když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

Prosinec 2009

Fly Away

31. prosince 2009 v 22:40 | Euphoric-Endeavor |  >Taneční
*****
já za to nemůžu.. já poslouchám od každýho stylu něco.. :) a 90' je generace mojí mamky a ta to poslouchala, když jsem se narodila a znám písničky, který jsem slyšela poprví.. asi je mám v podvědomí :) a taky.. on je fakt k sežrání O:-)

stojí mi to za to?

30. prosince 2009 v 20:35 | Euphoric-Endeavor |  >Má duše
achoj..
*****
pořád se na tuhle otázku ptám.. třeba jen mlčky, ale ptám se.. ale odpověď mi nikdy nepříde.. a ani na ní už nečekám.. ´já už na nic nebudu čekat.. říká se, že když něco chci, tak pro to musím taky něco udělat.. ale už jsem udělala maximum.. a víc udělat nejde.. nemůžu nasednout na vlak a jet.. já nikam netrefím.. a setkání v Praze.. takovou dobu o tom mluvíme.. pokaždý to začnu já.. tíží mě to.. tak moc.. ale stejně jsou odovědi "možná.." na nic.. totálně na nic.. já chci jen ANO nebo NE.. já nechci čekat v beznaději.. další rok.. už ne.. nejde to unýst..
*****
i kdybych uviděla to slovo NE.. tak bych aspoň měla jistotu.. přestala bych si marně malovat budoucnost s písmenkama, že možná se to někdy stane.. sžírá to.. tak moc to sžírá a bolí.. ta beznaděj.. proč mě v tomhle necháváš se plácat.. pak se divíš, že se k tomuhle pořád vracím.. já už nechci tu zkurvenou beznaděj.. jestli mě máš trošičku rád, tak mi dáš odpověď.. ANO nebo NE.. žádný NEVÍM, MOŽNÁ, TŘEBA, SNAD, DOUFEJME.. jenom jasnou odpověď.. a tohle není ultimátum.. to je pro mě NORMÁLNÍ odpověď.. tyhle nejistý odpovědi jsou stejný jako mlčení.. úplně stejný.. bezvýznamný.. totálně..
*****
nevidím na tom nic těžkýho.. nic.. asi bych se na tohle všechno měla už konečně vysrat.. furt jenom sním jak kráva největší.. pořád čekám a marně doufám.. ale už nechci!! už NECHCI!!! proč tě musím milovat proč?? nechci!! nenechávej mě v těch sračkách.. proč to děláš? chci jenom jednu odpověď.. jestli tě uvidím.. jenom tohle.. jestli mám čekat, nebo ne!! chci snad zastavit Zeměkouli? připadám si, jako bych po tobě chtěla nejšílenější věc na světě.. doufám, že přestanu bejt tak blbá.. za včasu..

Ruská hymna

30. prosince 2009 v 0:05 | Euphoric-Endeavor |  >Různé
*****
miluju Ruskou hymnu.. já si nemůžu pomoct..
*****

*****
a tady trošku rockově :)

divně.. špatně.. zle..

