když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

Vánoce.. kill kill kill!!!

23. prosince 2009 v 11:50 | Euphoric-Endeavor |  >Má duše
právě jsem zase zaslechla toho pičuse na chodbě.. "jebu.. kurva.. do píči!! sééééru na to.. kurva!! vytři si to sama.. na to jebu!!!" a jebl s dveřima a šel do prdele.. mamka vylezla "to si jako myslíš, že to po tobě budu uklízet? seru na to!!" a pak mě zavolala.. "pojď se na něco podívat.." a na chodbě, na záchodě a na zdi je krev.. po celý chodbě rozházenej hajzlpapír od krve.. ten kokot se o něco jebl (blbě mu tak, kreténovi) a mamka to má uklízet? no ona to uklidí jak jí znám.. pfff.. já bych mu v tom vymáchala čumák..
*****
no bezva.. a furt na sebe řvou.. já ho zabiju!! oba!! chci jít někam do hajzlu.. furt se tu akorát posílaj do prdele a do píči.. ječí po sobě.. a ten pičus stojí a čumí, jak na něj matka ječí.. poslala bych je do hajzlu oba!! na Vánoce nevylezu z pokoje.. jebu na to.. furt budou ječet..
*****
prej: "srala si na mě předtim, tak se na mě vyser i teď!!" jooo.. a kdo mu kurva vařil? kdo mu nosil žrádlo pod čumák? kdo mu uklízel pod zadkem? já s mamkou!! a já jsem ten zkurvenej malej smrad co dělá hovno, přitom po něm uklízím pyliny.. vysávat bych mohla třikrát denně, jaký on je prase!! natahá pyliny po celym baráku.. kokot zasranej!! proč se tu do hajzlu furt řve!!!!!
*****
a hned, že vařil včera polívku.. VAŘILA JSEM JÍ JÁ!! a jeho by taky neubylo, kdyby tu zkurvenou polívku vyndal z mrazáku, osolil to, dal do toho kroupy a uvařil!! prej, že jí dělal já.. a mamka, že jsem to dělala já.. a hned: "JO VOLE!!" KURVA VE ČTVRT NA DVĚ ODPOLEDNE JÍ NA TO SERU!! ABY CHRÁPALA TAK DLOUHO!!" "DĚLALA JÍ VE ČTVRT NA DVANÁCT!!" do píči už!! prej že jenom čekám, až druhej něco udělá že jsem k hovno a mám jít do píči.. a že se máme na všechno vysrat a jít obě do píči, že máme vypadnout.. do prdele já taky vypadnu!!!!!!!!!
*****
prej.. hlavně že mamka chlastá se šéfem.. včera totiž byla na předvánočnim obědě v restauraci.. byla pozvaná, jako všichni z fabriky.. ale on tam nešel.. nechodí do práce.. a to jenom proto, že tam prostě nechodí.. protože je to kokot.. a já ho co nevidět zabiju!!!! prej"hlavně že chodíš chlastat se šéfem di do píči!!!"
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ochechulka Ochechulka | 24. prosince 2009 v 15:55 | Reagovat

Přeji ti přenádherné Vánoce, i když to na ně u vás doma zatím nevypadá, ale já věřím, že nakonec budou a že se strýc nakonec uklidní. :-)
Měj se

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.