když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

nic a zase nic..

17. prosince 2009 v 23:50 | Euphoric-Endeavor |  >Má duše
achoj..
*****
dneska se nic nedělo.. nuda jako obvykle.. ale trošku jsem psala.. ale zase jenom chviličku.. a první díl povídky jsem dala sem, tak uvidím, jestli si to vůbec někdo přečte.. protože na besttwins to cpát nemůžu, je to mimo téma blogu a na leidenschaft.. to je stejnej případ.. mimo téma.. a když tohle je psycho blog, chce to taky psycho povídku, ne? :) jen doufám, že se na to psaní zase nevybodnu, jak je mým zvykem.. utnout to uprostřed.. x)) hmm.. nebudou díly přibývat rychle, to v žádným případě.. píšu hezky pomalinku.. nikdo mě nežene, tak je to v pohodě.. x))
*****
jinak.. na strýce nemluvím.. s mamkou si uděláme oběd, on příde, když jíme, udělá si nějakej guláš z konzervy, nacpe se, a odchází.. nejlepší je, když bere konvici s vodou, zrovna, když chci zalejt kafe.. to bych ho pokaždý kopla do prdele.. předpověď počasí na Vánoce mě nasralo.. doufám, že se to zase přetočí.. protože 23. má přijít "obleva" jak říkají.. a zase budou Vánoce ve sračkách.. no ale mě je to stejně jedno.. o Vánocích čumím do talířů a na pohádky, ne z okna xDD
*****
můžu vám říct, já jsem den ode dne vymaštěnější.. myslím jen na prasárny a jsem mimo.. ou to sice není nic novýho ale.. nějak mám nerva z toho, že nemám dva dárky.. asi.. nebo už je mám? neee nemám.. uááá.. ještě pro Míšu a pro Kamču a ještě pro někoho ale na toho se asi hezky vyseru.. no.. a já vám nevim.. je mi z toho nějak zle.. ale ještě víc mi je zle z toho zkurvenýho homofobního videaaaa!!! ne.. říkala jsem, že to tu nebudu rozebírat, protože se akorát rozčiluju a nic z toho.. takže to nechám být.. debilové se stejně nedaj předělat, tak smůla..
*****
další dny bych se chtěla zabývat Vánoční pohodou.. zase kecám.. spíš se o tu pohodu pokusím.. nějak mi nejde vydržet v klidu.. dneska jsem hysterčila.. zase!! ale zvládla jsem to bez prášku, takže taky pokrok.. jo a taky jsem dělala užitečnou věc, spojenou s Vánočním úklidem.. vysávala jsem svůj zvěřinec.. x)) jako tu tunu plyšáků co mám na polici :D já se jich nedokážu vzdát nu.. ale to jsou naprosto úžasný chytače prachu.. šílený.. ale aspoň jsem něco dělala..
*****
spíš teda k tomu, čím bych se chtěla zabývat.. jak jsem sem dala ten článek o té planetě.. o tý velký Zemi.. tak bych si o to chtěla zjistit něco víc.. akorát jsem projela kolik článků a všechny melou úplně to samý xDD kopírování forever x)) takže snad jednoho krásnýho dne narazim na fakt úžasnou stránku.. nějakou oficiální o vesmíru, která se zabývá výzkumem.. a dává na tu stránku všechno, co může uveřejnit.. není to moc science fiction? přijde mi, že jo.. x)) ale tak snad ne nu.. někde se o tom musí psát, když to bylo i v bedně, ne? :)
*****
no jo.. jak vidíte, zase lítám hlavou v oblacích.. ale tak já jiná nebudu.. užívejte si Vánoční "pohodu" a nezlobte.. :) Gerard vás opatruj, temníčka.. papa ♥
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Cady &  Enemy Cady & Enemy | Web | 18. prosince 2009 v 20:49 | Reagovat

Strýc je stále případ, vidím, že se nic nezměnilo... A počasí o Vánocích bych neřešil, stejně se na tu zumu budu koukat z okna xD
Co se týče těch hysteráků... Já tě chápu, a děláš pokroky, to jo... Doufám, že jednoho dne budeš mít pokoj od... ošklivých věcí a všechno půjde víceméně hladce, jen je třeba to nevzdávat a hned se nevztekat :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.