když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

asi chci moc..

16. prosince 2009 v 22:30 | Euphoric-Endeavor |  >Má duše
achoj..
*****
já se vlastně můžu vyblejt z čehokoliv ale stejně mi to je k ničemu.. tak ok.. dneska jsem byla na tom úřadě.. samozřejmě to dvouhodinový čekání před kanclem, než na mě uctivě přijde řada, bylo jen pro pošahaný razítko a slova, přiďte za měsíc.. ehm.. na to se jim taky můžu z vysoka vy.. ani ten výučák mi nepomohl.. věděla jsem to.. ale ani kdybych jim předložila maturitu posázenou diamantama, tak mi žádnou práci nedají.. prostě práce není a dlouho nebude.. tak na to jebkám a nebudu to řešit.. na strýcovo pindy už seru, protože bych ho doopravdy zabila.. a co jinýho mi zbejvá, než čumět doma.. a že mám přispívat.. a z čeho vole??
*****
si milostpán myslí, že v peřinách skladuju miliony nebo co.. a myslí si, že když neschopnej úřad nemá práci tak já se poseru z jeho keců o tom, jak jsem neschopnej mentál? bejvávalo.. jaxi mi došly nervy a na jeho pindy už nemám žádnou reakci.. já ho totiž nevidim.. já mu neřeknu ani čau, natož nějaká konverzace.. to nepřichází v úvahu.. a moc dobře ví proč.. já se jen bránila a s mýma nervama na pochodu (nervy už odešly, sou někde u bran Dobřanskýho ústavu), se s nim srát nehodlám.. nemluvim na něj a jestli on mluví na mě? tak ať..
*****
to budou Vánoce.. nechcete mě někdo na ty svátky adoptovat? já chci mít taky po nějakých pěti letech krásný Vánoce.. nojo.. už zase něco chci.. ani to hmotný přání mi nesplní.. prej xylofon nemaj.. hmmm.. já ale nic jinýho nechci.. no nic.. stejně by mě strýc vykopal na mráz, a že je kurvamráz.. no.. tak tragický to není, ale kočičky naše se derou do baráku jenom přijedu.. nejsou zvyklý na sníh.. a malej Vilík je takovej pakoš, že místo toho, aby si zalezl k bráškovi do teplýho pelíšku a twincestili se, tak mi bude řvát pod oknem, že chce dovnitř.. pak nemá mít namrzlý kulky xDD
*****
jo pak mě taky jebká, že nebejt jisté osoby, které tímto děkuju, tak tu je zase ticho jak před bouří.. nikdo se neozve.. achjo.. já si vážně blog jen pro sebe psát nehodlám.. už kolikrát jsem s tím chtěla seknout, ale neudělala jsem to, zatím.. protože.. nevím proč.. možná bych se jednou nasrala a pak bych to celý smazala.. a pak bych toho litovala.. a chci psát prostě pravidelně.. aby ten blog měl nějakou jinou hodnotu než tu zbytkovou.. ale asi mi to vychází na stejno.. kromě oné osoby a pár oplzlých lůůůůžových zkurvených pojebaných reklam nic..
*****
a jinak.. úchylné představy mi zatemňují mozek.. ale co.. aspoň mám nádhernej a neopakovatelnej únik do svýho světa.. do nádhernýho světa.. doufám, že někdy v daleký budoucnosti půjde i trošičku zrealizovat.. moc bych chtěla.. ale nic nezmůžu.. vážně nic.. takže mi nezbývá nic jinýho, než doufat.. a doufat.. a bejt pořád dál naivní blbka bez smyslu pro realitu.. proč jen taková musim bejt.. tohle se asi nedá změnit.. já nemít svoje sny a svůj svět, tak už jsem dávno pod kytičkama.. nebo aspoň pod nějakou krásnou žahavou kopřivou.. ach.. ale nechám toho litování se..
*****
moje vlastní nudná osoba mě uspává, tak asi budu končit.. papa.. a budu doufat v lepší zítřek.. nejlepší by pokaždý bylo, kdyby žádnej zítřek nebyl.. zase světlo a zkurvený slunce.. kdo má vylejzat ven, je tam zima a moc světla.. pff.. mám svojí temnou díru a kočičky moje =o** a to mi musí stačit.. se sněním se daleko nedojde.. ale já už ušla 18 let svýho života.. a stále sním.. a zapomínám žít.. já.. neumím žít..
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.