když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

DEBIL!!!! tOtÁlNí DeBiL!!! :-/

5. října 2009 v 0:45 | Euphoric-Endeavor |  >Má duše
achojík zlatíška..
*****
jo.. dlouho jsem se neozvala.. ale snad to nikomu nemohlo vadit.. x)) uff.. tak dost.. nějaký okecávání si odpustím.. půjdeme rovnou k věci.. proč ten titulek? protože jsem to uslyšela zařvat na chodbě od toho dementa strýce.. ano ano.. máme doma zase veselo.. hooodně veselo.. asi se bude vraždit.. buď zabiju já jeho nebo on mě!!
*****
ehm.. včera (předvčírem už vlastně) mi konečně strejda Pepa zprovoznil internet.. nešel mi od středy myslím.. do soboty.. uááá úúúděsnýýýýý!!! ale zase.. je to sice divný, ale jednu pozitivní věc ta hrůza měla.. všechno zlý je k něčemu dobrý a v tomhle to platilo na 1000%.. děkuju zlatíčko, jsem moc ráda, že se to mezi náma udobřilo.. =o** bylo toho moc tak ta pauza prospěla.. :) jsem moc moc ráda.. snad už to bude dobrý.. nu.. moc velkej tlak.. ale už je to zase krásný a za to ti moc děkuju.. a za ty písničky jakbysmet ♥
*****
ou.. ale po pořádku.. psala jsem si normálně.. a pak jsem šla na večeři.. a když jsem se vrátila, tak ten net už nešel.. žádná diagnostika nefungovala.. mojí síť to nevidělo.. a.. měla jsem po ptákách.. hysterčila jsem, vypojovala a zapojovala moje bedýnky a niiic.. tak jsem to zkusila druhej den.. a zase nic.. potom jsem volala strejdovi Pepovi.. a.. že v sobotu přijede.. tak super.. měla jsem před sebou internetovej celibát.. hůř mi snad ani bejt nemohlo.. a co mě deptalo nejvíc, tak že jsem se s Andělíčkem nestihla rozloučit.. chjo.. myslel sis, že jsem se jen naštvala a že jsem prostě trucovala.. ale.. kdybych chtěla trucovat, tak ti to napíšu a rozloučím se.. tohle nedělám, že se odpojím bez udání důvodu.. to ne.. :) prostě ZHT selhala..
*****
druhej den ráno.. tak jsem si vzala noťase hned na sebe (marodila jsem, tak jsem měla počák v posteli) a zase jsem se marně pokoušela připojit.. hrabala jsem do systému, ale marně.. nešlo nic prostě.. dokonce jsem si i našla ten problém, ale řešení.. žádný.. chtělo to něco nainstalovat a tak.. ale netušila jsem, co s tim mám dělat.. napsala jsem ty keci, co to tam psalo, Pepovi do SMSky a čekala jsem na odpověď.. za pár minut mi volal a prej s tím to nemá nic společnýho.. nabízelo mi, že si mám pomocí jinýho počáku a CDčka s instalací aktualizací ty aktualizace do toho mýho compa přetáhnout a tak dále.. a taky tam byl dobrej hemz: "aktualizace získáte, jakmile budete znova online" muhéééhééé.. a že mě to nepřipojí do doby, než ten heteráckej Windows bude zaktualizovanej, to ho nezajímá?? byla jsem z toho slušně vynervená.. takhle jsem s tím nemohla hnout.. musela jsem holt čekat na sobotu, než stejda přijede a dá mi to do kupy..
*****
dokonce jsem z toho šoku a záchvatů způsobených internetovou abstinencí začala psát povídku!! ale mám jen dva nebo tři odstavce.. a jak mám zase net, tak se mi opět psát nechce.. no jo.. to jsem celá já.. ale článek už jsem chtěla psát kdy.. ale prostě.. jsem byla tak ráda, že můžu bejt zase na ICQ, že jsem si na článek ani nevzpomněla.. ba jo, vzpomněla, ale neměla jsem chuť smolit něco takovýho, jako zrovna teď.. na to jsem měla až moc velkou radost.. no.. zase moc kecám.. x)) tak zpátky.. povídku dopíšu až bude příští zkrat sítě.. néééé sakra jen žádný zkraty už.. to bylo o nervy..
