když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

První zkouška za mnou.. x'((

8. září 2009 v 21:55 | Euphoric-Endeavor |  >Má duše
achoj..
*****
jak se máte? já se mám totálně na chcípnutí.. se divím, že ještě vůbec žiju.. kurva fix tohle je tak dementní, až netuším, co mám psát.. ale.. nějak se vypsat musim.. to je hardcore.. dneska.. pojebaný zkoušky dole na čajovce.. první, co mi samozřejmě řekly, tak to samý, jako v červnu:JAK SI OPOVAŽUJU NA ZKOUŠKY PŘIJÍT POZDĚ!!! omílala jsem to tři roky jak ta kráva furt dokola.. "ale mě nic nejede.. a strýc je v práci a máma nemá řidičák.. a ze Stříbra nepojedu, protože se z Černošína nemám jak dostaaaaaaaat.." a blááá blááá blááá.. tohle jsem jim říkala každý ráno, co jsem byla na praxi.. kurva to je to tak nepochopitelný?? bydlím 44 kilometrů daleko tak jsem ráda, že se dostanu na sedmou.. jak bych se dostala asi na praxi na šestou, když mi první bus jede v půl šestý?? a v Plzni jsem ve čtvrt na sedm? a že letim pokaždý na tu praxi jak píča, to je nezajímá.. nééé já se loudáááám.. x(( jsem na dílně něco před třičtvrtě.. a to se ještě musím převlíct do pracovního..
*****
jebaly mě opět od samýho začátku.. "paní mistrová.. říkala jsem vám to každej den, co jsem byla na praxi.. každej den jsem vám to vysvětlovala.. a jestli vám to nestačí, tak si opatřete jízdní řády.." a dál jsem se s ní nebavila.. měla jsem výmaz.. cosi kecala, ale nevnímala jsem jí.. akorát mě tim svym jebáním zdržovala, kráva.. už jsem se otočila, že půjdu pokračovat, že ať si říká co chce.. "ALE JÁ JSEM JEŠTĚ NESKONČILA!!" tak jsem se jen krátce otočila.. a srala jsem na ní dál.. a zase si kecala cosi o přístupu.. kurva ječí to po mě, že to nestíhám.. a schválně mě zdržujou.. :(
*****
schválně za mnou furt ty dvě krávy lezly, aby se mě vyptávaly na píčoviny, jako celý tři roky.. udělalo se mi zle.. "paní mistrová.. můžu si jít pro prášek?" "jo běž.." tak jsem se za chviličku vrátila.. "co bereš za prášky?" "Neurol.. a pak Quetiapine.." čuměly jak krávy.. pochybuju, že tuší, co jsou ty léky zač.. kdyby to věděly, jebaly by mě asi ještě víc.. kdyby věděly, že vážně nejsem duševně v pořádku.. na tý praxi ze mě udělali bulimičku, prej je mentální anorexie to, že se vidim v zrcadle tlustá a nejim.. do pičeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!! to mě tak sere.. to vůbec o tomhle není!! já žeru co nejvíc mi nervy dovolí.. a vidím, jak jsem hubená.. do prdele už!!! nebudu tu rozepisovat o tom, co je ta nemoc zač.. máte internet ne, kurva!! a prosím čtěte jen naODBORNÝCH PUBLIKACÍCH.. děkuji..
*****
přišly ke mě dvě holky, co jsou o rok níž.. a ty mě pravidelně jebaly.. a prej: "ty si zfetovaná? že jo, něčeho sis šlehla.." a fuuuuurt!! jak jsem pod vlivem dvou prášků, tak mám utlumený vnímání.. od toho to taky je.. a když na mě mluvily zezadu, tak jsem je prostě neslyšela.. nevnímala jsem je.. pak jsem se otočila a až teprve jsem si všimla, že to po mě něco chce.. vopruz jeden.. srala jsem na ní.. snažila jsem se makat.. tak jsem si udělala ty piškoty.. oddělila jsem si bílky od žloutků, navážila jsem si cukr, mouku.. a jak jsem tak ty vejce měla oddělený, tak jsem netušila, kolik má být těch bílků.. jestli je mám odlejt do pryč, nebo si přilít jich víc z bílků konzervovaných.. první