29. prosince 2009 v 22:50 | Euphoric-Endeavor |  >Má duše
achoj temníčka..
*****
je mi nějak divně.. už delší dobu.. ale nějak to na sobě nechci dávat znát.. měním se.. a doufám, že k lepšímu, co se týče pocitu mýho okolí.. aby si o mě přestali myslet, že jsem jenom ufňukaný zkurvený ííímou, který si za křivý slovo kuchá tepny.. jasně, když mi někdo něco řekne a dotkne se mě to, nese to následky.. asi bych mohla zajít pro tohle do minulosti, jak to se mnou bylo dřív..
*****
první stupeň na základní škole.. to byl vážně děs a hrůza.. vlastně od první třídy.. ve školce to bylo prima, ikdyž se mi tam ráno nechtělo jít a držela jsem se mamky a ječela jak pominutá, abych pak odpoledne ječela znova, protože se mi nechtělo domů, protože by mi určitě ti parchanti rozbili můj pracně postavený hrad z kostiček.. sice si nepamatuju, co bylo před pěti minutama, ale na školku si pamatuju až moc dobře..
*****
ou.. pak přišla ta hovadina škola.. první třída.. nadšení.. z novýho prostředí, z nových věcí.. prostě ze všeho.. všichni se bavili mezi sebou a prostě sme byli všichni ještě dětičky, co právě vyšli ze školky.. pokaždý to byl úžasnej pocit, když jsem napsala svoje první písmenka.. první stupeň byl vlastně taková "škola hrou".. pak ale přišel druhý stupeň.. ale o tom za chvilku.. ještě přišla pátá třída.. a začalo to, co mě poznamenalo.. šikana.. dost hnusná šikana.. a pořád se to zhoršovalo.. já byla tak jiná, než ostatní.. a chtěla jsem se bavit, ale oni mě nechtěli.. začali mě odstrkovat.. stranit se.. občas se mi posmívali.. ale nějak jsem si to nepřipouštěla..
*****
ale každým novým dnem to bylo horší.. vlastně jsem takový ty podělaný řeči machrů poslouchala snad i v té první třídě.. ale to to všichni brali jako legraci.. jako takovou hru.. pak to ale hra přestávala být a já se stala terčem posměchu.. bez jakýhokoliv důvodu.. potom ten důvod přišel.. ve čtvrté třídě.. pamatuju si to jen, že si vzpomínám na paní učitelku Fialovou, která mě učila celé ty čtyři roky.. udělala něco, o čem si myslela, že by mi to pomohlo, ale myslím, že mi to zničilo takových osm let života..
*****
řekla o mé klinické smrti.. ikdyž řekla totální volovinu.. srdeční vada nějak nemělo nic společného s tím, že mi to jde ve škole pomaleji.. to byl vliv mé psychiky.. vlastně to mělo společného to, že ti, které postihne klinická smrt (byla jsem v ní osm dní), tak většinou mají celoživotní následky.. např. jsou po zbytek života odkázaní na vozíček.. nebo jsou mentálně postižení.. u mě to byl prý "zázrak", že mě ani jedno z toho nepotkalo.. vyšla jsem z toho jen s dvou ročním zpožděním.. psychicky mi je 16.. a biologicky 18.. rozumíme si? ok..
*****
a zrovna ve škole.. v těch letech 10-14 let se to projevilo nejvíce.. a taky jsem dopadla tak, jak jsem dopadla.. když jsem jezdila k jednomu psychoterapeutovi do Prahy, tak ta ordinace byla umístěná ve škole pro mentálně postižený.. když jsem tam byla poprví, myslela jsem si, že mě tam naši chtějí nechat zavřít.. ale pak z toho vyšla jen úžasná konverzace s vynikající psychoterapeutkou.. a bylo mi krásně.. ale stejně jsem tam byla párkrát.. a pak se odstěhovali jinam.. asi rodiče dávali nějaký papíry do školy, jako kam že vůbec chodím a tak.. a už na mě nahlíželi všichni jinak.. ještě hůř.. na škole ze mě udělali mentálně postiženou.. a to se se mnou táhlo až do konce deváté třídy..
*****
nejhorší bylo období asi od třetí do šestý třídy.. to jsem seděla v lavici.. úplně vzadu.. a sama.. to si mě nikdo nevšímal.. nikdo na mě nepromluvil.. nikdy.. bylo mi tak hrozně smutno.. tak šíleně moc.. neměla jsem vůbec žádnýho kamaráda.. nevěděla jsem, co to je přátelství.. tak mi jednoho dne mamka přinesla takovýho krásnýho králíčka.. pořád ho mám.. brala jsem si ho do školy a pokaždý jsem ho posadila na tu prázdnou židli vedle mě.. abych nebyla tak sama..
*****
*****
můj jedinej kamarád v tý době.. a až pak ten den, kdy jsem si ho přinesla.. tak mi učitelka řekla, abych si sedla k jedný holce, která taky seděla sama.. ale jí nikdo takhle neubližoval jako mě.. za nějakej tejden sme se spolu začaly bavit.. já nikdy nebyla komunikativní.. a kdo by byl, po tomhle.. pak jsem počítala minuty.. dny.. týdny, měsíce a roky.. tak hrozně to neutíkalo.. naši přemýšleli o tom, že mě přeloží do jiný školy, protože každej den, co jsem přišla ze školy, jsem brečela.. v noci jsem brečela.. a ráno hysterický záchvaty, že tam nechci.. že už tam nepůjdu.. ale bylo to marný..
*****
musela jsem to vydržet.. a od sedmý třídy mi mamka říkala každej den, že až budu na střední, že to bude jiný, že budu mít pokoj.. ale ani tam jsem se pokoje nedočkala.. první měsíce v prváku.. úžasný.. všichni se bavili se všema.. dokonce mě všichni poslouchali, když jsem začala něco vyprávět třem holčinám, který mi byly nejblíž.. bylo to úžasný.. konečně se tohle prolomilo.. ráda jsem tam chodila.. ale..
*****
v druhým pololetí v prváku a první pololetí v druháku.. to bylo ještě větší peklo než na základce.. tohle se mi ani nechce rozebírat.. už na to nemám sílu.. tohle je jenom nástin toho, proč jsem se učila tak blbě.. proto je ze mě obyčejná cukrářka a nejsem na gymplu.. a sere mě to velice.. ale hovno se s tim udělá.. akorát se tohle se mnou bude táhnout až do smrti.. KurvaÁmen..