*****
uff.. ležela jsem hezky v posteli, na zemi hromadu DVD a sjížděla jsem filmy a DVD o TH.. jo.. super vzpomínky na ty naše cukroušky.. :) neskutečný, jak ten čas letí.. tam jim bylo 16.. ou.. a ono nám to vyrostlo.. moc krásnej pocit.. jsem ráda, že jsem jejich fanynka.. a nějak mám pocit, že fanynkou ještě dlouho zůstanu.. jak o nich nebylo slyšet, tak jsem myslela, že se k nim nějak zase nevrátím.. ale ba jo.. je to zase tak silný, jako to bylo před tím.. jak já brečela.. oh.. no nic.. jak mi Míša napsala: "teda.. takhle vyvádět kvůli skupině.. to jsem ještě neviděla.." njn.. Tokiačky a Tokiáci to maj holt těžký.. až moc velká láska je s tou úžasnou skupinou pojí.. a je to vidět.. :)
*****
tak.. co bych vám napsala.. ano.. o včerejšku.. než přijel Pepa s tetou a s babi na technickou návštěvu, tak jsem si šůrovala pokoj.. mám to tu jako klícku.. muheh.. na jak dlouho ale.. utírala jsem si všude prach.. a to je panečku něco u mě, každej ten šutr utřít a kamínek po kamínku to tam zase zpátky naskládat.. a těch svíček jéééééjej.. už jich mám 31.. svíčkofil, co čekat.. x)) a už je kurvaGee nemám kam dávat!! ještě mám místo na varhanech, kde mi sídlí dva nejnovější kousky.. pořád to tu neúnosně voní.. sice krásně, ale moc silně.. stejně mám nejradši svíčky bez parfemace.. jsem úchyl na vosk jako takovej.. na tu vůni.. ííí.. njn.. nebudu se tu rozplývat a nebudu fetovat tu kwášnou tmavomodrou svíčku co mám u počáku nene.. xDD no jo.. každej máme něco.. x))
*****
nooo.. tak jsem si to utírala a přeskládávala.. trvalo mi to dlouho.. já se nedivím, když ty police vidím.. sakra.. já ještě pořád, když jsem venku, tak po zemi sbírám různý šutry.. minulej rok jsem až ze Slavic táhla takovej velikej balvan.. ale kurva těžkej!! 2,7 kilo!! jsem ho právě zvážila xDD ale ubohé moje police.. už tak jsou přeplněný, tak ten kamíneček používám jako zarážku, když si chci otevřít okno dokořán.. uff.. tak jsem to po pár hodinách všechno zdolala.. všude byl prach utřenej.. pak byly na řadě dva šuplíky u psacího stolu.. ou to bylo pokladů.. dokonce jsem našla i jeden loztomilej obrázeček, kterej jsem kreslila podle učebnice rodinný výchovy, asi v sedmý třídě.. jůů už tehdy jsem měla smysl pro morbidnost.. x))
*****
*****
no.. no coment.. xDD tak abych raději pokračovala dál.. tim podělaným uklízením jsem zabila celej den.. tak jsem to nějak přežila.. další den jsem se dívala zase na nějaký DVD.. a pak jsem vysávala.. a ten den přijel strejda a teta s babi.. ale ani jsem to nevěděla.. vysavač dělá moc velkej kravál nu.. a tak když se otevřely dveře a v nich vysmátá babi.. docela šok.. x)) jako by mě ale zajímalo, jak dlouho mi to tady vydrží uklizený.. že by ještě dva dny? xDD jo.. jsem schopná udělat neuvěřitelnej bordel a pak ani nevím, jak jsem to dokázala.. x)) uff.. uklidila jsem ten pošahanej vysavač a šla jsem do obýváku za rodinkou.. prohodili sme tak tři slova a pak si strejda vzal kafe a šel mi sem ordinovat..
*****
"no tyyyy voleeee =-O co si s tim displejem udělala??? to je úplně dojebaný.." .."heh.. jojo.. vim.. sem šikovná co?" no.. víte, zavírejte notebook a nepodívejte se, co vám na něm leží.. pak to takhle dopadá.. asi mi na něm ležel jakýsi malý šutr (divné u mě, že?) nebo nevím.. a udělalo to křup.. a taková malá prasklinka na pravý straně.. ale nepatrný to bude ok.. a? hovno!! druhej den.. takej zvlněnej display, bílá čára na tý straně a černo-duhová prasklinka.. a oba horní rohy jsou takový.. černý.. sladký no.. ale už s tím hovno nadělám.. a jebnou to do opravy, tak mi tam ten chudáček i s tou chybou na discu zkejsne tak na rok.. díky, nechci.. to si hodím mašli..