dilema.. účinek prášku.. hustěěě.. tak jsem to nějak udělala.. a pak jsem asi půl hodiny škemrala, aby mi to mistrová převážila.. měla jsem samozřejmně mouku a ty pojebaný bílky blbě.. první mega zjeb.. úžasný.. jsem si řekla.. ale jooo.. to se stane.. ale ty krávy na mě tak debilně čuměly.. ááá.. vykopla jsem ty heterácký prváky od strojů a dala jsem si šlehat ty bílky a žloutky.. ušlehala jsem to bravůrně.. pak jsem dala jednu třetinu bílků do žloutků a zlehka zamíchala.. pak jsem poprosila někoho, aby mi zasypal tu prosátou mouku, když tam budu míchat ten zbytek bílků.. těžké to schánění pomoci..
*****
hurááá.. piškůtky mám udělaný.. tak a teď ty plechy dodělat.. skládání papírů, aby se tam udělaly čáry a abych to na to mohla stříkat.. ááá nemohla jsem sehnat sáček a dvanáctku!! jako trubičku.. povedlo se.. a piškůtky mi vlivem horka trochu řídly.. honem jsem začala ládovat tu kejdu do sáčku a stříkala jsem.. první pokusy byly děsný.. po takový době zase něco dělat.. uááá.. prostě než jsem zase chytla ten grif.. ale jo.. dala jsem toooo.. hurááá.. dala jsem piškoty stranou a že je pocukruju.. super.. pocukrováno.. ale kurva já potřebuju někoho, kdo by mi pomohl ten cukr sklepnouuuuut!! scháněla jsem.. jedna ochotná duše se přiřítila.. och děkuji ti Kačí.. tak jsem to měla i s dalšíma.. hotovo.. zabrala jsem si pec a dala jsem to tam.. mezitím jsem si začala navažovat na korpus na dort.. proti návrhu nic neměli.. tak oki.. měla jsem to skoro dovážený a.. KURVA TY PIŠKOTY!! byly náhodou krásně propečený a né černý!! jak mi tvrdí ta pizda.. bych si tam na místě sundala šátek z hlavy a ukázala jí, co je černá! (sice moje barva vlasů je modro-černá, ale oni sou stejně barvoslepý.. xDD ty její hemzy: "budou to jíst malý děti.. to si musíš uvědomit.. jednou taky budeš mít dítě a určitě bys mu nedala takovej piškot.." njn.. já si na tohle zvykla.. tři roky praxe, což.. x))
*****
dala jsem si je chladnout k oknu.. nevím, co jsem tím sledovala, páč venku bylo 26 stupňů, ale aspoň jsem si udělala místo.. x)) dovážila jsem si na ten korpus.. zabalila jsem si ráfek a dala ho na plech.. zase jsem čekala na mistrovou, než mi to laskavě převáží.. byla jsem vážně mimo a ve stresu stejně.. jinak já vážně umím vážit.. ale nějak sem se pokaždý přepočítala a konec.. :( ale ve finále jsem si udělala korpůůůůs.. hezky jsem si prošlehla RP s vodou a dala jsem tam cukr a vejce.. rozšlehala jsem to, než se ten cukr rozpustí (vážně jsem nepochopila, proč se tam dává krupice, když se to musí rozpustit!!).. a až mi málem upadla ruka, tak jsem zjistila, že už to rozpuštěný je.. super.. tak jsem tam nasypala mouku promíchanou s kypřákem.. vymíchala jsem to do hladka a dala jsem to do stroj šlehat na čtyři minuty.. pak jsem tam zalila olej.. a hotovooo.. nakydala jsem to do ráfku a rozetřela.. dobrý.. a už už to dát do pece.. teplotu jsem si dala správnou.. sem si zase něco dobře otipovala.. xDD počkala jsem si, až mi to naskočí a zavřela jsem odtah (to je taková píčovinka, která udržuje uvnitř pece páru) nechala jsem to píct.. peče se to nějak kolem 40ti minut..
