když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

další nudný den..

12. ledna 2010 v 20:20 | Euphoric-Endeavor |  >Má duše
achoj..
*****
ale dneska to bylo totálně nudný.. to by se z toho jeden psychouš posral.. kočičky mě budili.. potom tradičně děda řval, když už konečně pojedeme do Černošína.. (on si myslí, že je ve Stříbře totiž..) má sbalený tašky a už ječí v šest ráno, že už můžeme jet, že je přichystanej.. x)) nojo.. tak strýc vyletěl z postele (simuluje) a začal na něj řvát zezhora.. vůůůbec mě to neprobudilo.. když jsem si chtěla vrazit sluchátka do uší, zjistila jsem, že se škrtím.. Jerry, ta koule pětikilová mi leží na krku a vůbec ho to nesere.. tak sluchátka nebudou.. otočila jsem se na bok a Jerry hapal dolů.. jeho blbost..
*****
po nějaký chvíli děda už držel hubu, ale strýc na něj pořád řval.. oh ano.. přetěžce nemocen.. víte, skolila ho největší chlapská choroba na sedm písmen.. R-Ý-M-I-Č-K-A.. ehm.. nojo.. nejdřív to nechodí do práce.. asi tři měsíce v kuse.. pak další měsíc taky nešel.. a teď je "nemocnej", žere Nurofen po desítkách, protože ho bolí hlava a hlavně že furt chodí po baráku a skuhrá.. jestli ho bolí hlava, tak ať kurva leží a nebuzeruje!! uáá.. zabít.. volala babi.. a teď nevím, jestli zítra, pozítří nebo až v pátek pojedeme do Stříbra.. vážně nemám tucha.. no.. to se pozná.. x))
*****
a taky.. nehodlám už řešit nic.. nehodlám se už s NIČIM rozčilovat.. už po nikom nic nechci.. ani vůbec nic.. já se vlastně ani o nikoho nebudu starat.. protože když potřebuju něco já tak.. eeeeh.. hm.. na to se taky můžu víte co.. pff.. a taky.. jebe mě zase admin na blog.cz .. když chci vidět, jaký nový články mý sb napísali, tak mě to odkáže sice na ten článek, ale na můj vlastní blog!! a hemz: "článek nenalezen".. ty vole.. skopat do hranatý koule a přejet parním válcem toto!!
*****
říkám si každý ráno( teda kdy mě mamka probudí kolem poledne..x)), že zkusím zase ještě něco napsat.. jako povídku.. ale nějak se k tomu nemám.. moc chci psát, ale den se pak odvíjí úplně jinak, než si po probuzení usmyslím.. proto nikdy neplánuju.. x)) ale vážně dneska něco napíšu.. nabaštím se.. a pak na to skočím.. uvidím, kolik toho napíšu a pak bych to sem kdyžtak hodila..
*****
co dělám celý dny? asi do takových tří odpoledne se probouzím.. poslouchám hudbu, píšu na ICQ.. večer napíšu článek.. myslím na prasárny.. baštím.. starám se o kočičáky.. rozčiluju se s dědou, utápím se v sebenenávisti.. co víc si přát.. x)) achjo.. nevím už, co mám dělat.. nikdo si se mnou nepromluví.. když se chci bavit na nějaký téma, tak mamka jenom mávne rukou: "buď zticha teď!" a takhle je to POKAŽDÝ, když začnu mluvit.. a nejlepší je: "furt si zalezlá, ani s náma nepromluvíš, co ti je?" hahaha.. x)) zabít..
*****
ale co.. zvykla jsem si.. a je to asi i lepší být kapitola sama pro sebe ne? ikdyž.. nevím, jak dlouho to ještě vydržím.. celý dny civím do compu.. a poslouchám střídavě metal a techno.. nejčastěji: toto a toto.. :) krásně to prostřídám.. nejlepší terapie.. lepší než nějaký dohady.. omílá se to dokola.. a jááááá za to můžu.. já jsem jen ta, co to chce vyřešit.. ale to je jedno.. já už na to jebu.. protože já furt nehodlám bejt za krávu.. Ende šlus..
*****
no a to by myslím stačilo.. jen nevím, co bych víc řekla.. víc toho v mým nudným životě není.. jenom.. dneska mě nikdo neprudil, že už mám jít do tý fabriky se zeptat na práci, abychom konečně "vypadla makat a nedřepěla furt doma a hovno dělala.." nojo.. to ale může ještě dneska přijít, což? x)) vážně na hovno tohle..
*****
a taky.. budu čím dál tím hnusnější.. protože nevim, proč bych měla bejt já pořád "hodná blbá kráva" nevím, vážně ne.. nic mi to nedává.. jenom se rozčiluju a brečím.. a stejně se nic nevyřeší.. jenom jsem v prdeli.. a dobrovolně se v tom utápím.. ale už ne.. už prostě ne.. je toho až moc.. proč bych se měla dobrovolně zabíjet.. proč? z toho už jsem doufám vyrostla.. proč bych já pořád měla podlejzat.. vtírat se a snažit se něco vyřešit a dotáhnout do konce.. tíží mě to.. ale to nikoho nezajímá.. tak proč by to mělo zajímat mě..
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Venom Venom | E-mail | Web | 12. ledna 2010 v 20:41 | Reagovat

No jako taky se mi objevuje že jsem autor všech článků. Napřed jsem se lekla že mi někdo ukradl blog a teď píše články za mě a pak vidím že je chyba v blogovém matrixu. A jinak taky nejsem hodná, je to blbost, každý toho zneužívá, život je bahno a tak musíme být svině. Haha... není to k smíchu je to fakt.

2 it it | Web | 12. ledna 2010 v 22:18 | Reagovat

stále ještě nejsem doma a heslo na icq nemám u sebe, ale rád si u tebe čtu novinky a cítím s tebou... proč rád? protože zajímavě píšeš, máš takovej živej a čtivej sloh... ale to už jsem ti několikrát napsal  :-)
a taky myslím na tebe, nevím proč a přirosla jsi mi k srdci i když se osovbně neznáme (a máš jinýho) :-D
tak zatím pa a příští týden se ti na icq ozvu... kde je pro polibek avatar? :-P

3 Tomáš Tomáš | Web | 13. ledna 2010 v 16:46 | Reagovat

Čau,líbí se mi to co posloucháš.Je jasný,že si pořád nemůžu do hlavy rvát metal.Tak taky poslouchám takovéhle(nebo podobné)oddechovky.
Jasně, nerozčiluj se,není to zdravé a stejně se tím nic nevyřeší. ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.