a taky přemýšlím nad tím, co načmárat za obrázek.. mám už delší dobu chuť něco vytvořit, ale Jita neměla čtvrtky, tak to neměla na co sesmolit.. a teď akorát tvůrčí krize? no super..
*****
věřili byste, že jsem dneska sežrala celej oběd?? ehm.. asi proto, že mi mamka toho jídla nandala jako se dává dětem ve školce.. ale to je vedlejší.. už se mi dlouho nestalo, že bych něco do sebe nacpala všechno.. dokonce i v Mekáči jsem nechala půlku hranolek.. x(( ale kurva fix.. že já si furt musím jen stěžovat.. :( v pondělí jdu zase ke cvokařovi, tak si opět vyslechne něco z mých duchaplných keců.. "já ty opravky neudělalaaaaa.. béééhééééhéééé.." etc.. nu což.. ani nevím, co bych jinak říkala.. "ehh.. paní doktorkooo.. já jsem sežrala plato těch prášků za dopoledneee.. nevaaaa??" pffff.. by mě rovnou poslala směr Dobřany, tím si jsem jistá.. a o to vážně nestojím.. ikdyž.. jsem seznámená s tím, jak léčí.. jen napíše prášky a na řadě je další blázen.. je jich moc.. nu což.. aspoň nejsem sama.. ale prý jsem divnej případ.. jo? eh.. a to neví, co se mi honí v hlavě.. ty roztomilý představy, jak někde na té praxi kuchám tu zrzavou krávu mistrovou a jak se dívám jak z ní tryská krev atd.. ehm.. měla bych si to vážně nechat pro sebe.. ale vy se mi divíte po tom všem?? po těch třech letech teroru kterej byl navíc k ničemu?
*****
já se sama sobě nedivím.. divím se, že jsem ty moje představy neuskutečnila.. byla by to vražda v afektu a piště si, že by to vypadalo velice roztomile.. eh.. měla bych své myšlenky namířit jiným směrem.. a? přepadnou mě neslušné myšlenky.. nooo.. hustý.. a jak mám teď kreslit? něco nechutně krvavýho, nebo nechutně sprostýho? no nevim.. doufám, že se z toho vyklube úúúplně něco jinýho.. jako pokaždý, když se snažím něco vytvořit.. jo.. dotaz.. to je taková ukrutná zima jenom mě, nebo v tom baráku vážně mrzne? x(( asi jo.. protože mamku jsem zahlídla zachumlanou v mikině (mimochodem v mojí starý RŮŽOVÝ), a určitě se právě nachází pět stop pod chlupatou dekou.. hh.. když ten kretén strýc má zatopit, tak nás nechá mrznout.. a když je venku 30 ve stínu, tak zatopí.. njn.. zvykla jsem si..
*****
jo.. a dneska ten můj sen.. ten mě zase dojebal na celej den.. x(( co byste řekli, že se mi zdálo? ano.. zase jsem se vrátila domůůůů.. x'(( jako do Stříbra.. bylo to tak živý.. vyprávěla jsem to mamce a skoro jsem začala řvát.. říkala jsem jí, že nevím, jak se těch snů mám zbavit.. a ona prej: "ale prosim tě.. jdi ty.." takovej ten tón, jako co to řešim za debility.. x(( kurva ale ona neví, že tohle je jeden z důvodů, proč mi je na hovno.. netuší, jak šíleně moc mi to tam chybí.. tohle je druhej sen, ve kterým jsem se tam vrátila.. jako, že jsem se tam znova nastěhovala.. bydlel tam nějakej chlap.. a vypadalo to tam skoro stejně.. ta plovoucí podlaha a to obrovský zrcadlo na chodbě, který tam zůstalo.. x(( do prdeleeeee.. tohle musím říct cvokařovi, nebo mě z toho vážně jebne.. :(
*****
uááá.. vypadá to, že asi pojdu hlady.. půjdu na večeři.. a ještě dneska napíšu.. tak.. mějte se.. ♥

Lepší? planej poplach.. x'((

11. září 2009 v 18:45 | Euphoric-Endeavor |  >Má duše
achoj..
*****
tak to si jeden naivní kretén myslel, že to bude lepší.. hmmm.. chystejte mi pohřeb.. a chci zahrát MCR, TH, DM, Sireniu a tak dále.. děkuji.. takhle hrozně mi bylo naposledy.. hmmmm.. ve středu? ale dneska je to totální.. KONEC!! =´((

Lepšíííí.. jupíííí xDD už je to lepšííííí x))

11. září 2009 v 12:55 | Euphoric-Endeavor |  >Má duše
achojíííík.. x))
*****
normálně mě buď úplně jeblo.. nebo mi úplně totálně jeblo.. xDD rozumíme si.. nu.. takže.. co se týče těch heteráckých zkoušek.. shééééru na ně.. xP už si tím nebudu kazit den.. jen tragééédie.. včera jsem nosila kýble s vodou z bazénu a tahala jsem to přes celou zahradu a lila jsem ju ke stromům.. ta voda tam stála týden bez tablety, abyste si nemysleli, že naše chudinky stromečky zalíváme chlórem a savem xDD obojí vyprchá cca za tři dny, tak je to v pohodě.. x)) sakra ale byla ta voda těžká jako prase.. a já to tahala jen v levý ruce, protože v pravý nemám tolik síly.. hele to vážilo víc jak já.. xDD a právě mě hustě bolí záda a jsem nakřivo jak paragraf.. ale což..
