když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

Chápete mě??

8. listopadu 2009 v 14:40 | Euphoric-Endeavor |  >Má duše
achoj..
*****
jakpak se máte?? snad líp, jak moje zabedněná psychopatická mysl.. vím, že nejsem nijak chytrá, ale včera jsem nějak dostala chuť zjistit, do jaký míry jsem blbá.. v překladu, jak vysoký mám IQ.. tohle téma mě šíleně dojebává tak se včerejší konverzace, ve které tohle bylo hlavní téma, neobešla bez menšího hysterickýho záchvatu.. stačilo mi si jen přečíst ten úvod a měla jsem jasno.. otázky jsou tam vážně kurva debilní.. mě dávejte nějaký nesmyslný souvislosti s číslama, který mi vůbec nic neříkají.. a ještě hůř obrazce, s mojí nulovou prostorovou orientací a skoro s propadem z geometrie.. jelikož mé zkošené vidění pod neznámým úhlem mi znemožňuje zaznamenat geometrickou přesnost.. ehm.. tohle ale na základce nikoho nezajímalo.. a chudinku mě skoro nechali propadnout z matiky v osmý třídě, kde sme probírali z 90% jenom pojebkanou geometrii!!
*****
jinak doplnit ty obrázky, aby toho bylo všude stejně, byla hračka.. nebo otočit kostku tak, aby puntíky měli správný pořadí a tyhle logický kravinky mi jdou.. ale obrazce a čísla nee.. takže by se dalo říct, že dvě třetiny těch otázek jsem nedala.. ale když jsem viděla začátek vyhodnocení, tak ty první obrázky jsem měla dobře.. ehm.. chtěla jsem to vidět celý, ale ti zmrdi chtějí poslat sms za 60 korun!!! aby mi laskavě dali klíč k tomu, abych si to mohla prohlídnout celý a dovědět se tak, že moje inteligence je na úrovni imbecila.. děkuji, nechci..
*****
ale stejně si přeju vědět, jak jsem na tom.. mamka mě uklidňuje, že jí taky nešla matika a tak.. ale já kurva měla v prváku z matiky za jedna!! tohle není inteligencí.. tohle je nervama a nesoustředěností!! kdyby mě na základce nešikanovali, možná bych neměla tak rozházený nervy a tím pádem i soustředěnost a mohla bych jít na lepší školu než na nějakou pojebanou hotelovku, kde jsem se tři roky marně snažila o to, aby mi dali zkurvenej výučák z cukrařiny!! měla bych ho.. kdyby.. KDYBY TAM NEBYLA TA ZKURVENÁ PRAXE!! šikanovali mě spolužáci i mistrový, vedení to vědělo a udělalo na ně bububu a bylo to ještě horší.. přilili tím olej do ohně a nic nepomohlo..
*****
psychika se hroutila pořád víc.. přicházeli hysteráky i uprostřed vyučování, kdy jsem vyběhla na chodbu a mlátila jsem pěstma do země.. od spolužáků jsem celý druhý pololetí v prváku a celý druhý pololetí v druháku poslouchala urážky, pitomý kecy, narážky, zkurvený otázky.. pořád.. slyšel to každej vyučující.. ten smích, když jsem přišla do třídy.. ty naschvály co mi dělali.. ale všem to bylo jedno.. i moje kámoška, co seděla vedle mě mi říkala, že si to dělám sama, protože jsem prostě hrozně mimo, že se s nima nebavím a že jsem moc uzavřená.. kurva ale s tím nic nenadělám!! jsem cholerickej, pesimistickej cholerik a co jako!! tohle se přeci nedá ovlivnit!! myslela jsem si, že to bude fayn, když jsem tam nastoupila, bylo to úžasný, když ten první týdn sme se neznali, a něco jsem řekla a všichni mě poslouchali, měla jsem komu vyprávět a oni vyprávěli mě.. ne jako na základce, kdy ke mě přišli jen proto, aby mi nadávali, že jsem mentálně postižená a tak..
*****
myslela jsem, a i mamka si myslela, že střední škola pro mě bude vysvobozením.. vysvobozením ze základky, kde jsem kvůli tomuhle terorizování skončila jako průměrný žák.. měla jsem v devítce dvě čtyřky.. víte.. já jsem o tomhle nikdy nechtěla psát.. ale.. nevím, jestli si to někdo přečte, ale to je jedno, ikdyby si to někdo přečetl, tak mi je to fuk, když k tomu nikdo nic nenapíše, buď protože neví, co by napsal, nebo se bojí, nebo je to tak trapnej kyd, že se to ani nehodí komentovat.. díky nechci!! víte.. na základce.. ti magoři si přeložili moje návštěvy u kardiloga tím, že jsem mentál.. asi tak nějak.. to jsem nějak nepochopila..
