když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

i am confectioner!!!!!! =o))

2. prosince 2009 v 23:30 | Euphoric-Endeavor |  >Má duše
achoj..
*****
..ale je to dloooouhá pohádka.. tak začneme hezky úplně od začátku.. :) předvčírem.. tedy v pondělí večer.. jsem jela k babi do Stříbra.. strýc mě tam odvezl.. zase sekal dobrotu.. byla jsem u babi.. a tam jsem se snažila ještě učit na ty zkoušky.. nešlo mi to.. protože babi bydlí v 1+1 a nejsou tam ani zavírací dveře a okna co nepohltí žádnej kravál z hlavní třídy.. takže hustý.. k tomu nahluchlej děda, co má furt bednu na plný koule a nedostatek světla.. prostředí na učení jak ušitý vážně.. x)) Venomku vidíš to? samá ironie x)) snažím se a myslím, že mi to jde dobře.. x))
*****
babi mi udělala pelíšek.. babi mi umyla vlasy, protože tam bych to sama nezvládla xDD a potom jsem se nabaštila.. a šla jsem se učit.. provedla jsem večerní hygienu a podívala jsem se na Superstar.. měla jsem radost, že vypadla Monika, protože ti ostatní jsou prostě lepší než ona :) zvedlo mi to náladu.. opět jsem se učila.. ale přišlo mi, že sem si nepamatovala vůbec nic.. bylo nějak devět večer a chtěla jsem si usušit to mokrý háro, byla mi zima.. klepala jsem se.. tak jsem si vzala ten prášek, co mi dala psychiatrička, kopla jsem do sebe celej Mirtazapin a čučela jsem do toho sešitu a do skript..
*****
naučila jsem se to.. a bohužel jsem tak zblbla, že si to pořád pamatuju.. možná :D nedokážete si představit, jak jsem se bála.. tak strašně moc jsem se bála.. vzala jsem si mýho plyšáčka, kterýho prostě neopustím a on neopustí mě.. Malinkej Billíšto, ta panenka, co jsem si ušila :) bez něj neusnu.. já za to nemůžu.. to je asi choroba :) myslela jsem ale v jednom kuse na zlatíčko.. Enemku ♥ já vím, že jsi byl celou tu dobu se mnou.. jsi zlatíčko největší.. děkuju moc za podporu.. ♥ bylo asi tak deset hodin, co jsem konečně zabrala..
*****
budíček jsem měla velice krásnej.. melodie, kterou mám na všechny nemilé upomínky.. jako třeba "vstávat.." "vzít prášek" "zamíst" xDD teda.. krásná písnička mi na budíček hraje.. Destiny.. ou.. a dokonce i to je k věci.. to mě napadlo až teď xDD
*****
*****
ano nádherný.. a víte čemu se divím, že jsem fakt vstala!! budík na 3:50.. a mobil mi jde napřed.. takže bylo 3:45 x)) a já vstala.. no super.. ale dneska odpadnu hned, co to dopíšu.. ale zpátky.. je toho moc.. vstala jsem, babi i děda byli vzhůru.. Mášenka (pejsek) byla taky vzhůru a dokonce ke mě i v noci přišla a spinkala se mnou, blondýna moje :)
*****
rychle jsem se oblíkla, protože babi topí v kamnech a akumulačkama.. ale vyhaslo to a akumulačky nešly, protože by mi to funělo za krk.. takže tam bylo tak 17° maximálně.. klepala jsem se jak osika.. naházela jsem do sebe rychle snídani, sbalila jsem si věci.. a pak mě babi poprskala pro štěstí a už jsem mazala na autobus.. nemohl mi nikdo říct, že to zvládnu a podobný sračky.. protože už dvakrát se to těmahle kecama zakřiklo.. tak koho by to nenasralo..
*****
nastoupila jsem do busu.. a už si ani nepamatuju, jak cesta uběhla.. byla jsem moc mimo.. hned ráno jsem si vzala prášek.. a v Plzni jsem šla rychle, jako jsem chodila normálně takhle na praxi.. tak moc se mi tam nechtělo a měla jsem sto chutí se otočit a jet zpátky, naštěstí nic nejelo.. až v 8:50 první spoj domů.. tak jsem šla.. bylo mi hrozně špatně z té nervozity, ale ty prášky mi pomohly.. konečně jsem prošla průjezdem a vylezla na dvůr před cukrárnu.. když jsem viděla ten zkurvenej RŮŽOVEJ barák, chtělo se mi zvracinkat.. klepala jsem se, že jsem se málem netrefila na zvonek.. zazvonila jsem a když mi mistrová otevřela a viděla, jak mi je, tak mi řekla, abych se převlíkla a přišla..
