když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

Titulek neznámý..

24. listopadu 2009 v 0:15 | Euphoric-Endeavor |  >Má duše
achoj temníčka..
*****
začneme tím nejméně okecávacím tématem.. thaQže.. chci kurva, aby mi při psaní komentouše byl vidět u jména ten pojebanej avatar =-O proč to nejde když to já chtít??? nene.. ten avatar není pojebanej.. on je nádhernej.. posuďte sami.. nunu.. a já myslela, že je to kvůli gif formátu, ale tenhle je ve formátu jpg a stejně to nejde.. v adminu ho mám už jak dlouho, ale u těch komentářů se to prostě nezobrazí ani.. ani!! ok.. to by stačilo.. říkala jsem nejméně okecávacím.. tak jdeme dál..
*****
taky u vás tak nehorázně fučí? čekám kdy nám ten "větříček" orve Bramac ze střechy.. stačí, že zase na půdě neznámoodkud zatejká.. no.. pak taky kvůli tomu větru nejde dole u dědy bedna a to má svojí krabici.. my máme jinou krabici a jde to.. on to má jakýsi pojebaný ale jakmile do toho strýc začne rochat, přestane ten satelit jít.. a to děda satelit nemá jenom ty základní programy.. pfff.. nojo.. když strýc opravuje, tak přestane jít všechno a pak se pustí do opravování.. ale že by kurva v dílně měl nějakej NORMÁLNÍ šroubovák, protože se mi trošku rozbila postýlka.. u úložnýho prostoru vypadly šrouby jak na tu postel skáču asi či co.. a nemám to čím spravit.. ííí..
*****
co dál říct.. moc děkuju za tu podporu.. moc mi pomáhá, když vidím, že tu nejsem přehlížená.. po dnešním "menším" hysteráčku mi mamka řekla, že neví, jestli bych měla na ty opravky jít, protože vypadám, že mě pak vážně čekají Dobřany.. ty moje záchvaty jsou čím dál tím horší a to jenom kvůli tý pojebaný praxi!! ale já chci výučák sakra!! kvůli zasedlým krávám (mistrový), jsem stále dement se základkou a to mě dojebává do nepříčetných rozměrů!! nevím co s tím.. furt samý deprese a neúnosnej komplex méněcennosti.. už takhle dál vážně nemůžu..
*****
jediný, co je z dneška hezký, tak že mě mamka naučila první písničku na tu kytaru.. je jednoduchá.. Dajána.. no.. ale takovou tou jednodušší cestou než tohle..
*****
*****
snad se na to někdy naučím nu.. mamka uměla hrát.. ale vzpomněla si jenom na tuhle písničku.. nakreslila mi linky jako struny a do toho puntíky, jako prstoklady a podle toho jsem hrála.. a ono to šlo.. :) ta basová struna byla tak nehorázně rozladěná.. ale ještě se to bojím sama ladit.. to se teprve strýc zjeví (on je totiž totální kulturní analfabet.. začne Superstar a už šílí.. slyší, že hraje rádio, šílí.. vidí, že čučím na Vivu, šílí..) rozčiluje ho foukací harmonika.. ale ta kytara snad není tak slyšet.. ale lepší pocit.. poprví v životě jsem zahrála na kytaru..
*****
copak tu máme dál.. povídka.. dneska jsem vůbec nepsala, ikdyž jsem měla celej den ve statusu psacák.. nějak jsem se k tomu nedokopala kvůli onomu hysteráčku.. já myslela, že z kůže vyletim.. a tuhle povídku si vážně musím promyslet, aby z toho nevznikla hovadinka.. snad si to někdo přečte.. na Leidenschaft je první díl.. a kdy bude další, to nevím.. za jak dlouho se ho tam uráčím dát.. právě se snažím napsat díl třetí ale nějak se nemůžu soustředit.. neměla bych tak moc kecat.. stejně jsem nějak mimo..
*****
nevím, co bych ještě řekla.. jen.. asi na mě přišla krize.. zase budu nějakej čas za psychouše co utekl z Dobřan.. přijde mi, že to zase nezvládám.. ale.. snažím se.. vážně se snažím.. jen mi nějaký věci jaxi nedochází.. takový ty poloinformace si strčte do prdele nejsem na to zvědavá.. já určitě vím, co myslíte.. ehm.. no nic.. nebudu se s tím rozčilovat.. to už sem řešila.. nikam to nevede.. jo.. jsem klidnáááá.. ááá ale sere mě to!! na tohle kurva nejsem zvyklá!! buď se mnou bude jednat na rovinu nebo vůbec!! tečka čárka vykřičník!! jen jedno.. tohle neřešit.. Enemek ví, co mám na mysli, však jsem si u něj ztěžovala.. jsi moje temníčko nejtemnější ♥
*****
tak.. asi.. je čas to utnout.. jsem mimo.. chce se mi spát a mám hlad.. doufám, že se do povídky nezamotám, je to trochu složitý.. a taky doufám, že zrovna teď neumřu hlady.. jdu vybrat ledničku a pak asi spát.. :) tak se mějte temníčka a Gerard vás opatruj ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Venom Venom | E-mail | Web | 24. listopadu 2009 v 8:59 | Reagovat

Ta povídka je super a avatárek taktéž. Ach Gerard žíněnkář... já tak nenávidím žíněnky!  :D už to slovo je děsné. Hej tak naser strýce tím že se naučíš tu písničku - seděla u vody, žrala jahody, nakop jsem jí do prdele spadla do vody... velice hezký text  :-D

2 Cady Cady | Web | 24. listopadu 2009 v 14:41 | Reagovat

Taky u vás foukal větříček? :-D Pěkný no, nám to snad třepalo celým barákem..
Avatárek je krásnej, takovej mazlivej, mě se ta funkce ale moc nelíbí... No jo, ZHT nefungovala v tu chvíli, měli to přetížený. Starej zlatej jednoduchej blog.cz. x)
Ta povídka je super, líbí se mi, Gerard jako učitel je moc fajn, taky bych chtěla. Ty tlamy, co máme tady, ehm xD
Jinak nevím, co ti mám říct... Můžeš mi napsat vzkaz na Lidech a můžeme pokecat, jestli o to stojíš. Nerozčiluj se ZHT ani žádným rýpalem, nestojí ti to za to.
Měj se, páčko

3 Cady &  Enemy Cady & Enemy | Web | 24. listopadu 2009 v 21:42 | Reagovat

Zlatí, výučák bude... Vím, že se mi to kecá, ale... Nechci, abys měla nervy nebo si něco vyčítala, to vůbec ne. Jen nezachovávat paniku, jak se poslední dobou perfektně daří mě.
Dajána, jo pěkný, šikulko. :-) Chválím.
Avatárek je mucQ. xD Je moc hezkej, sladkej, mazlivej...
A povídku taky musím pochválit. I když Gerard tělocvikář... No, každopádně je k oš..., ehm, sežrání. :-D
A jinak... Už mažu. Gee s tebou a zlý pryč :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.