Enjoy The Silence ♥

29. prosince 2009 v 21:30 | Euphoric-Endeavor |  >Depeche Mode
*****

*****
a ta druhá verze.. ou.. no coment.. miluju nejvíc ♥

Up 'n away

29. prosince 2009 v 21:00 | Euphoric-Endeavor |  >Taneční
smazala jsem rubriku 90' tak se nelekat..
*****

Sitting On The Moon

29. prosince 2009 v 20:00 | Euphoric-Endeavor |  >Enigma
*****
nevyjadřuju se :)

Meteorit - detail.. :)

29. prosince 2009 v 16:35 | Euphoric-Endeavor |  >Obrázky
vrazím to do dalšího článku.. aby si toho někdo všimnul.. :) jen pro srovnání tý velikosti.. :)
*****

Boulevard of Broken Dreams

28. prosince 2009 v 19:00 | Euphoric-Endeavor |  >Nezařazené songy
nestárnoucí odrhovačka.. :)
a jsem umělec!! já to našla v normální verzi xDD
*****

můj nalezený meteorit :)

28. prosince 2009 v 18:05 | Euphoric-Endeavor |  >Obrázky
asi tak dva roky zpátky jsem ho našla na poli při cestě z Černošína do Slavic.. myslela jsem si nejdřív, že je to jenom kousek skla, protože na šutr to nevypadalo.. když jsem ho dala ale proti slunci, tak nebyl vůbec průhledný.. a ty moje mineralogický pokusy, jestli to není umělá hmota (cinknout o zuby xDD) mi pověděl, že to má větší hustotu jako sklo ale není to ani kov.. to jsem zkoušela magnetem.. a když jsem se zeptala svýho učitele na matiku, kterej dělal i do astrologie, mi potvrdil, že to asi meteorit bude.. :) a pak jsem viděla podobný fotky a teď jsem šťastná, že mám kousek vesmíru :)
*****
*****
a ještě dodám pro srovnání velikosti jedno foto, ale až se mi dobijou baterky do foťáku xDD

The Gift Of Mortality

28. prosince 2009 v 12:30 | Euphoric-Endeavor |  >Nezařazené songy
*****
milujuuu.. ♥

Britain's Got Talent 08

27. prosince 2009 v 23:40 | Euphoric-Endeavor |  >Různé
*****
když mám blbou náladu, tak se dívám na talenty na youtube.. a tenhle klučina mě zaujal.. vážně talent.. :)

nevím o co se snažím..

27. prosince 2009 v 23:35 | Euphoric-Endeavor |  >Má duše
achoj..
*****
dneska jsem se snažila nějak dát do pořádku blog.. promazala jsem rubriky.. a chtěla jsem upravit galerii, ale tam stejně nikdo nečumákuje, tak nemá cenu se s tim srát.. sekla jsem s tim.. přemýšlím pořád o jedný věci.. proč se furt musím vtírat? proč musím já začínat konverzaci, proč se já pořád musím ptát, aby vůbec nějaká konverzace byla? proč? jsem nudná a k hovnu.. asi bych se s tim měla smířit..
*****
jinak.. dotazy, co mi kdo zase udělal, že mi není dobře, je vážně otázka na přesdržku!!! je mi totálně zle od 23. a hovno se s tim udělá.. všem je to jedno a nikdo si se mnou nepromluví.. jen jedno.. MLUVIT a DOPISOVAT SI je kurva rozdíl!! ale ne.. to bych zase musela sáhodlouze vysvětlovat a připadat si jak totální dement, kterýho nikdo nechápe.. ou.. já si tak nemusím připadat.. já jím totiž jsem!! jebe mě to všechno.. asi bych se měla konečně zdejchnout..
*****
zdejchnout.. nebo zdechnout? no.. to by bylo asi lepší.. jinak.. nemám ani, co bych řekla.. Vánoce.. nuda jak na nákupech a hovno z toho.. nemám se ráda.. a babi mi k Ježíšku nadělila mega balení vitamínu E.. moc dobře ví, že to nebaštím a pořád by to do mě cpala.. furt: "to je, abys nebyla zdechlá, víš?" ehm.. kdysi do mě rvala vitamin B.. abych přibírala.. a tvrdila mi, že je to na imunitu.. přitom tam píšou: "při nechutenství" nojo.. odjakživa se mnou jednali jako s dementem..
*****
dneska už jsem totálně vyždímaná.. a to jsem jen vysávala.. hm jen.. ty naše zkurvený pojebaný heterácký schody jsou fakt zážitek.. taky si pořiďte tmavej koberec když máte v baráku bílýho kocoura, žejo.. pff.. ale neee.. ona to Jita vysajeee.. ehm.. a děda na mě ječel, jestli bych mu tam taky nechtěla uklidit.. " no to teda nechtěla.." ječel na mě asi půl hodiny, co jsem to vysávala.. ale když vám u hlavy řve retardovanej vysavač, kterej jsem už nespočetněkrát z těch schodů pustila, tak je to jaxi bezúčelný.. on má sám bednu na plný koule, že se nám nahoře klepou okna a bude se divit, že ho neslyšim, když jsem v mezipatře a navíc ten vysavač.. ehm.. vážně idiot..
*****
a moje pokusy o konverzaci.. vzdávám se.. už na to nemám.. připadám si jak kráva a vtěrka.. ale vím, že chyba není jen na mojí straně.. už abych se zahrabala.. ale ne.. já nechci zahrabat.. budou mě žrát červi.. hezky zpopelnit a rozprášit.. ve Stříbře na Nerudovce!! ne tady v tom vyhulenym Černobylu.. :-! jak vidíte, výborná Vánoční nálada.. tak si jí jdu užívat a mizím odsud.. papa.. a.. a nic..

