když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

Heterofóbie žije!!!

17. září 2009 v 22:30 | Euphoric-Endeavor |  >Úvahy na téma...
achojík x))
*****
_YAOI__DN__Secret_In_The_Rain_by_Ho.jpg Kissing in the Rain image by Amira-Wind-Daughter
nedá mi, abych taky nepřispěla článkem na tohle téma.. přijde mi akorát, že zaostávám.. a ačkoliv já, jako heterák (ikdyž nerada to přiznávám xDD, ale sama cítím, že jsem spíš bi) mám k homofobii svůj jasný názor: DO PRDELE S TÍM NEBO JEŠTĚ DÁL!!! myslím, že je to zcela více než jasné.. však záleží na každým jedinci a na jeho cítění.. uznávám všechny orientace.. homosexualitu, bisexualitu, pansexualitu.. a heterosexualitu v rámci možností.. a proč?? čtěte dál..
*****
pojmem "v rámci možností" myslím, že né každý heterosexuál si zaslouží nakopat do prdele.. ti, kteří nejsou kreténi (a že jich je pramálo) jsou třeba tito:
>nejsou homofobní
>nedělají nechutnosti na veřejnosti
>nedávají nechutnosti na net
>jdou příkladem svým dětem (necpou jim svou sexualitu, chtějí, aby byli sami sebou)
>starají se sami o sebe a né o ostatní, jinak orientované
>nepropagují svou orientaci jako jedinou "normální"
>nedej Gerard aby jedincům jinak orientovaným nadávali nebo je bili!!!
*****
pak jsou ale tací, kterým jejich demence zaslepila mozek.. ty mám tisíc chutí nakopat.. myslí si, že když vidí dva homosexuály, tak že jsou jako heteráci něco víc.. povýšenost "myluju" fakt.. v minulosti homosexuály vyvražďovali.. já bych vyvražďovala HHH - Homofobní Heterácký Hovádka.. ale do jednoho!! ou.. to by nejspíše lidstvo vymřelo xDD ale blbě jim tak..
*****
kdyby světu vládli ženy a homosexuálové, nebylo by válek a násilí
*****
a myslím, že by to tak bylo správně.. však ani HHH nemají důvody ke svojí nenávisti!! pořád vidí jen "mediální homosexuály" tím myslím ty, kteří je propagují.. ano ano.. mám na mysli ony vykroucené hošánky, jak se v lůžovém prádle prohánějí po ulicích.. ou.. toto jsou právě ti, kteřím ostatním čtyřem procentům (měli by statistikové udělat novou studii.. rozhodně nejsou homo pouhá 4 procenta ;)) kazí pověst.. a pak HH vidí všechny podle toho vykrouceného jedince.. och.. milý to obrázek si vytvořili.. Gerard jim to NEodpusť..
*****


*****
když se vám něco hnusí, tak se tomu snad vyhýbáte a né, že to propagujete a zesměšňujete.. to je, jako kdybych já si udělala blog ANTI-US5 a psala o nich hnusoty, dělala fotomontáže.. ale proč bych to měla kurva dělat? když něco nebo někoho nenávidím, tak na to jednoduše seru.. je to pro mě vzduch.. a tečka.. taky tu nelepím letáky "chcípněte vy kreténi z HSM!!" a mohla bych.. ale nedělám to.. tak proč se furt na netu (a ne jen na blozích puberťáků, ale i na odborných webech) dočítám takový homofobní hnusy?? chápu, když se někomu nelíbí nějaký styl.. ale že má blbý kecy na LÁSKU? to je ne-po-cho-pi-tel-ný!!!
*****
6f89.jpg male45 image by gottibamgirl
*****
jak někdo takovou krásu může odsuzovat.. jo.. přiznávám se.. raději.. mnohem raději se podívám na gay obrázky, než na hetero.. ty heterácký mi nic neříkají prostě.. z těch gay obrázků čiší ten cit, něžnost.. ta láska.. ale ne.. HH vidí jen tu povrchní stránku.. ale že i homo a bi mají city, to je nezajímá..
*****
když takhle poslouchám ty rozhovory, když jdu po ulici.. "normální" lidi v mým věku i starší a o hoooodně mladší.. baví se zdánlivě úplně normálně.. ale pak slyším: "ty buzerante zasranej!!" a jako že si dělají z toho dotyčného srandu.. řeknou mu tak jako ze srandy, berou to jako zábavnou urážku.. dříve.. o hodně dříve jsem to nějak neregistrovala.. prostě jsem to brala nějak normálně.. ale teď.. jsem na to nehorázně alergická.. beru to jako výsměch.. výsměch homosexuálům, když jejich orientaci berou jako vtipnou nadávku a urážku.. je to k spíše k pláči, než k smíchu.. :(
*****
a když už sme u těch urážek.. tak nějaký heterácký hovádko si myslí, že když řekne homosexuálovi "buzno", že je to jako normální.. někteří homo s tím jsou smíření, ale jsou tací, citliví jedinci, kterým to ublíží.. nejcitlivější stvoření nebývají ženy, ale právě homosexuálové.. mají velký cit pro detail, pro umění.. ti největší umělci nebývají heterosexuály.. to je i z hlediska historie prokázaný.. proto nechápu, proč je odsuzují jen pro jejich orientaci.. je to víc než sprostý..
*****
víte, co nechápu už totálně? ty blogy.. ty trapný homofobní blogy.. ví o homosexualitě tolik jako já o Punských válkách a musí psát takový ohavnosti.. copak tohle někomu může připadat nechutný? ohavný? a podle těch jejich "chytrých" keců neestetický??
*****
f34b.jpg k158 image by gottibamgirl
*****
homofobní populace by si měla uvědomit, že je to jen láska.. a láska není ohavná..
LÁSKA JE MOCNÁ A MÁ MNOHO PODOB, TAK TUTO LÁSKU NEODSUZUJTE!!!
myslím, že jsem se vykecala dost.. snad si z toho něco vezmete.. :) mějte se.. ♥
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Venom Venom | Web | 18. září 2009 v 8:26 | Reagovat

