když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

Říjen 2009

je mi na ho...

31. října 2009 v 23:50 | Euphoric-Endeavor |  >Má duše
achoj..
*****
ano ano.. jestli někdo nemá náladu číst depresivní výlev jednoho psychopatickýho magora, nechť odklikne na jiný článek.. děkuji.. x)) no.. to by na úvod stačilo.. jen.. jak praví titulek.. je mi na ho.. nevím, co se to zase děje, ale prostě ta depka mě už sere.. a asi to přešlo v depresi.. protože to trvá kurva dlouho!! někde jsem sebrala nějakou brožuru o depresi.. nebo mi ju dala mamka, abych si to přečetla.. no.. jsou tam různý zpovědi lidí, kteří měli takový depky, že jim to totálně bránilo v osobním i pracovním životě.. no eh.. přijde mi, že tak dopadnu taky.. zatím nikde nedělám.. ale snad bych za ty dva týdny mohla.. zkusím, jestli mě vezmou do tý MZT.. třeba mě to bude bavit.. a zabiju čas..
*****
no čas.. copak to vůbec je? jak ho trávím? ráno, nebo v poledne se probudím, dám napapat kočičkám, vypustím je ven.. udělám sobě papání.. zapnu compa, pak přijdou naši z práce, něco udělám, jsem na ICQ.. večer si vezmu kočičky zase domů.. dám jim papat, občas zajdu ven na zahradu.. dneska jsem tam šla jen v tričku jakože půjdu hledat Jerryho, když jsem je volala.. Vilík běžel hned po schodech nahoru, ale Jerry nikde.. tak jsem šla za Vilíkem a pak jsem si vzala mikinu a šla s mamkou Jerryho hledat.. tma jak v prdeli, baterka žádná.. a tak sme ho volaly.. a najednou se to odněkud vyhrabe.. totálně vochrápaný.. a my myslely, že se tomu matláčkovi něco stalo.. jestli bude dělat v noci kravál jako obvykle tak.. no tak zase budu jak starostlivá maminka.. x)) no jako mazlit se s těma harantama ve tři ráno.. já vím, jsem magor.. ale oni mě jinak ožírají ze spaní.. mamka mi říká něco v tom smyslu, jaký jsem si je vychovala, takový je mám, ale já jim nemůžu odolat xDD
*****


*****
no ale zpátky k tomu, co vůbec dělám, když nic nedělám a žiju z toho, že mě naši živí.. ale já nejsem náročná.. já nic nechci.. nic nepotřebuju.. no.. potřebuju.. ale to, co bych potřebovala se za peníze nekoupí.. bohužel.. přitom chci tak málo.. ale pro mě by to bylo nejvíc.. no nechám toho.. samotnou mě tohle už dojebalo do maximálních hodnot.. jo.. musím se pochubit.. dneska jsem spapala úplně celej oběd.. měla jsem i snídani.. svačinu.. po obědě kafe.. a k tomu sušenku.. a pak večeři.. taky jsem to spapala celý.. ale na váhu mě nedostanete dřív, než mi cvokařka odsouhlasí Mirtazapin, po něm konečně zase přiberu a nebudu vypadat jako mumie..
*****
víte, jak se cítím? jako kdybych byla už dávno mrtvá.. tak divnej pocit.. Venomku, až si usušíš Gerarda, dáš mi prosím trošku toho prášku z něj? taky bych si chtěla šňupnout.. x)) on vážně léčí, šukna naše.. ♥ jo.. a dneska ten šok, když mi mamka vlezla do pokoje, jakože mě volá na oběd.. a já s otevřenou hubou čuměla na Helenku.. totální výmaz.. úplně.. já se mamky tak lekla, že jsem zaječela.. sakra to mi nedělejte!! tak jsem si počkala, až klip skončí, utřela jsem poslintanou klávesnici, trošku zahnala neslušné myšlenky, uspala compa (pro dementy - uvedla do režimu spánku) a nějak jsem se dobelhala do kuchyně.. ale stejně furt ten obraz před sebou.. hhh.. O=))
*****

aaaaahhh anooo.. vošukat do bezvědomí O:-) %)) ♥♥♥
*****
no.. tak dál.. ale.. já myslím, že moje pocity tu nikoho nezajímaj, nebo snad jo? nevím.. nejsem si už ničím jistá.. určitě si ale jsem jistá jednou věcí: mojí rodině jsou moje pocity totálně u prdele.. mě tu rozumí snad jen ty kočičky.. já se jim vyzpovídám.. sice mi líp není, ale aspoň se snažím tak moc nezmagořit.. oni mi alespoň naslouchají.. a normálně.. jak to ty potvůrky vycítí.. měla jsem takovej menší hysterák.. brečela jsem jak hovado a přišel malej Vilík a dával mi tlapičky na xicht.. jako by mě hladil brouček malinkej.. x))
*****
tak sem ho pomuchlala a bylo trošku líp.. Micinky moje.. já už je z toho baráku nepustím.. když jsou před den venku, tak šílím.. taková tíseň.. já.. už mě to nebaví.. vážně ne.. snažím se.. snažím se si to nějak nepřipouštět.. ale ono mě to zase dožene.. jako vždycky.. jako skoro vždycky.. :( někdo mi říká, že potřebuju odbornou pomoc.. další mi říká, že jsem si odehnala kamarády tím, že jsem furt doma a že se jen potřebuju s někým bavit, chodit ven.. ale já kurva nechci chodit ven!! furt poslouchat ty kecy.. narážky.. nemám na to nervy ani v nejmenším.. a tím to hasne.. jsem ráda, že se provětrám na zahradě a tím to padlo.. dneska jsem se provětrala až až.. Jerry.. příště když někde spíš zašitej, tak se ozvi, když na tebe někdo řve jo? díky.. x))
*****
jinak.. moje momentální nálada je pod absolutní nulou tak jestli se mnou chcete navázat nějakou duchaplnou konverzaci, trpělivost prosím.. jsem nepříjemná.. ale myslím.. že snad právem ne? mám taky nárok bejt nasraná.. ano.. moje kámoška mi přivodila amok.. díky.. :-// hele.. mám tě moc ráda.. ale tohle je prostě na jednoho malýho psychopata moc, víš? asi bylo dobrý, že sme se pak nějak moc nebavily o mých pocitech.. asi bych tu někoho musela zabít.. konverzace typu: "jak se máš.." "blbě.." "co ti kdo zase udělal??" "co by mi měl někdo dělat?" "no že ti je zase blbě.." "já mám depky furt.. bez důvodně.." "tak řekni mi kdo ti co udělal??" áááááááááááááááá :-@ nenene!!!! tohle kurva nevydejchám, takže pokud se toto bude opakovat, skáču z okna.. ano cvok promluvil.. ale dejte mi svátek, na to mám prášky.. jo.. vím, svátek mám až 5. prosince.. ou jak odporné jméno.. :-!! raději bych se jmenovala Státní svátek!!
*****
no nic.. nebudu si přivozovat blbé pocity z mého kreténsky dementního jména a raději budu mlčet.. x)) mám momentálně výmaz.. a napadají mě dost úchylné myšlenky.. krásný ale zároveň kurva nesnesitelný.. co si s tím počít? přežít to.. nezešílet.. jo.. dobrej nápad.. no.. já nechci už tak moc kecat.. nebo vykecám toho až moc.. a raději to utnu.. tak.. končím.. mějte se líp, jak já.. a snad se tu ještě najde někdo, kdo si to přečte.. papa, zlatíčka.. Gerard vás opatruj ♥

moje incestní kočičky Vilík a Jerry.. ♥

31. října 2009 v 21:00 | Euphoric-Endeavor |  >Obrázky
*****
ano ano.. twc je všude.. x)) sice moje micinky pocházejí ze čtyřčat, ale máme jen je dva.. :) no to je fuk.. ale je vidět, že se mají rádi.. :) ♥

nechci!!!

