když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

články plný ignorace..

21. listopadu 2009 v 17:05 | Euphoric-Endeavor |  >Má duše
achoj..
*****
titulek? holá skutečnost.. no nic.. jen povzdech.. jdem dál.. dneska mě mamka probudila asi v deset.. vyhrabala jsem se v jedenáct a už bylo plno keců.. já za to kurva nemůžu že se mi motá hlava a nemůžu vstát! x)) zabít toto.. to je ohleduplnosti, to by se z toho jeden posral vážně.. že je na mě hnusnej strýc a říká, jak jsem nemožná a totálně k hovnu a už abych konečně makala a přispívala na vodu a elektriku.. že jsem k ničemu že umím akorát čumět do počítače a dělám hovno.. jo? a co dneska? ou.. byla jsem pochválena odpoledne.. hm.. ale to zase za pět minut nebude vědět, že jsem jak ta pííí.. hrabala listí po celý zahradě, která je kurva velká.. strávila jsem tam od jedný do půl čtvrtý nebo nevím do kolika.. ale mám toho plný koule!!
*****
no.. jinak jsem dneska nezažila nic jinýho, než tuny listí a popálení od kopřiv.. super.. ale lak to přežil.. ale dojebávačka.. přezula jsem se do pantoflí a že půjdu nahoru.. a v tom ten kryplkretén dědek mi podává misku s bordelem, že to mám odnýst do popelniceeeeeeeee.. tak jsem se jak ta pí zase přezula a odnesla sem to.. pak jsem s tím jebla a už jsem šla nahoru.. tohle nemá obdoby.. ale čuměl na mě.. ale ne.. musí mi to říct až se chystám jít nahoru.. to je celej on.. kretén.. a synáček je po něm..
*****
kočičky mi "pomáhali".. shrabala jsem to listí na hromádky a pak jsem to dávala na kolečko a odvážela za zahradu.. a kočičáci do těch hromad skákali a celý to znova rozházeli.. já myslela, že je zabiju oba.. jsem vzala jednu hromadu a najednou na mě vyskočil Vilík.. já měla infarkt.. vůbec jsem ho neviděla hubeňoura černýho.. jo.. když sme u toho hubenýho.. včera jsem se vážila a mám opět "parádních" 44 kilooo!!! =-O je vidět, že mi je úplně "úúúžasně" po tý psychický stránce.. všimli ste si toho, že mluvím pořád ironicky? to je jen z čistýho zoufalství.. a ono je to i lepší.. než abych tu furt psala: "ááá mě je špááátněěěě.. já se du zahrabaaat.." ehm.. na tohle nemám náladu.. a celý ztěžování mi je stejně k hovnu.. x))
*****
při tom zkurveným hrabání mě napadla povídka.. zase.. no nic.. napíšu si body, ale o čem to bude, tak to nebudu říkat.. xP stejně to asi nikoho nezajímá, ale to je fuk.. zvykám si.. x)) moje myšlenky dneska? raději o tom pomlčím.. svatý úchylárny!! tohle je akorát tak na další depresi.. zase se v tom budu plácat tři měsíce.. no supeeeer.. ale říkám si, že je na čase, když už se začíná kurva mlít o Vánocích a já vůbec netuším, co za dárky.. a navíc vidím u krámů toho zkurvenýho pojebanýho Santuuuuu!!! tak bych se vážně šla zakopat a vylezla až v roce 2060..
*****
abych se na tý záhradě nepos.. nezbláznila, tak jsem si vzala mobil a sluchátka a poslouchala jsem písničky.. a prej na mě strýc volal.. přes celou zahradu samozřejmě.. ale co mě je po tom? když něco chceš, dojdi si za mnou a né že já polezu za tebou, copak jsem kretén? no nic.. byla jsem na prostřední zahradě a naši šli na větvičky, aby přikryli nějaký kytky.. tak jsem musela běžet dozadu abych chytila kočičáky, protože šly za nima.. jenom jsem na ty chlupatý potvory zavolala a už mi zase skákali do těch hromádek.. ale Jerry je přeborník v dělání bordelu.. vyhazoval mi to z toho kolečka a vůbec ho to nesralo.. chtělo se mi ho v tu chvíli hodit do vzduchu, ale to bych našemu kočičkovi neudělala..
*****
jo jinak.. na kytaru jsem nezahrála ani akord.. jak jinak.. netuším asi jak ne? nikdo mi to neukázal.. a asi ani neukáže.. kdo mi pomůžeeee? nikdo.. díky.. no nic.. možná se ještě večer ozvu.. podle nálady a mojí časový vytíženosti.. ještě jdu zkontrolovat moje další blogísky, který jsou ještě ve větší ignoraci než tenhle.. ok.. tak mizím.. zase nastavovat povídky.. ta Víla mi včera dala zabrat.. omfGee.. no nic.. mizím papa.. mějte se temníčka.. ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.