jen narychlo..

26. prosince 2009 v 23:50 | Euphoric-Endeavor |  >Má duše
achoj..
*****
jsem ráda, že se někdo ozval pod ten Vánoční článek.. děkuju.. ale stejně se zase vše vrací do starých kolejí.. já si taky nedávala další planou naději, že tu někdo ty komentáře bude psát.. ale kdepak.. já jsem se dávno probrala ze sna vážení.. moje nálada je.. na mý poměry dobrá.. u vyrovnanějších jedinců by se to dalo nazvat depkou.. ale já nejsem vyrovnanější jedinec, takže to je dobrá nálada.. rozumíme si? fayn.. jdem pokračovat..
*****
doma.. klid.. mamka mě vzbudí.. nasnídám se.. čumím na pohádky.. jdu k pc.. pak se naobědvám.. čumím na pohádky a piju kafe.. dneska jsem měla kurevsky dobrý.. Ježuch nám nadělil domácí kavárničku.. a to je žrádlo to presso.. ááá ♥♥♥ místo toho, abych si ho vychutnala, lila jsem to do sebe jako vodu.. no.. vodu nepiju.. spíš.. jako Colu.. xDD mňamka.. zítra chci další.. x)) vypadalo to jako nějakej slabej fuj.. mamka tomu říká vymáchaný ponožky.. xDD stejně jako slabej čaj.. fuj..
*****
bojím se svýho epilátoru.. na můj vkus to moc vrčí.. nevadí mi bolest.. ale ten zvuk.. a jak vidim jak se to hejbe.. no to je na mě moc.. achjo.. nevim co s tim mám dělat.. připadám si jak kretén.. nojo.. taky jsem celej život zvyklá na žiletky a krémy.. no.. jsem divná.. neřešit.. potom.. začínám se bát sama sebe.. nějak jsem se.. změnila..
*****
a zase.. spíš pořád.. si připadám sama.. ale už totálně sama.. opět.. ikdyž vím, že pořád někoho mám.. jo.. Miška se mě ptala.. jestli bych u ní nechtěla na Silvestra přespat, že bude sama doma.. je jasný, že mě naši nepustí, ani když mi už kdysi bylo 18.. a kdyby mě nějakým zázrakem mamka pustila, asi si dovedete představit, co by se dělo pak.. strýcovo věčný podělaný kecy.. a dál to nemá cenu rozmatlávat.. víme, co se u nás doma děje..
*****
pak další důvod.. nějak nevím, co se se mnou děje.. ohledně kamarádství s Míšou.. mám hroznou chuť toho jejího vocasa velice neesteticky zamordovat.. je totálně vymaštěnej.. pořád jí jenom ubližuje.. a ona mu pokaždý odpustí.. ale vidím, co se s ní děje.. hromádka neštěstí.. nevim už, jak jí mám pomoct.. pořád jí píšu, že se na něj má vykašlat.. ale pokaždý to je stejný.. mám jí ráda.. a.. asi víc, než jen jako kámošku.. pár měsíců zpátky, tak mi napsala: "je možný, že jsem se do tebe tak trochu zabouchla?" a napsala mi to ve stejný chvíli, co mě tohle zrovna napadlo.. ale dál sme se o tom nebavily.. akorát mi ta myšlenka nedá pokoj.. a když si takhle přemílám, kdo by mi stál za něco.. tak jsou to dvě osoby a jedna z nich je ona..
*****
já k tý holčině měla tak hrozně moc blízko od začátku.. teda od tý doby, co jsem se s ní nějak poprví dala na praxi v druháku do řeči.. a už od tý doby bez sebe nedáme ránu.. nevim, co se to se mnou děje.. ale je mi to už všechno ukradený.. akorát.. mám ten pocit už dýl.. možná se můžu rozloučit s heterosexualitou.. ale.. to ještě nevím.. to poznám po čase..
*****
nevim, proč jsem se otevřela.. takhle.. proč? asi, že už to nemůžu v sobě dál dusit.. a napsat do narovinu na ICQ.. to jaxi nedokážu.. stejně si toho tady nikdo nevšimne.. snad.. tak je mi to nějak jedno.. nevím ani, jesli se mi ulevilo.. nejsem si tím vůbec jistá.. ale ty pocity jsou silný.. až moc.. a.. raději končím.. papa.. a mějte se, temníčka.. ♥