*****
dneska jsem vstávala za deset šest.. mamka chtěla, abych šla na ten úřad.. jenom co jsem se vzbudila, tak mi něco trklo v palici.. "kurva, je pátek, ne?" nějak mě napadlo, že na úřadě v pátek nikdo není.. tak jsem se podívala na ten papír, co mám z první návštěvy a.. Jita měla pravdu.. jsem si musela pogratulovat.. protože po ránu netuším ani jestli je duben nebo leden.. xDD dezorientaci mám vrozenou.. ale tohle je tak zvaný po-vstávání-šok.. vymengelenost další čtyři hodiny po probuzení je naprosto běžná.. ehm.. u mě.. xDD
*****
tak jsem se zase krásně lehla.. a jak jsem se otočila, tak se ozvala moje chorá záda.. au au.. to bude zase den.. právě vařím polívku.. prý se mám najíst, než pojedu.. snídani jsem odbyla jedním Brumíkem.. strýc mě vlastně probudil s tím, že se mám nasnídat, že mi přinesl čerstvý rohlíky.. jo.. ale to bych nesměla vstávat hodinu xDD tak na to pak už nezbyl čas.. dám si tu polívku a pak pojedu.. x)) sakra.. vážně mám dobrou náladu.. :) úplně moc..
*****
wow.. až se nabaštím, tak si namaluju obličej na xicht, když mi zbyde čas a pak se pomalu potáhnu na zastávku.. jo.. pomalu.. to známe.. ráda chodím z domu sedm minut před odjezdem.. ale to je úplně normální.. xDD jednou ten kretén bud odjel o celých šest minut dřív a Jita měla akorát tak smůlu.. viděla jenom ty pojebaný červený světla a ten blinkr už od kostela.. ááájeeee.. tady to někomu ujelo.. hmm.. super.. nu což.. nejdřív jsem byla nasraná.. a pak jsem volala mamce, že ten kkt odjel dřív.. pak jsem šla domů.. a tam jsem chytla záchvat smíchu xDDD njn.. aspoň jsem se z té praxe ulila.. :)
*****
jestli kecám totální blbosti (což já kecám furt), tak se nedivte, dělám padesát věcí okolo.. jen se potřebuju vypsat.. sakra.. nejsem na takovej nával dobrý nálady zvyklá nu.. :) a jak se máte vy? já se jen bojím, že až přijedu do Stříbra, že hned po mě někdo bude chtít, abych baštila.. ale já mám před sebou polívku a pak hned do sebe nic cpát nebudu.. třeba pizzu.. chjo.. babi je v tomhle hrozná.. a ještě mi posledně nabalila B-komplex, aby Jita žrala.. a vitamín E, aby neskuhrala.. babi se už určitě nezmění.. furt mě vidí jako malýho parchanta.. normálně vidím, jak to v ní cuká, když popotáhnu, už by mi podávala kapesníček xDD
*****
uff.. já raději budu končit.. vážně v poslední době moc kecám.. a o ničem, navíc.. xDD uff.. možná už dneska si budu zase psát se zlatíčkem.. :) a zítra už určitě.. jupíííííííííííííííííí :) tak já mizím.. mějte se.. ♥

Emouškovi jebéééééé

10. září 2009 v 22:45 | Euphoric-Endeavor |  >Obrázky
muheh.. tak.. dneska mi dooost hustě jebalo ne.. pff.. jak mi je zle, tak jsem se nasrala a začala jsem dělat kraviny.. jo.. Jita hledala čtvrtky, že si chce kreslit.. a nenašla kurva ani jednu!! za to našla svou paletu heteráckých barviček na očíčka.. jakože stíny.. hmmm.. to jsem na sobě neměla snad čtyři roky.. hh.. pořád jen ten můj uhel a tlustá spodní linka černou kajalkou.. a k tomu ofinka do xichtu a roztomilej nasranej výraz k tomu.. prostě radost pohledět.. jak jinak bych si vysvětlila ty vykulený voči a otevřenou hubu dokořán? a ve finále výtlem jak něco.. jojo.. za ty léta mojí dark kariéry jsem si zvykla.. oh kurva, máme to my temné existence zatraceně těžký.. x))
*****
a takhle to dopadlo, když emouškovi jeblo.. ze všeho.. hlavně z těch fucking zkoušeeeeeek.. ještě si hooodně rozmyslim, jestli tam ještě někdy vlezu.. x))
*****
TAK PROSÍM.. NELEKNĚTE SE.. x))
*****
nějak takhle jsem vypadala před rokem.. xDD
*****
a takhle nějak vypadám právě teď.. tady si jeden debil zkoušel fialový líčení xDD
*****
doufám, že jsem vás dostatečně vyděsila xDD muhéééhéééé xDD sladké sny.. xP

K*O*N*E*C.. už na vše jebu.. x'((

9. září 2009 v 23:45 | Euphoric-Endeavor |  >Má duše
achoj
*****
měla jsem to já za potřebí? celý ty zkurvený tři roky teroru a nehorázných proježděných peněž?NE!! měla jsem s tou pojebanou školou skončit už v prváku, když mě šikanovali spolužáci.. bylo to nesnesitelný.. ale řekla jsem si, že když mě šikanovali devět let na základce, tak nějaký ubohý tři roky nějak přežiju.. jo.. život mi to pokurvilo totálně.. mimo jiné.. jsem jednou nohou v blázinci..
