když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

bla bla bla..

17. listopadu 2009 v 0:55 | Euphoric-Endeavor |  >Má duše
achoj..
*****
tak.. dneska.. vlastně už včera.. jsem zkopírovala nějaký články na invisible-gothic-soul, aby mi tam ty úvahy nechyběly.. tím asi celá blogerská činnost pro den skončila.. ale snažila jsem se dopsat jeden dlooouho rozepsanej článek o TH.. no.. volovina na entou.. obíhala jsem blogy a nějak jsem přišla s nepořízenou.. sakra proč to tak spí to je děsný tohle.. x)) já jsem doma a nudím se, když se tu nic neděje xDD až jsem z toho dneska začala vysávat.. né sama od sebe, to mě totiž ani v tom nejhorším snu nenapadne.. maminka mi to poručila xDD
*****
potom jsem čučela, co bych si jako udělala na oběd.. měla jsem jít nabrat do hrnce a ohřát zabíjačkovou polívku, ale už na to nemám chuť a dneska mi bylo celkem zle, tak jsem nechtěla, aby mi bylo ještě hůř.. uvařila jsem si špagety a.. ejhle.. nemáme sejra.. super.. tak jsem to jenom utopila v kečupu a.. ono je to ještě lepší a vůbec mi ten sýr nechybí.. x))
*****
zazvonil mi budík v deset ráno s upomínkou, že mám zavolat paní D., psychiatričce, říkala mi to, že jí mám zavolat, abych jí řekla, jak jsem dopadla v práci a tak.. protože nemá místo, aby mě vzala tenhle týden.. akorát, že jsem neměla její číslo.. mojí návštěsní kartu s razítkem a s číslem mám mamka u sebe.. (kurva jako bych byla nesvéprávná..) znažila jsem se jí dovolat.. volala jsem jí hodinu v kuse jak ta pííí.. pak mi to mamka uctivě zvedla a to číslo mi poslala.. vytočila jsem to.. a takový hrozný písknutí a pak až tón.. nedovolala jsem se jí.. byla jsem z toho na nervy.. po hodině a půl jsem to vzdala.. najedou jsem dostala hlad a mamka mi napsala, že si mám ohřát tu polívku.. ale já nevěděla kde je.. a měla jsem do toho přidat ještě kroupy, ale netušila jsem, kde to je.. tak jsem jí zase volala.. prý mi strejda řekne..
*****
šla jsem teda ven do chatky se ho zeptat.. udil klobásy.. řekl, že už to přinesl a dal to na schody k půdě do chladna.. na stole byl pytlík s kroupama, tak jsem myslela, že je budu muset ještě uvařit a už bylo docela dost hodin, ale už tam byly uvařený tak jsem to tam jenom naházela a ende.. potom jsem šla vysávat.. protože děda furt jebal, tak aby dal pokoj.. takovej čurbes zase.. zabít ho a zadusat do země.. x)) vysála jsem u sebe v pokoji, schody a u dědy.. fujtajbl.. jak jeden dědek dokáže nadělat takovýho bordelu a drobků, to nechápu.. x))
*****
celá uřícená jsem přišla do obýváku.. mezitím přišla mamka z práce.. napapala jsem se a pak jsem si opět psala na ICQ.. taky jsem se snažila něco tvořit.. ale moc toho nevzniklo.. x)) nějak není období na múzy.. x)) jinak kočičky mi tu dělají bordel, kravál a smrad.. co víc si přát, jestli mě nenechají dneska vyspinkat, tak je vyhodím na mráz!! jak dneska pršelo, tak byli oba úplně mokrý kočičkové.. nemůžou se schovat do dílny, protože je tam maso z té zabíjačky, a oni to ožírají.. x)) tak musí smrdět u mě.. mě by to nevadilo, kdyby se tak nežrali.. x))
*****
jo.. ty články jsem zkopírovala na ten blog.. a změnila jsem tam dess.. štve mě, že jsem na můj první blog zapomněla heslo.. no uvidíme, třeba se ještě najde.. x)) nějak mě přepadá únava půjdu za chvilku spinkat, jen co to zapíchnu na ICQ.. :) tak papa a Gerard vás opatruj, zlatíčka.. ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 it it | Web | 17. listopadu 2009 v 2:41 | Reagovat

mluvíš mi v komentáři z duše...
máš novej desing, jak vidím a libí se mi, bude zejtra puntíkatej?  :-D  :-D  :-D

2 it it | Web | 17. listopadu 2009 v 2:50 | Reagovat

nejsou kočičky kastrovaný? včera jsem byl na icq a tys tam nebyla...  :-(
ráno se půjdu znovu podívat na ty úvahy protože teď už u PC usínám, tak se drž, ahoj :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.