když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

stojí mi to za to?

30. prosince 2009 v 20:35 | Euphoric-Endeavor |  >Má duše
achoj..
*****
pořád se na tuhle otázku ptám.. třeba jen mlčky, ale ptám se.. ale odpověď mi nikdy nepříde.. a ani na ní už nečekám.. ´já už na nic nebudu čekat.. říká se, že když něco chci, tak pro to musím taky něco udělat.. ale už jsem udělala maximum.. a víc udělat nejde.. nemůžu nasednout na vlak a jet.. já nikam netrefím.. a setkání v Praze.. takovou dobu o tom mluvíme.. pokaždý to začnu já.. tíží mě to.. tak moc.. ale stejně jsou odovědi "možná.." na nic.. totálně na nic.. já chci jen ANO nebo NE.. já nechci čekat v beznaději.. další rok.. už ne.. nejde to unýst..
*****
i kdybych uviděla to slovo NE.. tak bych aspoň měla jistotu.. přestala bych si marně malovat budoucnost s písmenkama, že možná se to někdy stane.. sžírá to.. tak moc to sžírá a bolí.. ta beznaděj.. proč mě v tomhle necháváš se plácat.. pak se divíš, že se k tomuhle pořád vracím.. já už nechci tu zkurvenou beznaděj.. jestli mě máš trošičku rád, tak mi dáš odpověď.. ANO nebo NE.. žádný NEVÍM, MOŽNÁ, TŘEBA, SNAD, DOUFEJME.. jenom jasnou odpověď.. a tohle není ultimátum.. to je pro mě NORMÁLNÍ odpověď.. tyhle nejistý odpovědi jsou stejný jako mlčení.. úplně stejný.. bezvýznamný.. totálně..
*****
nevidím na tom nic těžkýho.. nic.. asi bych se na tohle všechno měla už konečně vysrat.. furt jenom sním jak kráva největší.. pořád čekám a marně doufám.. ale už nechci!! už NECHCI!!! proč tě musím milovat proč?? nechci!! nenechávej mě v těch sračkách.. proč to děláš? chci jenom jednu odpověď.. jestli tě uvidím.. jenom tohle.. jestli mám čekat, nebo ne!! chci snad zastavit Zeměkouli? připadám si, jako bych po tobě chtěla nejšílenější věc na světě.. doufám, že přestanu bejt tak blbá.. za včasu..
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Tomáš Tomáš | Web | 31. prosince 2009 v 14:45 | Reagovat

Čau,já nevím co na to říct,tak než říct kravinu jsem radši zticha.
A jinak: Do příštího roku ti přeji,dobrou náladu,ať se ti splní všechna přání,pevné zdraví a prostě vše nejlepší.Tomáš.

2 Ochechulka Ochechulka | 31. prosince 2009 v 15:11 | Reagovat

Víš, ono to MOŽNÁ je asi nejlepší opověď (snad mne za to nezaškrtíš), kterou ti ten člověk na tu otázku může dát. Neříká NE, protože se sejít někdy chce, ale také neříká ANO, protože na setkání nejste ještě připravení a on to ví a chce zabránit případné katastrofě. Ale k vytouženému setkání určitě jednou dojde a bude to super, přeju vám to moc :-)

3 Venom Venom | E-mail | Web | 31. prosince 2009 v 15:46 | Reagovat

Víš, čím víc budeš naléhat a vyvádět tím spíš v něm vytvoříš jakýsi blok. Znám to z vlastní zkušenosti, když mě někdo uhání a nutí do něčeho co není až tak jednoduchý taky se stáhnu jako šnek do ulity. Já osobně bych měla trochu obavy ze setkání s člověkem, který by říkal že mě miluje. Bála bych se aby mu to ještě víc neublížilo. Nedokážu ti to asi dost dobře vysvětlit, ale zkus o tom prosím uvažovat. Zkus se vžít do jeho kůže.

4 A. A. | 31. prosince 2009 v 18:53 | Reagovat

Opravdu nevím, co bych k tomu řekl, už to bylo všechno řečeno... Ty víš.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.