29. října 2009 v 1:30 | Euphoric-Endeavor |  >Má duše
achoj..
*****
už tu strašim zase.. ale já vážně nemůžu.. dneska je to snad horší než včera.. jebe se skutečně všechno, co se dá..nejmenuju ZHT.. ani to, jak mi před chvílí exnul počák na nedostatek šťávy, přitom já kráva hypnotizuju blikající baterku a dál si datluju na ICQ místo toho, abych to nabodla do sítě.. tak píšu píšu.. a najednou.. tma.. ten kurva display si prostě zhasne.. a nic.. počák funí.. funí.. a stále funí.. ale display černej a nehne se to.. vypínalo se to kurva dlouho.. už to bylo nabodlý v síti.. a čekala jsem, až se to vypne, tak jsem čuměla jak degén.. a nic.. tak jsem to restartovala.. a pak uvedla do původního stavu.. teda.. chtěla jsem to uvést do původního stavu.. jakože to rychle zapnout, aby mi zůstala uložená paměť.. ale ono néééé.. zapnout.. čekat čekat čekat.. odklepnout chybu.. čekat čekat čekat..
*****
jako vždy.. takovej milej den dneska.. asi takovej menší předkrm toho, co bude zítra.. kurvaGee mě se tam nechce!! mám jít do té MZT.. ale co tam jako budu dělat? "koukej tam zejtra jít!! normálně dojdeš tam, dojdeš do kanceláře a domluvíš se, že chceš práci tak jestli nemaj místo.." a nechcete mi kurva řídit totálně celej život?? nechcete jít s touhle péčí do prdele?? kdyby ste pomáhali tam, kde vás požádám.. ale néééé.. když s něčím chci pomoct.. o něčem si VÁŽNĚ promluvit.. tak to jsou píčoviny, nepotřebný kraviny a potřebuju makat od rána do večera, aby mě ty kraviny přešly.. to je podpora to by se z toho jeden posral..
*****
já s nima chci načít konverzaci.. jako mi jednou matka řekla, že si ztěžuju, že mám problémy, ale že se jim s tím nikdy nesvěřím.. bodejť!! já se snažím a chci, ale pokaždý, když řeknu půl slova o tom, že mi je zle, tak začnou kecat o tom, že potřebuju makat a nedřepět doma a nečumět do počítače a makat makat makat.. raději se tím vším užírám, nebo to vyklopím na moje nebohý zlatíčko.. ♥
*****
fujky.. čučím tady na fotky co sem si přesunula do pc.. jednoho večera jsem se nechutně nudila, tak mě nenapadlo nic lepšího, než dělat do foťáku moje příšerný xichty, držky a nevím jak ty moje výkvěty nazvat.. vážně hrůza xDDD ale zasmála jsem se nad tím, co já jsem za příšeru xDD to je hustý.. fotku na profil fotím celej den, abych si tam byla podobná, ale když se xichtim, tak to je padesát snímků za minutu :D nu což.. já už se nezměním.. x)) to je jen jedna z dalších kravin, jak si zlepšuju náladu..
*****
nějak to v poslední době potřebuju nu.. taková moje psychoterapie.. jo.. dneska jsem málem zabila moje micinky.. mimochodem.. před chvílí se twincestili.. ale na tom videjku je to nějak blbě vidět.. škoda.. parchanti malý.. malej Vilík mi asi dvě hodiny spinkal na klíně a pak se zvedl a šel otravovat brášku.. jo a proč že jsem je zabila málem?? ráno asi v sedm.. tak začali dělat takovej kraváááál.. pak šel Vilí zase spinkat.. a Jerry spustil na plno.. všude hrabal, lítal, skákal po stole, na palmu se mi drápal.. pak schodil sáček s kuličkama.. s takovýma podobnýma jako je Nesquik.. a rozsypal to po celým koberci.. a já to měla už zbaštěný, tak tam byly jenom takový drobný kousíčky.. drobečky malinkatý.. a Jerry vzal jednu kuličku co tam zbyla a spapal jí.. ale že by si uklidil ten čurbes to ho nenapadne!! nechtělo se mi brát vysavač, tak jsem to zametla.. a haranti samozřejmě za smetákem.. ííí.. a můžete Jerrymu říct, aby nechal moje cédéčka napokoji?? on mi je vyhazuje ze stojanu!! a moje plakáty nejsou škrabadlo a varhany nejsou na promenádování!! uááá..
*****
zabili mi dva plakáty.. zabiju já je co nevidět.. vyhodila jsem je hned ven.. brzo ráno.. pak jsem to dospala.. a dala jsem jim papů ven.. a sem šli zase večer.. ale co bych si bez nich počala.. moje jediná společnost.. a pak.. moje společnost na ICQ.. dneska mi po stu milionu letech napsala Kejmi.. odepsala jsem jí a.. odpojila se.. nevím, jestli si ze mě udělala prdel, nebo mi prostě jen napsala a pak musela pryč.. netuším.. ale.. je mi to vlastně fuk.. jako není mi to jedno.. ale nic s tím nenadělám.. tak to nemá cenu řešit.. vtěrka nejsem a nebudu.. tím to hasne.. x))
*****
nooo.. pryč.. dneska sme se zlatíčkem rozebírali paní Ptákochňapku Půlenou (ten loztomilý název mám od své maminky x)).. kdo neví, nepochopí.. srandy kopec ale.. smíchu až moc.. xDDD tak ffftipné téma.. jako pokaždý.. proč brečet? slz kvůli ní bylo dost.. tak je čas na.. nevím jak to nazvat.. prostě si ujasnit, jak se věci mají, že? xDD sme lepší než ona.. a.. zase nevím jakej název použít.. xDD to nejde prostě.. aspoň nějakej smích za tenhle den.. dobrá úleva.. pokaždý si hezky rejpnout.. a jak se srdíčku uleví.. :)
*****
uff.. budu končit.. není mi moc dobře.. a nechce se mi nikam zítra.. vlastně už dneska.. áá.. no.. nebudu se tím nervovat.. nějak to dopadne.. už mizím.. mějte se, zlatíčka.. ♥ Gerard vás opatruj ♥

Brutus no xDD

28. října 2009 v 11:45 | Euphoric-Endeavor |  >Různé
*****
hovadinka.. ale musím si něčím zlepšit náladu.. x))

Vše mě sere vážení!!!

