když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

chjo =´((

19. listopadu 2009 v 20:30 | Euphoric-Endeavor |  >Má duše
na nic se mě neptejte, nic nezjišťujte.. zase se mi udělalo zle.. a nevím proč.. kurva proč mi to nedá pokoj? proč já se musím rozčilovat se vším? proč?? až mě odvezou do Dobřan, tak si za to můžu sama.. jen aby bylo jasno.. ty nálady jsou tak šílený.. už je to ale k nevydržení.. popíšu to asi takhle.. někdo se znovuzrodí a bum.. zničeho nic přijde infarkt.. chápeme se? asi tak mi je..
*****
měla bych to říct cvokařovi, ale tam mám tak žalostně málo času, že řeknu čtyři slova, z toho tři jsou: "dobrý den.. nashle.." to si toho totiž hodně řekneme.. jak se máte.. blbě.. máte léky.. ne.. tak předepíšeme.. jo.. nashle.. to je psychiatrie to by se z toho jeden posral.. tři hodiny z celýho dne.. na cca 30 lidí je vážně zážitek.. za takovou chvilku snad nemůže poznat, co mi je.. natož co mi má napsat za léky.. achjo.. to nadělám.. budu tu muset nějak přežít s tím uspávadlem, kterej má účinek uspání, motání a přibírání.. ikdyž.. momentálně to pro mě velice potřebné přibírání nefakčí, protože to na můj stav prostě nestačí..
*****
co mám dělat? otravuje mi to život.. otravuju tím život i ostatních.. dojebávám jejich mysl.. a to mě sere a nutí mě to k sebenenávidění.. proč se toho nemůžu zbavit, proč? =´(( nějaká pronikavá bolest, která pochází nevím odkud mě nutí křičet.. vzlykat a sráží mě to k zemi.. proč to nejde zastavit? tak moc mi chybí něčí blízkost.. tak moc.. ale doufám marně.. pořád čekám na náruč.. na náruč která by mě zahřála, když mi je zima.. která by mě ochránila, když mám strach.. dala mi lásku, když pláču..
*****
pořád slýchám, že si mám najít kluka, KTERÝHO MŮŽU MÍT.. NA KTERÝHO SI MŮŽU SAHNOUT.. ty dvě věty mi hlodají díru do hlavy.. poslouchám je dnes a denně a nepochopí, že miluju trochu někde jinde.. miluju úžasnýho kluka, kterej je daleko.. strašně daleko.. ale vím, že tam uvnitř je pořád se mnou.. nechápou, jak moc pro mě znamená jeho duševní blízkost.. a navíc mě má rád.. a moc.. cítím to.. ale na druhou stranu vím, že setkání a něco víc, je nemožný.. sice možný je vše a stát se taky může vše, ale mě se to stát nemůže.. při mém štěstí.. ikdyž štěstí bylo i to, že jsem tak moc hodnou a nádhernou dušičku mohla poznat.. ♥
*****
no.. nevím, jestli někdo chápe.. ale já chápu.. a on taky.. a to mi stačí.. tak papa.. nemohla jsem si to odpustit.. tady doma mě nikdo nevyslechne, tak to píšu aspoň vám, sice mi je to prd platný, ale co nadělám.. asi nic.. tak pa..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.