když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

menší zpověď psychopata

9. prosince 2009 v 12:20 | Euphoric-Endeavor |  >Má duše
achoj
*****
tak dneska zase cesta do Stříbra.. přijde mi to otravný.. ale co.. nemůžu bejt pořád jenom doma.. ale.. o svým "problému" nemůžu nikomu říct.. v těch podělaných davech je mi čím dál hůř.. jednoho dne se mě někdo dotkne a já se otočim a tomu dotyčnýmu vrazim.. už se mi to málem povedlo.. naštěstí jsem jenom zařvala.. taky když spěcháte do školy, všude tma jak v prdeli, sluchátka v uších a najednou na vás někdo ze zadu hrábne.. co sem asi tak měla dělat.. pfff..
*****
dneska si jedu pro tu kytičku.. ale to ráno.. nejdřív před půl osmou sms.. od Kejmi.. no.. já fakt nevim.. je mi to blbý.. hooodně blbý.. a psala jsem v minulým článku že kvůli strýcovi to nejde.. promiň.. proč neřekneš třeba někoho příbuznýmu, aby ti to objednal? to by bylo myslím jednodušší.. já vážně nechci poslouchat zase strýcovo pindy zase na Vánoce.. přjede nám před barák dodávka a co pak budu vysvětlovat, když strýcovi nic nesmí ujít? ne.. to fakt nechci zažít..
*****
no to by snad na tohle téma stačilo.. já bych ráda.. ale kdybych bydlela jen s mámou.. asi tak nějak.. a nějakou hotovost u sebe extra velkou nemám.. a navíc takhle narychlo.. že dneska se to objedná.. když ani nevím co.. no super.. to je eňo ňuňo fakt.. tohle ne.. na tohle nemám.. já jsem takovej blbec, že jsem pro kámoše dělala všechno.. ale nevyplácelo se mi to.. a taky.. už nikoho nikam nepozvu.. to bylo tak, že jednou pozvu já po druhý ona.. pak zase já a pak zase ona.. no a jak to je ve skutečnosti? když jsem doufala, že budu pozvaná, tak to zbylo zase na mě.. a já pomalu nemám za co nakoupit dárky.. no to zas ne, ale takový dva tisíce jsou na dobro v prdeli.. super, že?
*****
takže tady na tohle "pozvání" si s sebou beru jen pár korun na dárky.. a na papů nedám ani halíř.. ende.. přestala jsem bejt kráva.. a víte.. taky se mi trochu zvedlo sebevědomí.. takže kdo mi řekne nějakej svůj názor, néé že se budu přiklánět nejdřív k tomu jeho názoru a pak až teprve něco řeknu já.. kdepak.. hned mu to vmetu do očí co si myslim.. žádný dlouhý okecávání.. se mnou se taky nikdo v životě nesral!! a jak si kažej myslí, jaká jsem chudinka zhroucená.. kulový s přehazovačkou!! povedlo se mi zvednout se ze sraček.. nebudu furt ustupovat.. taky chci žít..
*****
a přimlouvání se za někoho? copak za mě se někdy někdo přimluvil? NIKDY!! musela jsem se z toho lízat sama.. a sama dolejzat.. víte ono je hrozně jednoduchý někomu pak říct, že to bude dobrý.. ale taky si uvědomte, že byste pro to taky mohli něco udělat.. aby to bylo dobrý co nejdřív.. a ne jenom nečinně přihlížet.. takhle vážně nepomůžete.. když jsem jakž takž v pohodě, tak se se mnou občas někdo baví.. ale když vidí, že mi je mizerně, tak se mi vyhejbaj obloukem.. jo.. jasný.. jsem protivná a nemám náladu se bavit.. ale taky to je signál, že potřebuju pomoct.. jako každej, když má depresi.. ou.. raději se spoléhám na léky.. ty se na mě nevyserou když je nejhůř..
*****
asi čučíte, co to zas píšu za negativistický kecy.. ale už je toho moc.. a potřebuju to ze sebe dostat.. nechci bejt jenom za magora.. chci ten blog mít taky pro něco.. ne jenom, že mám blog, tak na něj napíšu nějaký sračky.. jo píšu nespisovně a do slohu to má hodně daleko.. ale já kurva nehodlám psát spisovně a ještě si před tím napsat osnovu!! copak jsem kretén? ne nejsem!! píšu tak, aby se mi to podobalo.. nemíním se kurva řídit pravidly.. nebudu psát souvisle natož spisovně.. budu používat sprostý slova.. protože v reálu taková prostě jsem!! a to je asi tak celý.. schovávat se za nějaký duchaplný kecy plný odborných termínů, nemám ve zvyku!! berte mě takovou jaká jsem, nebo adios..
*****
kdo mě zná, tak ví.. kdo mě nezná, tak se teprve dozví, jaká jsem.. ti zmrdi na základce, tak na konci devítky, s většinou jsme byla celých těch devět let ve třídě.. a psali o mě takový píčoviny, jen co zaslechly, když jsem něco pípla.. byly tam asi čtyři otázky, na které se dalo odpovědět Tokio Hotel.. to jediný věděli.. a z deseti otázek to bylo jednoduchý.. to byl poslední den kdy jsem jela ze Stříbra.. pak už jsem jela z Černošína.. šílený.. hele.. vysokou školu si nikdy nebudu mít možnost udělat.. titul nebudu mít nikdy.. a komu se to nelíbí tak ať mi prdel políbí.. mám odbornou školu s výučním listem a certifikátem.. to zas takový hovno není ne? maturitu si dodělám jen až se uvolní místo na tý živnostenský v Plzni.. zas takovej krypl, jak se dost často cítím, nejsem..
*****
a na nějaký IQ testy, kdy mi vyšlo, že jsem idiot, a že s odpornou pomocí zvládnu zvláštní školu, dočista jebu.. takový píčoviny dávaj na net.. aby se ten dotyčnej cítil jak nemožnej krypl.. díky, nechci.. už jsem si to zažívala dost dlouho.. takových 18 let.. už to stačilo.. ale zase přijde den, kdy si to přemelu v hlavě a zase kurva to na mě přijde!! ale co už.. je mi to jedno.. a to nekonečný doufání v setkání.. jednu chvíli věřím.. v jednu chvíli totálně nedoufám.. v tu další se houpu na houpačce jo a ne.. z keců mýho okolí by se to setkání nemělo uskutečnit nikdy.. no díky vole!! tohle mi pomůže!! akorát tak do Dobřan!! pffff.. už mě to sere.. nenávidím ten pocit nejistoty.. ehm..
*****
asi bych se na to měla vysrat.. a ustanovit si jinej cíl.. než je tohle setkání.. snažím se.. ale jde to těžko.. a ty myšlenky.. na dalekou budoucnost.. taky nejdou jen tak zmuchlat do kuličky a vyhodit.. ikdyž bych chtěla.. a moc.. nebo mě to dojebe.. ale už jsem skoro probraná.. a jednou to bude jenom vzpomínka na to, jak jsem byla naivní..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 žádnou nemám :D žádnou nemám :D | Web | 9. prosince 2009 v 20:49 | Reagovat

Hele, na svý okolí nedávej, řiď se sama sebou a s tím testem a s tím IQ testem je to taky hovadina, mně zase čirou náhodou vyšlo 135 a myslím, že je to nesmysl.  :-P :-D
Jo a nečumím, že píšeš negativní kecy, každej to potřebujem vobčas ze sebe dostat...to jen já se zatím neumím rozhoupat, protože si myslím, že by mě nikdo nechápal.
   :-|

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.