když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

Moje rodinko.. běžte oba do hajzlu!!!

12. prosince 2009 v 11:10 | Euphoric-Endeavor |  >Má duše

*****
to zase budou Vánoce!! včera jsem se s mamkou dívala na bednu.. zlatíčko tu nebylo, tak jsem se dívala na Muže v černém.. měla jsem z toho hovno od té doby, co jistý kokot přilezl nahoru.. okamžitě na mě začal řvát, jakej jsem malej smrad a neschopnej malej zmrd co jenom žere prášky a že mě nechá zavřít do cvokárny.. a že máma je kurva největší.. a furt v jednom kuse.. já dělala, že ho nevnímám a čučela jsem na ten film.. ale pak už jsem to nevydržela a začala jsem na něj řvát, aby už konečně držel hubu, že je to kretén a čurák a jedinej, kdo potřebuje cvokaře je tu on.. a že má už držet hubu a nevymejšlet píčoviny nebo ho zabiju.. a hodila jsem po něm ovladač.. mamka na mě začala ječet, že mu to spíš jen dělá dobře.. tak jsem šla do pokoje.. ten kokot se jenom debilně usmíval že sem ho kurva málem zabila!! musela jsem do pokoje.. bylo ticho..
*****
měla jsem hysterák jak kráva.. sežrala jsem asi hrst prášků, abych vůbec usnula.. ale konečně jsem tomu hajzlovi řekla co jsem už dlouho chtěla.. víte když vám nadává do mentálů a malejch zmrdů takovou dobu, asi byste taky vypěnili.. a víte co je úúúžasný? máma zjebala mě!! že mám držet hubu a furt něco.. takže jsem málem poslala do prdele i jí!! už na ně seru!! na oba!! takže nemám nikoho.. ale tuplem NIKOHO!!! nenávidím ten barák.. nenávidím toho krypla.. nenávidím, že je máma tak blbá.. v tomhle případě nenávidím i tu samotu.. chci něco mamce ráno říct a ona na mě začne řvát, že mám něco sníst, nebo že půjdu k tý krávě doktorce a zavře mě do nemocnice nebo do cvokárny..
*****
takže končím s tou famílíí.. neměla jsem se narodit.. mělo to bejt takhle správně.. zkurvenej život od narození.. a nechci Vánoce.. už vůbec ne.. já už nechci nic.. kurva já chci jenom trochu lásky.. pochopení? ale to nedostanu.. protože je to pro mě moc velkej luxus.. asi bych měla jít.. než mě někdo z nich zjebe, že jsem na MÝM počítači.. a že používám SVŮJ internet.. kterej koupil ON a platí ho ONA.. včera jsem chtěla volat policajty.. ale má drahá matka mi posledně vytrhla mobil a div mi nerozbila hubu.. víte, ono je lepší občas dostat pár facek než se nechat měsíc psychicky vydeptávat.. a to, co ze mě je, tak to ze mě udělal on!! hajzl.. včera mi říkal, abych si došla pro nůž a abych ho zabila.. zase ten jeho úlisnej úsměv.. kdyby bylo po mým.. už bych to dávno udělala.. byla bych sice v blázinci, ale nebyla bych tam věčně ne? pak by byl klid.. ale ne.. matka si furt musí mlejt svojí.. a POKAŽDÝ to odseru já!!!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Labanda Labanda | E-mail | Web | 12. prosince 2009 v 20:11 | Reagovat

5*  ;-) s tou reklamou to je fajn  ;-) máš pěkný blog

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.