když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

K*O*N*E*C.. už na vše jebu.. x'((

9. září 2009 v 23:45 | Euphoric-Endeavor |  >Má duše
achoj
*****
měla jsem to já za potřebí? celý ty zkurvený tři roky teroru a nehorázných proježděných peněž?NE!! měla jsem s tou pojebanou školou skončit už v prváku, když mě šikanovali spolužáci.. bylo to nesnesitelný.. ale řekla jsem si, že když mě šikanovali devět let na základce, tak nějaký ubohý tři roky nějak přežiju.. jo.. život mi to pokurvilo totálně.. mimo jiné.. jsem jednou nohou v blázinci..
*****
dneska jsem měla druhý opravky.. nahoře na koblihárně.. první šok, co mě čekal, tak byla Míša.. měla jsem hroznou radost, že jsem jí po víc jak dvou měsících viděla.. ale z její zprávy mě málem šlak trefil.. "držím ti pěsti.. a to fakt hodně.. nahlídla jsem do těch obálek.. a vypadá to, že jsou tam dvakrát koblihy.." =-O ko-ko-koblihy?? ty odporný kulatý věci, který jsem nikdy na praxi nedělala a neviděla jsem jak se to dělá? no supééééér.. ale neee.. on je to vlastně můj problém, když nejsem schopná se dopravit na šestou.. a vlastně.. koblihy se zadělávají v půl šestý.. to je milé, ale mě v půl šestý jede první autobus.. z Černošína!! a cesta trvá skoro hodinu!! a pak skoro doběhnout ten kus na praxi, převlíct se do pracovního.. to mi zabere 15 minut!! ve škole jsem tam za těch 8 minut přibližně.. skoro běžím totiž.. pak nemám vypadat tak, jak vypadám.. :(
*****
Mišulinka moje mi zabrala skříňku, zamkla jí a klíček mi schovala na svojí skříňku, aby mi někdo tu skříňku nezabral.. nahoře je pokaždý víc lidí.. tedy někdy.. bylo to fáááákt hustý.. udělalo se mi nehorázně zle.. vzala jsem si prášek, ikdyž jsem si ho brala než sem jela.. nachystaná jsem byla rychle.. šla jsem pomalu po tý chodbě ze šatny na dílnu a pravou nohou jsem překročila práh dílny.. "no to je doooost!! můžu tě klidně stáhnout ze zkoušek!! kdepak si to viděla, přijít skoro ve třičtvrtě na sedm, když na pracovišti máš být za pět šest?!?!?" "MĚ NIC NEJEDE!!! A NE NIKDO
MĚ NEMŮŽE ODVÍST.." ende.. čekala jsem jak ta pí, protože se mistrová odebrala do kanclu.. dobrých deset minut jsem tam čuměla.. hmmm.. přilezla a hodila na vál dvě obálky.. okamžitě jsem jednu čapla, smířená se svým koblihovým pohřbem.. rozložila jsem ten papír a tam stálo: "15 chodských koláčů, maková náplň" áááááá.. měla jsem radoooost.. podívala jsem se, že je Zdena taky nějak klidnější.. vytáhla si listový těsto.. taky nekámoší s koblihama xDD Zdena.. hočina, co dělala opravky se mnou..
*****
objaly sme se a popřály si hodně štěstí.. a dobřeee.. Zdenka konečně pochopila princip vážení.. ona je diskalkulik a myslíte, že na to berou ohledy? velký hovno vážení.. přepočty receptur jí nic neříkaly do včerejška vůbec nic.. mě to taky trvalo.. ale to bylo v prváku.. nu což.. já jsem se zase až ve třeťáku naučila základní žloutkovej krém.. první, co sme probírali.. první recept.. xDD njn.. co se dá dělat..
