když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

nevím o co se snažím..

27. prosince 2009 v 23:35 | Euphoric-Endeavor |  >Má duše
achoj..
*****
dneska jsem se snažila nějak dát do pořádku blog.. promazala jsem rubriky.. a chtěla jsem upravit galerii, ale tam stejně nikdo nečumákuje, tak nemá cenu se s tim srát.. sekla jsem s tim.. přemýšlím pořád o jedný věci.. proč se furt musím vtírat? proč musím já začínat konverzaci, proč se já pořád musím ptát, aby vůbec nějaká konverzace byla? proč? jsem nudná a k hovnu.. asi bych se s tim měla smířit..
*****
jinak.. dotazy, co mi kdo zase udělal, že mi není dobře, je vážně otázka na přesdržku!!! je mi totálně zle od 23. a hovno se s tim udělá.. všem je to jedno a nikdo si se mnou nepromluví.. jen jedno.. MLUVIT a DOPISOVAT SI je kurva rozdíl!! ale ne.. to bych zase musela sáhodlouze vysvětlovat a připadat si jak totální dement, kterýho nikdo nechápe.. ou.. já si tak nemusím připadat.. já jím totiž jsem!! jebe mě to všechno.. asi bych se měla konečně zdejchnout..
*****
zdejchnout.. nebo zdechnout? no.. to by bylo asi lepší.. jinak.. nemám ani, co bych řekla.. Vánoce.. nuda jak na nákupech a hovno z toho.. nemám se ráda.. a babi mi k Ježíšku nadělila mega balení vitamínu E.. moc dobře ví, že to nebaštím a pořád by to do mě cpala.. furt: "to je, abys nebyla zdechlá, víš?" ehm.. kdysi do mě rvala vitamin B.. abych přibírala.. a tvrdila mi, že je to na imunitu.. přitom tam píšou: "při nechutenství" nojo.. odjakživa se mnou jednali jako s dementem..
*****
dneska už jsem totálně vyždímaná.. a to jsem jen vysávala.. hm jen.. ty naše zkurvený pojebaný heterácký schody jsou fakt zážitek.. taky si pořiďte tmavej koberec když máte v baráku bílýho kocoura, žejo.. pff.. ale neee.. ona to Jita vysajeee.. ehm.. a děda na mě ječel, jestli bych mu tam taky nechtěla uklidit.. " no to teda nechtěla.." ječel na mě asi půl hodiny, co jsem to vysávala.. ale když vám u hlavy řve retardovanej vysavač, kterej jsem už nespočetněkrát z těch schodů pustila, tak je to jaxi bezúčelný.. on má sám bednu na plný koule, že se nám nahoře klepou okna a bude se divit, že ho neslyšim, když jsem v mezipatře a navíc ten vysavač.. ehm.. vážně idiot..
*****
a moje pokusy o konverzaci.. vzdávám se.. už na to nemám.. připadám si jak kráva a vtěrka.. ale vím, že chyba není jen na mojí straně.. už abych se zahrabala.. ale ne.. já nechci zahrabat.. budou mě žrát červi.. hezky zpopelnit a rozprášit.. ve Stříbře na Nerudovce!! ne tady v tom vyhulenym Černobylu.. :-! jak vidíte, výborná Vánoční nálada.. tak si jí jdu užívat a mizím odsud.. papa.. a.. a nic..
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ochechulka Ochechulka | 28. prosince 2009 v 17:03 | Reagovat

Nic není tak černé, jak to vypadá. Rozhodně nejsi vtěrka. To je tak schválně zařízeno. Kdyby všichni lidé čekali, až jim druhý napíše, nedočkal by se nikdo. Ale naštěstí jsou tu takoví, jako ty a udělají první krok. Protějšek se pak přidá a už nemá pocit, že obtěžuje a vnucuje se. :-) Tak se měj a přeju ti pevné nervy ;-)

2 Venom Venom | E-mail | Web | 29. prosince 2009 v 9:33 | Reagovat

Tyhle pocity mám taky. Naflek ty samý. Proč se musím jako idiot ozvat první vždycky já? Už jsem se na to vykašlala. A teď mám klid, nikdo si se mnou nepovídá. A víš proč? Oni si stěžují že se nikomu neozvu jako první a jen čekám kdo se ozve. Aby se v tom Gerard vyznal.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.