27. října 2009 v 20:10 | Euphoric-Endeavor |  >Má duše
achoj
*****
tak jsem si myslela, že včera napíšu článek.. konečně dopíšu to rozepsaný.. ale hovno!! zase jsem to nedopsala.. a už mě to celý jebe, tak jsem se na to vybodla.. a ZASE jsem to uložila do rozepsaných.. ííí.. mám tu doma na večer kočičky.. jsou tu přes noc.. a ráno je zabíjím ,protože mě budí.. debilně brzo.. a tak jsem je dneska vyrazila ven.. asi sedm bylo.. a pak jsem je nakrmila a zase vyhodila ven.. právě jsem si je sem znova přitáhla.. aspoň tu nejsem tak kurevsky sama.. UŽ MĚ TO DOJEBALO TOTÁLNĚ!!
*****
nedavno jsem byla s kámošem v kině.. v 3D.. na Zvráceným osudu 4.. hm príma pozvání.. lístek jsem si musela zacvakat sama.. a milostpán mě pozve na kafe s tím, že jsem to musela zase dát ze svýho.. a vrchol byl, když šel k pokladně a dal jim dýško!! to se to rozhazuje z cizího, což?? :-// ááá!! nenasralo by vás to? a mamka ještě, když jsem přišla dom, tak si libovala.. "no, takovýho hodnýho kluka.. na kafi ste byli jo? jako by nestačilo, že tě pozval do kina.. vidíš, jak je na tebe hodnej?" eh?? jasně že nebudu práskat.. ale JEBE MĚ TO!!! aspoň takhle to ze sebe musím dostat.. stejně, jako Míša.. dvakrát jsem jí pozvala do Mekáče s tím, že příště mě pozve.. URČITĚ.. hahaha.. jistě.. a to nepočítám, kolik mi stojí to zkurvený jízdný do Plzně!! už tam nepojedu ani kdyby bylo nevim co!!
*****
jo jasně.. bylo to hezký.. ale úspory jsou totálně v hajzlu.. proč já kráva musim bejt tak hodná!! proč nejsem svině?? proč se nechávám takhle oškubávat? pak se Míša děsně divila, proč jsem nabroušená.. ehm.. zkuste se mě někdo zeptat, co mi je.. nebo jak mi je.. FACKU DOSTANETE!! nejvíc mě dojebe konverzace od milýho pana dokonalýho, co mě "pozval do kina" "co ti je, že máš zas špatnou náladu?" "NIC!! JÁ MÁM BLBOU NÁLADU POŘÁD.." "a co ti kdo řekl? co ti kdo provedl?" ááááá ááááá ááááááááááá!!!!:-// ZABÍT A ZAKOPAT!! ptejte se někoho vynervovanýho co je u cvokaře každou jeho ordinační hodinu, co mu je, že má zase depresi!! zabít totálně do mrtva!!
*****
jo Míšo.. to pozvání do Mekáče vím, že nemyslíš vážně.. hele ty chodíš na praxi.. měsíčně dostáváš výplatu.. by mě zajímalo, za co to utrácíš.. já kvůli svý zkurvený povaze nemám ani na vánoční dárky!! a naši mě navíc posílají abych šla makat!! já na to ale nemám náladu!! celý tělo mě svědí, jako kdybych se tejden nemyla.. jsem nervózní, je mi zle, všechno mě sere.. a ještě mě jebejte s tím, že mám vypadnout makat!! to mi totiž chybělo do sbírky věcí, co mě hází do sraček!!
*****
a taky.. celá naděje jde do prdele.. kompletně.. byla jsem v sobotu u táty.. Jeníček s Mřenkou slavili třetí narozeniny.. a macechy rodinka se mě hned jak supi vyptávali, co je teď se mnou, jestli jsem udělala školu, jestli mám práci, co dělám, co budu dělat, jak mi je.. a už mi z těch otázek bylo zle!! školu jsem neudělala, práci nemám a je mi na hovno a ještě se mě chvíli ptejte a vyjebu s váma!! musela jsem pryč.. zavřela jsem se do mýho pokojíčku.. tedy.. byl to můj pokojíček.. od narození do šesti let.. pořád stejnej koberec.. sedla jsem si na něj a dívala jsem se do něj.. takovej hnědej měkkej koberec.. hned jsem si vybavila, když jsem byla škvrně.. jako jsou teď brácha se ségrou.. šílený pocity.. nenávidím je.. tak mučí.. ty vzpomínky.. jsou hrozný.. na jednu stranu krásný.. ale je to dávno pryč.. proč si to pamatuju takovou dobu? proč? všechno!! to, jak se naši rozváděli.. ten křik.. a já zrovna nastoupila do první třídy.. do prdele.. taková doba.. fuj.. ať ty vzpomínky jdou do hajzlu!! úplně!!!
*****
nevěděla jsem, co mám dělat.. táta mi dal pivko, protože se mi z těch rychlých špuntů dělalo zle, jak to je sladký.. tři malý harantíci.. ještě Víťa, to je syn bráchy mojí macechy.. chápete ne? xDD takovej roztomilej klučina.. jo prckové mají přidělanou ke stropu houpačku tak jsem se houpala.. chvíli jsem vypla.. a nic jsem nevnímala.. pohoda.. na chvíli.. už jsem se těšila domů.. narvala jsem do sebe nějakou baštu a už jsem se viděla, jak mě táta odveze zpátky směr Černošín a budu v klidu mýho pokoje..
*****
naštěstí se tak rychle stalo.. to bylo už na pěst.. a nejvíc, jak táta rozebíral, že až Jenda s Maruškou půjdou do školy a pak na gympl a pak na vejšku.. tak už jsem si ucpávala uši.. mě ty zkurvený slova tak zkopávají ještě níž.. níž z toho dna kde jsem.. tak to bolí.. ta mě to sere.. ale to nikdo nevidí.. nemám na to předpoklady, abych mohla takhle studovat.. ani tu hotelovku jsem nedala.. zkurvená praxe!! kdybych dala praxi, tak jsem na živnostenský, na podnikání.. dělám si nástavbu s maturitou.. a nemusela bych se vláčet po pracáku a čekat, jestli lemplovi se vzděláním nějakou práci najdou.. kdo ten pocit nepoznal, nemůže to pochopit.. řekne se lehce "neužírej se tím" ale mě to sere!! a tý myšlenky se nedá kurva zbavit!!!
*****
tak dřepím doma.. a chce se mi akorát tak chcípnout.. myslím na hnusný věci a nechci tu bejt.. nechci.. když jsem si chtěla promluvit s babi, která mě stejně nebere vážně, ale co, aspoň nějak se vykecat.. tak vím, že je furt v těch zkurvených Slavicích!!! a prostě ve Stříbře není tak mám smůlu!! áááááá.. doma mě to jebe též.. už nevím co dělat.. furt to samý dokola: "a nemysli si jako, že se budeš doma válet napořád!! koukej se podívat na net na tu práci!! stejně u toho počítače sedíš furt a díváš se na píčoviny, ale že by ses podívala na to, na co máš, to ne!! sereš na to!!" A NECHCETE JÍT DO PRDELE?? tohle je na pěst!! a že by mi třeba pomohli?? néé.. to je nenapadne.. na net jsem se dívala.. i jsem něco našla.. ale nedej Gee, abych zase musela jít s babi do nějakýho krámu.. viděla vývěsku na dveřích: "přijmeme prodavačku" a hned a okamžitě mě tam vtáhla a hned si volala vedoucí a ptala se, jestli by mě nevzali.. a skoro mě při tom držela za ruku!! "bohužel, tohle je místo jen pro důchodce, kteří si chtějí přivydělat, nikoliv pro mladé slečny.."
*****
tak smůůůlinka.. tím to ale nekončí.. to byl roztomilej začátek toho všeho!! na netu jsem hledala dál.. s mamkou za zadkem.. jak jinak.. a viděla jsem, že ve Stříbře v Penny Marketu berou pokladní.. a bylo tam napsáno: "přijmeme se středním vzděláním, se základním vzděláním i s nedodělaným základním vzděláním.." takže totální lemply, jako jsem já.. akorát že já aspoň tu základku mám.. a nebejt praxe, tak i střední s výučákem.. heeeem.. tak babi mě tam hned táhla.. a šla rovnou zavolat vedoucí.. samozřejmě mě zase málem vedla za ručičku!! :-// a tak jí to říkala.. samozřejmně mlela blbosti, páč nevěděla, o co se jedná.. já na ní jenom čuměla.. a když jsem se nadechla, že něco řeknu, dloubla do mě, abych držela hubu, že to zařídí!! vedoucí na ní koukala jak zjara.. tak jsem se toho ujala já.. konečně.. řekla jsem jí, co bylo na tom netu.. a jen mi oznámila, že na netu píšou hovadiny a že je to místo na hlavní pokladní a že je potřeba nejmíň maturita a navíc že se bude vyhlašovat konkurs!! málem jsem se tam pochcala smíchy nad tím, jakou má moje babi péči.. oh to je dojemné..
*****
tak jsem měla na chvíli pokoj.. no.. já myslela, že když jsem zaevidovaná na tom pracáku, tak že by mi mohli pomoct něco najít.. nějaký místo.. takhle sme se o pracáku učili v ekonomii.. ale nojo.. teorie je něco jinýho, než praxe, že? jaká to novinka v tomhle pojebanym státě.. :-// tak jsem doma.. no.. a co bude dál, to vážně netuším.. ráno se probouzím kolem desátý jedenáctý.. a nevím ani co mám dělat.. poslouchám hudbu, co jinýho.. a když mi je hodně zle, tak mi tu řvou diskárny.. a když mi totálně jebe, tak se vyléčím Chemií.. zlatíčka Chemický mi pokaždý pomůžou.. Gee já tě miluju.. ♥ ten chlap nejen že je totálně k ušukání, on i nádherně zpívá a prostě má v sobě nějakou léčivou temnou sílu.. no.. to je novinka.. xDD to všeci ví.. :-) Gee léčí :)
*****
prej jsou to pesimistický sračky.. ale to by si ty texty museli kurva taky přeložit!! íí.. jebká mě to.. ale ne.. nebudu se rozčilovat, to si zase nechám na jindy.. dneska je toho moc.. až příliš.. uff.. snad jsem to ze sebe dostala všechno, už jsem to potřebovala.. jo.. jinak.. zlatíčko moje mourovatý já se vážně nechci dohadovat o blbostech.. ty pošahaný výkyvy.. no.. je to na prd a nedá se tomu vyhnout.. máme to v povaze? asi jo.. ale stejně se to pokaždý nějak vyřeší.. děkuju ti moc, za trpělivost, důvěru.. za všechno.. děkuju.. ♥ moc si tě vážím.. jsi úžasnej kamarád.. =o**
*****
tak já raději končím.. snad jsem ze sebe dostala všechno, tak můžu zase jít.. mějte se líp, než já.. mám vás ráda, ikdyž poslední dobu na blog peču.. ale.. není nálada nu.. a psát jak mi je špatně a jak mě bolí hlava z toho řvaní se mi tu rozebírat nechce.. :) tak ahoj zlatíčka ♥

Colors

27. října 2009 v 18:10 | Euphoric-Endeavor |  >Taneční
*****
klášné.. x))

Demolition Lovers ♥

22. října 2009 v 14:00 | Euphoric-Endeavor |  >My Chem
*****
co dodat.. dokonalost.. ♥

Free ♥

13. října 2009 v 17:40 | Euphoric-Endeavor |  >Taneční
*****
nákaza od mamky.. jak jinak.. x)) jo.. a ta písnička má veeelice složitej text, co? xDD

Nabitý.. ale máme tu Vánoceeeee!!