*****
dneska jsem měla druhý opravky.. nahoře na koblihárně.. první šok, co mě čekal, tak byla Míša.. měla jsem hroznou radost, že jsem jí po víc jak dvou měsících viděla.. ale z její zprávy mě málem šlak trefil.. "držím ti pěsti.. a to fakt hodně.. nahlídla jsem do těch obálek.. a vypadá to, že jsou tam dvakrát koblihy.." =-O ko-ko-koblihy?? ty odporný kulatý věci, který jsem nikdy na praxi nedělala a neviděla jsem jak se to dělá? no supééééér.. ale neee.. on je to vlastně můj problém, když nejsem schopná se dopravit na šestou.. a vlastně.. koblihy se zadělávají v půl šestý.. to je milé, ale mě v půl šestý jede první autobus.. z Černošína!! a cesta trvá skoro hodinu!! a pak skoro doběhnout ten kus na praxi, převlíct se do pracovního.. to mi zabere 15 minut!! ve škole jsem tam za těch 8 minut přibližně.. skoro běžím totiž.. pak nemám vypadat tak, jak vypadám.. :(
*****
Mišulinka moje mi zabrala skříňku, zamkla jí a klíček mi schovala na svojí skříňku, aby mi někdo tu skříňku nezabral.. nahoře je pokaždý víc lidí.. tedy někdy.. bylo to fáááákt hustý.. udělalo se mi nehorázně zle.. vzala jsem si prášek, ikdyž jsem si ho brala než sem jela.. nachystaná jsem byla rychle.. šla jsem pomalu po tý chodbě ze šatny na dílnu a pravou nohou jsem překročila práh dílny.. "no to je doooost!! můžu tě klidně stáhnout ze zkoušek!! kdepak si to viděla, přijít skoro ve třičtvrtě na sedm, když na pracovišti máš být za pět šest?!?!?" "MĚ NIC NEJEDE!!! A NE NIKDO
MĚ NEMŮŽE ODVÍST.." ende.. čekala jsem jak ta pí, protože se mistrová odebrala do kanclu.. dobrých deset minut jsem tam čuměla.. hmmm.. přilezla a hodila na vál dvě obálky.. okamžitě jsem jednu čapla, smířená se svým koblihovým pohřbem.. rozložila jsem ten papír a tam stálo: "15 chodských koláčů, maková náplň" áááááá.. měla jsem radoooost.. podívala jsem se, že je Zdena taky nějak klidnější.. vytáhla si listový těsto.. taky nekámoší s koblihama xDD Zdena.. hočina, co dělala opravky se mnou..
*****
objaly sme se a popřály si hodně štěstí.. a dobřeee.. Zdenka konečně pochopila princip vážení.. ona je diskalkulik a myslíte, že na to berou ohledy? velký hovno vážení.. přepočty receptur jí nic neříkaly do včerejška vůbec nic.. mě to taky trvalo.. ale to bylo v prváku.. nu což.. já jsem se zase až ve třeťáku naučila základní žloutkovej krém.. první, co sme probírali.. první recept.. xDD njn.. co se dá dělat..
