když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

zase mezi lidi.. néééé..

15. prosince 2009 v 22:30 | Euphoric-Endeavor |  >Má duše
achoj..
*****
zítra musím na úřad.. jak já to nenávidím.. zase tam strávím mládí a pak snad půjdu k babi.. mamka má v práci volno, tak pojede se mnou.. ikdyž.. dneska měla mít taky volno a šéf jí na poslední chvíli volal, že teda práce přišla.. no.. to nasere.. už sme si plánovaly, že mi pomůže s těma posledníma dárkama, co mi zbejvají sehnat.. no super.. tak snad to bude zítra ok.. a nebudu omdlívat hrůzou v davech.. počasí vyloženě Vánoční.. mrzne a sněží.. no dobrý.. je to fakt krásný.. za oknem.. x)) a to jen, když se z něj uctivě uráčím podívat, že?
*****
mám problém se závěsem.. kvůli těm svíčkám mi nejde zatáhnout a mám pocit, že mě soused špehuje dalekohledem.. to nic.. cvokařka si se mnou poradí.. kočičky mě zlobí.. a inspirace mě zase milostivě opouští.. to nasere tohle.. chtěla jsem něco aspoň dokončit sakra.. ale jo.. musím se uklidnit a pak to snad půjde.. nějak.. a starý přátelství nebudu otevírat.. chyba na mojí straně není.. takže se necítím vina.. kdo ví, pochopí, kdo neví, jednoduše to nechejte plavat, oki? přijde mi, jako bych snad za to mohla já.. ale ne.. já nic.. ale kurva vážně nic..
*****
jo.. nebudu se v tom patlat.. sladkosti docházejí a mamka mě dneska potěšila, když mi přinesla takovej obrovskej věneček.. ham.. tak moc mi to chybí.. to žraní zákusků po desítkách mám na mysli.. a není to na mě vidět.. íííí.. prý jsem na to až moc zvyklá.. nooo.. o tom by mohla vyprávět ta vyprazdňující se ošatka s mňaminkama.. dokonce i ty čokoládový Eura jsem spořádala všechny.. kinder čokolády taky.. jak to velký balení kinder Country, tak i balení těch tyčinek.. nooo.. Tofiffee taky dochází.. měla jsem dva balíčky.. jak já miluju karamel..
*****
no a jinak.. kočičky se mi tu zase požírají navzájem.. ach ta láska twincestní.. no nic.. mlčím.. chtěla bych taky někoho pomuchlovat.. ale co nadělám.. zase budu na ocet minimálně na další čtyři roky což.. zvykla jsem si.. stejně jsem alergická na mezilidskej kontakt, tak co.. x)) ou.. ale jsem ráda, že strýc za mnou dneska nedolejzal a neříkal mi znova, jak jsem to dobře objednala a jak je možný, že to přišlo hned druhej den a bla bla bla.. proč? protože je to objednaný přes net.. asi proto.. ehm.. snad si nemyslí, že se s nim budu bavit.. odpovídala jsem jen proto, že jsem se štípla abych neječela a mile jsem hovořila.. jojo.. s tím mám vážně velkej problém.. tuhle ho málem umlátim ovladačem a ono to na mě ťuťu ňuňu.. ehm..
*****
ach ta babi moje.. prej, co má zítra udělat na oběd.. a já chtěla svíčkovou a knedlíky.. a když babi přišla s návrhem dukátový buchtičky.. ééééééh %) tak se nedalo protestovat.. a ne nemám toho sladkýho dost xDD tak já asi končím.. moje úchylné a zvrhlé představy tu nebudu líčit, asi byste se tomuhle blogu vyhejbali všichni obloukem.. ehm.. což si myslím, že se stejně každej vyhejbá podle těch čísel, co mi sem chodí ubohých zbloudilců, kterým srdečně přeji upřímnou soustrast.. asi je klepla pepka dřív, než stačili kliknout na nějakej článek xDD muheheheeee xDD
*****
nojo.. asi bych měla už držet hubu.. půjdu za chvíli spinkat, tak abych se probrala.. tak papa temníčka a Gerard vás opatruj ♥
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Tomáš Tomáš | Web | 16. prosince 2009 v 13:05 | Reagovat

Čau,kočičky mám taky,to poslední,kotě,je asi měsíc staré a jmenuje se Prašivka.
Jo Mourinho je asi trošku magor,určitě je to fografama,nejsledovanější trenér fotbalu.
Se šnekama je to jak říkáš,nejsem sice vegetarián,ale zeleninu mám opravdu rád.Jednou nám hajzlové sežrali skoro celou úrodu na zahtadě.
Tornádo bych asi sledoval z hodně velké bezpečné vzdálenosti,ale nejlépe jen v TV a nebo na fotkách,které pořídí tihle šílenci.Nevlezl bych tam,za žádnou cenu.
Tady u nás je pravděpodobně taky jedna,prastará sopka.A taky bohudík(to asi ne)tak dík,že nečinná.Jinak je to stejné jako s těmi tornády,je to hezké,ale...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.