8. října 2009 v 1:05 | Euphoric-Endeavor |  >Má duše
achoj..
*****
nu jak pravím v titulku.. dneska to bylo totálně nabitý.. jsem úplně vyždímaná.. tak popřádku.. ráno.. zazvoní mi mobil za deset šest.. ale Jitě se nechtělo vstávat.. zazvonilo to v šest.. to sem byla v polospánku.. tak to už šlo.. de to ale dře to.. njn.. odvykla jsem si vstávat v tuhle dobu.. líp se proberu v půl pátý.. co nadělám.. nějak jsem byla nervózní, jako bych šla zase na zkoušky.. ale kuš se zkouškama.. vyhrabala jsem se z pelíšku a hned jsem zapla noťase, protože mu to dlouho trvá, než se nažhaví.. no, když mi někdo radí, abych nepoužívala režim spánku a vypínala to, tak to se těžko zvyká.. a navíc si nemůžu skočit do koupelny a nechat to nabíhat.. musím na to čumět s prstem na enteru, abych mohla odklepnout tu heteráckou chybu na discu.. ZHT
*****
no ale compík žije.. uff.. pustím si písničky, samozřejmě TH, koho jiného, a začala jsem se převlíkat.. zima tu ráno byla.. ale nehorázná.. takhle rychle převlečená jsem byla tak maximálně, když jsem zaspala a bus mi jel za čtvrt hodiny xDD to byly mety.. ale Jita to stihla.. ale pak nehoráznej šok po celej den.. fujky.. na mě se musí pomalu.. ani jsem se nestihla dneska nasnídat.. šla jsem na bus a byl překvapivě jenom poloplnej.. takže pohoda.. a bylo tam teplo.. a já na sobě mikinu a slabou bundičku.. tak to šlo rychle dolů.. jela se mnou Ája.. jedna kámoška z Olbramova, jezdí do Černošína a z Černošína do Stříbra.. a má nějaký zdravotní problémy a ve škole jí to nerespektujou, tak mi říkala, že bude muset asi přestoupit.. ale to je kurva totální sviňárna!! jak se asi bude dostávat do Plzně? no.. bude to mít holka těžký..
*****
vystoupila ve Stříbře tak jsem byla zase sama.. miluju, když vedle mě nikdo není přisranej.. ale já jim nedovolím, aby si vedle mě kycl nějakej magor.. hezky si na druhou sedačku dám pytel a je to.. x)) smůůůlinka.. cesta utekla nějak pomalu.. asi proto, že jsem zvyklá na jinej seznam písniček, u kterýho jsem přesně věděla, kde se zrovna nacházím xDD jůů to je takhle písničkaaaa.. tak to už sme v Kozolupech xDD a fungovalo to.. x)) ale pak jsem si tam přidala o takových dvacet písniček víc a.. to bych se pak probrala někde v Praze na Zličíně.. x)) no.. ale co.. pak jsem se probouzela už přesně na autobusáku v Plzni na výstupní hraně, a není to tím, že řidič hlásí přestávku.. ještě před tím hlášením jsem se probrala.. pokaždý :) dneska jsem byla v polospánku tak to šlo..
*****
pak jsem nějak vylezla z busu a hned jsem se dopotácela do haly.. tam jsem si koupila mega bagetu a pak jsem se sešla s Míšou a přišla s ní ještě i Klára.. Klára pak odfrčela kamsi tramvají a my s Míšou sme šly do jednoho podchodu s krámkama a restaurací.. tak sme se tam dívaly, ptala jsem se jí, jestli neví, kde prodávaj ocelový činky do obočí.. nemohla jsem ju nikde sehnat.. a šla najisto.. a sehnala jsem.. šťastná jak blecha :) potom sem já kráva kývla na to, že si zajdeme do té thajské restaurace.. kurvaGee.. nesnědla jsem to celý, protože ta bageta byla gigantická.. dovezla jsem si ten zbytek domů.. no.. ale jsem dobře švorc.. takových peněz jsem měla ušetřeno z praxe a utratím to za papů.. hustý.. jebe mi to maximálně :-/ v té restauraci sme si daly salát a závitky.. ty závitky jsou báječný.. dávám si je v thajské restauraci ve Stříbře.. mňamka.. ale kousek jsem nechala.. a toho salátu mi zbylo taky dost.. nechala jsem si to zabalit, tak to ještě musím šoupnout do lednice..
*****
bylo mi zle.. přežraná totálně.. uff.. krkala jsem jak prase, ale co už.. šly sme zase někam dál.. Míša se mě pak zeptala, jestli by si ode mě nemohla napsat SMSku mámě, aby věděla, že zapekla.. podala jsem jí mobil a ona prej: "můžu?" a já jenom kývla na souhlas, že si tu zprávu může poslat.. A!!! ONA VYTRHLA SLUCHÁTKA A NA CELOU ULICI ZAČALA ŘVÁT ATTENTION.. Míša šok, já taky.. ono to hrozně řve, bez sluchátek.. to byla moje smrt.. takový šoky.. kurva tohle ať mi nedělá!! nevím, jestli se mě chce zbavit, nebo co.. x)) narvala jsem tu placku znova pracně do kapsy a NESAHAT!! a zeptala jsem se Míši, kolik je hodin, protože jsem ten mobil nemohla znova vydolovat.. to sme už ušly kus cesty.. a Míša mi v totálním klidu oznámí, že je půl jedenáctý!! popohnala jsem jí, protože jsem měla bejt ve škole kolem desátý a jedenáctý!! ona měla ale boty na podpatku a už jí z toho našeho cestování po Plzni bolely nohy.. šly sme se totiž ještě podívat do Mekáče a jelikož ten za školou ty kurvy zrušili, musely sme jít až na Americkou.. super.. dálka jak kráva.. a.. došly sme tam a já chtěla menu se skleničkou.. a oni teprve podávali snídani!!! uáááá.. tak.. sme šly zpátky.. ztráta času.. no jo.. pak šla Míša někam pryč a já šla do školy..
*****
docela hrůza jít okolo té praxe, jelikož jsem šla z druhé strany od náměstí a né od autobusáku.. hrůzaaaaa.. hned se mi udělalo zle.. jak z toho totálního přežrání, tak hlavně z ještě hlubšího vybavení těch šílených pocitů.. ještě horší jak včera.. vidět to za oknem.. ale bejt přesně tam?? to bych už asi vážně nezvládla.. prostě moc to je.. pak jsem po chvilce váhání otevřela zprudka ty kurvatěžký vrata od školy a.. hups.. nějakýho malýho dementa jsem natřela.. sorry já chtěla víc.. ale já neslyšela, měla jsem celou dobu TH v uších.. tak jsem se prodrala s pomocí mýho pytle, s kterým jsem si uvolňovala cestičku.. byla jsem na schodišti.. tak jsem přemýšlela, v jakým patře je ta třídní.. sakra.. podívala jsem se do druhýho.. tam zase lidí tři prdele a.. tam je někdo jinej.. super.. takže třetí patro.. taky hodně lidíííí uáááá.. já kráva musela zrovna přijít na přestávku.. hustý no..