*****
tak jsem si hned začala vážit na makovku.. měla jsem naváženo, ale mistrová zase někde lítala.. tak jsem jí zavolala, aby mi to zkontrolovala.. oki.. všechno jsem měla dobře.. tak.. ale.. KURVA KDO MI TO TAM VLEZL!!! chtěla jsem si vzít mísu a začít to vařit.. ale.. nějaká píííí.. tu makovku zrovna vařila.. sakrááá.. tak jsem si mezitím navážila na ty koláče.. v pohodě.. mezitím se mi uvolnil sporák.. tak jsem začala s tou makovkou.. dala jsem vodu, sušený mlíko, cukr a kousek margarínu a rozmíchala jsem to.. až mi to začalo vařit, jebla jsem tam ten mák.. míchala jsem to a za 4 minuty, co se to vařilo jsem to stáhla z ohně a zamíchala tam vanilku.. hotovo.. au kurva.. nešel mi ten sporák zapálit.. já už nějak netušim, jak se zachází s plynovým sporákem.. zapla jsem jinej hořák.. a snažila se zapálit ten druhej.. a kurva takovej smrad.. xDD ale nakonec jsem se se zapálením sporáku poprala.. "fuj.. tady smrdí plyn jako sviněěěěěě.." prohlásila jedna pipinka.. a mistrová hned šla kontrolovat, jestli ten plyn někde neuchází xDDD echm.. x))
*****
překvapivě jsem si vyslechla jednu milou otázku.. a né jednou.. snad od každýho, kdo na tý praxi byl.. x(( "ty vole, ty sis něco píchla? nebo sis něčeho šňupla? že jo?" prý mám malinký panenky, že to vypadá, že jsem pod vlivem.. "jo jsem pod vlivem.. prášků, ty krávo!!" a konec debaty.. mlely furt něco, ale srala jsem na ně.. nechala jsem makovku být, aby vychladla.. dobrý.. bylo osm hodin.. zeptala jsem se, jestli mi někdo převážil ty suroviny na koláče.. měla jsem to dobře.. mistrová mi tam jenom přidala trochu soli, protože v receptuře není napsaný, kolik se jí tam má dát.. vyvíjelo se to bez komplikací.. až na ty kecy typu, že jsem feťačka.. protože na mě jedna ta kráva promluvila a já k ní byla zády.. a to prostě nevnímám.. jsem ráda, že trochu vnímám, když na mě mluví někdo, kdo je ode mě půl metru.. pak šla naproti mě a prej: "ty vole já tady se tě na něco už půl hodiny ptám a ty vůbec nevnímáš.. ty si fetlá, že jo?" atd atd.. x((
*****
jojo.. moje milé léky.. je to s nima veselý.. neježe na tý zkurveno-pojebaný praxi ze mě udělali bulimičku, ale dokonce i narkomanku!! supéééér.. ale to jsem neměla čas řešit, ikdyž nasraná jsem byla maximálně.. vzala jsem si mísu na kvásek, metličku, mísu na zadělávání a vařečku.. začala jsem zadělávat.. prosála jsem si mouku, cukr a sušený mlíko a pak jsem ten cukr s moukou smíchala v tý velký míse.. do menší mísy jsem dala vlažnou vodu, sušený mlíko, trošku cukru a droždí.. hezky jsem si to rozkvrdlala, šla jsem hezky k pecím a.. "potřebuju teplooooo!!" pokaždý dáváme kvásek kynout na otevřený dvířka od pece.. všechny pece byly plnýýý.. ale štěstí mě potkalo.. zrovinka tam byla pec, která byla jen vlažná.. to je akorááát.. bezva.. jebla jsem to tam a dala jsem to kynout.. odběhla jsem na druhou dílnu si to připravit na ty koláče.. pomoučila jsem stůl, dala jsem si jedno dkg mouky na váhu (já kokos to dala na protiváhu mi jebalo, ale pst) a odběhla jsem pootočit tu misku s kváskem.. pak jsem zase letěla dozadu a úzkostlivě jsem hledala váleček.. když jsem pro něj byla asi před deseti minutama, nebyl tam ani jeden.. protože ty zákeřný slepice válely svoje koláče.. a jejda.. zrovinka tam na mě jeden čekal..
*****
pak jsem to měla akorát.. vzala jsem si kvásek dozadu, do mísy jsem dala 4 vejce, olej a ten kvásek a udělala jsem těsto.. dala jsem tam ještě trochu mouky, protože to bylo dost řídký.. vyndala jsem ho na ten pomoučenej stůl a začala jsem navažovat kousky po 12ti dkg plus to deko mouky.. hned jsem z těch kousků dělala bochánky.. dávala jsem si je na pomoučenej plech.. celkem mi to šlo.. v pohodě stále.. a jej.. tady písají 15 koláčů, ale že těch bochanů je 17, to jim je fuk.. hmm.. zbyl mi kousek těsta, tak jsem ho prodělala do dvou bochánků a dala jsem je kynout na pec.. jéé zradáááá.. na peci nebylo místo, kynuli tam koláče těch krav.. x((
*****
tak jsem si to nechala ve šráku vzadu a uklidila jsem mezitím ten bordel, smetla jsem mouku z válu a prosála jsem jí.. připravila jsem si tam váleček a nějaká čůza mi ho šlohla.. sviněěěěě.. hledala jsem jinej.. hmm.. super.. není.. až v tom posledním šupleti, do kterýho jsem se podívala.. vzala jsem bochan.. teda.. narostlo to třikrát tak větší.. jůůů to ale nejde váááleeeet.. furt se mi to válelo jen na jednu stranu.. ne, aby to mělo kulatej tvar, ale ono to mělo tvar podélnej.. a nešlo to proGerarda srovnat!! byla jsem nasraná.. jinak koláče mi vždycky válet šly!! ale prostě si ze mě musí dělat zrovna na opravkách prdel!! hureeeeeee..