*****
a už se ty nadávky nedali zastavit.. chodila jsem za třídní, aby něco udělala aby mě už neotravovali, ale nic neudělala.. pak mě poslala někam, že si jenom ztěžuju.. kamarády jsem na základce skoro neměla, a když se se mnou bavili, tak jen proto, aby tam nebyli sami.. nechala jsem se.. protože jsem měla radost, že nejsem sama.. a pak.. na HŠ.. bavila jsem se s jednou holčinou, na kterou jsem promluvila až druhý den.. má vadu hlasu ale zlatá holčina, nejhodnější kamarádka jakou jsem kdy měla.. ale zapejkala nebo byla nemocná.. nebavilo jí to a v poloetí odešla.. bavila jsem se ještě s Kamčou.. ale ani jeden společnej zájem.. docela těžký no.. a ta mi říkala, že mám vypadat normálně, a pak mi daj pokoj.. x)) super..
*****
ale k tématu.. tohle je jen příčina, proč jsem tak mimo, blbá a nevzdělaná.. bez maturity, bez výučáku.. IQ je nízký.. ale nevím jak moc.. tohle mě tak jebe a netuším co s tím.. co mám dělat? kdo mi pomůže? =´(( s psychiatrem si o tomhle moc nepokecám, to je na dlouho debatu a ona nemá čas.. a ten magor psycholog mi dá papíry a kreslit, vyplňovat, kroužkovat.. ale.. říkal mi, když jsem tam byla, že jsem se dostala zatím nejdál z těch všech co tam byli.. jenže tam chodí i mentálové.. oh.. super.. ale gratulovala jsem si, že jsem z třiceti stran lehce zvládla stran 24.. pak už mi to trvalo dýl.. mě totiž znervózňovali ty stopky.. kurva proč na čas!! to je šílený..
*****
úplně se mi vybavily ty zkoušky.. a opravky.. šest hodin.. vlastně já pět hodin a nějaký drobný.. protože "nejsem schopná se dopravit na pracoviště v 5:55 x)) jistě.. oh já jsem totiž ta kráva, co psala jízdní řády, víte?? řekla jsem si, že už na to vážně seru, protože nevím, jestli to na potřetí vydržím.. a kdyby ne, tak.. buď budu mít výučák, nebo skončím v Dobřanech.. teď co to bude.. jojo, Andělíčku.. právě mám v hlavě to, že to asi ještě zkusím v tom prosinci.. ale.. moc času mi nezbývá, takže zatím říkám, že to chci zkusit.. a když to dám, tak se mi otevře volná cesta k podnikání.. zkusím, jestli by neměli volný místo v Plzni na Živnostenský, nebo budu alespoň cukrářka se středním odborným vzděláním.. a ne lemplkrypl se základkou.. ale moje sebevědomí je snad ještě nižší než moje IQ..
*****
prosím.. poraďte mi, co mám dělat? co?? klikněte do ankety prosím.. já mizím.. papa.. ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Cady Cady | Web | 10. listopadu 2009 v 14:40 | Reagovat

Já se radši s nějakýma testama nezdržuju, asi by to nedopadlo dobře a nejvíc mě dokáže dopálit ta smska na konci. x)IQ se dá zjistit přímo u psychologa, tyhle testy jsou podle mě dost pochybný.
A já nevěřím, že bys byla na úrovni imbecila, to bys nejspíš ani nezvládla psát. ;-) Rozhodně ne takhle.
Víš, že mi připomínáš mě? Měla jsem to podobně, hodně lidí na mě bylo hnusných, ale nakonec se to nějak vyřešilo. Na střední je to přece jen o něco lepší. Hodně mě pomohl školní poradce, ale to bylo opravdu za pět dvanáct. Ze školy jsi už venku, můžeš se na ně vykašlat, i když ta ošklivá vzpomínka asi zůstane napořád. Ale to časem přebolí.
Ostatní, klikla jsem ti na tu anketu, takže v pohodě, myslím, že to zvládneš, zvládla jsi toho už hodně. Hlavně klid, nenervuj se zbytečně, potom akorát sbírám Enemka a pak sama sebe. :-|
Měj se co nejlíp, papa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.