*****
tak jsem vypla zvuk a vypla jsem dokonce i ten přehrávač a zaklepala jsem na ten kabinet.. otevřela jsem dveře a nakoukla dovnitř.. a tam.. třídní udivenej úsměv a hned mě pozvala dál.. tam ještě byla jedna úča.. "jééé Jituš.. tobě to sluší.. já si myslela, že nepřídeš.. že to hážeš za hlavu.. tak jsem ráda, že si přijela.." jojojo.. ale nejradši bych se na to vybodla.. brala jsem ten včerejšek jako takový znamení, tak jsem to musela prostě zkusit.. tak jsem si tam hezky kycla na zadek a už začala zpověď.. jak se mám, co dělám, jestli se doma nenudím, jak jsem na tom s anorexií (mentální), jestli pořád píšu povídky a dělám si blogy.. no jo.. totiž.. ta učitelka mě celkem zachránila.. takovej školní psycholog..
*****
vzala si kus papíru a začala něco sepisovat.. mezitím mi dala časopis, abych si četla.. oki.. za chvilku mi dala nějaký psaní, a že to mám hůlkovým písmem přepsat na jinej papír.. jo.. začala jsem škemrat o nějaký linky.. prostě lenocha.. když píšu na něco, co nemá linky, tak je to jako když pejsek čůrá, víte? ale od první třídy píšu křivě.. ale na tabuli spíše do kopce.. x)) prostě moje prostorová orientace.. to je na dlouhý vyprávění.. a co se týče hůlkovýho písma, to je taky katastrofa.. vidím tu megeru na základce, co sme měli na technické kreslení.. ou.. i nadpis sešitu musel být normalizovaným písmem x)) vraždááá.. no.. ale nakonec jsem to nějak naškrábala.. sice hrůza, ale aspoň něco.. a pak jsem se dvakrát podepsala.. samozřejmě pokaždý úplně jinak, ale taková jsem prostě já.. xDD
*****
pak jsem se dověděla, že to bude přepisovat na PC, tak jsem se s tím nemusela tak srát.. ale co už.. měla jsem to napsáno.. pak sme si ještě pokecaly a pak jsem frčela pryč.. vyletěla jsem ze školy a jen jsem se ohlídla na tu pojebanou praxi, otočil se mi žaludek o 360°.. fuj :-!! šla jsem do cukrárny a koupila jsem si jeden rohlík, o kterým se mi zdálo xDD a pak kornoutek (takovej zákusek s ovocným bílkovým krémem, politý čokoládou) zbaštila jsem ten kornoutek, ale navíc se ve mě nenašlo už místo.. takovýho jídla v tý tašce.. uff.. zbytek té číny v krabičce, teď rohlík.. a ještě něco tam určitě bylo.. bylo mi ještě víc blbě.. a jo!! ještě ráno na busáku jsem si koupila litrovou Zero, abych nepošla žízní.. takže pytel plnej..
*****
šla jsem na busák.. a dřepla jsem si do haly.. čekání bylo dlouhý.. až do čtvrt na dvě.. a bylo po půl dvanáctý asi.. hačala jsem ale po chvíli jsem šla ven.. moc lidí tam bylo.. a venku bylo docela hezky.. měla jsem na sobě jenom tričko, mikinu s bundou jsem musela sundat.. naproti ránu to bylo šílený.. 24°C najednou.. dobrý no.. tak jsem se vyhřívala a snažila se zakrýt xicht.. ale snad už to tak neopaluje.. ikdyž.. to nikdy nevím.. už jsem měla tu lavičku vytetovanou na zadku.. chtěla jsem domůůůů.. ou.. když jsem si začala v duchu dobře hysterčit, tak ta svině přijede.. jako autobus myslím.. přijel na výstupní hranu a.. deset minut tam stál.. pak se najednou rozjel, tak jsem lovila peníze.. s tim mym pytlem to je v pytli.. fakt.. než tam něco vylovím, to aby se ze mě jeden pos.. ehm.. konečně jsem si zalezla..
*****
zase.. cesta dlouhá.. 50 minut a přišlo mi to jako dvě hodiny.. chjo.. ani jsem neusnula.. pak jsem myslela, že mamka pojede se mnou, že ve Stříbře přistoupí.. ale ne.. těsně před Stříbrem mi přišla SMSka, že jela courákem v jednu hodinu.. dobrý no.. a pak jsem se podívala, kdy mi ta SMS přišla.. jo.. odesláno před dvěma hodinama.. a přišlo mi to až teď.. technika pojebaná.. ale neměla jsem na nervování náladu.. už ne.. byla jsem tak vyždímaná.. sotva jsem se doma vybelhala do schodůů zašla jsem si ještě za kočičkama.. a.. přišel ke mě jenom Jerry.. Vilík někde lítal.. ani jsem ho neviděla.. to ho zase Mates vošukával do bezvědomí.. chudinka měl úplně slepenej kožíšek od.. uááááááá.. zabiju toho čokla.. takhle mi šukat malinkou kočičku!! ale pleskla jsem toho hajzla dobře.. hehééé..
*****
no.. šla jsem nahoru do pokoje.. mamka mi řekla, že jestli chci vánoční dárek už teď, nebo až na ty Vánoce.. ale že si myslí, že to stejně nevydržím.. nooo.. nesnáším takový napětí, asi bych dobře zešílela.. tak jsem teda řekla, že chci teď.. muheh.. a tak jsem šla do kuchyně.. a.. vidím už z dálky ten tmavěmodrej sáček.. to mi je povědomý.. a podívám se blíž.. a.. no ty vole Humanoid!! uáááááá.. ano ano.. kliiid to dáááááš.. hhh.. Váááánoce Váááánoce přichááázejííííííí xDDD hned sme s mamkou konstatovaly, že Billouškovi na tý palici sluší vážně vše.. i ta pleška xDD mamka říkala, že když dneska v tom music shopu byla, tak to CD vyndávala prodavačka z výlohy a že mají poslední.. tak tomu bylo i u mýho prvního alba Schrei.. jojo.. nikdo TH neposlouchá, kdepak.. xDD je to anglická verze.. protože německý pravděpodobně vůbec nemaj.. ale i tak to je nádherný hhh.. :) mám radost.. a to CD je celý černočerně černý!! kwášné :)
*****
a celej den mi v hlavě a do hlavy hučí jedna písnička.. uááá.. od rána do rána.. ale žeru jí.. děkuju zlatíčku za ní =o** znáte všeci :)

