když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

je mi na ho...

31. října 2009 v 23:50 | Euphoric-Endeavor |  >Má duše
achoj..
*****
ano ano.. jestli někdo nemá náladu číst depresivní výlev jednoho psychopatickýho magora, nechť odklikne na jiný článek.. děkuji.. x)) no.. to by na úvod stačilo.. jen.. jak praví titulek.. je mi na ho.. nevím, co se to zase děje, ale prostě ta depka mě už sere.. a asi to přešlo v depresi.. protože to trvá kurva dlouho!! někde jsem sebrala nějakou brožuru o depresi.. nebo mi ju dala mamka, abych si to přečetla.. no.. jsou tam různý zpovědi lidí, kteří měli takový depky, že jim to totálně bránilo v osobním i pracovním životě.. no eh.. přijde mi, že tak dopadnu taky.. zatím nikde nedělám.. ale snad bych za ty dva týdny mohla.. zkusím, jestli mě vezmou do tý MZT.. třeba mě to bude bavit.. a zabiju čas..
*****
no čas.. copak to vůbec je? jak ho trávím? ráno, nebo v poledne se probudím, dám napapat kočičkám, vypustím je ven.. udělám sobě papání.. zapnu compa, pak přijdou naši z práce, něco udělám, jsem na ICQ.. večer si vezmu kočičky zase domů.. dám jim papat, občas zajdu ven na zahradu.. dneska jsem tam šla jen v tričku jakože půjdu hledat Jerryho, když jsem je volala.. Vilík běžel hned po schodech nahoru, ale Jerry nikde.. tak jsem šla za Vilíkem a pak jsem si vzala mikinu a šla s mamkou Jerryho hledat.. tma jak v prdeli, baterka žádná.. a tak sme ho volaly.. a najednou se to odněkud vyhrabe.. totálně vochrápaný.. a my myslely, že se tomu matláčkovi něco stalo.. jestli bude dělat v noci kravál jako obvykle tak.. no tak zase budu jak starostlivá maminka.. x)) no jako mazlit se s těma harantama ve tři ráno.. já vím, jsem magor.. ale oni mě jinak ožírají ze spaní.. mamka mi říká něco v tom smyslu, jaký jsem si je vychovala, takový je mám, ale já jim nemůžu odolat xDD
*****


*****
no ale zpátky k tomu, co vůbec dělám, když nic nedělám a žiju z toho, že mě naši živí.. ale já nejsem náročná.. já nic nechci.. nic nepotřebuju.. no.. potřebuju.. ale to, co bych potřebovala se za peníze nekoupí.. bohužel.. přitom chci tak málo.. ale pro mě by to bylo nejvíc.. no nechám toho.. samotnou mě tohle už dojebalo do maximálních hodnot.. jo.. musím se pochubit.. dneska jsem spapala úplně celej oběd.. měla jsem i snídani.. svačinu.. po obědě kafe.. a k tomu sušenku.. a pak večeři.. taky jsem to spapala celý.. ale na váhu mě nedostanete dřív, než mi cvokařka odsouhlasí Mirtazapin, po něm konečně zase přiberu a nebudu vypadat jako mumie..
*****
víte, jak se cítím? jako kdybych byla už dávno mrtvá.. tak divnej pocit.. Venomku, až si usušíš Gerarda, dáš mi prosím trošku toho prášku z něj? taky bych si chtěla šňupnout.. x)) on vážně léčí, šukna naše.. ♥ jo.. a dneska ten šok, když mi mamka vlezla do pokoje, jakože mě volá na oběd.. a já s otevřenou hubou čuměla na Helenku.. totální výmaz.. úplně.. já se mamky tak lekla, že jsem zaječela.. sakra to mi nedělejte!! tak jsem si počkala, až klip skončí, utřela jsem poslintanou klávesnici, trošku zahnala neslušné myšlenky, uspala compa (pro dementy - uvedla do režimu spánku) a nějak jsem se dobelhala do kuchyně.. ale stejně furt ten obraz před sebou.. hhh.. O=))
*****

aaaaahhh anooo.. vošukat do bezvědomí O:-) %)) ♥♥♥
*****
no.. tak dál.. ale.. já myslím, že moje pocity tu nikoho nezajímaj, nebo snad jo? nevím.. nejsem si už ničím jistá.. určitě si ale jsem jistá jednou věcí: mojí rodině jsou moje pocity totálně u prdele.. mě tu rozumí snad jen ty kočičky.. já se jim vyzpovídám.. sice mi líp není, ale aspoň se snažím tak moc nezmagořit.. oni mi alespoň naslouchají.. a normálně.. jak to ty potvůrky vycítí.. měla jsem takovej menší hysterák.. brečela jsem jak hovado a přišel malej Vilík a dával mi tlapičky na xicht.. jako by mě hladil brouček malinkej.. x))
*****
tak sem ho pomuchlala a bylo trošku líp.. Micinky moje.. já už je z toho baráku nepustím.. když jsou před den venku, tak šílím.. taková tíseň.. já.. už mě to nebaví.. vážně ne.. snažím se.. snažím se si to nějak nepřipouštět.. ale ono mě to zase dožene.. jako vždycky.. jako skoro vždycky.. :( někdo mi říká, že potřebuju odbornou pomoc.. další mi říká, že jsem si odehnala kamarády tím, že jsem furt doma a že se jen potřebuju s někým bavit, chodit ven.. ale já kurva nechci chodit ven!! furt poslouchat ty kecy.. narážky.. nemám na to nervy ani v nejmenším.. a tím to hasne.. jsem ráda, že se provětrám na zahradě a tím to padlo.. dneska jsem se provětrala až až.. Jerry.. příště když někde spíš zašitej, tak se ozvi, když na tebe někdo řve jo? díky.. x))
*****
jinak.. moje momentální nálada je pod absolutní nulou tak jestli se mnou chcete navázat nějakou duchaplnou konverzaci, trpělivost prosím.. jsem nepříjemná.. ale myslím.. že snad právem ne? mám taky nárok bejt nasraná.. ano.. moje kámoška mi přivodila amok.. díky.. :-// hele.. mám tě moc ráda.. ale tohle je prostě na jednoho malýho psychopata moc, víš? asi bylo dobrý, že sme se pak nějak moc nebavily o mých pocitech.. asi bych tu někoho musela zabít.. konverzace typu: "jak se máš.." "blbě.." "co ti kdo zase udělal??" "co by mi měl někdo dělat?" "no že ti je zase blbě.." "já mám depky furt.. bez důvodně.." "tak řekni mi kdo ti co udělal??" áááááááááááááááá :-@ nenene!!!! tohle kurva nevydejchám, takže pokud se toto bude opakovat, skáču z okna.. ano cvok promluvil.. ale dejte mi svátek, na to mám prášky.. jo.. vím, svátek mám až 5. prosince.. ou jak odporné jméno.. :-!! raději bych se jmenovala Státní svátek!!
*****
no nic.. nebudu si přivozovat blbé pocity z mého kreténsky dementního jména a raději budu mlčet.. x)) mám momentálně výmaz.. a napadají mě dost úchylné myšlenky.. krásný ale zároveň kurva nesnesitelný.. co si s tím počít? přežít to.. nezešílet.. jo.. dobrej nápad.. no.. já nechci už tak moc kecat.. nebo vykecám toho až moc.. a raději to utnu.. tak.. končím.. mějte se líp, jak já.. a snad se tu ještě najde někdo, kdo si to přečte.. papa, zlatíčka.. Gerard vás opatruj ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.