*****
válela jsem válela.. až mi málem ruce upadly.. nešlo tooooo.. mohla bych to mít hotový za půl hodiny, ani né.. všechny ty koláče rozválený.. sakra.. a jak to nešlo válet, tak jsem to musela vytahovat rukama, aby to vůbec bylo trochu kulatý!! bylo to děsný.. ale co.. tady mi to nikdo ani nezkontroluje, tak co.. měla jsem je všechny.. zase jsem uklidila tu mouku a dala jsem si jeden plech s pěti koláčema na pec.. byly velký jak kola od traktoru.. nu já to neodhadnu, a kort, když je dělám po takový době prvně.. x(( snažila jsem se je nějak smrsknout, tak, jak jsem to viděla u mistrový.. jo.. povedlo se.. tak jsem si potom vzala první plech s těma nakynutýma koláčema.. když v tom přišla ty píča zástupkyně ředitele..
*****
dívala se na ty, co dělali opravky.. byly sme tam dvě holky.. ještě ta Zdenka nu.. měla tam být ještě Žaneta z naší třídy, ale ta prý šla už v sedm hodin domů.. že to neudělala.. přitom včera udělala jak pražský koule, tak celej dort.. ale na koblihárně prostě ne.. Machová pomlouvala koho jinýho, než mě.. zase o tom, že nejsem schopná se dopravit včas!! jako furt a stále.. ale ne.. už se tam snad neukážu.. x(( a jak šla do kanclu, tak hned kousíček dál je ten šrák, kde jsem měla plechy s těma mýma, ještě nenakynutýma, koláčema.. Mašková prej: "to je hrůza, tohleto.. by mě zajímalo, co s tím jako hodlá dělat.. pfff.." Machová: "K..(moje přijmení), pojď sem!! hned!!" tak jsem šla a věděla jsem, že mě zase zjebe.. "co tohle jako má znamenat? co s tím chceš jako dělat?" a už to začalo.. jaký ty koláče mám velký, proválený.. jak je to tak slabý, že ta náplň při pečení proteče skrz.. a že si takovej koláč nikdo nekoupí.. a bla bla bla..
*****
šla ke mě, protože jsem měla u sebe jeden ten nakynutej plech.. pomašlovaný okraje a už jsem tam měla naznačenej vzorek.. dvě řady náplně na všech pěti koláčích.. a prej: "tohle nemůžeme prodávat.. to je nepoužitelnej výrobek.." a co prej s tim mám dělat.. "copak já vim??" a pokračovala: "to musíme tu náplň sundat a.. vyhodíme všechny ty koláče, co asi tak s tim!!" hmmm.. tak jsem udělala co? sebrala jsem se a šla jsem do šatny.. tam jsem do sebe naprala dva prášky.. zase.. a volala jsem hned mamce.. hysterák jak kráva.. bulela jsem.. pak jsem ten telefon položila a hned jsem se začala převlíkat.. už jsem byla oblečená a zrovna jsem sulcovala ty hadry do tašky.. pak za mnou přiběhla Míša, zlatíčko moje.. a objala mě.. a snažila se mě utěšit.. nevím, co bych dělala, kdyby tam nebyla.. akorát.. jo.. zase jsem si ublížila.. zrovna v tý šatně :( napila jsem se vody, opláchla jsem si xicht.. uklidnila jsem se, nebo mě spíš uklidnilo to menší předávkování práškama..
*****
několikrát mi tam vlezly ty krávy z druháku, prej co se děje a tak.. a co to žeru za prášky.. a další píčoviny.. a jak debilně se u toho culily.. a smály se mi!!! =´(( na všechny jejich trapný dotazy jsem jim řekla: "víte co? běžte do prdele" a dál jsem si jich nevšímala.. jako když tam nejsou..
*****
šla jsem do koupelny, to jsem přestala řvát a uklidňovala jsem se.. ťuky ťuk.. "Jitkooooo?? jsi tuuuu??" "JOOOO co jeeeee??" tim nejnasranějším tónem, co mám.. nevěděla jsem, kdo to je.. rozpatlala jsem si make up po xichtě zrovna.. vylezla jsem a.. Mašková.. dala mi papír se slovy, že musím zažádat u ředitele o další přezkoušení.. a nic víc mi neřekla.. nebo jsem spíš já nevnímala.. pokračovala jsem v líčení.. bylo asi něco po dvanáctý.. nalíčila jsem si černo-černě moje očíčka, aby nebyly vidět ty kruhy a abych byla k poznání.. učesala jsem se a zachumlala se do mikiny.. nacpala jsem všechny svoje věci do tašky a už jsem mizela ven..