Cries in vain

26. prosince 2009 v 0:40 | Euphoric-Endeavor |  >Bullet for my Valentine

*****
uklidňující.. ♥

a je to..

26. prosince 2009 v 0:15 | Euphoric-Endeavor |  >Má duše
achoj..
*****
tak máme Štědrý den za sebou.. snad ste od Ježucha dostali, co ste si přáli a ste aspoň trochu spokojeni s nadílkou.. ale jsem taky zastánce toho, že na Vánocích je hlavní ta rodinná sešlost.. že ste se svými blízkými.. to se ale o mých Vánocích nedá říct.. neprohodila jsem s mamkou a se strýcem normální věcný slovo.. "čum na pohádky a nemel takový voloviny.." nebo.. "ty vole ty mi budeš říkat, že jsem mimo.. podívej se na sebe, co meleš za píčoviny.." šťastný a veselý.. já začnu o něčem povídat, ale milá rodinka si to přebere podle svýho.. a nejlepší, že začnou mluvit úplně u něčem jiným než já.. kurva já už se na to fakt vyseru..
*****
a když se konečně trochu proberu z deprese a vnímám, co se kolem mě děje, tak mi řeknou, abych nemlela, že se dívaj nebo že si povídaj na jiný téma a já zase melu kraviny.. to oni nepochopí, co jsem vlastně říkala a já jsem mimo.. no prosim.. mě už tohle totálně dojebalo vážení!! to, že mě nepobíral strýc, to chápu.. na to jsem si bohužel zvykla.. ale že už mě nepobírá ani mamka, tak to je trochu moc.. a pak ty její kecy: "ty se s náma vůbec nebavíš.." a děsně se tomu diví.. kurva už!!
*****
už toho mám vážně dost.. už se nemůžu dočkat, až bude po svátcích.. to budou chodit do práce a zase budu mít pokoj.. doufám, že strýc do tý práce už laskavě půjde!! už je devátej měsíc doma a prochází mu to!! do hajzlu už s tím.. já chci klid a nikoho tu nevidět.. a hlavně neslyšet.. no.. když nepočítám dědu, kterej dole ječí, kdo je to tam nahoře, jestli tam náhodou není lupič.. a když zjistí, že jsem to já, tak se mě zeptá, co je za den.. řeknu, že pátek a on za dvě minuty ječí znova, aby se mě zeptal, jestli náhodou není středa!!! já chci do blázince, prosím!!
*****
tam bych měla klid.. já se tam stejně co nevidět dostanu, protože mě jebe už absolutně všechno.. ta zkurvená beznaděj.. já už na tohle celý jebu!! zapomenu na to.. úplně.. a už na to seru!! nebudu se už nikoho doprošovat.. nebudu se už jak ta kráva největší pořád ptát.. dělat ze sebe kreténa už dál nebudu!! NEBUDU!!
*****
právě jsem ve stádiu zombie.. já tak sice vypadám už delší dobu, ale teď jsem zombie i po tý psychický stránce.. jsem psychicky mrtvá.. konečně.. a je mi všechno jedno.. dělejte si co chcete.. slibujte mi hory doly, nechávejte mě v planý naději.. mě už je to totiž jedno!! bolí mě to pořád.. ale to je jedno.. jen si kopněte.. je mi to putna.. jsem masochista a něco vydržim.. tak mizim.. pa..

