když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

dobrý no..

19. ledna 2010 v 13:50 | Euphoric-Endeavor |  >Má duše
achoj..
*****
já se na to asi vyseru víte? takže.. o čem to hovořím.. nebudu rozebírat, že v tomhle čase bych už to ZKR - zkurvený kulatý razítko a autogram našeho řédi měla v kapse (nebo spíš na přihlášce).. a proč ho nemám? protože.. ehm.. nadešlo takový "menší" nedorozumění.. včera jsem byla u psychiatra, zase jsem tam strávila mládí.. a pak jsem šla k babi.. a překecávala jsem jí, jestli by se mnou zítra (jakože dneska) jela do Plzně, protože se na Borech jistojistě ztratím.. po pár hodinách mi na to kývla..
*****
super.. nařídila jsem si hned budíka na 8:40 (já už se vážně dřív neproberu), a říkala jsem jí, že pojedeme půl desátou.. ok.. kývla mi na to.. v pohodě.. ale.. dneska.. ehm.. ještě spím.. mobil si začne vyřvávat Tears don't fall a Jita proklíná toho úchyla, co jí budí, když se chce zase jednou prospat.. (včera jsem byla nějak unavená) vidím, že babi.. no do prdele, co se děje.. zvednu to.. "no kde seeeeeš??? já jak blbec nastoupim do autobusu a ty nikdeeee.." myslela jsem, že mě klepne vážně..
******
"vždyť si říkala v půl!!" "jo v půl, ale v půl desátý, říkala jsem ti to.." "ale to nic takovýho nejedeeee" "v půl desátý to jede z Černošína, ve Stříbře to je v 9:45.." "jo.. hm.. tak nic.. já už šla domů.. tak to necháme na jindy.. ahoj.." eh.. já už nevim, na koho se mám spolehnout :(.. na Míšu určitě ne.. ta je ve škole, nebo na praxi a nejdřív se ze školy dostane v 12:30.. na Bory je to 50 minut tramvají a ještě než najdeme nějakej vchod a ředitelnu na hotelovce, tak to by bylo šest večer.. x)) musíme prostě jet TENHLE tejden.. né, že až příííííští tejden.. protože pak do toho něco vleze a zrovna teď nemůžu, tak zase ten příííští tejden.. takže sečteno, podtrženo = nikdy.. na to se můžu vyssss..
*****
a taky.. babi by se asi zbláznila.. koukla jsem se z okna a.. chumelilo.. takže to by byl den.. a Gerardví, jak to vypadá v Plzni.. já ani nevím, jestli ty tramvaje jezdí.. a taky nevím, jestli je ten ředitel vůbec ve škole a netrajdá si někde po ptákách.. ale jak se to mám kurva dovědět, když číslo na Bory nemám a tohle jsem po Míše chtěla zjistit, ale nepřišla si.. jako bych neříkala "je to důležitý.." chceš pomoct? pomož si sám.. asi tak nějak.. já už nic nechci.. kdybych nebyla takovej debil, co dělá z letiště labyrint, tak bych si tam dojela sama.. ale takhle nemůžu..
*****
furt mi všichni říkaj, že si mám věřit.. jo.. ale v tomhle to prostě nejde.. já se vážně všude ztrácím.. a nejlepší je, když jsem v tom baráku ještě nikdy nebyla.. to je vážně to nej.. :( chápete ne? nojo.. zase si začínám stěžovat.. tak to abych vypadla.. včera.. se mi nějak nechtělo nic psát.. byla jsem uklimbaná z toho čekání u cvokaře.. ale.. mám nový léky.. a když jsem si ho vzala, tak jsem vážně cítila nějakej účinek.. jen doufám, že to nebude působil jen na poprví.. prý se mi po tom bude i dobře usínat.. ale mě se po něm vážně spát nechtělo.. hh..
*****
no nic.. nějak tohle s tou školou chci dotáhnout do úspěšnýho konce.. a co tím myslím? konečně to kurva vyřídit (nejlépe co nejdřív), pak to úspěšně zvládat.. já se kurva budu učit.. a nikdo mi do toho nebude kecat!! potom úspěšně absolvovat maturitní zkoušky.. (to snad dám.. nejsem debil) ou.. k tomhle bych chtěla něco říct.. mamka se hned do mě pustila: "tys neudělala učňovský zkoušky a chceš dělat támhle maturitu, si blbá.. na tohle nemáš.. a bla bla bla.." hm.. akorát jí nedocvaklo, proč jsem to neudělala.. KVŮLI TÝ ZKURVENÝ PRAXI!! tohle bylo o praxi a ne o tom, co mám v hlavě.. tohle je vina těch heteráků z ČSAD!! nejelo mi nic dřív, praxi jsem nestihla.. Ende.. tak nevim, jakej má problém..
*****
do hajzlu.. dělá, jako bych propadala, či co.. když se dostanu na tu nástavbu v Planý, tak tam nebudou řešit nějakou mojí čtyřku z matiky!! tam se píše nová kapitola.. začátek úplně od nuly.. tam se nebudou ohlížet na to, jestli měl někdo na střední průměr 1,1 nebo 2,25.. tam to nehraje roli, když už se na tu školu dohrabe.. ale to oni odmítají pochopit.. já a ekonomie.. vím, že mě to děsně sralo, ale to z toho důvodu, že ta úča diktovala látku bez přestání celou hodinu a neřekla nám k tomu ani bů.. to mě deptalo.. jenomže tam to nebyl hlavní předmět..
*****
moc chci něco dokázat.. ale z rodiny mi nikdo nevěří, že bych to mohla i realizovat.. to je tak dojebávající.. ale řekla jsem si, že na ně jebu.. nebudu je řešit.. a nebudu se s nima o škole bavit.. stejně ani jeden ekonomii různých směrů nerozumí (eh jako bych já tomu rozuměla :D).. takže to bude jen na mě.. a věřte, že JÁ SE BUDU SNAŽIT.. :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Tomáš Tomáš | Web | 19. ledna 2010 v 21:15 | Reagovat

Z letiště labyrint,to je krásný. :D  :D  To určitě někdy použiju.
Když se člověk snaží tak jde všechno.Fandím ti a držím palce. ;-)  :-)

2 mstajer mstajer | Web | 20. ledna 2010 v 1:49 | Reagovat

Hlavně se nepřeceňuj. No, to jsou pěkný rady...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.