*****
tak strejda pečlivě hledal, hledal.. neodpustil si hlášky typu: "zkurvený Visty!! pořiď si XPčka!! nevím, jakej kretén ti to tam narval.. ehm.. asi já.." chvíli bylo ticho.. "do prdeleeeee.." k tomu psychoušskej smích.. "musím si pro myš tohle je na hovno.." ano ano.. já nemám myš a ani jí nechci!! mě vyhovuje ta dotyková.. zvykla jsem si na to.. a je to v pohodě.. chvíli se vztekal, zkoušel zase něco označit.. tak jsem to označila já.. pak se rozhodl si dojít pro svůj vercajk.. tam měl i myš.. super.. tak mohl jezdit se svojí myšičkou.. jo.. můj stoleček mu nestačil, ale co.. já nepotřebuju hodně místa x))
*****
uff.. snažil se, ale trvalo dlouho, než v tom zkurveným heteráckým systému něco našel.. a.. JUPÍÍÍÍÍÍ!!! "no.. ještě se neraduj, nevím, jestli nás to k tomu netu připojí.." ale já už šílela, protože jsem viděla, jak mi zezelenala kytička ICQ :) taková radooost.. tak mi strejda spustil Explorer (kterej nepoužívám.. tedy jen v krajních případech) a pak jsem ho zase vesele vypla a už už jsem se sápala na ICQ.. radost převeliká.. x)) pak jsem viděla ty zprávy od zlatíčka.. x)) broučku, moc jsi mi chyběl.. neskutečně moc.. ale už to snad bude dobrý.. musí.. :) jsem moc ráda, že už si s tebou zase můžu psát.. ty vzkazy co sme si posílali přes Safinku a přes Mišku byly moc krásný.. moc mě to drželo.. :) moc děkuju, zlatíčka.. ♥
*****
nu a pak byly návaly zpráviček a měla jsem moooc velikou radost.. zase ve svým živlu.. ale na článek jsem se dokopala až dneska.. x)) ale co, nebyl čas.. :) zase mi bylo krásně.. tak postoupíme na další témata..
*****
včera ten kretén strýc zase jebal, že když mám zase internet, tak že mě nic jinýho nezajímá atd atd.. klasika.. včera jsem přestala marodit a on hned abych šla něco dělat.. JÁ S NÍM NIC DĚLAT NEBUDU!! vysávala sem ty zkurvený schody.. on to dělal jednou a druhej den se ani nepohnul!! chudineškáááá.. dodělala bych ho.. krumpáč zarazit do prdele a jebnout násadou přes xicht!! zase.. ehm.. furt dělá chytrýho.. furt jenom jebe.. mele sračky, ani neví o čem mele.. prostě vožrala.. co byste chtěli..
*****
ale už raději postoupím k dnešku.. nebo se k tomu nedohrabu.. dneska to bylo vysoce hardcore.. můj "milý" den začal v šest ráno: budu to barevně odlišovat.. modrý písmo strýc, oranžový děda..
*****
"ITKOOOOOO!!!.. JIRKÓÓÓÓ!!!.. JARUŠKOOOOO!!.." .."STE TU???".. "HALOOOOOOO!!! TADY TEN PEJSEK FURT KŇUČÍ.. HALOOOOO!!" nic.. nikdo se neozval.. děda ječel na chodbě jax vině!!!! asi deset vteřin hrobový ticho.. a nanovo!!! uáááá.. PO HODINĚ!! NĚCO MÁLO PO SEDMÝ strýc vyletěl na chodbu a začal řvát pro změnu on: "CO TADY ŘVEŠ?? CO TU KURVA FURT ŘVEŠ???" už jsem měla sluchátka v uších, ale tohle se nedalo přeslechnout.. bylo to.. zajímavý a já už byla totálně probuzená.. opět začal kvílet děda: "NO.. MĚ ZROVNA PŘIVEZLI.." "KDO TĚ PŘIVEZL?? CO TO KECÁŠ??" "NO.. SANITKA.. SEM ZROVNA PŘIJEL.." "V NEDĚLI V ŠEST RÁNO TĚ PŘIVEZLA SANITKA?? TOBĚ UŽ TOTÁLNĚ HRÁBLO?? K MAREŠOVI (doktor) PŮJDEŠ!! HNED!! NEŘVI TADY A ZALEZ SI DO SVĚTNICE A ZMLKNI!!" děda začal skučet, ječet a brečet.. podle rány si dřepl na schody.. "ALE JÁ NEMŮŽU SLÉÉÉÉZT.. MĚ TA NOŽIČKA TAK BOLÍÍÍÍ!!!" "NAHORU TO UMÍŠ VYLÉZT ABYS TU ŘVAL JO? A DOLŮ NEZLEZEŠ, NEBO CO?? TY VOLE, KOUKEJ SLÍZT A BUĎ ZTICHA!!" další čtvrt hodinu bulel, skučel a ječel.. oooouuu moje milovaný THčka.. zachránili mě.. opět.. a dneska před totálním zešílením.. dala jsem si to znova na plný pecky do uší a už mi polibte šos, magoři.. ale.. už jsem prostě neusla.. příšerný tady v tom baráku fakt..
