když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

na co přání.. :(

10. ledna 2010 v 18:00 | Euphoric-Endeavor |  >Má duše
achoj..
*****
nějak mám všeho dost.. někdo by řekl, že mi temnota vlezla na mozek.. jooo.. to už dávno.. ale.. nějak ty dny jsou čím dál tím horší.. ze školy mi ještě mail nenapsali.. ou co taky čekat v neděli, což? psala jsem jim okolo desátý v pátek večer.. ehm.. k titulku.. na co jsou přání, když si stejně přeju nemožný.. jediný moje Vánoční přání byl xilofon.. kterej "nemají" v překladu: nikomu se nechtělo jet do Plzně.. tak jsem ho nedostala.. nojo.. to jsem si nemusela přát nic žejo.. dostala jsem na Vánoce hodně věcí.. ale to, co jsem si přála prostě ne.. zvykám si.. stejně naši jen nechtěli, abych dělala "ještě větší kravál, než teď" to je podpora..
*****
pak jsem si taky přála.. jedno setkání s jedním dotyčným.. ouha.. momentálně (pořád) to nejde.. ne.. já už nechci.. protože je pravidlo, že VŠECHNO, co jsem kdy chtěla, tak nešlo.. a je to takhle pořád.. celej můj život.. jako bych si přála piknik na Měsíci či co.. pff.. chci jedno setkání v matičce Praze.. nic víc.. to je fakt těžký si najít ve volnu (a to volno je), tak dva dny na cestu do Prahy.. já vim, že je to daleko, ale jede kurva pendolíno a to trvá pár hodin.. kurva už.. nebudu se rozčilovat.. s tim já nic nezmůžu.. jenom mě to jednoho dne kompletně sežere zevnitř..
*****
ale koho to zajímá, že jo.. a toho, koho by to zajímalo, tak s tim nic neudělá.. ikdyž může.. ale přeci to NEJDE, ne? ehm.. tohle nemůžu vydržet věčně.. už stačilo těch pár měsíců.. nějak kolem 14ti měsíců slibů.. a slov "doufejme.. možná.. snad.." už ne prostě.. NECHCI KURVA!!! nemám nervy ze železa.. mě to dokonce i bolí.. ale to je jedno.. všechno je jedno.. mě už je taky všechno jedno.. kdybys o to stál, tak už se to stalo.. Ende šlus..
*****
přála jsem si jít na nástavbu.. jeeeej.. to by mi v tom rodiče nesměli bránit.. hmm.. co se týče, citů, mýho zkurvenýho vzdělání nebo hmotných věcí.. to je na bodu mrazu.. všechno.. nic nejde.. a akorát z toho vyleze, že si vymejšlim píčoviny.. a když chci debatu, tak na to co? dotyčnej sere.. do slova a do písmene.. taky na to seru.. čau..
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 ahena-story ahena-story | Web | 10. ledna 2010 v 18:21 | Reagovat

dobře, opravovat to tedy nebudu, stejnak admini se točí na židli a hrají 'kdo si strčí víc kuliček do nosu'
prožíváš takřka to samé jako já před měsícem. Chtěla jsem do Plzně (jsem z Brna) a taky nic, a ty kecy co jsem si musela protrpět
ale to s tím vzděláním je nějaké divné .. rodiče nechtějí aby jejich dítě mělo to nejlepší? vzdělání? ...

2 Ochechulka Ochechulka | 11. ledna 2010 v 16:34 | Reagovat

Třeba ten xylofon ještě dostaneš, mamce se to třeba vážně jen nepodařilo sehnat.
Pokud se s někým chceš setkat, nenuť ho k tomu pořád tak urgentně, tím spíš vznikne opačný efekt a on se nebude chtít setkat, ani kdyby bydlel ve vedlejší vsi. :-)
měj se fajn

3 Tomáš Tomáš | Web | 11. ledna 2010 v 22:14 | Reagovat

Čau,s xylofonem je to těžké,nevím jak přesvědčit mamku aby ho koupila.Musíš do ní pořád hučet,alespoň já to tak dělám když něco chci.
V té druhé záležitosti ti radši radit nebudu.Stejně nevím co poradit a když bych na něco přišel,tak bych tě mohl naštvat a to bych nerad.Jedině, řiď se radou Ochechulky. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.