když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

hurá už je konec.. x))

14. listopadu 2009 v 20:50 | Euphoric-Endeavor |  >Má duše
achoj..
*****
a čeho konec? tý zabíjačky.. x)) zabralo to dva dny a právě před chvílí to skončilo.. jupí.. cpala jsem moje bráchy - jelita a pak jitrnice.. klobásy sme buď nedělali, nebo sem je jen neplnila.. to nevím.. nějak se v tom ztrácím.. měli sme na návštěvě babi a tetu.. ta prča s tetou.. ale strýc jak se ke mě chová a jak se přetvařuje.. já bych ho zabila.. furt na mě musí bejt hnusnej.. a tetě to nepřijde, protože na ní je jak mílijus.. :-// zabít ho.. dneska jsem k tomu neměla daleko.. jenom jsem se šla nadýchat čerstvýho vzduchu, páč v chajdě je moc lidí, moc horko a moc smradu.. a mě se prostě zvedá kufr z masa a hlavně z toho smradu, tak hned,. že hovno dělám a k čemu tam vůbec jsem.. a furt, abych něco dělala a jenom nečuměla.. jednou ho zabiju a nedělám si prdel.. fuj.. to by se jeden skorovegetarián z toho humusu poblinkal.. :-!!
*****
takhle se všeci bavili o tom, jak je děda čím dál větší mimoň a že si vymejšlí voloviny a chce jenom druhýho nasrat.. děda měl kecy, furt blekotal a něco mi říkal.. prostě jako furt.. a řekla jsem slovo a strýc hned: "ale prosimtě ty raději mlč!! MLČ!!" a přitom dědovi nadával, aby mě nechal bejt.. já myslela, že ho něčim zapíchnu!! prostředků jsem tam měla hromadu.. to by byla kurvaGee aspoň pořádná zabíjačka!! teta se jeho vtipům smála.. a ten jeho dementní smích.. musela jsem pryč.. ten chlap je tak odporný hovado!! jak se může takhle přetvařovat!! jediná věc, kdy se nepřetvařoval, tak to bylo když na mě ječel.. ale ne.. on to nikdo nevidí.. všeci mlčí, aby se to tady zase nemuselo KVŮLI MĚ hádat!! jebe mě to velice.. pak, když šel asi zatopit do kotle, tak pak mamka potichu něco o tom říkala, ale hned jak se vrátil, tak ticho.. x)) áááááá já jsem tu totiž všem u prdele!! ten dědek bláznivej si furt vymejšlí píčoviny.. včera jsem přišla z krámu a on hned, jestli se tam nechci vrátit, že chce něco koupit.. uááááá :-/// jebu mu na to.. tady chtěl koupit rohlíky, tak jsem mu koupila rohlíky a vyliž mi prdel!! jenom kretén by se přes půl města vracel!! a já mám bejt zticha!!
*****
ale je mi to už jedno.. pak se mamka diví, že jsem protivná a chci, aby mě nechala bejt, když se mě zeptá, co je.. eeeeeh.. umírala jsem tam mezi těma výparama a tím nehorázným puchem.. a strýc hned: "nebuď taková rozmazlená.. furt se ti něco nelíbí.." ale to se mamka přimluvila, protože viděla, že mám barvu jako naleštěnej Golden (zelený jablko - pro magory).. byla jsem tam se zadrženým dechem.. mlela jsem ten humus a utíkala jsem ven, abych se mohla nadechnout.. a mlela jsem dál.. já na to ani nehrábnu.. abych hrabala do jitrnic a vmíchávala tam koření.. mám stejně všude záděry a to by mě přeci chudinku pálelo.. x)) jako by mi to vadilo, ale do masa nehrábnu!!
*****
nesnesu, když se vaří na oběd pár plátků věpřovýho.. a tohle.. to je prostě hardcore na Ntou.. dívala jsem se takhle na náš nádhernej kostel.. byl vidět úžasně.. ale ve tmě to foťák na automaticnej rešim nepobere.. tak jsem to dala na noční snímání, co dělá náderný snímky, ale nesmí se s tím foťákem ani malinko pohnout.. tak jsem měla problém vybrat místo, kam ho položím, abych měla dobrej záběr.. to mi zabralo půl hodinu.. pak jsem ho postavila na kýbl a nějak jsem ho natočila.. nakonec z toho vznikla parádní mazanice.. po půl hodině snažení.. a přitom vypadá tak krásně.. no nic.. ale mám lepší záběr.. přímo z místa činu xDD
*****
sladké nu x)) já maso nepapám, ale vidět tu krev a hned tak příjemnej pocit.. blaho pro mou duši x)) kdyby to tak byl rozkuchanej strýc a né jen nevinnej vepřík, kterýho jsem plnila do jitrnic a jelit.. chtěla jsem sem dát ještě takový roztomilý záběry naší veliký jabloně, pod kterou jsem dneska rozjímala.. jak mě strýc nasral, tak jsem se sebrala a šla jsem na zahradu dozadu.. dřepla jsem si pod tu jabloň, s pocitem, že na mě furt někdo čumí.. protože jsem slyšela kluky z hřiště, jak hulákají, ale nikdo mě neviděl, že si špitám sama pro sebe..
*****
musela jsem se vyzpovídat mýmu zlatíčku.. pořád věřím, že mě slyšíš, ikdyž jsi daleko.. trochu mi pomáhá, když si takhle povídám.. jednou jsem jen tak malinko naznačila, že si povídám sama pro sebe.. a mamka mlčela a pak: "ale víš, že pro sebe si povídají jenom blázni?" no tak jsem blázen a co má bejt!! x)) nikdo to neví.. neví ty věci, co vím já.. a ani je tu nebudu rozebírat.. je to tajemství..
*****
uff.. co to bylo za den tohle.. nechápu.. čuměla jsem do blba a na blba.. nepřítomně jsem točila plničkou a ládovala jsem jelita a jitrničky.. na telefonu jsem řídila budík pokaždý na 12 minut, aby se vědělo, kdy se to má vyndat a kdy už to je vařený.. pořád myšlenkama jinde.. daleko.. v našem světě.. v tom nádherným světě.. achjo.. proč to nemůže bejt doopravdy.. tak moc si to přeju.. nikdy jsem si nic tak opravdově moc nepřála.. ale je mi to stejně k ničemu.. ale.. pořád doufám.. co mi jinýho zbývá..
*****
no.. raději o tomhle přestanu kecat, než to nedopadne nejlíp.. a teď vím, že mi právě není zle z žádných smradů.. je mi prostě zle.. jako obvykle.. že já se na to nevyseru.. raději budu končit.. možní ještě napíšu článek.. ani vlastně nevím co píšu a proč.. zase nepřítomně čumím a mlátím do klávesnice.. to je všechno.. achjo.. tak mizím.. mějte se.. ikdyž.. ani nevím kdo sem ještě chodí.. pa.. ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.