*****
tím to všechno ale zdaleka nekončí.. teprve začátek.. tak mě pak mamka vytáhla z postele asi v půl jedenáctý na snídani.. tak jsem vstala oblíkla sem se a šla jsem něco zbaštit.. už přišel debil a aby si do mě nerejpl.. nějak jsem ho neregistrovala.. jako kdyby tam nebyl.. a potom jsem si zase zalezla do mýho doupěte a myslela jsem, že se podívám po blozích, co je nového.. a kurvaGee zase jsem se k tomu nedostala!! :( při obědě to bylo taky veselý.. začly sme s mamkou jíst.. ten debil nešel na oběd, tak sme na něj sraly.. pak přišel nahoru a začal hned po mě řvát.. zrovna sem mamce dávala talíř s nedojezenou polívkou.. dala mi druhý a furt po mě ječel.. zaječela jsem po něm taky to už se na mě rozběhl.. zase.. furt mi nadával, hajzl.. s mamkou po sobě řvali.. a pak odešel a já ještě v afektu ječela, jak mě sere a že ho zabiju.. mamka na mě taky zaječela.. super.. ale to už sem myslela, že se pobleju.. oběd výbornej, jako vždy.. ale nemohla jsem.. prostě ne!! schoulila sem se a začala sem řvát.. kretén jeden zasranej.. ale nakonec jsem to snědla všechno.. ale stejně.. mě tak vynervoval, že sem stejně zhubla..
*****
potom sme si s mamkou daly kafe a on začal něco brousit venku pod oknama.. chudinky kočičky mi málem přismahl.. Vilík se tam motal a padaly na něj ty jiskry a má úplně zvlněnej kožíšek od toho žáru.. magor ten strýc, fakt.. moje malinký kočičky bude mrzačit.. ale ten egoista vidí jenom sebe.. to jsem si všimla už dávno.. ZABÍT!! už jsem si pak myslela, že bude ticho.. no.. jak se to vezme.. když přišel nahoru tak furt po mamce řval.. kretén.. potom jsem slyšela, že jde na půdu.. ale myslela jsem si, že mám jenom slyšiny (po mých lécích slýchávám roztomilý věcičky).. tak jsem to neřešila.. a po kafi jsem šla do pokoje a že si hezky zapnu počítač a zase si budu psát se zlatíčkem a snad i napíšu článek a něco okomentuju.. a.. KURVA TO ZASE TEN INTERNET NEJDE?? ne nešel.. tak jsem to šla zkontrolovat nahoru..
*****
KDE JE TA WIFINA????? ano ano.. byla tam jedna krabička a druhá krabička s anténkou je fuč!! takže jsem neměla slyšiny!! ten zmrd mi hrabal do netu!!! s "menší" hysterií jsem šla za mamkou a řekla sem jí to.. ta se zvedla, šla na zahradu a v klidu se ho ptala, kam mi dal tu wifinu.. on ani nevěděl, co to slovo znamená.. mamka se po půl hodině vrátila a pak šla nahoru.. zapojila mi to a.. TY VOLE PLNEJ SIGNÁL??? =-O to se mi nikdy nestalo.. pokaždý mám jenom tři čárky z pěti maximálně.. wow.. budu muset pověřovat mamku, aby mi to zapojovala.. xDD uff.. můj nebohý internet.. měl stígro, že jí nic neudělal.. mamma říkala, že byla hozená mezi bordelem v nějaký krabici.. ííí.. moc prostě.. hned jsem to psala zlatíčku.. já prostě už nemůžu tady.. děkuju broučku, že mě tak držíš.. už bych tu bez tebe dávno nebyla.. děkuju ♥ uff.. postoupím..