Krvavé a temné prožití svátků Vánočních vám přeje Euphoric Endeavor =o**

24. prosince 2009 v 18:00 | Euphoric-Endeavor |  >Má duše
achoj temníčka :)
*****
*****
je čas věci nazývat pravými jmény.. zatímco moje maminka dělá řízečky a salátek, kterej nesmírně zbožňuju, budu se snažit upachtit jakýsi Vánoční článek.. když je ten Štědrý den :) narovinu.. nějak mi nepřijde, že jsou Vánoce.. včera tu byla bitka a hodně krve.. ještě máme cákance na zdi a v průjezdě je celá zem.. chodbu jsem vytřela.. x)) ne to ne.. žádná bitka.. jenom.. strýc je nešika.. málem si uřízl prsty.. xDD co víc říct.. x)) a i si to zasloužil.. hehe.. jsem zvědavá, co řekne na to, že pro něj nemám dárek.. ale to se nějak zaretušuje.. určitě xDD
*****
hned na začátek.. dneska to vypadá, jakoby včerejšek vůbec nebyl.. jako by se nic nestalo.. vlastně ono tak bylo i včera večer.. takový blik.. a jako že nic nebylo.. přetvářka forever.. x)) ale tak co.. jsem na to zvyklá.. a lepší přetvářka, než abych zase na strýce vytasila kudličku.. x)) jo a kudličku vytasím na dvě totálně vymaštěný krávy, jejichž inteligence retardovaný blechy znova projevila svou debilitu.. já už se nebudu rozčilovat, že nějaká pizdička neumí číst a dělá, jako že to psaní pod záhlavím tam vůbec není.. jednoduše jim zablokuju přístup a nazdar bazar xP
*****
a to k tomuhle stačilo.. jsou přece Vánoce ne? a proč temný a krvavý? kurva proč nepadá černej sníh a nejsou rudý rampouchy? jistě jistě.. protože nemrzne.. a taky, protože sme bohužel na zemským povrchu a ne pod povrchem, což? x)) hele můžete mi říct, proč mě tak kurevsky bolí za krkem? no to je fuk.. mám teorii, že jsem neměla za hlavou měkkej polštářek - Jerryho.. čičinky byli totiž venku.. no.. myslím si to.. ale možná to je kravina.. ale to je fuk.. x))
*****
stěžování si na to, že nechci Vánoce, jsou mi už asi k ničemu, že jo? jo.. je to k ničemu.. sakra.. já nechci.. nemám na to náladu.. ale žrát by se mi chtělo.. to jo x)) a zrovna vůbec netuším, co jsem chtěla psát.. taky dobrý.. asi jen, že Vánoce pro mě nějak ztratily tu magickou hodnotu, kdy jsem jako malá ležela pod stromečkem a čučela na pohádky.. teď už se pod stromeček nevejdu, nějak jsem vyrostla.. bude rok 2010 a je mi z toho nanic.. cítím tady tu naší borovičku, ikdyž jsem ve svým pokoji a nenechává mě to v klidu.. tradiční Vánoční nervozita.. nenazvala bych to zrovna depkou.. ale jen menší nervozita..
*****
čas splněných přání.. nějak už nevěřím, že by se mi to, co si nejvíc přeju, splnilo.. ale nějak se s tím začínám pomalu vyrovnávat a to znamená, že naděje na uskutečnění jaxi pohasla.. nevím.. prostě už je to moc dlouho.. a pořád nic.. a pořád je to míň a míň reálný.. chjo.. co nadělám.. asi nic.. prej, když něco chci, tak pro to musím i něco udělat.. udělala jsem všechno, co jsem mohla a víc dělat nejde.. záleží to pouze na druhé straně.. tak.. je to na tobě.. jestli o to vážně stojíš, tak to dovedeš zařídit, jestli ne, tak mi to řekni rovnou, ať už zbytečně dál nedoufám, ju?
*****
*****
nejkrásnější Vánoční skladba co znám ♥♥ ano.. tak přestaneme nadrženě slintat a postoupíme.. x)) asi necháme toho věčnýho okecávání a jdeme taky konečně popřát.. x)) takže jdeme popřát těm, kteří sem stejně nechodí.. nebo jo a nevím o tom xDD
*****
takže.. Miško.. temníčko moje.. děkuju za všechno.. za to podržení.. a prostě za to, že si kamarádka :) a vyser se na debily, co ti ubližujou, nebo je zakousnu a bude to.. x)) když sme se neviděly před svátkama, tak doufám, že před Silvestrem to půjde :) doufám.. chci ti dát dáreček a prostě tě chci vidět.. doufám, že si v předcházejícím roce najdeš někoho, kdo na tebe nebude srát zrovna ve chvíli, když budeš potřebovat podržet.. ale i tak.. snad víš, že tě podržím vždycky, když to bude v mých silách.. :) a nesměj se mi, když nějaký pizdičce na ulici řeknu: "nečum na mě, ty peroxide.." to je vážná věc!! xDDD mtmmmmmmr ♥
*****
pak dál.. Kejmi.. ty tvore jeden vysmátej xDD já nevím, co si mám o tomhle roce myslet.. nějak se mi nechtělo ven a pořád se mi ven nechce.. x)) takže je to takový, že sme si spíš cizí.. já prostě nemůžu jít ven, když tě vidím se Štěpánou.. prostě když sme jen my dvě, tak je to prima.. a moc prima.. ale když je nás víc, tak se cítím odstrčená.. máme jiný zájmy.. nemáme vůbec nic společnýho.. a netušim o čem se mám bavit.. na diskotéky nechodim, o reagee se nezajímám, já ráda píšu povídky, pořád dřepím u ICQ, mám sociální fóbii, nenávidím nakupování a mám prostě jinej svět.. asi to je ten problém.. a nechci bejt jenom ta, která je na příjmu, když všichni ostatní, ti lepší, nemají čas.. a bejt "ta druhá" to vážně nechci.. x))
*****
komu bych pak popřála.. nějak se se mnou lidi nebaví.. už ani na tom internetu ne.. jsem prostě nudná psychopatická dááárk a ýýývl gothYčka a ty její podělaný hlody plný deprese a nasranosti se nedaj ani nijak komentovat.. lízt sem, tooo jooo.. ale něco napsat, to je hodně těžká věc.. x)) nevymlouvejte se na čas, nebo se naseru.. na ostatní čas je.. tak jakejpak nedostatek času.. vidím, jak se to na ostatních blozích komentuje.. ale tady.. prostě ne.. a nesnažte se to okecávat.. je to prostě tak.. vidíte to.. takže.. ehm.. fakt zbožňuju čumily, kteří se bojí vyjádřit.. akorát si pak připadám neschopná a k hovnu, což bezpochyby jsem.. a hodně článků nepíšu.. nevšimla jsem si.. x))
*****

