když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

Vše mě sere vážení!!!

27. října 2009 v 20:10 | Euphoric-Endeavor |  >Má duše
achoj
*****
tak jsem si myslela, že včera napíšu článek.. konečně dopíšu to rozepsaný.. ale hovno!! zase jsem to nedopsala.. a už mě to celý jebe, tak jsem se na to vybodla.. a ZASE jsem to uložila do rozepsaných.. ííí.. mám tu doma na večer kočičky.. jsou tu přes noc.. a ráno je zabíjím ,protože mě budí.. debilně brzo.. a tak jsem je dneska vyrazila ven.. asi sedm bylo.. a pak jsem je nakrmila a zase vyhodila ven.. právě jsem si je sem znova přitáhla.. aspoň tu nejsem tak kurevsky sama.. UŽ MĚ TO DOJEBALO TOTÁLNĚ!!
*****
nedavno jsem byla s kámošem v kině.. v 3D.. na Zvráceným osudu 4.. hm príma pozvání.. lístek jsem si musela zacvakat sama.. a milostpán mě pozve na kafe s tím, že jsem to musela zase dát ze svýho.. a vrchol byl, když šel k pokladně a dal jim dýško!! to se to rozhazuje z cizího, což?? :-// ááá!! nenasralo by vás to? a mamka ještě, když jsem přišla dom, tak si libovala.. "no, takovýho hodnýho kluka.. na kafi ste byli jo? jako by nestačilo, že tě pozval do kina.. vidíš, jak je na tebe hodnej?" eh?? jasně že nebudu práskat.. ale JEBE MĚ TO!!! aspoň takhle to ze sebe musím dostat.. stejně, jako Míša.. dvakrát jsem jí pozvala do Mekáče s tím, že příště mě pozve.. URČITĚ.. hahaha.. jistě.. a to nepočítám, kolik mi stojí to zkurvený jízdný do Plzně!! už tam nepojedu ani kdyby bylo nevim co!!
*****
jo jasně.. bylo to hezký.. ale úspory jsou totálně v hajzlu.. proč já kráva musim bejt tak hodná!! proč nejsem svině?? proč se nechávám takhle oškubávat? pak se Míša děsně divila, proč jsem nabroušená.. ehm.. zkuste se mě někdo zeptat, co mi je.. nebo jak mi je.. FACKU DOSTANETE!! nejvíc mě dojebe konverzace od milýho pana dokonalýho, co mě "pozval do kina" "co ti je, že máš zas špatnou náladu?" "NIC!! JÁ MÁM BLBOU NÁLADU POŘÁD.." "a co ti kdo řekl? co ti kdo provedl?" ááááá ááááá ááááááááááá!!!!:-// ZABÍT A ZAKOPAT!! ptejte se někoho vynervovanýho co je u cvokaře každou jeho ordinační hodinu, co mu je, že má zase depresi!! zabít totálně do mrtva!!
*****
jo Míšo.. to pozvání do Mekáče vím, že nemyslíš vážně.. hele ty chodíš na praxi.. měsíčně dostáváš výplatu.. by mě zajímalo, za co to utrácíš.. já kvůli svý zkurvený povaze nemám ani na vánoční dárky!! a naši mě navíc posílají abych šla makat!! já na to ale nemám náladu!! celý tělo mě svědí, jako kdybych se tejden nemyla.. jsem nervózní, je mi zle, všechno mě sere.. a ještě mě jebejte s tím, že mám vypadnout makat!! to mi totiž chybělo do sbírky věcí, co mě hází do sraček!!
*****
a taky.. celá naděje jde do prdele.. kompletně.. byla jsem v sobotu u táty.. Jeníček s Mřenkou slavili třetí narozeniny.. a macechy rodinka se mě hned jak supi vyptávali, co je teď se mnou, jestli jsem udělala školu, jestli mám práci, co dělám, co budu dělat, jak mi je.. a už mi z těch otázek bylo zle!! školu jsem neudělala, práci nemám a je mi na hovno a ještě se mě chvíli ptejte a vyjebu s váma!! musela jsem pryč.. zavřela jsem se do mýho pokojíčku.. tedy.. byl to můj pokojíček.. od narození do šesti let.. pořád stejnej koberec.. sedla