*****
domluvila jsem se s Míšou, že na ní počkám před školou, protože končili asi tak za dvacet minut, co jsem vylezla z toho pojebanýho prostředí na ulici.. šla jsem do krámu, koupila jsem si colu, kremroli a štafetku.. chtěla jsem si nějak obalit nervy.. ale nemohla jsem to sníst.. jebla jsem to do tašky, jak je mým dobrým zvykem a to už přišla Míša.. šly sme do Mekáče.. obě sme si daly BigMacka, protože jsem si vzpomněla na tu reklamu, že k tomu menu dostaneš tu skleničku a mamce se hrozně líbila.. hlavně ta modrá.. a jůůů.. oni mi dali zrovinka modrooooouuuu.. :) zvedla se mi nálada.. hambáče jsem do sebe kopla, ale hranolky jsem nesnědla všechny.. ale i tak úspěch, že jsem vůbec po tom incidentu něco sežrala.. a dokonce jsem vychlastala ceeelou tu colu vodpornou ředěnou ledem a baštila jsem ten led samotnej xDD zvedla se mi hned tím dobrým hamáním nálada.. tak jsem s Míšou kecala.. a pak sme šly pomalu na autobusák.. mě to jede ve 14:50 a jí v 15:10 myslím.. měly sme to akorát.. děkuju Miško.. nevím, asi bych to bez tebe nezvládla.. moc pro mě znamenáš.. ♥
*****
uff.. pak jsem konečně jela domů.. a řvala jsem nanovo.. :( nu což.. pak jsem si vzpomněla na ty zákusky v tý tašce.. byly na sračku.. jako vždy, když něco vezu xDD tak jsem mamce dala tu štafetku a malej Vilík zbaštil celou tu kremroli xDD on je vážně divnej kocour.. x)) zlatíško malinkatý černý hubený.. :) kočičky moje mi hned šli naproti oba.. na mě pokaždý čekají, když přijedu z Plzně.. :) Jerry, kulička moje puntíkatá.. on má ten xicht a vypadá jako kočička.. ne jako kocour.. a ty očíčka.. kulatý veliký a takový linky, jako Kleopatra.. ono se nám to dneska tulínkovalo.. asi půl minuty.. xDD za to Vilík je mazel jeden umazlenej.. zase běžel za mnou až nahoru do pokoje.. pořád si pamatujou, že prostě bydleli u mě v pokoji.. ráda bych je měla zase zpátky.. :( ale už jsou to velcí kluci.. chjo.. nebylo by mi tak moc smutno..
*****
teda.. dnešek byl prostě hardcore.. prý, devítka, šťastná 9.. hhh..hovno.. sice mám v datu narození tři devítky a dneska je 9/9 09, ale vidíte, co jsem měla zase za štěstí.. já už nevím, co to slovo znamená.. ty moje kočičky jsou moje jediný štěstí.. a mamka, babi, Míša.. a vy, moje zlatíčka.. clle, doufám, že se zase objevíš na ICQ.. a Miško, jsem ráda, že mi každej den napíšeš a moc ráda jsem tě zase viděla.. :) musíme co nejdříve někam vyrazit.. :)
*****
Andělíčku.. v jednom kuse na tebe myslím.. doufám, že ta doba, co jsi pryč, rychle uteče.. chybíš mi.. každým dnem víc a víc.. né, že si na to zvyknu, že tu nejsi.. :( to nejde jen tak.. uff.. ale.. zatím se držím.. doufám, že ty taky.. netuším, jak ti je, věřím, že dobře.. co mi zbývá.. takovou dobu o tobě nevím ani slovíčko.. mám strach.. :( nějak to zvládnu.. protože vím, že ty jsi moc silnej Andílek.. ♥
*****
uff.. tak.. já raději budu končit.. kecám kraviny.. jako furt.. raději už půjdu spinkat.. dneska to bylo náročný.. tak.. mějte se co nejlépe a Gerard vás opatruj ♥

První zkouška za mnou.. x'((

8. září 2009 v 21:55 | Euphoric-Endeavor |  >Má duše
achoj..
*****
jak se máte? já se mám totálně na chcípnutí.. se divím, že ještě vůbec žiju.. kurva fix tohle je tak dementní, až netuším, co mám psát.. ale.. nějak se vypsat musim.. to je hardcore.. dneska.. pojebaný zkoušky dole na čajovce.. první, co mi samozřejmě řekly, tak to samý, jako v červnu:JAK SI OPOVAŽUJU NA ZKOUŠKY PŘIJÍT POZDĚ!!! omílala jsem to tři roky jak ta kráva furt dokola.. "ale mě nic nejede.. a strýc je v práci a máma nemá řidičák.. a ze Stříbra nepojedu, protože se z Černošína nemám jak dostaaaaaaaat.." a blááá blááá blááá.. tohle jsem jim říkala každý ráno, co jsem byla na praxi.. kurva to je to tak nepochopitelný?? bydlím 44 kilometrů daleko tak jsem ráda, že se dostanu na sedmou.. jak bych se dostala asi na praxi na šestou, když mi první bus jede v půl šestý?? a v Plzni jsem ve čtvrt na sedm? a že letim pokaždý na tu praxi jak píča, to je nezajímá.. nééé já se loudáááám.. x(( jsem na dílně něco před třičtvrtě.. a to se ještě musím převlíct do pracovního..