*****
ale jebkám na to.. přeju všem temný Vánoce.. a teď k těm, kteří pro mě znamenají hodně moc.. Enemku.. zlatíčko.. ty víš, co pro mě znamenáš.. a jsem moc moc ráda, že i přes všechny ty dohady sme se zase sešli spolu o těch Vánocích :) poznala jsem tě 22/11 2008 a byl to jeden z mých nejúžasnějších okamžiků :) převrátil si mi život naruby, díky tobě jsem poznala, kdo ve skutečnosti jsem, máme toho hodně moc společnýho.. a to naše malý tajemství.. je jeden z nějvětších pokladů.. děkuju ti za všechno ♥
*****
potom.. přeju všem temníčkám, kteří se mi přeci jen občas ozvou a vědí, že existuju.. :) Venomek, Cady, Safi, Deren, Ochechulka.. a pak zlatíčka, který jsem poznala celkem nedavno.. :) Clle a Tomáš.. :) jsem ráda, že ste mě s mými názory neposlali někam :) děkuju všem za to, že tu vůbec ste.. mám hroznou radost, když vidím, že nejsem zas až tak úplně sama na tom světě :)
*****
poznala jsem, že nejdůležitější je mít někoho.. jinak bych byla úplně sama.. a to nevím, jak dlouho bych tu ještě byla.. :) nějaká etapa života končí a další začíná.. nikdy není úplný prázdno.. to ne.. zjistila jsem, že ne všichni, kteří se tváří jako přátelé, jimi skutečně jsou.. a poznat mezi nimi ty pravé přátele.. to se jen tak nedá.. poznáte je až poté, kdy je skutečně potřebujete.. jen ti praví zůstanou.. a těm děkuju.. ♥♥♥
*****
ještě jednou veselý Vánoce a dávejte na sebe pozor :) papa ♥
*****

Attero Dominatus

23. prosince 2009 v 20:20 | Euphoric-Endeavor |  >To nej
*****
nemám slov.. objev z Óčka když sme zrovna zdobily s mamkou stromeček.. málem jsem byla umřetá, jak vyhrávali Miley C.. a pak mi začalo hrát tohle a Jita se málem roztekla %) ♥

Vánoce.. kill kill kill!!!