*****
pak to byloooo.. korpus byl hotovej.. vyndala jsem ho a otočila.. dala jsem to k oknu chladnout.. pak jsem nevěděla, co mám jako dělat.. chtěla jsem si udělat krém.. chtěla jsem tam jebnou základní máslovej krém.. to je základní žloutkovej krém a máslo v poměru 1:5.. mistrová nepochopila, na co prej potřebuju vařit žlouťák.. asi kurva z čeho budu dělat ten kréééém?? nechtěla jsem se s ní hádat.. srala jsem na to.. kráva to je.. čučela jsem po dílně a chodila jsem sem a tam.. potřebovala jsem se uklidnit.. opět se mi udělalo blbě.. ustlala jsem si pod valem.. chrrrr pšíííí.. nejsem tuuu.. x)) pak jsem si hrábla na piškoty.. byly vlažný.. super.. šla jsem si sehnat sáčky, abych je mohla navážit.. nemohla jsem je proGerarda sehnáááááát!! jak ten kretén lítám po dílně a ječim, že chci sáčkýýýý!! ale ne.. srali na mě.. nakonec se mě jedna úplně nová mistrová, viděla jsem jí poprví, ujala, a prý co potřebuju.. "pytlíky na piškotyyyyy ale rychlééé.." super.. dostala jsem je.. konečně.. tak jsem si natiskla deset etiket a mám ještě milé razítko na ruce.. já pokaždý zkouším, jestli tam mám dobrej datum.. jo.. jupí..
*****
zabavila jsem si jednu váhu a nasadila jsem výraz "JESTLI SEM VLEZEŠ SEJMU TĚ" a začala jsem vážit.. jo.. tak to bylo fayn.. jedna prvačka ke mě šla, že mi bude pomáhat.. nepochopila, že mi při závěrečných zkouškách pomáhat nesmí.. tak jsem jí odehnala.. a jedna holka mi žrala ty moje piškotyyy.. zaklepala mi na rameno a: "máš je výýýbornýýý.." jo.. fakt? ochutnala jsem.. jo.. výborný se musím pochválit.. xDD navážila jsem to a v pohodě.. srovnala jsem sáčky do kartánu a už jsem hulákala na mistrovou, aby mi to zkontrolovala.. jo.. asi dva sáčky měli o čtvrt deka míň nebo víc.. a to je ty vole tragééédie.. pak jsem si to hezky zasponkovala.. ale to byl taky boj, tu sešívačku sehnat!! ta práva mistrová mi jí nechtěla dáááát.. =´(( nakonec jsem mezitím všechno zametla a uklidila jsem ty papíry od těch piškotů a v pohodě.. sešívačka došla.. tak jsem sponkovala.. v pohoděěěě.. mám to.. hotovej jeden výrobek a korpus dortu..
*****
mamka mi říkala, že musím udělat alespoň jeden výrobek a ten druhej načnout.. prý můj nákres dotru "nevímjakvypadá" není, takže se mi snížila hodnota projektu.. za 4?? děláte si prdel?? jinak jsem tam měla všechno!! a dokonce všechno dobře!!! =´(( nasrali mě.. ale aspoň že tak.. za piškůtky nevím, co mám.. ale prý se ještě do zítra rozhodnou, jestli mi dají 4 nebo 5.. není to milé?? stojí mi ty nervy kurva za to?? NE!!! jestli to nedám tak na ně už totálně seru.. xP já se snažila.. ale oni jsou krávy.. tak.. já končím. zítra mě čeká další poprava.. ale už.. poslední.. x)) tak.. mějte se.. ♥ ale sakra.. chlapče ty mi nejdeš z hlaviny.. ale.. musím to vydržet.. budeš pryč dlouho.. ale.. zvládnu to.. vím, že jsi pořád se mnou.. tam uvnitř.. =o** jsi moje všechno.. doufám, že až se vrátíš, bude to zase tak nádherný.. děkuju ti za to, že jsi.. ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 clle clle | Web | 8. září 2009 v 23:39 | Reagovat

četlo se to jako detektivka, snad ti to na tu 4 vyjde...
jinak ti musím říct že nemohu nastartovat ten zastranej, abych to řekl tvými slovy, icq, je mi to vážně líto...
napiš mi, pokud budeš mít čas na blog... ahoj

2 Venom Venom | Web | 10. září 2009 v 10:26 | Reagovat

Proč piškoty. Já to slovo nenávidím... ale vidíš to... povedly se. Je fuk jestli ti daj za čtyři, hlavně že chutnaly dobře.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.