*****
tak jsem si hned začala vážit na makovku.. měla jsem naváženo, ale mistrová zase někde lítala.. tak jsem jí zavolala, aby mi to zkontrolovala.. oki.. všechno jsem měla dobře.. tak.. ale.. KURVA KDO MI TO TAM VLEZL!!! chtěla jsem si vzít mísu a začít to vařit.. ale.. nějaká píííí.. tu makovku zrovna vařila.. sakrááá.. tak jsem si mezitím navážila na ty koláče.. v pohodě.. mezitím se mi uvolnil sporák.. tak jsem začala s tou makovkou.. dala jsem vodu, sušený mlíko, cukr a kousek margarínu a rozmíchala jsem to.. až mi to začalo vařit, jebla jsem tam ten mák.. míchala jsem to a za 4 minuty, co se to vařilo jsem to stáhla z ohně a zamíchala tam vanilku.. hotovo.. au kurva.. nešel mi ten sporák zapálit.. já už nějak netušim, jak se zachází s plynovým sporákem.. zapla jsem jinej hořák.. a snažila se zapálit ten druhej.. a kurva takovej smrad.. xDD ale nakonec jsem se se zapálením sporáku poprala.. "fuj.. tady smrdí plyn jako sviněěěěěě.." prohlásila jedna pipinka.. a mistrová hned šla kontrolovat, jestli ten plyn někde neuchází xDDD echm.. x))
*****
překvapivě jsem si vyslechla jednu milou otázku.. a né jednou.. snad od každýho, kdo na tý praxi byl.. x(( "ty vole, ty sis něco píchla? nebo sis něčeho šňupla? že jo?" prý mám malinký panenky, že to vypadá, že jsem pod vlivem.. "jo jsem pod vlivem.. prášků, ty krávo!!" a konec debaty.. mlely furt něco, ale srala jsem na ně.. nechala jsem makovku být, aby vychladla.. dobrý.. bylo osm hodin.. zeptala jsem se, jestli mi někdo převážil ty suroviny na koláče.. měla jsem to dobře.. mistrová mi tam jenom přidala trochu soli, protože v receptuře není napsaný, kolik se jí tam má dát.. vyvíjelo se to bez komplikací.. až na ty kecy typu, že jsem feťačka.. protože na mě jedna ta kráva promluvila a já k ní byla zády.. a to prostě nevnímám.. jsem ráda, že trochu vnímám, když na mě mluví někdo, kdo je ode mě půl metru.. pak šla naproti mě a prej: "ty vole já tady se tě na něco už půl hodiny ptám a ty vůbec nevnímáš.. ty si fetlá, že jo?" atd atd.. x((
*****
jojo.. moje milé léky.. je to s nima veselý.. neježe na tý zkurveno-pojebaný praxi ze mě udělali bulimičku, ale dokonce i narkomanku!! supéééér.. ale to jsem neměla čas řešit, ikdyž nasraná jsem byla maximálně.. vzala jsem si mísu na kvásek, metličku, mísu na zadělávání a vařečku.. začala jsem zadělávat.. prosála jsem si mouku, cukr a sušený mlíko a pak jsem ten cukr s moukou smíchala v tý velký míse.. do menší mísy jsem dala vlažnou vodu, sušený mlíko, trošku cukru a droždí.. hezky jsem si to rozkvrdlala, šla jsem hezky k pecím a.. "potřebuju teplooooo!!" pokaždý dáváme kvásek kynout na otevřený dvířka od pece.. všechny pece byly plnýýý.. ale štěstí mě potkalo.. zrovinka tam byla pec, která byla jen vlažná.. to je akorááát.. bezva.. jebla jsem to tam a dala jsem to kynout.. odběhla jsem na druhou dílnu si to připravit na ty koláče.. pomoučila jsem stůl, dala jsem si jedno dkg mouky na váhu (já kokos to dala na protiváhu mi jebalo, ale pst) a odběhla jsem pootočit tu misku s kváskem.. pak jsem zase letěla dozadu a úzkostlivě jsem hledala váleček.. když jsem pro něj byla asi před deseti minutama, nebyl tam ani jeden.. protože ty zákeřný slepice válely svoje koláče.. a jejda.. zrovinka tam na mě jeden čekal..