23. prosince 2009 v 11:50 | Euphoric-Endeavor |  >Má duše
právě jsem zase zaslechla toho pičuse na chodbě.. "jebu.. kurva.. do píči!! sééééru na to.. kurva!! vytři si to sama.. na to jebu!!!" a jebl s dveřima a šel do prdele.. mamka vylezla "to si jako myslíš, že to po tobě budu uklízet? seru na to!!" a pak mě zavolala.. "pojď se na něco podívat.." a na chodbě, na záchodě a na zdi je krev.. po celý chodbě rozházenej hajzlpapír od krve.. ten kokot se o něco jebl (blbě mu tak, kreténovi) a mamka to má uklízet? no ona to uklidí jak jí znám.. pfff.. já bych mu v tom vymáchala čumák..
*****
no bezva.. a furt na sebe řvou.. já ho zabiju!! oba!! chci jít někam do hajzlu.. furt se tu akorát posílaj do prdele a do píči.. ječí po sobě.. a ten pičus stojí a čumí, jak na něj matka ječí.. poslala bych je do hajzlu oba!! na Vánoce nevylezu z pokoje.. jebu na to.. furt budou ječet..
*****
prej: "srala si na mě předtim, tak se na mě vyser i teď!!" jooo.. a kdo mu kurva vařil? kdo mu nosil žrádlo pod čumák? kdo mu uklízel pod zadkem? já s mamkou!! a já jsem ten zkurvenej malej smrad co dělá hovno, přitom po něm uklízím pyliny.. vysávat bych mohla třikrát denně, jaký on je prase!! natahá pyliny po celym baráku.. kokot zasranej!! proč se tu do hajzlu furt řve!!!!!
*****
a hned, že vařil včera polívku.. VAŘILA JSEM JÍ JÁ!! a jeho by taky neubylo, kdyby tu zkurvenou polívku vyndal z mrazáku, osolil to, dal do toho kroupy a uvařil!! prej, že jí dělal já.. a mamka, že jsem to dělala já.. a hned: "JO VOLE!!" KURVA VE ČTVRT NA DVĚ ODPOLEDNE JÍ NA TO SERU!! ABY CHRÁPALA TAK DLOUHO!!" "DĚLALA JÍ VE ČTVRT NA DVANÁCT!!" do píči už!! prej že jenom čekám, až druhej něco udělá že jsem k hovno a mám jít do píči.. a že se máme na všechno vysrat a jít obě do píči, že máme vypadnout.. do prdele já taky vypadnu!!!!!!!!!
*****
prej.. hlavně že mamka chlastá se šéfem.. včera totiž byla na předvánočnim obědě v restauraci.. byla pozvaná, jako všichni z fabriky.. ale on tam nešel.. nechodí do práce.. a to jenom proto, že tam prostě nechodí.. protože je to kokot.. a já ho co nevidět zabiju!!!! prej"hlavně že chodíš chlastat se šéfem di do píči!!!"

kdy ten pičus konečně chcípne???!!!

22. prosince 2009 v 23:55 | Euphoric-Endeavor |  >Má duše
no.. tuhle otázku si pokládám každej den.. opět zaperlil.. večeřím.. a zrovna piju čaj a on příde, rozsvítí ten velkej lustr s šestnácti žárovkama a položí mi na talíř složenku na elektriku.. nic jsem neříkala.. prej: "přečti si to.." a odešel.. tak jsem to dala pryč, zhasla jsem a pokračovala jsem v pití toho čaje.. mě bude kurva ukazovat, kolik stála elektrika, když ON všude svítí.. já už totiž nic říkat nebudu, protože bych ho doopravdy zabila..
*****
nechci žádný Vánoce.. je to na hovno.. dneska mám v hlavě jednu myšlenku.. jak bych ráda zmrzla ve volným prostoru.. a Enemku, zlatíčko moje největší ♥ že je zabiješ, viď? aspoň strýce.. tohle se totiž nedá nazvat ani terorem.. ještě, že tě mám.. :) pokaždý nádhernej únik do našeho světa, kde žádní blbečci nejsou.. uff.. zítra mi dávají pohádeškůůů.. tak se těším.. a jsem zvědavá, jak to bude s tím stromkem.. jestli ho vážně nebudeme mít.. no mě je to jedno.. stejně nechci žádný Vánoce.. slavit to nebudu.. jen si s mamkou dáme dárky.. budu žrát u pohádek a to mi stačí..
*****
jediný, co vidím vánočního, tak ty světýlka.. jinak to vypadá jako na bojišti.. a slyším, jak ze střechy padají kusy sněhu, takže se to nejspíš doopravdy rozpouští.. no co může být "lepšího".. kdybych měla datovou kartu, tak sbalim notebook a jedu do Stříbra za babi a tady se na to vyseru.. ikdyž.. co kočičky moje malinký.. sami v mym pokoji být nemůžou a venku je zima.. no.. tak bych tu myšlenku měla zahnat..
*****
jsem mimo a hrozně mě bolí hlava.. zalehnu do postele a budu chrnět.. doufám.. proč musim mít takovou smůlu? nene.. seru na tyhle otázky.. furt se jenom lituju.. už mě to nebaví.. a prostě už tohle nebudu dělat.. nebudu se litovat.. už prostě ne.. chtěla bych se nechat odstřelit na Měsíc a tam zůstat.. nebo někam dál, abych se vrátila za hodinu a na Zemi by uběhlo kolik let xDD nebo se nechat zmrazit.. neřešit.. dneska jsem se dívala na Demolition man.. x))
*****
nevím ani, proč tohle píšu.. jsem úplně mimo.. asi jen proto, že jsem prostě divná.. ale tak co.. je mi to jedno.. psaní je moje terapie.. ne.. kecám.. prostě píšu, abych nezapomněla, že žiju.. asi tak nějak.. protože mě samotný přijde, že nežiju.. nojo.. tak padám papa.. a Gerard vás opatruj ♥