*****
bylo tam pár lidí.. a nechtělo se mi do šatny, kde jsou holky z třeťáku.. jebaly mě pořád.. kvůli mý postavě.. tak jsem se zašila ke klukům z druháku.. a začala jsem se převlíkat.. lepší u kluků kámošů, než u holek sviní.. mistrová mě hledala, jestli jsem se někde nesložila, protože mi udělala kafe, abych se vzchopila.. už jsem šla na dílnu a pila jsem to kafčo.. dala jsem mistrový ten projekt, s kterým jsem se srala.. a pak jsem čapla jednu ze dvou obálek co byly na vale.. už mi to bylo jedno..
*****
a tam stálo PIŠKOTY 2,5KG.. VĚNEČKY 50 Ks.. takový jednoduchý, ale mě se prostě neulevilo.. bylo mi hrozně zle.. tak jsem začala dělat tu pálenou na věnečky.. navážila jsem si mouku, vodu, vejce, olej a soli jsem dala špetku do mouky, když jsem ju prosála.. mistrová mi to převážila, tak jsem začala děla pálenou.. do měděnýho kotlíku jsem si dala vařit vodu s olejem a solí.. až se to začalo vařit, nasypala jsem tam mouku a začala jsem to restovat.. až jsem to urestovala, došla jsem si pro kotel do stroje a pro protínačku.. dala jsem to míchat na první stupeň aby se to vypářilo (ve smyslo - unikla pára) a pak jsem tam pomalu lila vejce po vejci..
*****
pak jsem si připravila plechy a sáček s řezanou trubičkou.. pak jsem hledala kolečko abych si mohla moukou naznačit kolečka.. nastříkala jsem věnečky.. a hodila je do pece na 240.. když se to peklo, navažovala jsem si na piškoty.. musela jsem naklepat vejce - bílky, žloutky zvlášť.. tak jsem si nejdřív vážila to ostatní.. vyndala jsem věnce je a šoupla tam ty druhý.. začala jsem vařit žlouťák na druhý dílně.. dala jsem si 1/5 zvlášť a rozmíchala jsem tam krémovej prášek a žloutky.. zbytek vody jsem dala svařit se sušeným mlíkem a cukrem..
*****
vařila jsem a když už byl hotovej, vylila jsem ho na mramor, aby vystydl.. posypala vanilkou a.. běžela jsem dopředu.. zrovna mi je mistrová vyndavala z pece.. málem to bylo černý.. ale přežily to.. x)) potom jsem si připravila plechy na ty piškoty, překládala jsem papíry a dávala je na ně.. pak jsem si udělala piškoty.. dala jsem je pect.. a pak chladnout k oknu.. mezitím mi vystydly ty věnečky..
*****
žlouťák už byl taky studenej, tak jsem ho nakrájela na kousky, dala do malýho kotlíku.. k tomu tři kostky másla nakrájenýho na kousky a vyšlehala jsem to na krém.. do toho mi mistrová ještě nalila rumový aroma a krém byl připravenej.. věnečky jsem si rozkrájela napůl a mohla jsem začím plnit a vážit.. dala jsem na váhu pět věnečků a zdálo se mi, že toho krému tam je nějak moc, na to, že to váží tak málo.. udělala jsem takhle deset věnečků.. a pak mi trklo, že věneček má sice 40 gramů, ale musí se jich na 40 naplnit pět!! protože se ještě polejvají ve fondánu.. ale to mi vááážně nejdřív nedocvaklo x)) ale opravila jsem to, tak v pohodě..