*****
pak jsem to měla akorát.. vzala jsem si kvásek dozadu, do mísy jsem dala 4 vejce, olej a ten kvásek a udělala jsem těsto.. dala jsem tam ještě trochu mouky, protože to bylo dost řídký.. vyndala jsem ho na ten pomoučenej stůl a začala jsem navažovat kousky po 12ti dkg plus to deko mouky.. hned jsem z těch kousků dělala bochánky.. dávala jsem si je na pomoučenej plech.. celkem mi to šlo.. v pohodě stále.. a jej.. tady písají 15 koláčů, ale že těch bochanů je 17, to jim je fuk.. hmm.. zbyl mi kousek těsta, tak jsem ho prodělala do dvou bochánků a dala jsem je kynout na pec.. jéé zradáááá.. na peci nebylo místo, kynuli tam koláče těch krav.. x((
*****
tak jsem si to nechala ve šráku vzadu a uklidila jsem mezitím ten bordel, smetla jsem mouku z válu a prosála jsem jí.. připravila jsem si tam váleček a nějaká čůza mi ho šlohla.. sviněěěěě.. hledala jsem jinej.. hmm.. super.. není.. až v tom posledním šupleti, do kterýho jsem se podívala.. vzala jsem bochan.. teda.. narostlo to třikrát tak větší.. jůůů to ale nejde váááleeeet.. furt se mi to válelo jen na jednu stranu.. ne, aby to mělo kulatej tvar, ale ono to mělo tvar podélnej.. a nešlo to proGerarda srovnat!! byla jsem nasraná.. jinak koláče mi vždycky válet šly!! ale prostě si ze mě musí dělat zrovna na opravkách prdel!! hureeeeeee..
*****
válela jsem válela.. až mi málem ruce upadly.. nešlo tooooo.. mohla bych to mít hotový za půl hodiny, ani né.. všechny ty koláče rozválený.. sakra.. a jak to nešlo válet, tak jsem to musela vytahovat rukama, aby to vůbec bylo trochu kulatý!! bylo to děsný.. ale co.. tady mi to nikdo ani nezkontroluje, tak co.. měla jsem je všechny.. zase jsem uklidila tu mouku a dala jsem si jeden plech s pěti koláčema na pec.. byly velký jak kola od traktoru.. nu já to neodhadnu, a kort, když je dělám po takový době prvně.. x(( snažila jsem se je nějak smrsknout, tak, jak jsem to viděla u mistrový.. jo.. povedlo se.. tak jsem si potom vzala první plech s těma nakynutýma koláčema.. když v tom přišla ty píča zástupkyně ředitele..
*****
dívala se na ty, co dělali opravky.. byly sme tam dvě holky.. ještě ta Zdenka nu.. měla tam být ještě Žaneta z naší třídy, ale ta prý šla už v sedm hodin domů.. že to neudělala.. přitom včera udělala jak pražský koule, tak celej dort.. ale na koblihárně prostě ne.. Machová pomlouvala koho jinýho, než mě.. zase o tom, že nejsem schopná se dopravit včas!! jako furt a stále.. ale ne.. už se tam snad neukážu.. x(( a jak šla do kanclu, tak hned kousíček dál je ten šrák, kde jsem měla plechy s těma mýma, ještě nenakynutýma, koláčema.. Mašková prej: "to je hrůza, tohleto.. by mě zajímalo, co s tím jako hodlá dělat.. pfff.." Machová: "K..(moje přijmení), pojď sem!! hned!!" tak jsem šla a věděla jsem, že mě zase zjebe.. "co tohle jako má znamenat? co s tím chceš jako dělat?" a už to začalo.. jaký ty koláče mám velký, proválený.. jak je to tak slabý, že ta náplň při pečení proteče skrz.. a že si takovej koláč nikdo nekoupí.. a bla bla bla..