jsem si na něj a dívala jsem se do něj.. takovej hnědej měkkej koberec.. hned jsem si vybavila, když jsem byla škvrně.. jako jsou teď brácha se ségrou.. šílený pocity.. nenávidím je.. tak mučí.. ty vzpomínky.. jsou hrozný.. na jednu stranu krásný.. ale je to dávno pryč.. proč si to pamatuju takovou dobu? proč? všechno!! to, jak se naši rozváděli.. ten křik.. a já zrovna nastoupila do první třídy.. do prdele.. taková doba.. fuj.. ať ty vzpomínky jdou do hajzlu!! úplně!!!
*****
nevěděla jsem, co mám dělat.. táta mi dal pivko, protože se mi z těch rychlých špuntů dělalo zle, jak to je sladký.. tři malý harantíci.. ještě Víťa, to je syn bráchy mojí macechy.. chápete ne? xDD takovej roztomilej klučina.. jo prckové mají přidělanou ke stropu houpačku tak jsem se houpala.. chvíli jsem vypla.. a nic jsem nevnímala.. pohoda.. na chvíli.. už jsem se těšila domů.. narvala jsem do sebe nějakou baštu a už jsem se viděla, jak mě táta odveze zpátky směr Černošín a budu v klidu mýho pokoje..
*****
naštěstí se tak rychle stalo.. to bylo už na pěst.. a nejvíc, jak táta rozebíral, že až Jenda s Maruškou půjdou do školy a pak na gympl a pak na vejšku.. tak už jsem si ucpávala uši.. mě ty zkurvený slova tak zkopávají ještě níž.. níž z toho dna kde jsem.. tak to bolí.. ta mě to sere.. ale to nikdo nevidí.. nemám na to předpoklady, abych mohla takhle studovat.. ani tu hotelovku jsem nedala.. zkurvená praxe!! kdybych dala praxi, tak jsem na živnostenský, na podnikání.. dělám si nástavbu s maturitou.. a nemusela bych se vláčet po pracáku a čekat, jestli lemplovi se vzděláním nějakou práci najdou.. kdo ten pocit nepoznal, nemůže to pochopit.. řekne se lehce "neužírej se tím" ale mě to sere!! a tý myšlenky se nedá kurva zbavit!!!
*****
tak dřepím doma.. a chce se mi akorát tak chcípnout.. myslím na hnusný věci a nechci tu bejt.. nechci.. když jsem si chtěla promluvit s babi, která mě stejně nebere vážně, ale co, aspoň nějak se vykecat.. tak vím, že je furt v těch zkurvených Slavicích!!! a prostě ve Stříbře není tak mám smůlu!! áááááá.. doma mě to jebe též.. už nevím co dělat.. furt to samý dokola: "a nemysli si jako, že se budeš doma válet napořád!! koukej se podívat na net na tu práci!! stejně u toho počítače sedíš furt a díváš se na píčoviny, ale že by ses podívala na to, na co máš, to ne!! sereš na to!!" A NECHCETE JÍT DO PRDELE?? tohle je na pěst!! a že by mi třeba pomohli?? néé.. to je nenapadne.. na net jsem se dívala.. i jsem něco našla.. ale nedej Gee, abych zase musela jít s babi do nějakýho krámu.. viděla vývěsku na dveřích: "přijmeme prodavačku" a hned a okamžitě mě tam vtáhla a hned si volala vedoucí a ptala se, jestli by mě nevzali.. a skoro mě při tom držela za ruku!! "bohužel, tohle je místo jen pro důchodce, kteří si chtějí přivydělat, nikoliv pro mladé slečny.."