Krásnej článek, Venomek se pod to podepisuje, neboť souhlasí s každým slůvkem. A kupodivu i já jsem alergická na urážky typu gay a buzerant. Pro mě je to spíš lichotka  :-D z nějakého důvodu však pro mě buzerant zůstává otravný člověk, který má sklony mě poučovat a - buzerovat za každý hovno. Nikoliv gay. Ti mi nic nedělají. A jdu si zazpívat! Já jsem gaaaaaaaay, jsem gaaaaaaay....  :-D

2 Enemy Enemy | Web | 18. září 2009 v 15:55 | Reagovat

Souhlasím ve všech bodech a podepisuji. :-) A jinak souhlasím s Venomkem... Ten článek je opravdu skvěle napsanej, ale některá HH prostě nepředěláš, pořád si budou mlít svoje. Nepochopí, že to vlastně není nic špatného být homosexuálem. Nechci nic říkat, ale připadá mi, že někteří homosexuálové jsou lepší. :-D Sama jsi to napsala, ti kreativní umělci, můžeš to vidět v současnosti třeba u návrhářů... nebo u Billa. xD Taky nechápu, proč se používá to slovo jako nadávka nebo urážka, ale s tím už asi moc neuděláme, všichni znají jen ten mediální předobraz růžovýho vykroucence. Kdyby někdo znal skutečného gaye ze svého okolí, tak by možná změnil názor. Nám to kdysi říkali a já jsem si to mnohokrát potvrdil - o člověku nevíš, jestli je homosexuál, dokud ti o tom neřekne. :-) Mě nejvíc vytáčí, jak říkají, že homosexuálové pořád chtějí víc a víc práv. Heteráci se můžou brát, dědit po sobě, adoptovat děti... A pokud my chceme práva stejná jako oni, potom chceme víc? Tady je asi zbytečný se nějak rozčilovat, to by bylo na dlouho. Otázky, proč se homosexuálové zviditelňují a heteráci ne, to je na pováženou.... Protože heteráci všechna práva mají a my za ně teprve bojujeme! Oh, nesnáším homofobii. Jdu si spravit náladu nějakým pěkným yaoi. A ohledně těch obrázků, co tady máš - je to více než estetické a láskyplné. :-) Na nich tu lásku zřejmě vidíš víc, víc si tý svojí lásky váží, než nějaký většinový kecálkové, co si myslí, že oni jsou lepší. Ale všichni jsme si rovni. A těch opravdu dobrých heteráků je málo, těch se držme. A už opravdu končím, moc jsem se rozkecal. :-D

3 Shinsuke Shinsuke | Web | 22. června 2012 v 12:01 | Reagovat

Sice už je to dávno zamluvené téma, ale je to moc pěkný článek.Všechno krásně vystihl i komentář přede mnou. Ačkoliv jsem se svojí orientací v určitých směrech smířený tak jí kvůli dnešní společnosti nedokáži přiznat před kýmkoliv. Mám kamarády, kterým jsem o tom řekl, protože jsem věděl, že sami mají rozum a tyhle věci pochopí, ale pak mám také kamarády, které mám sice moc rád, ale bojím se, že by jsem je svojim rozhodnutím ztratil. To jsou zrovna totiž ty případy kde používají slovo "buzerant" jako urážku a nadávku. Slyšet z jejich úst při nadávání na někoho "To je, ale teplouš, takového buzeranta svět neviděl" hodně zabolí...Lidi si neuvědomují, že v okolí okolo sebe mají homosexuály začleněné a ani to nemusí poznat =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.