*****
šla ke mě, protože jsem měla u sebe jeden ten nakynutej plech.. pomašlovaný okraje a už jsem tam měla naznačenej vzorek.. dvě řady náplně na všech pěti koláčích.. a prej: "tohle nemůžeme prodávat.. to je nepoužitelnej výrobek.." a co prej s tim mám dělat.. "copak já vim??" a pokračovala: "to musíme tu náplň sundat a.. vyhodíme všechny ty koláče, co asi tak s tim!!" hmmm.. tak jsem udělala co? sebrala jsem se a šla jsem do šatny.. tam jsem do sebe naprala dva prášky.. zase.. a volala jsem hned mamce.. hysterák jak kráva.. bulela jsem.. pak jsem ten telefon položila a hned jsem se začala převlíkat.. už jsem byla oblečená a zrovna jsem sulcovala ty hadry do tašky.. pak za mnou přiběhla Míša, zlatíčko moje.. a objala mě.. a snažila se mě utěšit.. nevím, co bych dělala, kdyby tam nebyla.. akorát.. jo.. zase jsem si ublížila.. zrovna v tý šatně :( napila jsem se vody, opláchla jsem si xicht.. uklidnila jsem se, nebo mě spíš uklidnilo to menší předávkování práškama..
*****
několikrát mi tam vlezly ty krávy z druháku, prej co se děje a tak.. a co to žeru za prášky.. a další píčoviny.. a jak debilně se u toho culily.. a smály se mi!!! =´(( na všechny jejich trapný dotazy jsem jim řekla: "víte co? běžte do prdele" a dál jsem si jich nevšímala.. jako když tam nejsou..
*****
šla jsem do koupelny, to jsem přestala řvát a uklidňovala jsem se.. ťuky ťuk.. "Jitkooooo?? jsi tuuuu??" "JOOOO co jeeeee??" tim nejnasranějším tónem, co mám.. nevěděla jsem, kdo to je.. rozpatlala jsem si make up po xichtě zrovna.. vylezla jsem a.. Mašková.. dala mi papír se slovy, že musím zažádat u ředitele o další přezkoušení.. a nic víc mi neřekla.. nebo jsem spíš já nevnímala.. pokračovala jsem v líčení.. bylo asi něco po dvanáctý.. nalíčila jsem si černo-černě moje očíčka, aby nebyly vidět ty kruhy a abych byla k poznání.. učesala jsem se a zachumlala se do mikiny.. nacpala jsem všechny svoje věci do tašky a už jsem mizela ven..
*****
domluvila jsem se s Míšou, že na ní počkám před školou, protože končili asi tak za dvacet minut, co jsem vylezla z toho pojebanýho prostředí na ulici.. šla jsem do krámu, koupila jsem si colu, kremroli a štafetku.. chtěla jsem si nějak obalit nervy.. ale nemohla jsem to sníst.. jebla jsem to do tašky, jak je mým dobrým zvykem a to už přišla Míša.. šly sme do Mekáče.. obě sme si daly BigMacka, protože jsem si vzpomněla na tu reklamu, že k tomu menu dostaneš tu skleničku a mamce se hrozně líbila.. hlavně ta modrá.. a jůůů.. oni mi dali zrovinka modrooooouuuu.. :) zvedla se mi nálada.. hambáče jsem do sebe kopla, ale hranolky jsem nesnědla všechny.. ale i tak úspěch, že jsem vůbec po tom incidentu něco sežrala.. a dokonce jsem vychlastala ceeelou tu colu vodpornou ředěnou ledem a baštila jsem ten led samotnej xDD zvedla se mi hned tím dobrým hamáním nálada.. tak jsem s Míšou kecala.. a pak sme šly pomalu na autobusák.. mě to jede ve 14:50 a jí v 15:10 myslím.. měly sme to akorát.. děkuju Miško.. nevím, asi bych to bez tebe nezvládla.. moc pro mě znamenáš.. ♥
*****
uff.. pak jsem konečně jela domů.. a řvala jsem nanovo.. :( nu což.. pak jsem si vzpomněla na ty zákusky v tý tašce.. byly na sračku.. jako vždy, když něco vezu xDD tak jsem mamce dala tu štafetku a malej Vilík zbaštil celou tu kremroli xDD on je vážně divnej kocour.. x)) zlatíško malinkatý černý hubený.. :) kočičky moje mi hned šli naproti oba.. na mě pokaždý čekají, když přijedu z Plzně.. :) Jerry, kulička moje puntíkatá.. on má ten xicht a vypadá jako kočička.. ne jako kocour.. a ty očíčka.. kulatý veliký a takový linky, jako Kleopatra.. ono se nám to dneska tulínkovalo.. asi půl minuty.. xDD za to Vilík je mazel jeden umazlenej.. zase běžel za mnou až nahoru do pokoje.. pořád si pamatujou, že prostě bydleli u mě v pokoji.. ráda bych je měla zase zpátky.. :( ale už jsou to velcí kluci.. chjo.. nebylo by mi tak moc smutno..
