když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

vítám vás v roce 2010

1. ledna 2010 v 0:00 | Euphoric-Endeavor |  >Má duše
achoj..
*****
dneska jsem si ušetřila moje trapný tlachy a raději se místo toho pustím do Novoročního článku.. řečnění mi nikdy nešlo, kupodivu to bez zpětného pročtení publikuju.. x)) nojo.. to jsem já v celé své obludnosti.. x)) mám pár připomínek, které mě čirou náhodou právě teď napadly.. chtěla bych povědět pár vět o roce, který se s námi právě rozloučil.. nasralo mě, že vážně není ze zatmění měsíce nic.. je zataženo a měsíc není vidět.. :( a zrovna jsem obdržela krásný dáreček, zcela nečekaný.. od O2.. aktivovali mi WAP a MMS.. chtěla jsem mamce poslat nějaké fotky, ale nešlo mi to.. a zrovna mi to přišlo (20:10) .. snad to půjde.. x))
*****
celý rok 2009 byl od svého zrození těžký kalibr.. pololetí se blížilo a s tím se blížily ony písemky, které se prolínaly s depresivními kecy o závěrečných zkouškách.. ani si nedokážete představit, jakej jsem měla strach.. a oprávněně.. nic nebylo jistý.. a.. vlastně ani teď není.. do novýho roku bych si přála, aby měli víc místa na živnostenský na nástavbovým studiu v oboru podnikání abych si tam mohla dodělat maturitu.. ale problém není jen kapacita, kvůli které mě tam nevzali.. ale hlavně silný protest mých rodičů.. tedy mamky a strýce.. táta by byl rád, kdybych si tu školu udělala, ale on mi to nefinancuje.. jízdný mám na mysli..
*****
ale toho všeho, co bych chtěla.. no.. ne, že by toho bylo hodně.. to ne.. ale je to asi neuskutečnitelný.. teda.. spíš.. já s tím nic nenadělám.. tohle ovlivní někdo jiný a ne já.. tohle už rozebírat nemá cenu.. a ani to už nebudu rozebírat.. doufám.. takže.. co mi rok 2009 vzal a dal.. vzal mi.. další promarněnej rok mýho nevýznamnýho života.. dal mi.. možná i trošku sebevědomí.. ale tolik, co se dá do ucha od jehly strčit.. po dvou marných pokusech jsem se na třetí pokus dočkala svýho vysněnýho výučáku.. bohužel mi je to stejně na nic.. jsem hovno, když nemám nějakej titul no..
*****
moc si přeju, aby mi naši dovolili, abych šla na nástavbu.. to jediný chci.. už nic jinýho nechci.. fakt ne.. protože to, co chci z celýho srdce, to neovlivním ani za mák.. takže co neovlivním, o to se už nesnažím.. a tím to hasne.. x)) určitě chápete co tím mám na mysli.. takže.. doufám, že budu líp žít.. v tomhle dalším roce.. tak krásný číslo.. ale.. tenhle rok mi bylo 18.. a vůbec se necítím dospělá.. nevím co je na tom úžo bejt plnoletá.. jen hon za prací, která mi pořád utíká.. :( zabíjení dětských snů.. přání a tužeb.. to už jsem udělala myslím v šestnácti.. sice jsem o dva roky opožděná, ale oči se mi v tomhle směru otevřeli tak nějak akorát.. x))
*****
v tomhle roce bych chtěla poznat, kdo vlastně jsem.. nevím to.. ale asi, jako mi říká milovaná osůbka: "jsi emoušek" :) to asi ano.. :) a dokonce jsem i někdy ráda, že mám cit.. že ten cit projevuju.. ať už láskou, nebo vztekem.. smíchem nebo pláčem.. ale projevuju ho.. ať to je emoce jakákoliv.. nedokázala bych být zabedněnec.. tím myslím ty, kteří neuroní slzu ani kdyby nevim co.. ti, kteří se nezasmějí vlastní hlouposti nebo blbýmu vtipu.. já to dokážu.. a dokonce pracuji na sebeironii.. děkuju Venomku za povzbudivý slůvka.. a ikdyž to často nevypadá, tak mi to moc pomáhá.. :)
