když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

oh mé milé přežívání.. x))

1. listopadu 2009 v 14:40 | Euphoric-Endeavor |  >Má duše
achoj..
*****
vítám vás v prvním listopadovém dni.. ano ano.. debilnější úvod mě doopravdy nenapadl.. asi to bude tím, že si tu vymejvám mozek loztomilým techníčkem..
dokonce i depresivní to je.. no super.. x)) trance trance trance %))
*****
no jo.. já ale nejsem diskofil.. nene.. jen si občas (každej den) ráda vymeju mozek nějakým tím tuc tuc tuc.. chápete néé?? jinak.. mamka mě zkazila tímhletím.. teda.. ona raději hause a tak.. nějakej trance, do čeho dělám já, nemusí.. ikdyž.. vím, jak chce tu mojí celou Trance složku vypálit na cd.. ehm.. kdyby mi to tak šlo.. ještě jsem nikdy nic nevypálila.. jen nemám tucha, kde se kurva nastavuje rychlost nahrávání, aby to bylo jako cd ne jako mp3.. :-// ale neee.. já jsem v klidu.. budu raději dělat, jako že se s tím vůbec kurva nerozčiluju.. x)) kdo to má v tom fucking hetáráckým Vista systému najít?? :-@
*****
no ale raději tu už nebudu rozebírat mojí neschopnost, to si nechám zítra na cvokaře.. x)) jo a třeba se už brzo zase vyspinkám.. jupí třeba budu moct brát ty moje uspávadla.. jo ehm.. přemýšlela jsem nad tím, jestli mi tenhle blog zůstane jakože napořád.. nebo aspoň na pár let, do doby, než se vymyslí nějaká fikanější komunikace než internet.. třeba takoví poštovní holubi na monočlánky.. no jo.. myslete ekologicky a lisujte plasty s papírama dohromady a pak z toho udělejte oblečení.. x))
*****
ehm.. asi bych měla držet hubu a nepatlat se v ekologii.. ikdyž.. ten předmět mě na základce jako jedinej bavil.. a dojebalo mě, když sme jej měli pak na střední jen v prváku x)) pak už mě tam nic nebavilo, jelikož psychologie byla taky jen v prvním ročníku.. kdyby se zrušil takovej tělocvik.. tak pojebanej předmět mohl vymyslet jedině debil.. proč jsem asi celej prvák zapejkala ve třídě? x)) měli sme ho nultou a první hodinu a Jita si jezdila do školy na čtvrt na devět.. x)) ale měla jsem to povolený.. jako každej den vstávat ve čtyři je roztomilý nu.. x))
*****
a taky.. proč já bych potřebovala nějak pohyb? taková vychrtlá zrůdička.. :-!! prej mi chybí svalová hmota.. no to by mě nenapadlo!! x)) kde bych to taky nabrala.. pfff.. no nic.. mě je to přeci jedno.. nikdo na mě nečumí a já sama se před nikým svlíkat nebudu.. i u doktora mi je kurva trapně.. ehm.. a já poslední dobou zbaštím úplně totálně všechno.. sice mi je pak špatně, ale to papů v sobě udržím.. ale.. abych mohla nabrat, tak mi nesmí být zle.. háhááá.. a to netuším, jak to zařídit.. mamka má to svý řešení: "nemysli na píčoviny.." jo.. super rada toto.. nad zlato vážně.. :-x
*****
všímám si všímám, že melu furt jedno a to samý.. ale já si nemůžu pomoct.. já ani nějak nepřemýšlím nad tím, co píšu.. prostě píšu a píšu, až vidím, že toho kecám až moc.. a potom to uveřejním.. někdy, když se mi chce, tak si to po sobě přečtu jen tak rychle, opravím překlepy.. a asi za týden nebo prostě po nějakým čase si ten článek přečtu.. a nevěřím vlastním brejlím co to já melu za sračky.. nedivím se, že to nikoho nebaví číst.. jsem s tímhle mletím nesnesitelná.. no.. ale jiná nebudu.. xDD