*****
teda.. dnešek byl prostě hardcore.. prý, devítka, šťastná 9.. hhh..hovno.. sice mám v datu narození tři devítky a dneska je 9/9 09, ale vidíte, co jsem měla zase za štěstí.. já už nevím, co to slovo znamená.. ty moje kočičky jsou moje jediný štěstí.. a mamka, babi, Míša.. a vy, moje zlatíčka.. clle, doufám, že se zase objevíš na ICQ.. a Miško, jsem ráda, že mi každej den napíšeš a moc ráda jsem tě zase viděla.. :) musíme co nejdříve někam vyrazit.. :)
*****
Andělíčku.. v jednom kuse na tebe myslím.. doufám, že ta doba, co jsi pryč, rychle uteče.. chybíš mi.. každým dnem víc a víc.. né, že si na to zvyknu, že tu nejsi.. :( to nejde jen tak.. uff.. ale.. zatím se držím.. doufám, že ty taky.. netuším, jak ti je, věřím, že dobře.. co mi zbývá.. takovou dobu o tobě nevím ani slovíčko.. mám strach.. :( nějak to zvládnu.. protože vím, že ty jsi moc silnej Andílek.. ♥
*****
uff.. tak.. já raději budu končit.. kecám kraviny.. jako furt.. raději už půjdu spinkat.. dneska to bylo náročný.. tak.. mějte se co nejlépe a Gerard vás opatruj ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 clle clle | Web | 10. září 2009 v 7:55 | Reagovat

ahoj, moc rád bych s tebou pokecal, ale icq nejde nahodit, asi si musím udělat novej.zkoušel jsem kliknou do všeho co tam je a nic.
každopádně je mi moc líto, že to včera tak dopadlo, ale tak mi napadá, že když moc ženskejch je dohromady, tak je to pro takovou holku jako ty teror...
myslím dál na tebe, ahoj :-)

2 Venom Venom | Web | 10. září 2009 v 10:44 | Reagovat

No jo no. Ty mistrový jsou prostě krávy a ty holky co se ti smály mají IQ depilovaného kaktusu. Věděj hovno jak vypadaj feťáci, anorektičky apod... tak si myslej, že sežraly šalamounovo hovno. Víš co říkal Gerard - Až vám někdo bude vyčítat to, jací jste, ukažte mu vztyčenej prostředníček, a řekněte mu - Jdi do prdele! a já bych možná dodala ještě sladký úsměv  :-D

3 Ochechulka Ochechulka | 10. září 2009 v 11:13 | Reagovat

To jsou mistrové, že by člověk brečel, trochu slušnosti a tolerance bych od nich očekávala.
A těch vymaštěných holek si nevšímej, až budou dělat zkoušky u těch sadistek ony, humor je přejde.
A protože se říká "do třetice všeho dobrého i zlého"  na potřetí už tu zkoušku dáš.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.