prostě tak zvláštní a krásná písnička.. ♥ žeru TH!!!! ale to není žádná novinka.. :)
*****
uff.. zbláznila jsem se totálně do další písničky nu.. :) hned po Alien ♥ uff.. tak já končím.. už je to moc dlouhý.. a nevím, koho to baví číst.. xDD tak.. papapa a.. snad ještě dneska se ozvu.. :) ♥

Zejtra do školyyyyyyy uááááááá

6. října 2009 v 23:00 | Euphoric-Endeavor |  >Má duše
achoj
*****
asi bych měla jít rovnou k věci.. dneska jsem měla telefonát.. koukala jsem s mamkou na TV.. a najednou se obývákem rozlehly Chemici jakožto moje vyzvánění.. kouknu na displej a málem mě skolil infarkt.. stálo tam: "Mašková-koblihárna.. zhrozila jsem se, co po mě mistrová chce.. jako by nestačilo, jak jsem na opravkách zmrvila ty pojebaný koláče.. tak jsem na to udiveně čuměla a po delší době mě napadlo, že bych to měla asi zvednout.. tak jsem to zvedla a nasadila tón kíííp smajlink.. "jéé dobrý deeen.." eh.. přetvářka 4ever.. "ahooooj Jitkooo.." super.. to není Mašková.. to je třídní!! tak jo.. začala sem se klepat trochu míň, ale jenom to slovo "koblihárna" a zase se mi udělalo zle.. vybavila sem si ty zkurvený zkoušky a ještě zkurvenější opravky a bylo mi na blití.. a ještě furt mi takhle je..
*****
ale o čem sme vůbec mluvily.. prý si se mnou potřebuje promluvit.. že má o mě strach a že nechce, abych ty tři roky studia jen tak zahodila.. jako bez boje a tak.. začala sem skoro řvát, že už na to nemám prostě sílu ani nervy.. ale prý mám přijet a pokusí se mi to rozmluvit.. jo super.. takže já pojedu zítra na desátou do školy, půjdu za třídní a budeme si povídat.. dobrý.. už se vidím, jak vylítnu jako u cvokaře.. jenom si to kurva vybavím a je mi zle!! eh.. a můj dnešní sen.. to bylo znamení.. jojo.. vím to.. včera sme se bavily s mamkou zrovna o té praxi.. mám to před očima jako živý..
*****
zdálo se mi, že baštím horký rohlíky z naší pekárny.. ty rohlíčky se nedají zaměnit.. a ráno, když mě mamka probudila (jo.. nešla do práce.. vzala si na dnešek dovolenou, protože se jí nechtělo jet k doktorovi.. a zítra už zase do práce jde.. achjo měla by odpočívat..) nu.. a že si mám vzít snídani.. jo super.. a vidím tam ten rohlík.. s máslem.. a kousnu do toho.. a málem hodím šavli.. to je včerejší rohlíííík.. ííí.. no jo.. rozmazlenost nadevše x)) ale ten sen mě tak navnadil, že za to nemůžu..
*****
hned jsem mamce říkala o tom snu.. jo super.. a zase padla řeč na to, že mi ta škola nedá pokoj.. a že na to nemám myslet.. kurva já na to nechci myslet!! ale ty podělaný myšlenky se tak hrozně vtíraj!! ta hrůza se mi furt vrací.. už se vážně z toho zcvoknu.. a co myslíte, že mi na to řekl cvokař? "no jo.. ale ono to přejde.. dej tomu čas.." KURVA JÁ CHCI ABY TO ŠLO NĚKAM DO PRYČ!! furt samý deprese, sebevražedný myšlenky.. to budou čekat, až do sebe nasypu celou naší lékárničku nebo co?? asi jo.. je mi už úplně jasný, že se pokaždý něco začne dělat, až se něco stane!! ale to je kurva pozdě!!! uááá
*****
ta praxe mě totálně dojebala.. ale úplně.. když jsem chodila do školy a na praxi.. na tý praxi mě potkávaly deprese.. z té šikany.. ale prostě se to dalo s pár hysterickýma záchvatama přežít.. samozřejmně pod vlivem nejmenovaného fetu.. ale ty opravky.. to byl vrchol.. zkoušky.. to pohár přetekl.. ale opravky.. ty mě pohřbily za živa!!! ten smích těch škodolibých krav, ty kecy, jaká sem feťačka.. pak to ponížení přede všema.. a po druhý!!! a všechno dvakrát vážení!! dvakrát na čajovce, dvakrát na koblihárně!! ale ty opravky na koblihárně.. no.. hrůza.. ale kdybych neutekla do té šatny, tak se tam zblázním na místě a ti zmrdi by z toho měli ještě větší srandu!!!
*****
do prdele!! nevím, jak se mám uklidnit.. NEVÍM!! tohle ve mě bude ještě dlouho.. uff.. a to.. "znamení" ten sen.. to zvonění v uších a následnej telefonát.. jojo.. na tohle kurva věřím!! stává se mi tu furt.. mám blbou náladu.. už se vidím, jak se zítra do té školy dopravím.. ale Míša tam bude.. tak je to dobrý.. ona je nastydlá, tak dneska sice na praxi byla, ale zítra nejde.. máme se sejít na autobusáku.. přijedu do Plzně něco po osmý, tak bude čekat v hale.. tam si dám hned kafe.. ikdyž.. heterácký automaty!! chci černou kávu BEZ CUKRU.. a dám to tlačítko "cukr" na nulu.. a jak se to začne dělat, tak je to zase na půlce a je to kafe sladký!! pak má co dělat, abych se nepoblinkala.. :-!!! nenávidím sladký kafe.. fuj..
*****
jo.. a odbočím.. co to má bejt zase za náladu? už mě totálně jebne.. je mi zle.. a už nějak nemůžu.. zase uvidím tu pošahanou školu.. no.. škola mi tak nevadí.. ale.. smrdí to tam horkýma rohlíkama, na který jsem si vytvořila dost hustou závislost.. feťáci forever.. a s tou vůní (smradem) přicházejí k životu vzpomínky.. a kurva hnusný vzpomínky!! že se na to.. no jo.. co nadělám.. velký kulový.. ale jedno říkám.. jestli mě třídní bude chtít dotáhnou na praxi, tak garantuju, že se bude snažit zbytečně!! tam mě už nikdo nedostane!! a asi mě ani nepřemluví.. ty kurvy na praxi mi ten výučák prostě nedaj!!! jenom se tam budu jebat s nějakým vyplňováním žádosti o další přezkoušení.. se posrali nebo jo?? =-O já už tam nechci.. uvidíme, jestli mě třídní přemluví, nebo ne.. za pobyt v blázinci mi to nestojí..
*****
uff.. a jo.. jiné téma.. já už nemám nervy se jakkoliv dohadovat!! úplně vůbec!! a jestli je o čem se hádat, tak to ahoj.. odcházím.. ne vážně.. tohle už nedávám.. jo.. zase to přešlo.. ale nechci bejt jako jediná co ubližuje.. tečka.. tímhle gestem to ale zase neházím celý na tebe.. no.. to si musíš uvědomit sám.. já jsem svoje řekla.. jo.. a mimochodem.. díky za ty další písničky.. =o** jo.. už raději končím.. zítra vstávám a jsem unavená celej den.. tak.. mizím.. mějte se.. a ahoj.. ♥

Kosheen Catch

6. října 2009 v 17:05 | Euphoric-Endeavor |  >Taneční

*****
jo.. ta písnička mě zaujala už z té reklamy.. x))

Cry For The Moon

5. října 2009 v 0:55 | Euphoric-Endeavor |  >To nej
*****
krásný.. x))