*****
mám tu rozepsanej článek o tom, že se chci změnit.. Gee ví, že ho opět nedopíšu.. no nic.. jen tak nastíním.. prostě.. deptá mě, že svým pošahaným chováním a náladama drásám i okolí a to mě na sobě deptá.. nenávidím se za to.. ale netuším, co mám dělat.. ty nálady přichází sami.. nečekaně, nezvaně.. seznamte se, maniodeprese.. vážně roztomilá věcička.. ale na to mám přeci prášky a cvokaře, že? ehm.. jo jasně.. je mi totiž úúúplně fajně.. jestli mě nebylo líp předtím, než se ze mě stal psychonarkoman.. jo a tvrdí mi, že mám v hajzlu játra, ale cpou do mě léky, kde je jasně napsáno, že to ty játra ničí jax vině.. ale néé, cvokař to ví, ale jebká na to.. protože nějaký šetrný prášky.. to jsou jen ty moje starý léky.. sice mě málem klepla pepka, ale ostatní věci celkem ok.. uvidíme jak to bude dál.. mě je moje zdraví celkem u prdelky.. ale našim ne.. měli by se starat o to, o co se starat mají sakra!! ale ne.. nenapadne je, aby mi naslouchali.. kdepak.. x))
*****
jo a jen k tomu, jak bych se chtěla změnit jo.. třeba.. nějak omezovat moje sadistický myšlenky.. prostě.. někdo mě nasere a já vidím, jak ho rozemílám někde na kousíčky.. a někdo na mě zvýší hlas a já už hypnotizuju šuplík, že z něj vytáhnu kudlu!! mamka mi sem dala ty starý léky a prej: "no nevim, jestli ti je tu můžu nechat.. psychouš si na to dost velkej abys to sežrala všechno.." ehm díky.. kdyby si přede mnou schovávala nožíčky a zamykala je do šuplíku, když mě chytne rapl.. no.. ale ne.. to nikdo nevidí.. to je dobře.. jak mi jednou babi říkala: " já jsem tě vychovávala od malinka, myslíš si, že tě neznám?" "ne neznáš.." a když jí jen řeknu jednu jedinou myšlenku, tak hned, že si akorát namlouvám ptákoviny, protože se bavím akorát tak s magorama a bůhví co to je za cvoky na tom internetu.. tím mě dost nasrala.. urážet moje kamarády, o kterých ví tak maximálně jejich křestní jméno který si stejně nepamatuje.. pfff..
*****
prej jsem NIKDY taková nebyla.. nene.. byla jsem taková pořád, ale nikdy jsem předtím nebyla u cvokaře a nevěděla jsem, že to je taky nějaká diagnóza.. já jinak jsem vlastně úplně zdravá.. ona mentální anorexie se děje jen tak x)) IRONIE!! je to psychickýho původu a já si něco namlouvám.. já si i namlouvám to, že.. no všechno.. jistě jistě.. serte mě dlouho a nedopadne to nejlíp.. a nevím, jak bych z Dobřan psala články a byla na ICQ.. chjo.. oni jsou snad větší dementi jak já!! ne, já nejsem dement.. jen jsem malinkej psychouš, to je všechno.. no.. já vážně budu končit.. proč to kurva vůbec píšu? jen si stěžuju.. ale komu to mám říct.. x)) tak papapa, mějte se zlatíčka.. ♥
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Enemy Enemy | Web | 2. listopadu 2009 v 17:38 | Reagovat

Duc duc duc... Ano, výborná vymývárna mozku, ale nejlepší jsou stejnak Chemici a jejich léčba...
Svalovou hmotu nabereš, musíš jen přibrat, aby bylo co zpevnit. Přeju ti, aby to vyšlo, hrozně moc. :-) Akorát ty prášky by ti měli nějak vhodně namíchat... Aby to nedělalo maglajz. Tvoje zdraví ti nemůže být ukradený, to ne. A nezlob mě tím.
A maniodeprese je už léta mou věrnou společnicí a drží se mě jak klíště. Lékama se to samozřejmě dá utlumit, ale na tohle je třeba dobrej psychiatr a hlavně vhodná kombinace léků a pochopení od okolí. Můžu ti říct, že já tě chápu naprosto.
A tu tvojí rodinku se leckdy ani nehodí komentovat, musel bych být sprostej.
Zatím papík ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.