když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

moc toto..

12. září 2009 v 19:05 | Euphoric-Endeavor |  >Má duše
čusík..
*****
tak tu zase prudim.. vidím, jak máte radost, že tu zase bleju ty svoje kydy.. hmm.. dneska mi je mimořádně zle.. a to si mamka vymyslí, že si mám uklidit pokoj.. jo.. bordel jak v tanku.. ehm.. i v tom tanku je luxusně uklizeno naproti mýmu doupěti.. ale což.. kejchám tu, jak utírám prach (ale jen tam, kam dosahnu, motá se mi hlava šíííleněěě..) a snažim se nasulcovat ty krámy, co se mi válej na zemi, do skříní, aby to bylo jakože uklizený.. vyklidila jsem si taky můj školní pytel a vyházela ty krámy a málem jsem do bordelu šoupla i tu odpornou knížečku, kde mám známky.. pff.. mezi uklízením datluju na íčku, co jiného taky, že? a taky přemýšlím nad tím, co načmárat za obrázek.. mám už delší dobu chuť něco vytvořit, ale Jita neměla čtvrtky, tak to neměla na co sesmolit.. a teď akorát tvůrčí krize? no super..
*****
věřili byste, že jsem dneska sežrala celej oběd?? ehm.. asi proto, že mi mamka toho jídla nandala jako se dává dětem ve školce.. ale to je vedlejší.. už se mi dlouho nestalo, že bych něco do sebe nacpala všechno.. dokonce i v Mekáči jsem nechala půlku hranolek.. x(( ale kurva fix.. že já si furt musím jen stěžovat.. :( v pondělí jdu zase ke cvokařovi, tak si opět vyslechne něco z mých duchaplných keců.. "já ty opravky neudělalaaaaa.. béééhééééhéééé.." etc.. nu což.. ani nevím, co bych jinak říkala.. "ehh.. paní doktorkooo.. já jsem sežrala plato těch prášků za dopoledneee.. nevaaaa??" pffff.. by mě rovnou poslala směr Dobřany, tím si jsem jistá.. a o to vážně nestojím.. ikdyž.. jsem seznámená s tím, jak léčí.. jen napíše prášky a na řadě je další blázen.. je jich moc.. nu což.. aspoň nejsem sama.. ale prý jsem divnej případ.. jo? eh.. a to neví, co se mi honí v hlavě.. ty roztomilý představy, jak někde na té praxi kuchám tu zrzavou krávu mistrovou a jak se dívám jak z ní tryská krev atd.. ehm.. měla bych si to vážně nechat pro sebe.. ale vy se mi divíte po tom všem?? po těch třech letech teroru kterej byl navíc k ničemu?
*****
já se sama sobě nedivím.. divím se, že jsem ty moje představy neuskutečnila.. byla by to vražda v afektu a piště si, že by to vypadalo velice roztomile.. eh.. měla bych své myšlenky namířit jiným směrem.. a? přepadnou mě neslušné myšlenky.. nooo.. hustý.. a jak mám teď kreslit? něco nechutně krvavýho, nebo nechutně sprostýho? no nevim.. doufám, že se z toho vyklube úúúplně něco jinýho.. jako pokaždý, když se snažím něco vytvořit.. jo.. dotaz.. to je taková ukrutná zima jenom mě, nebo v tom baráku vážně mrzne? x(( asi jo.. protože mamku jsem zahlídla zachumlanou v mikině (mimochodem v mojí starý RŮŽOVÝ), a určitě se právě nachází pět stop pod chlupatou dekou.. hh.. když ten kretén strýc má zatopit, tak nás nechá mrznout.. a když je venku 30 ve stínu, tak zatopí.. njn.. zvykla jsem si..
*****
jo.. a dneska ten můj sen.. ten mě zase dojebal na celej den.. x(( co byste řekli, že se mi zdálo? ano.. zase jsem se vrátila domůůůů.. x'(( jako do Stříbra.. bylo to tak živý.. vyprávěla jsem to mamce a skoro jsem začala řvát.. říkala jsem jí, že nevím, jak se těch snů mám zbavit.. a ona prej: "ale prosim tě.. jdi ty.." takovej ten tón, jako co to řešim za debility.. x(( kurva ale ona neví, že tohle je jeden z důvodů, proč mi je na hovno.. netuší, jak šíleně moc mi to tam chybí.. tohle je druhej sen, ve kterým jsem se tam vrátila.. jako, že jsem se tam znova nastěhovala.. bydlel tam nějakej chlap.. a vypadalo to tam skoro stejně.. ta plovoucí podlaha a to obrovský zrcadlo na chodbě, který tam zůstalo.. x(( do prdeleeeee.. tohle musím říct cvokařovi, nebo mě z toho vážně jebne.. :(
*****
uááá.. vypadá to, že asi pojdu hlady.. půjdu na večeři.. a ještě dneska napíšu.. tak.. mějte se.. ♥
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Venom Venom | Web | 14. září 2009 v 10:13 | Reagovat

Obávám se, že nakonec nakreslíš něco úchylného a krvavého zároveň :-) ale jen si pěkně čmárej. Je to asi ta nejlepší terapie, doporučuje devět magorů z deseti a Venom mezi nimi. Měj se lépe temná dušičko..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.