když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

jen pár slov..

29. listopadu 2009 v 23:35 | Euphoric-Endeavor |  >Má duše
nebudu nic okecávat.. jen se snažím psát každej den.. a zase mi to nějak nejde.. je toho vážně moc.. myslela jsem, že se obejdu bez nějaký pomoci.. ale.. ta pomoc mi vážně schází.. zítra jedu do Stříbra.. domlouvala jsem se s babi, že jí pomůžu s cukrovím.. jako zadělávat a tak.. a navíc mám si jít zítra k obvoďákovi pro nějaký výsledky.. a při té příležitosti si skočím ke cvokařovi.. doufám jen, že nemaj dovolenou!! proGerarda, to by bylo konec.. minule jsem se tam nedovolala, to už jsem okecávala..
*****
potřebuju napsat jedny léky na zklidnění.. stejný, jaký jsem brala k tomu halucinogennímu opiátu na prvních opravkách.. to jsem zvědavá..teda.. přijedu do Stříbra v půl osmý.. dojdu si k obvoďákovi.. tam strávím mládí.. musím se odtamtud dostat co nejlépe před jedenáctou hodinou.. potom.. půjdu ke cvokařovi.. tam strávím stáří.. řeknu jí jen mezi dveřma, že potřebuju zklidnit, protože nejsem objednaná.. nemají volnej termín, kdy by mě mohli vzít.. super.. stejně tam strávím pokaždý pár minut.. chjo.. to není žádná terapie toto.. čekat hodinu a půl.. napsat prášky a ven.. super..
*****
nevěděla jsem, co si dneska počít.. ale už je to vyřešeno.. měla jsem zítra zůstat ve Stříbře celej den.. ale to bych vážně nepřežila.. a ještě před zkouškama, abych byla v mini bytě 1+1 s babi a dědou.. jako babi v pohodě.. ale děda je snad ještě větší nervák jak já.. a řve mu televize.. a nemaj internet, abych si mohla vzít notebook s sebou a psát si se zlatíčkem.. a to dopisování je pro mě vážně všechno.. děkuju zlatčko, žes to se mnou vydržel takovou dobu ♥
*****
takže jak jsem to vyřešila.. hledala jsem autobusy a náhodou zítra jeden nějakej bus.. super.. měla jsem v plánu to, že zítra pojedu do Stříbra v 7:18.. pak oběhám ty doktory a pomůžu babi s cukrovím.. pak pojedu domů ve 13:12 a potom si vezmu věci na praxi a pojedu okolo šestý zpátky do Stříbra.. protože mi ze Stříbra jeden autobus před pátou do Plzně.. a to stíhám na šestou.. nejedu na šestou kvůli tomu, aby krávy nejebaly, ale proto, abych to stihla.. takhle jsem na tom měla o 45 minut míň.. prostě poděl.. snad to takhle půjde.. :)
*****
zítra se určitě ozvu.. uff.. už mám nějak dost.. jo.. potřebuju zklidnit.. dneska jsem se moc neučila.. sakra.. házela jsem dřevo do sklepa.. strýc dolejzá.. a pak mi řekl, že mě do toho Stříbra večer odveze.. no super.. takže je to v pohodě.. páč bus by mi jel nějak kolem šestý večer, ale prý to nejede.. ale net říká, že jo.. ok.. aspoň bude jistota.. a taky si můžu jet v sedm, nebo v šest.. nebo v půl sedmý.. oh Gerarde, nedej, aby se zítra ožral.. jinak bych mohla jít pěškobusem tak akorát.. ale necelých 13 kiláků bych dala.. do Leskova to je 11 kiláků tak co.. x))
*****
no.. pár slov a je z toho menší slohovka.. x)) tak mizím.. mějte se, temníčka.. ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 sucubus sucubus | Web | 30. listopadu 2009 v 12:42 | Reagovat

Máš to pěkně naplánovaný hehe, jinak dík za komentář u mě na blogu. Nechceš spřátelit?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.