*****
jebaly mě opět od samýho začátku.. "paní mistrová.. říkala jsem vám to každej den, co jsem byla na praxi.. každej den jsem vám to vysvětlovala.. a jestli vám to nestačí, tak si opatřete jízdní řády.." a dál jsem se s ní nebavila.. měla jsem výmaz.. cosi kecala, ale nevnímala jsem jí.. akorát mě tim svym jebáním zdržovala, kráva.. už jsem se otočila, že půjdu pokračovat, že ať si říká co chce.. "ALE JÁ JSEM JEŠTĚ NESKONČILA!!" tak jsem se jen krátce otočila.. a srala jsem na ní dál.. a zase si kecala cosi o přístupu.. kurva ječí to po mě, že to nestíhám.. a schválně mě zdržujou.. :(
*****
schválně za mnou furt ty dvě krávy lezly, aby se mě vyptávaly na píčoviny, jako celý tři roky.. udělalo se mi zle.. "paní mistrová.. můžu si jít pro prášek?" "jo běž.." tak jsem se za chviličku vrátila.. "co bereš za prášky?" "Neurol.. a pak Quetiapine.." čuměly jak krávy.. pochybuju, že tuší, co jsou ty léky zač.. kdyby to věděly, jebaly by mě asi ještě víc.. kdyby věděly, že vážně nejsem duševně v pořádku.. na tý praxi ze mě udělali bulimičku, prej je mentální anorexie to, že se vidim v zrcadle tlustá a nejim.. do pičeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!! to mě tak sere.. to vůbec o tomhle není!! já žeru co nejvíc mi nervy dovolí.. a vidím, jak jsem hubená.. do prdele už!!! nebudu tu rozepisovat o tom, co je ta nemoc zač.. máte internet ne, kurva!! a prosím čtěte jen naODBORNÝCH PUBLIKACÍCH.. děkuji..
*****
přišly ke mě dvě holky, co jsou o rok níž.. a ty mě pravidelně jebaly.. a prej: "ty si zfetovaná? že jo, něčeho sis šlehla.." a fuuuuurt!! jak jsem pod vlivem dvou prášků, tak mám utlumený vnímání.. od toho to taky je.. a když na mě mluvily zezadu, tak jsem je prostě neslyšela.. nevnímala jsem je.. pak jsem se otočila a až teprve jsem si všimla, že to po mě něco chce.. vopruz jeden.. srala jsem na ní.. snažila jsem se makat.. tak jsem si udělala ty piškoty.. oddělila jsem si bílky od žloutků, navážila jsem si cukr, mouku.. a jak jsem tak ty vejce měla oddělený, tak jsem netušila, kolik má být těch bílků.. jestli je mám odlejt do pryč, nebo si přilít jich víc z bílků konzervovaných.. první dilema.. účinek prášku.. hustěěě.. tak jsem to nějak udělala.. a pak jsem asi půl hodiny škemrala, aby mi to mistrová převážila.. měla jsem samozřejmně mouku a ty pojebaný bílky blbě.. první mega zjeb.. úžasný.. jsem si řekla.. ale jooo.. to se stane.. ale ty krávy na mě tak debilně čuměly.. ááá.. vykopla jsem ty heterácký prváky od strojů a dala jsem si šlehat ty bílky a žloutky.. ušlehala jsem to bravůrně.. pak jsem dala jednu třetinu bílků do žloutků a zlehka zamíchala.. pak jsem poprosila někoho, aby mi zasypal tu prosátou mouku, když tam budu míchat ten zbytek bílků.. těžké to schánění pomoci..
*****
hurááá.. piškůtky mám udělaný.. tak a teď ty plechy dodělat.. skládání papírů, aby se tam udělaly čáry a abych to na to mohla stříkat.. ááá nemohla jsem sehnat sáček a dvanáctku!! jako trubičku.. povedlo se.. a piškůtky mi vlivem horka trochu řídly.. honem jsem začala ládovat tu kejdu do sáčku a stříkala jsem.. první pokusy byly děsný.. po takový době zase něco dělat.. uááá.. prostě než jsem zase chytla ten grif.. ale jo.. dala jsem toooo.. hurááá.. dala jsem piškoty stranou a že je pocukruju.. super.. pocukrováno.. ale kurva já potřebuju někoho, kdo by mi pomohl ten cukr sklepnouuuuut!! scháněla jsem.. jedna ochotná duše se přiřítila.. och děkuji ti Kačí.. tak jsem to měla i s dalšíma.. hotovo.. zabrala jsem si pec a dala jsem to tam.. mezitím jsem si začala navažovat na korpus na dort.. proti návrhu nic neměli.. tak oki.. měla jsem to skoro dovážený a.. KURVA TY PIŠKOTY!! byly náhodou krásně propečený a né černý!! jak mi tvrdí ta pizda.. bych si tam na místě sundala šátek z hlavy a ukázala jí, co je černá! (sice moje barva vlasů je modro-černá, ale oni sou stejně barvoslepý.. xDD ty její hemzy: "budou to jíst malý děti.. to si musíš uvědomit.. jednou taky budeš mít dítě a určitě bys mu nedala takovej piškot.." njn.. já si na tohle zvykla.. tři roky praxe, což.. x))
*****
dala jsem si je chladnout k oknu.. nevím, co jsem tím sledovala, páč venku bylo 26 stupňů, ale aspoň jsem si udělala místo.. x)) dovážila jsem si na ten korpus.. zabalila jsem si ráfek a dala ho na plech.. zase jsem čekala na mistrovou, než mi to laskavě převáží.. byla jsem vážně mimo a ve stresu stejně.. jinak já vážně umím vážit.. ale nějak sem se pokaždý přepočítala a konec.. :( ale ve finále jsem si udělala korpůůůůs.. hezky jsem si prošlehla RP s vodou a dala jsem tam cukr a vejce.. rozšlehala jsem to, než se ten cukr rozpustí (vážně jsem nepochopila, proč se tam dává krupice, když se to musí rozpustit!!).. a až mi málem upadla ruka, tak jsem zjistila, že už to rozpuštěný je.. super.. tak jsem tam nasypala mouku promíchanou s kypřákem.. vymíchala jsem to do hladka a dala jsem to do stroj šlehat na čtyři minuty.. pak jsem tam zalila olej.. a hotovooo.. nakydala jsem to do ráfku a rozetřela.. dobrý.. a už už to dát do pece.. teplotu jsem si dala správnou.. sem si zase něco dobře otipovala.. xDD počkala jsem si, až mi to naskočí a zavřela jsem odtah (to je taková píčovinka, která udržuje uvnitř pece páru) nechala jsem to píct.. peče se to nějak kolem 40ti minut..
