když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

zítra EMZeta x))

26. ledna 2010 v 23:01 | Euphoric-Endeavor |  >Má duše
achoj..

*****
tak píšu, jak jsem strašila.. no.. to je vlastně jedno :D já je tam zítra srovnám v tý zkurvený fabrice.. :D jako chtěla bych si vydělat.. protože moje úspory z praxe mi dochází.. nikdo mi na cesty do Stříbra a do Plzně many nedává, tak to dávám ze svýho.. a jako nějakej ten tisíc by se kurva hodil :D nejsem ten typ, co dostává od rodičů kapesný.. já dostávala jen na autobusy a na svačiny.. jediný, co dostávám.. tak je kredit jednou za dva měsíce.. a já to vážně nerozhazuju.. a když jo.. tak to je jednorázovka víte jak :D
*****
jsem zvědavá, jak to zejtra zvládnu.. asi si dám budíka na půl jedenáctou.. dřív odmítám vstávat :D ale dneska jsem už nějak unavená a to se divím.. nojo.. nemám ráda když musim bejt v tom nejzkurvenějšim počasí někde ve Stříbře a čekat na přechodu půl hodiny jak kretén, než mi laskavě naskočí zelená.. jako normálně semafory ignoruju.. ale ve Stříbře to je hazard se životem.. jednou mě málem převálcoval autobus a to jsem měla zelenou :D ne, že bych svůj život považovala za něco cennýho.. to fakt ne.. ještě jsem nezcvokla dočista xDD ale chci chcípnout vzdělaná ne? x))
*****
dneska.. nádherná konverzace na ICQ.. děkuju broučku ♥ bude se mi nádherně spinkat.. teda.. pokud nebudou kočičáci vyvádět.. nějak zatim spinkají.. a to je to nejhorší.. protože oni začnou dělat kravál, když Jita bude chtít spát xDD bych se na to vy.. ale jako v tý zimě je nenechám.. micinky moje majinký.. jinak.. hlava už nebolí.. ale nesmí mi nikdo na tu grču sahat x)) jinak je nakopnu jako elektrickej proud x))
*****
jo.. ofinku jsem si přeci jen opižlala.. a jela jsem s tim i do Stříbra dokonce x)) mamka mi to jenom srovnala.. a usoudila, že mi to "sluší" no.. vypadám už totálně jak Klepatra.. xDD ale tak co.. chtěla jsem změnu.. sice malou ale zásadní.. a já si nestěžuju.. když něco chci, tak si za tim taky stojim.. uff.. nějak na mě jdou zase mdloby.. ale pořád jsem duchem mimo tenhle svět.. jsem.. v tom našem světě.. :-* asi se zblázním.. ale je to vážně nádhernej pocit.. :)
*****
už na mě jde pomalu únava.. tak si smeju černotu a odeberu se do hajan, ať zítra nechrápu do dvou x)) tak mějte se, temníčka a Gee vás opatruj ♥
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Tomáš Tomáš | Web | 27. ledna 2010 v 10:35 | Reagovat

Čau
u nás semafory nemáme,naštěstí můžu chodit jak chci.Práce musí být hrůza,ale jak píšeš,nějaká kačka se hodí.
To je jasný,kočičky musí spát v teple a nejlépe v posteli.
Kdy bude fotka s novým sestřihem?
ICQ někdy opravdu dovede zlepšit náladu.
Ať to tam v tom Stříbře dobře zvládneš.Večer dej vědět.

2 Ochechulka Ochechulka | 27. ledna 2010 v 10:47 | Reagovat

Ahoj. Tak to v té emzetě zvládni. Jak krátkou máš tedy ofinu? To je dobře, že konverzace po ICQ byla příjemná, hned je ti pak líp.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.