DEBIL!!!! tOtÁlNí DeBiL!!! :-/

5. října 2009 v 0:45 | Euphoric-Endeavor |  >Má duše
achojík zlatíška..
*****
jo.. dlouho jsem se neozvala.. ale snad to nikomu nemohlo vadit.. x)) uff.. tak dost.. nějaký okecávání si odpustím.. půjdeme rovnou k věci.. proč ten titulek? protože jsem to uslyšela zařvat na chodbě od toho dementa strýce.. ano ano.. máme doma zase veselo.. hooodně veselo.. asi se bude vraždit.. buď zabiju já jeho nebo on mě!!
*****
ehm.. včera (předvčírem už vlastně) mi konečně strejda Pepa zprovoznil internet.. nešel mi od středy myslím.. do soboty.. uááá úúúděsnýýýýý!!! ale zase.. je to sice divný, ale jednu pozitivní věc ta hrůza měla.. všechno zlý je k něčemu dobrý a v tomhle to platilo na 1000%.. děkuju zlatíčko, jsem moc ráda, že se to mezi náma udobřilo.. =o** bylo toho moc tak ta pauza prospěla.. :) jsem moc moc ráda.. snad už to bude dobrý.. nu.. moc velkej tlak.. ale už je to zase krásný a za to ti moc děkuju.. a za ty písničky jakbysmet ♥
*****
ou.. ale po pořádku.. psala jsem si normálně.. a pak jsem šla na večeři.. a když jsem se vrátila, tak ten net už nešel.. žádná diagnostika nefungovala.. mojí síť to nevidělo.. a.. měla jsem po ptákách.. hysterčila jsem, vypojovala a zapojovala moje bedýnky a niiic.. tak jsem to zkusila druhej den.. a zase nic.. potom jsem volala strejdovi Pepovi.. a.. že v sobotu přijede.. tak super.. měla jsem před sebou internetovej celibát.. hůř mi snad ani bejt nemohlo.. a co mě deptalo nejvíc, tak že jsem se s Andělíčkem nestihla rozloučit.. chjo.. myslel sis, že jsem se jen naštvala a že jsem prostě trucovala.. ale.. kdybych chtěla trucovat, tak ti to napíšu a rozloučím se.. tohle nedělám, že se odpojím bez udání důvodu.. to ne.. :) prostě ZHT selhala..
*****
druhej den ráno.. tak jsem si vzala noťase hned na sebe (marodila jsem, tak jsem měla počák v posteli) a zase jsem se marně pokoušela připojit.. hrabala jsem do systému, ale marně.. nešlo nic prostě.. dokonce jsem si i našla ten problém, ale řešení.. žádný.. chtělo to něco nainstalovat a tak.. ale netušila jsem, co s tim mám dělat.. napsala jsem ty keci, co to tam psalo, Pepovi do SMSky a čekala jsem na odpověď.. za pár minut mi volal a prej s tím to nemá nic společnýho.. nabízelo mi, že si mám pomocí jinýho počáku a CDčka s instalací aktualizací ty aktualizace do toho mýho compa přetáhnout a tak dále.. a taky tam byl dobrej hemz: "aktualizace získáte, jakmile budete znova online" muhéééhééé.. a že mě to nepřipojí do doby, než ten heteráckej Windows bude zaktualizovanej, to ho nezajímá?? byla jsem z toho slušně vynervená.. takhle jsem s tím nemohla hnout.. musela jsem holt čekat na sobotu, než stejda přijede a dá mi to do kupy..
*****
dokonce jsem z toho šoku a záchvatů způsobených internetovou abstinencí začala psát povídku!! ale mám jen dva nebo tři odstavce.. a jak mám zase net, tak se mi opět psát nechce.. no jo.. to jsem celá já.. ale článek už jsem chtěla psát kdy.. ale prostě.. jsem byla tak ráda, že můžu bejt zase na ICQ, že jsem si na článek ani nevzpomněla.. ba jo, vzpomněla, ale neměla jsem chuť smolit něco takovýho, jako zrovna teď.. na to jsem měla až moc velkou radost.. no.. zase moc kecám.. x)) tak zpátky.. povídku dopíšu až bude příští zkrat sítě.. néééé sakra jen žádný zkraty už.. to bylo o nervy..
*****
uff.. ležela jsem hezky v posteli, na zemi hromadu DVD a sjížděla jsem filmy a DVD o TH.. jo.. super vzpomínky na ty naše cukroušky.. :) neskutečný, jak ten čas letí.. tam jim bylo 16.. ou.. a ono nám to vyrostlo.. moc krásnej pocit.. jsem ráda, že jsem jejich fanynka.. a nějak mám pocit, že fanynkou ještě dlouho zůstanu.. jak o nich nebylo slyšet, tak jsem myslela, že se k nim nějak zase nevrátím.. ale ba jo.. je to zase tak silný, jako to bylo před tím.. jak já brečela.. oh.. no nic.. jak mi Míša napsala: "teda.. takhle vyvádět kvůli skupině.. to jsem ještě neviděla.." njn.. Tokiačky a Tokiáci to maj holt těžký.. až moc velká láska je s tou úžasnou skupinou pojí.. a je to vidět.. :)
*****
tak.. co bych vám napsala.. ano.. o včerejšku.. než přijel Pepa s tetou a s babi na technickou návštěvu, tak jsem si šůrovala pokoj.. mám to tu jako klícku.. muheh.. na jak dlouho ale.. utírala jsem si všude prach.. a to je panečku něco u mě, každej ten šutr utřít a kamínek po kamínku to tam zase zpátky naskládat.. a těch svíček jéééééjej.. už jich mám 31.. svíčkofil, co čekat.. x)) a už je kurvaGee nemám kam dávat!! ještě mám místo na varhanech, kde mi sídlí dva nejnovější kousky.. pořád to tu neúnosně voní.. sice krásně, ale moc silně.. stejně mám nejradši svíčky bez parfemace.. jsem úchyl na vosk jako takovej.. na tu vůni.. ííí.. njn.. nebudu se tu rozplývat a nebudu fetovat tu kwášnou tmavomodrou svíčku co mám u počáku nene.. xDD no jo.. každej máme něco.. x))
*****
nooo.. tak jsem si to utírala a přeskládávala.. trvalo mi to dlouho.. já se nedivím, když ty police vidím.. sakra.. já ještě pořád, když jsem venku, tak po zemi sbírám různý šutry.. minulej rok jsem až ze Slavic táhla takovej velikej balvan.. ale kurva těžkej!! 2,7 kilo!! jsem ho právě zvážila xDD ale ubohé moje police.. už tak jsou přeplněný, tak ten kamíneček používám jako zarážku, když si chci otevřít okno dokořán.. uff.. tak jsem to po pár hodinách všechno zdolala.. všude byl prach utřenej.. pak byly na řadě dva šuplíky u psacího stolu.. ou to bylo pokladů.. dokonce jsem našla i jeden loztomilej obrázeček, kterej jsem kreslila podle učebnice rodinný výchovy, asi v sedmý třídě.. jůů už tehdy jsem měla smysl pro morbidnost.. x))
*****
*****
no.. no coment.. xDD tak abych raději pokračovala dál.. tim podělaným uklízením jsem zabila celej den.. tak jsem to nějak přežila.. další den jsem se dívala zase na nějaký DVD.. a pak jsem vysávala.. a ten den přijel strejda a teta s babi.. ale ani jsem to nevěděla.. vysavač dělá moc velkej kravál nu.. a tak když se otevřely dveře a v nich vysmátá babi.. docela šok.. x)) jako by mě ale zajímalo, jak dlouho mi to tady vydrží uklizený.. že by ještě dva dny? xDD jo.. jsem schopná udělat neuvěřitelnej bordel a pak ani nevím, jak jsem to dokázala.. x)) uff.. uklidila jsem ten pošahanej vysavač a šla jsem do obýváku za rodinkou.. prohodili sme tak tři slova a pak si strejda vzal kafe a šel mi sem ordinovat..
*****
"no tyyyy voleeee =-O co si s tim displejem udělala??? to je úplně dojebaný.." .."heh.. jojo.. vim.. sem šikovná co?" no.. víte, zavírejte notebook a nepodívejte se, co vám na něm leží.. pak to takhle dopadá.. asi mi na něm ležel jakýsi malý šutr (divné u mě, že?) nebo nevím.. a udělalo to křup.. a taková malá prasklinka na pravý straně.. ale nepatrný to bude ok.. a? hovno!! druhej den.. takej zvlněnej display, bílá čára na tý straně a černo-duhová prasklinka.. a oba horní rohy jsou takový.. černý.. sladký no.. ale už s tím hovno nadělám.. a jebnou to do opravy, tak mi tam ten chudáček i s tou chybou na discu zkejsne tak na rok.. díky, nechci.. to si hodím mašli..
*****
tak strejda pečlivě hledal, hledal.. neodpustil si hlášky typu: "zkurvený Visty!! pořiď si XPčka!! nevím, jakej kretén ti to tam narval.. ehm.. asi já.." chvíli bylo ticho.. "do prdeleeeee.." k tomu psychoušskej smích.. "musím si pro myš tohle je na hovno.." ano ano.. já nemám myš a ani jí nechci!! mě vyhovuje ta dotyková.. zvykla jsem si na to.. a je to v pohodě.. chvíli se vztekal, zkoušel zase něco označit.. tak jsem to označila já.. pak se rozhodl si dojít pro svůj vercajk.. tam měl i myš.. super.. tak mohl jezdit se svojí myšičkou.. jo.. můj stoleček mu nestačil, ale co.. já nepotřebuju hodně místa x))
*****
uff.. snažil se, ale trvalo dlouho, než v tom zkurveným heteráckým systému něco našel.. a.. JUPÍÍÍÍÍÍ!!! "no.. ještě se neraduj, nevím, jestli nás to k tomu netu připojí.." ale já už šílela, protože jsem viděla, jak mi zezelenala kytička ICQ :) taková radooost.. tak mi strejda spustil Explorer (kterej nepoužívám.. tedy jen v krajních případech) a pak jsem ho zase vesele vypla a už už jsem se sápala na ICQ.. radost převeliká.. x)) pak jsem viděla ty zprávy od zlatíčka.. x)) broučku, moc jsi mi chyběl.. neskutečně moc.. ale už to snad bude dobrý.. musí.. :) jsem moc ráda, že už si s tebou zase můžu psát.. ty vzkazy co sme si posílali přes Safinku a přes Mišku byly moc krásný.. moc mě to drželo.. :) moc děkuju, zlatíčka.. ♥