*****
pak to byloooo.. korpus byl hotovej.. vyndala jsem ho a otočila.. dala jsem to k oknu chladnout.. pak jsem nevěděla, co mám jako dělat.. chtěla jsem si udělat krém.. chtěla jsem tam jebnou základní máslovej krém.. to je základní žloutkovej krém a máslo v poměru 1:5.. mistrová nepochopila, na co prej potřebuju vařit žlouťák.. asi kurva z čeho budu dělat ten kréééém?? nechtěla jsem se s ní hádat.. srala jsem na to.. kráva to je.. čučela jsem po dílně a chodila jsem sem a tam.. potřebovala jsem se uklidnit.. opět se mi udělalo blbě.. ustlala jsem si pod valem.. chrrrr pšíííí.. nejsem tuuu.. x)) pak jsem si hrábla na piškoty.. byly vlažný.. super.. šla jsem si sehnat sáčky, abych je mohla navážit.. nemohla jsem je proGerarda sehnáááááát!! jak ten kretén lítám po dílně a ječim, že chci sáčkýýýý!! ale ne.. srali na mě.. nakonec se mě jedna úplně nová mistrová, viděla jsem jí poprví, ujala, a prý co potřebuju.. "pytlíky na piškotyyyyy ale rychlééé.." super.. dostala jsem je.. konečně.. tak jsem si natiskla deset etiket a mám ještě milé razítko na ruce.. já pokaždý zkouším, jestli tam mám dobrej datum.. jo.. jupí..
*****
zabavila jsem si jednu váhu a nasadila jsem výraz "JESTLI SEM VLEZEŠ SEJMU TĚ" a začala jsem vážit.. jo.. tak to bylo fayn.. jedna prvačka ke mě šla, že mi bude pomáhat.. nepochopila, že mi při závěrečných zkouškách pomáhat nesmí.. tak jsem jí odehnala.. a jedna holka mi žrala ty moje piškotyyy.. zaklepala mi na rameno a: "máš je výýýbornýýý.." jo.. fakt? ochutnala jsem.. jo.. výborný se musím pochválit.. xDD navážila jsem to a v pohodě.. srovnala jsem sáčky do kartánu a už jsem hulákala na mistrovou, aby mi to zkontrolovala.. jo.. asi dva sáčky měli o čtvrt deka míň nebo víc.. a to je ty vole tragééédie.. pak jsem si to hezky zasponkovala.. ale to byl taky boj, tu sešívačku sehnat!! ta práva mistrová mi jí nechtěla dáááát.. =´(( nakonec jsem mezitím všechno zametla a uklidila jsem ty papíry od těch piškotů a v pohodě.. sešívačka došla.. tak jsem sponkovala.. v pohoděěěě.. mám to.. hotovej jeden výrobek a korpus dortu..
*****
mamka mi říkala, že musím udělat alespoň jeden výrobek a ten druhej načnout.. prý můj nákres dotru "nevímjakvypadá" není, takže se mi snížila hodnota projektu.. za 4?? děláte si prdel?? jinak jsem tam měla všechno!! a dokonce všechno dobře!!! =´(( nasrali mě.. ale aspoň že tak.. za piškůtky nevím, co mám.. ale prý se ještě do zítra rozhodnou, jestli mi dají 4 nebo 5.. není to milé?? stojí mi ty nervy kurva za to?? NE!!! jestli to nedám tak na ně už totálně seru.. xP já se snažila.. ale oni jsou krávy.. tak.. já končím. zítra mě čeká další poprava.. ale už.. poslední.. x)) tak.. mějte se.. ♥ ale sakra.. chlapče ty mi nejdeš z hlaviny.. ale.. musím to vydržet.. budeš pryč dlouho.. ale.. zvládnu to.. vím, že jsi pořád se mnou.. tam uvnitř.. =o** jsi moje všechno.. doufám, že až se vrátíš, bude to zase tak nádherný.. děkuju ti za to, že jsi.. ♥