když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

stručně..

21. listopadu 2009 v 1:15 | Euphoric-Endeavor |  >Má duše
achoj..
*****
vezmu to jenom krátce.. už jsem celkem unavená a stejně nemám nic moc k okecávání.. tak do toho.. zachránila jsem si můj úplně první blog.. a přednastavila jsem tam rovnou celou Vílu jedničku, abych tam prostě něco měla.. zítra, nebo vlastně už dneska se pustím do dalších povídek.. a pak když bude čas a nálada, zkusím nějaký dopsat.. pořád prostě věřím v to, že to někdy dotáhnu do konce.. Vílu moc chci.. má otevřenej konec, tak bych to v tý druhý řadě ukončila.. ale jak, to zatím netuším.. ale na to se snad nějak přijde..
*****
potom na broken-dreams-forever jsem dělala galerii a měnila jsem vzhled.. přeci jen to bylo takový nevýrazný a jednotvárný, tak snad je to teď lepší.. ikdyž tam nikdo nechodí.. a taky jsem si neodpustila jeden krátkej info článek.. nechci, aby sem čekala na další mail, kde mi budou psát, že mi smažou tenhle blog.. x)) nechci ani o jeden z nich přijít.. zatím to nějak zvládám a přednastavit dva články na den není zas takovej problém.. x)) netušila jsem, že mě ta blogařina tak chytne.. x))
*****
někdo si třeba myslí, že tenhle blog jednou opustím a přesídlím na jinej.. jo.. všechno je možný, ale moc ráda bych tenhle blog měla napořád.. prostě deníček a moje psycho doupě.. :) tady prostě píšu všechno, co se nedá s nikým v mým okolí probrat.. je to pro mě hrozně důležitý.. a když vidím i sem tam nějakej ten komentář, tak mám radost.. sice je velmi nasráníhodné, když sem přijde 30 lidí a koment ani jeden.. to musíte uznat..
*****
ok.. nějak mi dneska už hrabe z těch obrázků.. stahuju si obrázky a rovnou je nahrávám do galerie.. dělala jsem galerii na broken dreams.. tak snad to k něčemu bylo.. vzhled jsem netušila, jak splácat, ale něco z toho vylezlo a líbí se mi to, tak to měnit zatím nebudu.. x)) chci si ve všem nějak udělat pořádek a chci, aby mi aspoň nějaká záliba zůstala.. já říkám, že ty blogy jsou jako moje děti.. tak snad tomu tak bude i po dalších pár let.. xDD
*****
jo.. co se dělo dneska vám povim.. jeli sme do Stříbra.. a naši šli nakupovat.. chtěla jsem jednu věc.. Bravíčko.. nene.. už nemáme.. super to jsem zrovna nechtěla slyšet.. ehm.. ale to je děsný.. v Černošíně totiž zrušili jedinou trafiku co tam byla!! to by se z toho jeden vážně posral.. no tak jsem to nějak prošla a šla jsem k babi.. tam mi babi skoro mezi dveřima naservírovala oběd, jak jinak.. a po totálním nacpání mi na stole přistál dortík a kafe.. no super.. napapala jsem se a v tom přišli naši.. a pak jsem slyšela, jak si špitají..
*****
a že tam mám zůstala.. aha.. takže Ježíšek.. super xDD a děda pak, že už to nevydrží teď, natož do Vánoc.. dostala jsem od něj dneska dárek.. íííí.. ale víte já mám radost jak nevim xDD najednou jsem viděla, jak se nese veeeliká krabice.. a na tom nápis YAMMAHA.. uáááá děláte si prdeeel??? =-O já čuměla z otevřenou hubou skoprnělá.. tak to naši rozdělali a.. vyndali totálně úžasnou krásnou kytaru!! španělku!! já sem začala pištět a pověsila jsem se na mamku na babi a na dědu.. všechny jsem je ožužlala a už jsem ju zkoumala a zkoušela jsem se přijít na to, jak se na to vůbec hraje.. no.. super.. x)) já totiž vůbec netuším.. a mamka to už zapomněla a děda to neudrží..
*****
takže se bude pořizovat knížka pro začátečníky.. děda mi říkal, že pro mě jakejkoliv hudební nástroj.. a že až se naučim na tuhle kytaru, že dostanu elektriku.. omfGee.. já hrozně moc chtěla elektriku.. ale sama jsem se na kytaru nenaučila.. a to jsem brnkala pořád.. ale vyšlo z toho akorát to, že jsem tu mamky kytaru rozladila a od tý doby je nenaladitelná xDD pořídila jsem před chvílí první snímek.. x))
*****
*****
no jo.. x)) Ježíšek se stavil.. :) když už sme u Ježíška, taky vás tak sere jak je všude ten zkurvenej Santa? já bych střílela, když to vidim.. na zabití.. deptá mě to v reklamách ale aby to bylo i po krámech a po ulicích.. to prostě ne.. k nám odjakživa chodil Ježíšek.. x))
*****
no nic.. to bych se zase dostala na jiný téma.. ale neřešit.. jsem šťastná :) no a kdo by nebyl? :) tak já mizím.. mějte se, papa.. myslela jsem, že to bude stručný, jak praví titulek.. ale já jsem vážně nenapravitelná.. :) tak papa ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.