*****
tak smůůůlinka.. tím to ale nekončí.. to byl roztomilej začátek toho všeho!! na netu jsem hledala dál.. s mamkou za zadkem.. jak jinak.. a viděla jsem, že ve Stříbře v Penny Marketu berou pokladní.. a bylo tam napsáno: "přijmeme se středním vzděláním, se základním vzděláním i s nedodělaným základním vzděláním.." takže totální lemply, jako jsem já.. akorát že já aspoň tu základku mám.. a nebejt praxe, tak i střední s výučákem.. heeeem.. tak babi mě tam hned táhla.. a šla rovnou zavolat vedoucí.. samozřejmě mě zase málem vedla za ručičku!! :-// a tak jí to říkala.. samozřejmně mlela blbosti, páč nevěděla, o co se jedná.. já na ní jenom čuměla.. a když jsem se nadechla, že něco řeknu, dloubla do mě, abych držela hubu, že to zařídí!! vedoucí na ní koukala jak zjara.. tak jsem se toho ujala já.. konečně.. řekla jsem jí, co bylo na tom netu.. a jen mi oznámila, že na netu píšou hovadiny a že je to místo na hlavní pokladní a že je potřeba nejmíň maturita a navíc že se bude vyhlašovat konkurs!! málem jsem se tam pochcala smíchy nad tím, jakou má moje babi péči.. oh to je dojemné..
*****
tak jsem měla na chvíli pokoj.. no.. já myslela, že když jsem zaevidovaná na tom pracáku, tak že by mi mohli pomoct něco najít.. nějaký místo.. takhle sme se o pracáku učili v ekonomii.. ale nojo.. teorie je něco jinýho, než praxe, že? jaká to novinka v tomhle pojebanym státě.. :-// tak jsem doma.. no.. a co bude dál, to vážně netuším.. ráno se probouzím kolem desátý jedenáctý.. a nevím ani co mám dělat.. poslouchám hudbu, co jinýho.. a když mi je hodně zle, tak mi tu řvou diskárny.. a když mi totálně jebe, tak se vyléčím Chemií.. zlatíčka Chemický mi pokaždý pomůžou.. Gee já tě miluju.. ♥ ten chlap nejen že je totálně k ušukání, on i nádherně zpívá a prostě má v sobě nějakou léčivou temnou sílu.. no.. to je novinka.. xDD to všeci ví.. :-) Gee léčí :)
*****
prej jsou to pesimistický sračky.. ale to by si ty texty museli kurva taky přeložit!! íí.. jebká mě to.. ale ne.. nebudu se rozčilovat, to si zase nechám na jindy.. dneska je toho moc.. až příliš.. uff.. snad jsem to ze sebe dostala všechno, už jsem to potřebovala.. jo.. jinak.. zlatíčko moje mourovatý já se vážně nechci dohadovat o blbostech.. ty pošahaný výkyvy.. no.. je to na prd a nedá se tomu vyhnout.. máme to v povaze? asi jo.. ale stejně se to pokaždý nějak vyřeší.. děkuju ti moc, za trpělivost, důvěru.. za všechno.. děkuju.. ♥ moc si tě vážím.. jsi úžasnej kamarád.. =o**
*****
tak já raději končím.. snad jsem ze sebe dostala všechno, tak můžu zase jít.. mějte se líp, než já.. mám vás ráda, ikdyž poslední dobu na blog peču.. ale.. není nálada nu.. a psát jak mi je špatně a jak mě bolí hlava z toho řvaní se mi tu rozebírat nechce.. :) tak ahoj zlatíčka ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Venom Venom | E-mail | Web | 28. října 2009 v 20:56 | Reagovat

Hm, ten blbec co tě takhle zval je fakt bombice  :-D toho nakopat a zakopat... nebo zakopat a pak nakopat?

Každopádně si nic nedělej z toho pracáku. Zaevidovaná jsem tam taky, a všechno je absolutně na hovno. Akorát se tě ptaj na blbosti a i když mám maturitu stejně mi nabídnou maximálně místo nějaký pokladní, což mě opravdu nebaví, ba co víc, já to z duše nenávidím!

A že Gee obsahuje temnou léčivou sílu přece víme. Právě proto si ho chci usušit a šňupat jako prášek  :-D jo... hrozně depresivní texty jen co je pravda... Opravdu se mi po nich dělá blbě. Haha...  :D  měj se čao ty temnoto  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.