když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

to sem zvědavá..

11. listopadu 2009 v 22:30 | Euphoric-Endeavor |  >Má duše
achoj..
*****
jenom rychle.. nějak nemám čas ani náladu se tu vykecávat jako obvykle.. celej den mi je zle.. pořád mám hlad, ale jakmile si čichnu k nějakýmu papů, zvedá se mi kufr.. dneska jsem měla depresi.. ale jo.. bohužel mívám deprese jako deprese né jako depky.. x)) chápeme se? ne? váš problém.. x)) musela jsem se uvést do stavu offline tzv uspat notebook a zachumlat se k mamce pod deku pod návalem zimnice.. ale néééé to nic není.. to jsou přeci JENOM nervy kurva!!
*****
mamka hned, co se stalo.. jako by nevěděla, že takový stavy mívám skoro každej den.. stihla jsem akorát svůj pravidelně sledovaný pořad Dům snů.. ou.. to je masakr tam.. ani to mi k lepší náladě nepomohlo.. spíš naopak, když vidím, jaký to tam je.. jenom jsem se tam představila, jak bych je tam postupně zabíjela.. nu což.. prostředků tam je dost.. a mám to i s celonárodním obecenstvem, no ne? tuhle někoho umlátit latí, tohohle pověsit za koule na hřebík a tomuhle třeba vrtačkou pošolíchat očíčka.. no.. a to by stačilo.. asi bych se neměla se svýma sadistickýma myšlenkama moc ukazovat na veřejnosti, nebo na mě co nevidět pošlou zaměstnance z Dobřan.. nééé děkujiii.. nechci do pakárny..
*****
no nic.. dneska jsem se vším třískala.. a kurva nemohla jsem si pořád ulevit!! musela jsem pryč.. chudák moje harmonika.. já vážně potřebuju ten pytel nebo bubny!! něco co nadělá kurva kravál.. činely.. timpány.. jojo.. a oni mi to nechtěj pořídit!! do prdele!! ale ten xylofon snad joooo =´(( moc chci.. a už moc dlouho chci.. ale to jsem byla malá a nevěděla jsem, jak se to jmenuje.. ale už to vím a ci tooo.. ale hudebně hluchej strýc nechápe, na co potřebuju další kravál, když mám varhany, flétnu, foukací harmoniku a kytaru, která je mamky a na kterou neumim.. ehm.. mě to to líbí.. a na ty varhany moc neumím ani po takových letech.. no co nadělám.. umím sice všechny melodie, ale ne doprovod.. chjo..
*****
co mám na dnešek ještě v plánu.. pořádnou koupel.. ou.. a pak se napapat a spinkat.. už mě z toho čumění do počítače bolí hlava.. tak.. stejně jsem nenapsala to, co jsem chtěla.. ale mám radost, že jsem na blog.cz nezůstala sama a že Venomek napsal článek.. tak jen tak dál, jinak mě tu švihne a budu švihnutá.. x)) tak mějte se.. já se jdu pořádně na ten zítřek vyspat, aby mě vzali a aby mi pak vzali i můj drahocenný čas x)) no nic.. mizím.. tak papa a Gerard vás opatruj ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.