když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

je to doma.. ale..

11. prosince 2009 v 13:30 | Euphoric-Endeavor |  >Má duše
achoj..
*****
tak konečně mám ty papíry v modrých deskách doma.. výučák.. certifikát odbornosti.. vysvědčení ze zkoušek a europass.. krásnej pocit.. když mi to moje třídní předávala, měla snad větší radost než já :) a měla taky radost z té kytičky, co vázala moje teta.. prý tak krásnou kytičku ještě nedostala.. x)) jo furt ty kecy, jaká jsem šikulka a tak dále a tak dále.. no.. nevim.. a Obchodník na diskuzi mě tuplem nasralinkal.. ale totálně už.. přehání to.. měla bych z té diskuze vypadnout, ale to těm klukům nemůžu udělat.. na takovýho debila ještě síly mám.. xDD
*****
no.. včera.. šla jsem s Míšou na busák.. a pozvala mě na hambáče v občerstvení.. na toho mňam hermelínovýho.. tak jsem se napapala.. pak Miška jela domů.. a mě to jelo za chvíli.. v půl dvanáctý.. přijela jsem do Stříbra.. a šla jsem k tetě do krámu.. tam jsem vytasila ty papíry a teta mě málem radostí uškrtila.. pak ukázala na pult s nehorázně nádhernýma svíčkama a musela jsem si povinně dvě vybrat.. :) a to je něco, když se gayofilní svíčkofil dostane k něčemu takovýmu.. a navíc s nepřekonatelnou láskou k temně rudý až vínový barvě.. jééééj.. tak mám dvě takový :) úúúžasnýýý %)
*****
kurva fix proč já musím pokaždý začít psát článek od konce? to jsem celá já.. x)) tak.. včera ráno.. nechtělo se mi vstávat.. a jako tradičně jsem posunula budík o deset minut.. to pak dokonce i vstanu.. oblíkla jsem se.. ta sukně s těma silonkama se kupodivu na sebe nelepili, tak to bylo ok.. nalíčila jsem se.. dokonce jsem s tím strávila víc času než obvykle těch pár minut.. už jsem to měla akorát na bus, tak jsem vzala kytí z půdy, mimochodem byla těžká jax vině.. a už jsem pelášila v tý sukni až na zem.. chci jít ven a dědek jeden zkurvenej si zase stoupne do dveří a ani se doprdele nehnul!! já mu dám "počkej" až nebude potřebovat Gutalax parchant zasranej!! "uhněte!! ujede mi bus!!" a zase mlel jakýsi sračky.. neposlouchala jsem ho.. prostě sem ho odstrčila a šla jsem na ten bus..
*****
idiot jeden plešatej, myslela jsem, že mi to ujede, tak jsem šla rychle jak debil.. bus se někde coural, tak si přijel opět pozdě.. ještěže tak.. sundala jsem si ten dlouhej kabát a viděla jsem, jak se na něj chytá prach z toho busu.. áá.. ale už jsem to neřešila.. ještě jsem obírala Damoušovo chlupy a dala jsem si sluchátka do uší.. celou cestu mi ty moje zamilovaný songy vymejvaly mozek a než jsem se nadála, byla jsem v p.. Plzni.. vystoupila jsem a už jsem si to štrádovala do haly.. Míša mi mimochodem volala asi na čtvrtce cesty, kde jako jsem a jestli přijedu.. ještě jsem se rozhlížela, jestli na busáku nejsou nějaký pochybný stvoření a už jsem šla do haly.. Míša tam kecala s Karolínou a tak sem se pozdravily a šly sme pomalu směr škola.. Kája musela na tramvaj, tak sme jí doprovodily a pak sme šly do té školy.. nějak se mi tam nechtělo.. Míša zapejkala, tak počkala na mě na rohu ulice..
*****
jak jsem šla do té budovy, všude lidí jak nasráno.. měli enviromentální akci.. chichich.. fakt jsem jim záviděla to čumění v Borským parku nebo nudný očumování Vánočních trhů.. hehehe.. jo a jsem škodolibá xDD já tyhle akce pravidelně ignorovala a zůstávala jsem doma, protože mi pokaždý bylo stráááášně špatně xDD no.. to ne, ale trvalo to třeba hodinu a pak nás pustili domů.. heh.. a to jako má cenu skoro hodinová cesta tam a pak zpátky?? a navíc když jsem chtěla domů, tak jsem musela čekat do jedný? shééééru na tě xP
*****
vyšla jsem schody do druhýho patra.. a dilema.. kde ta úča má kabinet.. heh.. podívala jsem se v tom druhým patře.. tak nic.. tak ještě do třetího.. ok.. tam už byla.. a nikdo před tím kabinetem nestál, narozdíl od toho druhýho patra.. ale koukla jsem se na hodiny a podle toho, co jsem viděla, bylo vyučování.. ale většina byla venku.. tak jsem čekala.. chvíli jsem stála.. pak jsem si sedla na zem.. okolo mě chodili kluci i holky a všichni na mě blbě čuměli.. nooo.. super.. ale mě to je fuk.. pak konečně úča přišla a vzala mě do kabinetu..
