když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

a je to..

26. prosince 2009 v 0:15 | Euphoric-Endeavor |  >Má duše
achoj..
*****
tak máme Štědrý den za sebou.. snad ste od Ježucha dostali, co ste si přáli a ste aspoň trochu spokojeni s nadílkou.. ale jsem taky zastánce toho, že na Vánocích je hlavní ta rodinná sešlost.. že ste se svými blízkými.. to se ale o mých Vánocích nedá říct.. neprohodila jsem s mamkou a se strýcem normální věcný slovo.. "čum na pohádky a nemel takový voloviny.." nebo.. "ty vole ty mi budeš říkat, že jsem mimo.. podívej se na sebe, co meleš za píčoviny.." šťastný a veselý.. já začnu o něčem povídat, ale milá rodinka si to přebere podle svýho.. a nejlepší, že začnou mluvit úplně u něčem jiným než já.. kurva já už se na to fakt vyseru..
*****
a když se konečně trochu proberu z deprese a vnímám, co se kolem mě děje, tak mi řeknou, abych nemlela, že se dívaj nebo že si povídaj na jiný téma a já zase melu kraviny.. to oni nepochopí, co jsem vlastně říkala a já jsem mimo.. no prosim.. mě už tohle totálně dojebalo vážení!! to, že mě nepobíral strýc, to chápu.. na to jsem si bohužel zvykla.. ale že už mě nepobírá ani mamka, tak to je trochu moc.. a pak ty její kecy: "ty se s náma vůbec nebavíš.." a děsně se tomu diví.. kurva už!!
*****
už toho mám vážně dost.. už se nemůžu dočkat, až bude po svátcích.. to budou chodit do práce a zase budu mít pokoj.. doufám, že strýc do tý práce už laskavě půjde!! už je devátej měsíc doma a prochází mu to!! do hajzlu už s tím.. já chci klid a nikoho tu nevidět.. a hlavně neslyšet.. no.. když nepočítám dědu, kterej dole ječí, kdo je to tam nahoře, jestli tam náhodou není lupič.. a když zjistí, že jsem to já, tak se mě zeptá, co je za den.. řeknu, že pátek a on za dvě minuty ječí znova, aby se mě zeptal, jestli náhodou není středa!!! já chci do blázince, prosím!!
*****
tam bych měla klid.. já se tam stejně co nevidět dostanu, protože mě jebe už absolutně všechno.. ta zkurvená beznaděj.. já už na tohle celý jebu!! zapomenu na to.. úplně.. a už na to seru!! nebudu se už nikoho doprošovat.. nebudu se už jak ta kráva největší pořád ptát.. dělat ze sebe kreténa už dál nebudu!! NEBUDU!!
*****
právě jsem ve stádiu zombie.. já tak sice vypadám už delší dobu, ale teď jsem zombie i po tý psychický stránce.. jsem psychicky mrtvá.. konečně.. a je mi všechno jedno.. dělejte si co chcete.. slibujte mi hory doly, nechávejte mě v planý naději.. mě už je to totiž jedno!! bolí mě to pořád.. ale to je jedno.. jen si kopněte.. je mi to putna.. jsem masochista a něco vydržim.. tak mizim.. pa..
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ochechulka Ochechulka | 26. prosince 2009 v 10:46 | Reagovat

To mě mrzí, že ty tvoje Vánoce nejsou moc OK. Ale třeba jen mamka nemá svůj den, či je už z toho všeho unavená.
Tak senad se to u vás vybere a dnešek už bude fajn :-)

2 Venom Venom | E-mail | Web | 26. prosince 2009 v 11:33 | Reagovat

Doma to mám podobné... nebavím se s níma ale už jim nedochází, že je to proto, že mi skáčí do řeči, neposlouchají mě, nebo mi vůbec nerozumí. Tak snad ti to dopadne líp.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.