*****
naplnila jsem věnečky.. a mezitím vystydly piškoty.. vzala jsem dva plechy, že ty piškoty sundám z papíru a že je nasáčkuju.. ale Jita nečuměla na hodiny.. a pak za mnou přišla mistrová, že už to mám nechat bejt.. pak se podívám na hodiny a ono bylo asi 13:45!! a to jsem měla čas do dvanácti správně.. tak mě mistrový poslaly do šatny.. a převlíkla jsem se.. pak vidím, že mi volala mamka.. tak jsem jí zavolala, že už jsem hotová.. a prej, že čeká před školou.. tak jsem jí řekla, aby přišla za mnou, ale nevěděla kudy.. tak jsem šla přes dvůr a mamku i babi jsem dotáhla do šatny..
*****
převlíkla jsem se a potom přišla mistrová, že mám jít do kanclu a pak viděla, že tu mám příbuzenstvo.. šla jsem do té kanceláře a modlila jsem se, abych prolezla.. "nooo.. víš, žes to časově doopravdy nezvládla.. nechaly sme tě to dělat přes čas, protože ses opravdu snažila.. některý ty věnce.. noo.. jsou vážně strašný.. piškoty si nestihla nasáčkovat.. ale zase jsi ty věnce dobře nastříkala, přepočty jsi měla bez chyby.. takže.. to dáme za čtyři.." já neměla slov.. a pak jenom "FÁÁÁÁÁÁKT!!" a měla jsem děsnou radost.. pak mi všichni gratulovaly.. hrozně krásnej pocit.. potom jsem skočila na mamku a na babi.. babi bulela xDD
*****
zašly sme si do Metal shopu.. vybrala jsem si krásný tričko Hammerfall a pak v jednom krámu úžasnou svíčku :) pak sme zamířily do BigBurgeru.. tak jsem se pořádně nabaštila a potom sem do sebe ještě narvala velikej zákusek a na trzích půlku kýble cukrový vaty a horký smažený brambůrky a ještě nějakou sladkost.. a pak sme jely domů.. babi mi dala tašku s mýma věcima a pak vystoupila ve Stříbře.. doma jsem pak pomuchlala kočičky.. oznámila jsem to všemožným lidičkům.. ale tátovi ne.. nějak.. nechci.. x))
*****
úžasnej pocit.. pak jsem se jen dověděla, že 10týho si mám vyzvednout výuční list.. :) JSEM CUKRÁŘKA!! a co je úžasný, že si konečně můžu dodělat maturitu!! :) ale doma jo.. jak se mnou mamka jela, tak strýc zase začal jebat, že si někde vyšukávala.. no klasika.. ale momentálně mi jsou jeho pojebaný hemy u prdele.. ale sere mě tím, že jsem řekla, že konečně mám vzdělání.. a prej: "a k čemu ti to jako je? stejně v tomhle oboru nikdy dělat nebudeš.." a mamka jen se do toho vložila jako proč ne? "věř mi, že NIKDY to dělat nebudeš.." a už začal mluvit tím jeho zkurveným tónem.. ehm.. pan jasnovidec.. x)) ale nebudu se rozčilovat..
*****
tak já už mizím.. půjdu spinkat.. ještě jsem to nějak nedospala.. a ještě novinka.. budu si psát jídelníček, abych viděla, co baštím, že nepřibírám.. ale dávat na blog to nebudu xDD tak se mějte.. a Gerard vás opatruj ♥
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Venom Venom | E-mail | Web | 3. prosince 2009 v 9:08 | Reagovat

To je fakt hovado. Když to konečně uděláš tak ti řekne že je to naprd. Mě by zajímalo co má on za vzdělání. Nejspíš základní pomocnou na druhej pokus.

Takže ode mě máš veeelikou gratulaci, a když jsi ta cukrářka, můžeš všem blog kamarádům napéct cukroví abychom se s tím nemuseli srát  :-D neee... vtip.

Jinak nechápu proč sis musela vytáhnout zrovna piškoty a připomenout mi jisté hovado. Kurva drát.

A s tím převlíkáním to mám stejně. Nesnášela jsem tělocviky hlavně kvůli tomu že jsem se musela převlíkat mezi ostatníma. Já mám sice krásnou prdel a vlasy, to fakt jo. Ale proč se mám vystavovat před cizíma? No utěšovala jsem se tím, že ostatní mají ještě méně estetický těla než já. Jestli se budu muset ještě někde převlíkat, zalezu si vždycky na hajzl a hotovo.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.