*****
po celým baráku se rozlíhal ten jeho zkurvenej protivnej řev.. ale poslouchala jsem ty krásný písničky, tak jsem byla jaxi.. v rauši.. x)) a to, co jsem si vyslechla, když jsem byla v koupelně.. to bylo.. no.. celkem obvyklý..
*****
je to úplně slyšet, i televize je v té koupelně slyšet.. a ložnice je hned na tou zdí koupelny.. takže to je jako bych byla tam.. "TEĎ SE TY VOLE BUDE SPRCHOVAT!! V JEDENÁCT HODIN!!" mamka jen řekla, že když jeho táta může řvát v neděli v šest ráno na chodbě, tak proč ne.. a to jsem se nesprchovala.. ale jen jsem se opláchla u umyvadla.. to by mě asi zabil, kdybych pustila sprchu.. to už známe.. jenom jsem se tam zavřela a už ječel.. tak jsem poslouchala, co furt mele.. mamka se ho ptala, jestli mi nežere náhodou ty moje prášky, který už neberu, že se chová jako debil.. ehm.. on si furt myslí, že to antidepresivum jdou prášky na spaní.. hááháááhááá.. dement.. proto mám ty nový léky u sebe.. pak jsem si vyslechla věci o tom, jakej jsem mentál, co hovno dělá a umí jen čumět do počítače.. a taky jsem se dověděla, že mi je 14.. ehm.. jsem malej smrad, mentál a patřím do blázince.. mamka mu na to řekla, že jedinej, kdo je tu mentál a zralej na blázinec je on a že já se narozdíl od něj léčím.. ale pro něj je každej blázinec málo.. jen ho zavřít do klece a do svěrající kazajky.. a je to tak.. zmrd jeden hnusnej.. :-/
*****
a furt kecal o tom, že s mamkou čumíme akorát na píčoviny.. ehm.. sledujeme Superstar.. ale už ne, protože kvůli tomu zmrdovi prostě ne!! včerejší díl.. to jsem slyšela jenom toho magora, jak ječí z postele, jaká to je píčovina a jak ti kreténi neumí zpívat.. a prostě v jednom kuse mlel a řval, aby nám to zkazil.. tak to mamka přepla aby držel hubu.. a dneska sme se na ní taky nedívaly.. tak mamka se na to podívá se mnou na nova.cz na ty dva poslední díly.. já mám k týhle řadě svůj názor.. ale to v tomhle článku nebudu rozebírat.. x)) nu.. koukaly sme na nějakou starou českou hovadinu.. a pak sme to přeply na nějakej divnej film na Barrandově.. nebavilo mě to, tak jsem šla do pokoje.. snažila jsem něco sníst na večeři.. ale moc toho nebylo.. měla jsem dva krajíce chleba s něčím.. a snědla jsem jenom jeden.. chjo.. ale divím se.. protože jsem z toho všeho vynervená ještě teď..
*****
a zlatíčko moje.. víš, ty naše rozhovory pro mě hrozně moc znamenají.. je mi pak tak krásně.. s tebou skoro zapomenu na ty problémy, co se mi dějou.. dokážeš mi zvednout náladu.. jsi nejlepší kamarád, jakýho jsem kdy měla.. =o** můžu ti říct cokoliv.. nesnesla bych, kdybych tě ztratila.. už se to málem stalo a.. ani na to nechci myslet.. prostě mi je s tebou nádherně.. moc.. a děkuju ti za všechno ♥
*****
a vám taky děkuju, zlatíčka ♥ už raději končím.. papa.. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 it it | Web | 6. října 2009 v 0:54 | Reagovat

teda krásné story ale musel jsem si na něj dát dovolenou... technickej talent jsem taky to už jistě víš...
jelikož na ten dokufoto moc nechodím, tak tě přehoupnu na ten druhej o kterým jsem ti na icq psal, tak tam koukni až budeš mít čas a icq už mám taky ale až večer, ahoj PICASSO

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.