*****
nu a pak byly návaly zpráviček a měla jsem moooc velikou radost.. zase ve svým živlu.. ale na článek jsem se dokopala až dneska.. x)) ale co, nebyl čas.. :) zase mi bylo krásně.. tak postoupíme na další témata..
*****
včera ten kretén strýc zase jebal, že když mám zase internet, tak že mě nic jinýho nezajímá atd atd.. klasika.. včera jsem přestala marodit a on hned abych šla něco dělat.. JÁ S NÍM NIC DĚLAT NEBUDU!! vysávala sem ty zkurvený schody.. on to dělal jednou a druhej den se ani nepohnul!! chudineškáááá.. dodělala bych ho.. krumpáč zarazit do prdele a jebnout násadou přes xicht!! zase.. ehm.. furt dělá chytrýho.. furt jenom jebe.. mele sračky, ani neví o čem mele.. prostě vožrala.. co byste chtěli..
*****
ale už raději postoupím k dnešku.. nebo se k tomu nedohrabu.. dneska to bylo vysoce hardcore.. můj "milý" den začal v šest ráno: budu to barevně odlišovat.. modrý písmo strýc, oranžový děda..
*****
"ITKOOOOOO!!!.. JIRKÓÓÓÓ!!!.. JARUŠKOOOOO!!.." .."STE TU???".. "HALOOOOOOO!!! TADY TEN PEJSEK FURT KŇUČÍ.. HALOOOOO!!" nic.. nikdo se neozval.. děda ječel na chodbě jax vině!!!! asi deset vteřin hrobový ticho.. a nanovo!!! uáááá.. PO HODINĚ!! NĚCO MÁLO PO SEDMÝ strýc vyletěl na chodbu a začal řvát pro změnu on: "CO TADY ŘVEŠ?? CO TU KURVA FURT ŘVEŠ???" už jsem měla sluchátka v uších, ale tohle se nedalo přeslechnout.. bylo to.. zajímavý a já už byla totálně probuzená.. opět začal kvílet děda: "NO.. MĚ ZROVNA PŘIVEZLI.." "KDO TĚ PŘIVEZL?? CO TO KECÁŠ??" "NO.. SANITKA.. SEM ZROVNA PŘIJEL.." "V NEDĚLI V ŠEST RÁNO TĚ PŘIVEZLA SANITKA?? TOBĚ UŽ TOTÁLNĚ HRÁBLO?? K MAREŠOVI (doktor) PŮJDEŠ!! HNED!! NEŘVI TADY A ZALEZ SI DO SVĚTNICE A ZMLKNI!!" děda začal skučet, ječet a brečet.. podle rány si dřepl na schody.. "ALE JÁ NEMŮŽU SLÉÉÉÉZT.. MĚ TA NOŽIČKA TAK BOLÍÍÍÍ!!!" "NAHORU TO UMÍŠ VYLÉZT ABYS TU ŘVAL JO? A DOLŮ NEZLEZEŠ, NEBO CO?? TY VOLE, KOUKEJ SLÍZT A BUĎ ZTICHA!!" další čtvrt hodinu bulel, skučel a ječel.. oooouuu moje milovaný THčka.. zachránili mě.. opět.. a dneska před totálním zešílením.. dala jsem si to znova na plný pecky do uší a už mi polibte šos, magoři.. ale.. už jsem prostě neusla.. příšerný tady v tom baráku fakt..
*****
tím to všechno ale zdaleka nekončí.. teprve začátek.. tak mě pak mamka vytáhla z postele asi v půl jedenáctý na snídani.. tak jsem vstala oblíkla sem se a šla jsem něco zbaštit.. už přišel debil a aby si do mě nerejpl.. nějak jsem ho neregistrovala.. jako kdyby tam nebyl.. a potom jsem si zase zalezla do mýho doupěte a myslela jsem, že se podívám po blozích, co je nového.. a kurvaGee zase jsem se k tomu nedostala!! :( při obědě to bylo taky veselý.. začly sme s mamkou jíst.. ten debil nešel na oběd, tak sme na něj sraly.. pak přišel nahoru a začal hned po mě řvát.. zrovna sem mamce dávala talíř s nedojezenou polívkou.. dala mi druhý a furt po mě ječel.. zaječela jsem po něm taky to už se na mě rozběhl.. zase.. furt mi nadával, hajzl.. s mamkou po sobě řvali.. a pak odešel a já ještě v afektu ječela, jak mě sere a že ho zabiju.. mamka na mě taky zaječela.. super.. ale to už sem myslela, že se pobleju.. oběd výbornej, jako vždy.. ale nemohla jsem.. prostě ne!! schoulila sem se a začala sem řvát.. kretén jeden zasranej.. ale nakonec jsem to snědla všechno.. ale stejně.. mě tak vynervoval, že sem stejně zhubla..
*****
potom sme si s mamkou daly kafe a on začal něco brousit venku pod oknama.. chudinky kočičky mi málem přismahl.. Vilík se tam motal a padaly na něj ty jiskry a má úplně zvlněnej kožíšek od toho žáru.. magor ten strýc, fakt.. moje malinký kočičky bude mrzačit.. ale ten egoista vidí jenom sebe.. to jsem si všimla už dávno.. ZABÍT!! už jsem si pak myslela, že bude ticho.. no.. jak se to vezme.. když přišel nahoru tak furt po mamce řval.. kretén.. potom jsem slyšela, že jde na půdu.. ale myslela jsem si, že mám jenom slyšiny (po mých lécích slýchávám roztomilý věcičky).. tak jsem to neřešila.. a po kafi jsem šla do pokoje a že si hezky zapnu počítač a zase si budu psát se zlatíčkem a snad i napíšu článek a něco okomentuju.. a.. KURVA TO ZASE TEN INTERNET NEJDE?? ne nešel.. tak jsem to šla zkontrolovat nahoru..
*****
KDE JE TA WIFINA????? ano ano.. byla tam jedna krabička a druhá krabička s anténkou je fuč!! takže jsem neměla slyšiny!! ten zmrd mi hrabal do netu!!! s "menší" hysterií jsem šla za mamkou a řekla sem jí to.. ta se zvedla, šla na zahradu a v klidu se ho ptala, kam mi dal tu wifinu.. on ani nevěděl, co to slovo znamená.. mamka se po půl hodině vrátila a pak šla nahoru.. zapojila mi to a.. TY VOLE PLNEJ SIGNÁL??? =-O to se mi nikdy nestalo.. pokaždý mám jenom tři čárky z pěti maximálně.. wow.. budu muset pověřovat mamku, aby mi to zapojovala.. xDD uff.. můj nebohý internet.. měl stígro, že jí nic neudělal.. mamma říkala, že byla hozená mezi bordelem v nějaký krabici.. ííí.. moc prostě.. hned jsem to psala zlatíčku.. já prostě už nemůžu tady.. děkuju broučku, že mě tak držíš.. už bych tu bez tebe dávno nebyla.. děkuju ♥ uff.. postoupím..
*****
po celým baráku se rozlíhal ten jeho zkurvenej protivnej řev.. ale poslouchala jsem ty krásný písničky, tak jsem byla jaxi.. v rauši.. x)) a to, co jsem si vyslechla, když jsem byla v koupelně.. to bylo.. no.. celkem obvyklý..
*****
je to úplně slyšet, i televize je v té koupelně slyšet.. a ložnice je hned na tou zdí koupelny.. takže to je jako bych byla tam.. "TEĎ SE TY VOLE BUDE SPRCHOVAT!! V JEDENÁCT HODIN!!" mamka jen řekla, že když jeho táta může řvát v neděli v šest ráno na chodbě, tak proč ne.. a to jsem se nesprchovala.. ale jen jsem se opláchla u umyvadla.. to by mě asi zabil, kdybych pustila sprchu.. to už známe.. jenom jsem se tam zavřela a už ječel.. tak jsem poslouchala, co furt mele.. mamka se ho ptala, jestli mi nežere náhodou ty moje prášky, který už neberu, že se chová jako debil.. ehm.. on si furt myslí, že to antidepresivum jdou prášky na spaní.. hááháááhááá.. dement.. proto mám ty nový léky u sebe.. pak jsem si vyslechla věci o tom, jakej jsem mentál, co hovno dělá a umí jen čumět do počítače.. a taky jsem se dověděla, že mi je 14.. ehm.. jsem malej smrad, mentál a patřím do blázince.. mamka mu na to řekla, že jedinej, kdo je tu mentál a zralej na blázinec je on a že já se narozdíl od něj léčím.. ale pro něj je každej blázinec málo.. jen ho zavřít do klece a do svěrající kazajky.. a je to tak.. zmrd jeden hnusnej.. :-/
*****
a furt kecal o tom, že s mamkou čumíme akorát na píčoviny.. ehm.. sledujeme Superstar.. ale už ne, protože kvůli tomu zmrdovi prostě ne!! včerejší díl.. to jsem slyšela jenom toho magora, jak ječí z postele, jaká to je píčovina a jak ti kreténi neumí zpívat.. a prostě v jednom kuse mlel a řval, aby nám to zkazil.. tak to mamka přepla aby držel hubu.. a dneska sme se na ní taky nedívaly.. tak mamka se na to podívá se mnou na nova.cz na ty dva poslední díly.. já mám k týhle řadě svůj názor.. ale to v tomhle článku nebudu rozebírat.. x)) nu.. koukaly sme na nějakou starou českou hovadinu.. a pak sme to přeply na nějakej divnej film na Barrandově.. nebavilo mě to, tak jsem šla do pokoje.. snažila jsem něco sníst na večeři.. ale moc toho nebylo.. měla jsem dva krajíce chleba s něčím.. a snědla jsem jenom jeden.. chjo.. ale divím se.. protože jsem z toho všeho vynervená ještě teď..
*****
a zlatíčko moje.. víš, ty naše rozhovory pro mě hrozně moc znamenají.. je mi pak tak krásně.. s tebou skoro zapomenu na ty problémy, co se mi dějou.. dokážeš mi zvednout náladu.. jsi nejlepší kamarád, jakýho jsem kdy měla.. =o** můžu ti říct cokoliv.. nesnesla bych, kdybych tě ztratila.. už se to málem stalo a.. ani na to nechci myslet.. prostě mi je s tebou nádherně.. moc.. a děkuju ti za všechno ♥
*****
a vám taky děkuju, zlatíčka ♥ už raději končím.. papa.. :)