když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

ach..

24. února 2010 v 21:30 | Evil Deed |  >Má duše
no.. nenapadá mě větší trapárna co by se dala narvat do titulku.. co říct? zase to samý? ale to snad ne.. teď tu bude horší.. protože už vážně netuším, co psát.. pořád tu řvát jak kráva.. jak mi je zle.. nikdo mě nechce.. cítím se hrozně sama.. bla bla bla.. a víte co? už ze sebe nedělám kreténa.. nevíš, co se rozebíralo celej den tisíckrát dokola? ne? najdi si to v historii, od čeho asi ta historie je! nebudu se opakovat.. furt jedno a to samý.. jako kolovrátek.. a pak já jsem ta špatná, protože to chci vyřešit.. a ptám se každej den a je mi vyčteno, že za den se nic nezmění? fajn.. já už nevěřim, že se něco někdy změní..
*****
začínám žít svůj život.. jenom.. jestli to má vůbec smysl začít od znova.. jak tu budu ještě dlouho? ehm.. pokud mi to nevyjde s tou školou.. tak někomu daruju blogy.. jojo.. a tenhle odstavec prosím vás nerozebírejte.. a nějaký kydy o tom, že "to bude dobrýýýýýý" a tak dále si taky můžete ušetřit.. mě to nevymluvíte.. když se tam nedostanu, tak to dobrý nebude.. nebude totiž nic, co by mohlo být dobrý.. šlus!!
*****
žádná láska.. nic.. jebu na to.. seru na to!! úplně!! když o ní mlčky žádám.. celej den klimbám únavou.. v noci nemůžu spát a brečím.. zbytečně!! úplně kurva zbytečně!! není nikdo kdo by mě miloval.. a až se někdo najde.. tak už o to nebudu stát!! já to stejně všem a všechno jednou oplatím.. všechno.. až někdy.. takhle to nejde do nekonečna.. furt jenom samá bolest.. samota.. beznaděj!! a slova jako "možná".. jestli se mi tohle někdo ještě odváží napsat!! žádný neurčitosti!! to raději držte hubu než tohle!! přivádí mě to do amoku!! kurva!! další prášky.. samý prášky.. hodně prášků!! áááá
*****
ne fakt.. na blázinec tohle!! kurva!! vysrat se na všechno.. ale nemůžu!! ještě není na to čas!! ještě čekám na tu školu.. a pak.. víte co? já nic dělat nebudu!! děj se vůle Gerardova a mě vlezte na hrb s něčim.. no.. s něčim.. s nějakou záchranou? hahááá.. bude se vám stýskat? jo? to je dobře.. mě se taky stýská.. a bolí to.. tak šíleně to bolí.. další odmítnutí.. další pohřbená naděje.. další slzy.. další pálení a křik.. šílenství.. samota.. bolest.. zima.. sevření.. UŽ NEMŮŽU!!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.