když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

snad už x))

27. ledna 2010 v 16:30 | Euphoric-Endeavor |  >Má duše
achoj..

tak.. dneska jsem byla v tý fabrice.. a světe div se.. hned, jak jsem tam vlezla, tak mě pozvala ta ženská do kanclu.. a dala mi papíry.. ty jsem vypsala.. a pak mi zavolaj.. ale teď už to asi nebude marný.. protože jsem vlastně vypisovala takovou smlouvu :) takže mě snad vezmou x)) jsem ráda.. akorát.. jsem zjistila, že jsou tam směny tři.. já myslela, že jen dvě.. ranní a odpolední.. ale je tam i noční.. no nic.. říkala jsem jí, že pro mě je stejně nejhorší ranní :D nevím proč, ale chytla výtlem xDD já prostě necu vstávat nooo x))
*****
takže tohle máme z krku.. a taky.. vzala jsem ten dopis a koupila si obálku a známku.. doma jsem to zabalila.. napsala adresu školy v Planý, zalepila jsem to, dala známku a šupla jsem to do schránky u pošty.. ona by to hned šoupla jako do toho, jak to odesílaj, ta ženská.. ale mě se tam nechtělo zase prudit xDD stejně to ráno vybírají, tak je to v pohodě.. x)) mám to z krku.. a děj se vůle Gerardova :) když jsem šla z tý EMZety, tak jsem tradičně šla k mamce do práce.. navlíkala jsem jí zipy.. ale odháněla mě od toho, protože neměla sama co dělat.. x)) sežrala jsem jí chlebíček a jablko x)) no.. ale pak sme šly domů.. už bylo po druhý odpoledne..
*****
dneska na oběd jsem měla taštičky s tvarohem.. mňamkááá.. já sem na to sladký úchyl no.. x)) jo.. a strýcovi jsem nic neříkala.. bavila jsem se s mamkou.. ale prej abych byla ticho, že nemusí vědět, že jsem v tý fabrice byla a že mám i smlouvu nebo něco takovýho xDD co mu je po tom? jestli mě fakt zavolají, že mám tam nastoupit, tak to bude čumět a bude se divit, kam to chodím x)) stěraaa.. a dobrý je, že si vydělám nějakej ten peníz.. to se hodí vždycky né? x))
*****
konečně jsem docela v klidu.. mám to z krku.. a jen budu čekat co a jak.. začala bych chodit do práce.. a kdyby mě vzali do tý školy, tak bych prostě odešla.. já totiž nemám na to, abych chodila do školy a pak hned ze školy šla do práce na odpolední nebo na noční.. copak sem cvok? xDD jo jsem.. ale ne až takovej x)) já taky potřebuju spát.. x)) ale dělají se tam i soboty.. a je za to prej tučnej příplatek.. to beru x))
*****
jestli to ale budu jebat, tak mě vyrazí x)) moc se mi klepou ruce a nějaký malý serepetičky bych taky mohla posrat, že jo.. no.. ale nedělám si z toho zatim těžkou hlavu.. uvidím nu.. nějak se snažím žít přítomností.. zatím pořád lenoším xDD jo.. ale větší lenoch je Jerry.. teda.. než jsem šla ven, tak jsem myslela, že jsou kočičáci venku.. jo.. Vilíka jsem vyhodila.. a Jerryho taky.. protože v noci dělali kravál.. a taky.. nemohla jsem spát.. furt mě budila kopírka.. protože já jí mám pořád zaplou.. a ti kreténi celou noc vypínali a zapínali proud.. takže se kopírka v noci asi desetkrát rozjela.. pokaždý, když jsem zabrala voe xDD pak, když jsem rozlepila oči, tak jsem ju vytáhla ze zástrčky no.. x)) mrcha
*****
jinak.. moje myšlenky jo.. to raději nechtějte vidět.. x)) a co se týče tý mojí fotky alá Kleopatra.. tak dneska bude.. ale nevím, jestli je o co stát.. normálně, jak jsem přišla k mamce do fabriky, tak si mě s mamkou spletli :D na mě čučeli jak pakoši ne.. xDD aby jim voči nevypadly omfGee xDD no nic.. budu končit.. mamka do mě chce narvat ještě polívku.. ale ještě jsem moc nacpaná těma taštičkama.. tak mějte se.. a Gee vás opatruj ♥ papa =)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Draculia Draculia | Web | 27. ledna 2010 v 18:53 | Reagovat

Dobrý..xD

2 Andrej Andrej | E-mail | Web | 27. ledna 2010 v 19:38 | Reagovat

Nováčikovia dostávajú vždy najhoršie práce a zmeny, to je fakt.

3 Tomáš Tomáš | Web | 28. ledna 2010 v 17:31 | Reagovat

Čau,v noci chodit do práce to musí být hrůza,snad ti to zaplatí pořádně.Stejně je to jen dočasně,než půjdeš do školy.Ale zas budeš mezi lidma,třeba to bude dobrý.No,odejít můžeš vždycky.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.