*****
říkala, jak mi to sluší a tak.. a jak se mám.. co dělám.. a jestli jsem se na dnešek těšila.. nooo.. nic z toho se nedalo komentovat.. myslela jsem si svoje.. podle těch podělaných pohledů mýho okolí nemůžu soudit, že vypadám přijatelně.. rozhodně vypadám nepřijatelně!! a vo vo vo vo tom to je.. xDD chtěla jsem se nejdřív před tím vyfotit.. teda říct mamce, aby mě vyfotila.. ale ne.. ona prostě nemá deset vetřin, aby ten foťák vzala a udělala cvak.. hmmm.. super.. tak fotka není.. stejně není o co stát.. x))
*****
tak pak mě nechala v kabinetě samotnou a šla hledat můj výučák.. protože ho měl někdo jinej.. nevim co s nim dělal pfff.. MOJE xDD ale nevím, jestli mi to nervování za to stálo.. jde to se mnou stále z kopce.. a ten zmrd co máme doma, mě dojebal včera totálně.. hajzl zasranej!! a mamka taky.. o strýcovi jsem psala v předchozím článku.. co se stalo.. jen stručně.. to nemělo cenu okecávat a ani na to nemám náladu.. a co mamka? jen jsem naznačila, že sice mám výučák, ale že mi je k hovnu.. což mám pravdu a vim to prostě kurvaGee!!
*****
*****
tak jsem jí říkala, že až zase bude přijímací období, že to znova zkusím na tu nástavbu.. a ona si přeložila to, že jsem magor, že chci jít na vysokou.. a nemohla jsem jí vysvětlit rozdíl, mezi NÁSTAVBOU a VYSOKOU.. ehm.. a zase jsem si při tom slově začala připadat jak mentál.. ale to nikoho nezajímá.. v tý zkurvený rodině jsou moje pocity všem u prdele!! nástavba je prostě něco vyššího než je střední ale není to vysoká.. ou máj Gee.. kurva proč si furt musí mlejt svoje a mě nikdo neposlouchá? no nic.. nemá cenu se rozčilovat.. neví rozdíl mezi dvěma slovy.. super.. a na sáhodlouhý vysvětlování nemám čas ani nervy..
*****
stejně na to podnikání chci.. a je mi to u prdele co si myslí.. jo vim.. nechtěj to kvůli financím.. myslí si, že se tam platí školný.. ale to vážně neplatí.. dělaj, jako by mi financovali i tu hotelovku která je zadarmo.. jojo.. jízdný jízdný jízdný.. na to mám jeden názor.. NEMĚLI STE MĚ TAHAT DO TOHO ZKURVENÝHO ČERNOŠÍNA, KDYBYSME ZŮSTALI VE STŘÍBŘE, BYLO BY TO JEDNODUŠŠÍ!! VŠECHNO BY BYLO JEDNODUŠŠÍ!! ale ne.. víte.. vždycky ve finále za všechno můžu já chápete ne? x)) já tu nemám žádnou podporu.. ani sebemenší.. a držení na dálku.. mi už nestačí.. už to nestačí.. ale nic nenadělám.. nic víc nikdy nedostanu.. musim se s tim smířit, že budu bez pochopení.. a bez blízkosti.. SKUTEČNÝ BLÍZKOSTI!!!! už to zase nějak přestávám zvládat.. a ty moje zkurvený vize.. nebo co to vůbec je.. jsou víc než šílený.. a bolí.. tak moc..
*****
s tim mi ale taky nikdo nepomůže.. spíš jsem tím ublížila.. jsem svině.. už si to raději všechno budu nechávat pro sebe.. bude to tak pro všechny lepší.. a pro mě? to je snad jedno, ne? na mě nezáleží.. nebudu už nic říkat.. je to na nic.. už prostě takhle dál nemůžu.. nevim co mám dělat.. jestli mám jít ven.. nebo se schovat pod deku.. jestli mám ještě na blog psát.. nebo to všechno smazat.. já už kurva nevim vůbec nic!! a nechci Vánoce.. ani trochu je nechci.. chci jen lásku.. víte co to je? bez tý se nedá žít.. prostě nedá.. =´((
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Tomáš Tomáš | Web | 11. prosince 2009 v 17:04 | Reagovat

Čau,dík za koment.Taky jsem nevěděl,že to takhle je.
Tvůj blog je opravdu hezký.

2 Tomáš Tomáš | Web | 11. prosince 2009 v 18:08 | Reagovat

Odpovídám dýl,pročítal jsem si tvůj blog.Hodně se mi tu líbí,pokud ti to nevadí,dám si ho do oblíbených.
Já ho taky nemusím.Navíc až tak moc ten pořad nesleduju,asi tak jedním okem.Přesto je mi ten člověk dost protivný,protože na začátečníka je dost suverén.Uvidíme co v budoucnu dokáže.

3 Tomáš Tomáš | Web | 11. prosince 2009 v 20:06 | Reagovat

Janě,že můžeš,budu rád.Dík.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.