*****
děkuju všem, kteří mi kdy ať jen slůvkem, pomohli.. děkuju.. takých není moc.. a pravé přátele jsou v dnešní době vzácnost a ten nejcennější poklad.. a pro ty stojí za to žít.. ikdyž mizerně, ale přeci jen.. děkuju it, děkuju Tomášovi, děkuju Venomkovi, děkuju Ochechulce, velikánský dík patří Safi.. děkuju zlatíčko moje ♥ jsem ráda, žes mi zavolala k Novýmu roku.. pokaždý to tak krásně zahřeje.. :) děkuju Cadynce, za to, že jsem jí v tomhle roce mohla poznat.. :) jsi moc fajn slečna.. :) a Safi, doufám, že nám ten výlet vyjde ;)
*****
tak.. a teď poděkuji osůbce mě nejcennější.. Enemku.. já vím.. ty víš.. oba víme, jak to je.. a jen jedno.. doufám, že tě přestanu týrat těma mýma výlevama, který si přijdou, kdy se jim zachce.. tak moc to nesnáším a ty taky.. myslím, že slovo, které by vystihlo jak moc pro mě znamenáš, ještě nevynalezli.. jsi nejúžasnější bytůstka, jakou jsem měla možnost poznat.. a hrozně ti děkuju, že sis se mnou začal psát a dovolil mi, abych nahlídla do tvý nádherný dušičky.. děkuju ti za ten čas, co mi věnuješ na ICQ.. za tvojí upřímnost, za tvůj cit.. za to, že jsi.. bez tebe si už život nedokážu představit.. děkuju.. ♥
*****
všem děkuju za přízeň.. děkuju i těm, kteří sem nechodí pravidelně, ale jen náhodou tu nechají komentář.. hodně jsem se upjala na blog a odřízla od světa, tak komentáře jsou jako pohlazení po duši.. moc mi pomáhají.. přijde mi to jako krásná psychoterapie.. proto mi je smutno, když mi tu nikdo nenapíše.. protože to pohlazení nepřijde.. ikdyž tu chodí lidí dost.. ale to necháme na jindy.. :) jen malé upozornění.. nepijte jak duhy, když budeme vožralý jax vině, tak si to nemůžete patřičně užít, protože nevíte o světě.. xDD já to vím, já nepiju.. jen občas piju druhým krev.. x))
*****
no.. tak řekla jsem všechno, co jsem říct chtěla.. x)) tak se rozloučím.. a Gerard vás opatruj před chlastem a petardama.. x)) papa temníčka a zlatíčka ♥ a doufám, že se tu za rok opět sejdeme :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ochechulka Ochechulka | 1. ledna 2010 v 10:30 | Reagovat

Také ti přeji šťastný nový rok, který bude lepší než ten minulý. A pokud opravdu chceš, maturitu si jednou uděláš třeba při práci a třeba nejen tu, i nějaký ten titul. Jsi chytrá holka a opožděná mi nepřipadáš ani trochu.

2 Cady &  Enemy Cady & Enemy | Web | 1. ledna 2010 v 18:02 | Reagovat

Tobě též šťastný nový rok :-) A emoušku... Neber to jako promarněný. Něco jsi dokázala a věřím, že ještě dokážeš. Nic není ztraceno. Hlavně, aby bylo dobře... Tak tedy... Hodně štěstí v novém roce :-)

3 Tomáš Tomáš | Web | 1. ledna 2010 v 20:24 | Reagovat

Čau,začnu jako všichni.Přeji ti do nového roku vše nejlepší a ať je tenhle rok lepší než tem minulý.Ať se ti splní všechna přání a dodržích všechna předsevzetí.
Budeme doufat,že nevyjdou všechna proroctví.I Nostradamus se může mýlit.
:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.