když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

toto uteklo.. x))

7. ledna 2010 v 23:35 | Euphoric-Endeavor |  >Má duše
achoj..
*****
dneska to nějak uteklo.. mamka mě vzbudila, jestli už jsem si začala něco kuchtit k obědu.. tradičně jsem spinkala a odbíjelo poledne.. a to je ještě brzo xDD já musím mít budík i na desátou hodinu, protože se nevzbudim no.. ale to byla zas konverzace.. spíš žádná konverzace.. chtěla jsem si s mamkou konečně promluvit o té nástavbě.. tak jsem začala.. o tom, že jsem se dívala na mapy.cz a hledala jsem tu Kostelní ulici a tak.. a že musím do Plzně na Bory pro kulatý razítko.. protože mi dneska v osm ráno přišla odpověď na ten mail..
*****
prý musím předložit všechny tři vysvědčení, nebo stačí ty známky podepsat ředitelem a dát kulatý razítko.. a já nemám výzo z prváku.. prostě jsem ho nedostala a ve škole mi pořád tvrdili, že ho MUSIM mít.. že když jsem chyběla, že mi ho buď poslali poštou, nebo jsem si ho vyzvedla v září.. haha.. já ho nikdy neviděla.. nemám ho.. takže jim předložim aspoň ty dvě, aby neřekli.. a stejně kulatý razítko vypadá líp, tak co.. x))
*****
akorát.. na ty Bory nemůžu sama.. takže jsem se domluvila s Míšou.. přišla až v jedenáct.. zacláněl na ICQ jenom Míra a jeho sestřička se tam nedostala.. jojo.. nepřestal mě uhánět.. ale já se s nim neseru.. ale ještě mi neřekl, že jsem na něj zlá.. já mu jenom nedávám žádnou naději.. achjo.. to je děsný.. já neci.. neci aby po mě jel.. já mu dám soukromý hodiny kytary.. jistě.. tohle známe.. ten myslí jen vocasem.. njn.. co čekat.. já za to nemůžu, že mám jinej objekt touhy.. O:-)
*****
pořád jsem dneska musela přemýšlet, jestli se tam dostanu.. tak ráda bych zase měla na profilu napsáno "student".. nojo.. co nadělám.. mám tam napsat IZO školy.. akorát.. kde ho vezmu? na jejich stránkách není napsaný.. myslím, že kdyby po mě chtěli IZO školy, na který jsem byla, tak to je hovadina, ne? myslím, že je.. totální.. takže to je poděl.. ale to se nějak zjistí.. jen.. jak.. no.. to je jedno.. to nějak dám x))
*****
sakra.. tak moc chci mít maturitu.. a jít i někam dál.. tak moc chci.. ale.. Osud mi to zatím nějak nedopřává.. chjo.. ale nic s tim nenadělám.. když jsem blbá, tak jsem blbá.. no nic.. zase začínám mít ty svoje kecy.. asi proto, že mě ten Míra sere.. ať si uhání někoho jinýho.. stejně s nim do postele nevlezu, tak nevim o co se snaží.. kamarád.. jojo.. stará povídačka.. stejně zůstanu sama.. protože nikoho nechci.. chci, ale někoho, koho nemůžu mít.. takže zůstanu na ocet.. pff..
*****
zas ty myšlenky.. na prd.. o ničem.. bez budoucnosti.. chci studovat.. chci lásku.. chci bejt chytrá.. ale vyhejbá se mi to obloukem.. proč? to si vážně nic nezasloužim? asi ne.. x((
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ahena-sea ahena-sea | Web | 8. ledna 2010 v 12:53 | Reagovat

Pravda sestro *klaní se* ... možná pak přebereme vládu my - my střízliví 8)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.