když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

de-men-ce

27. února 2010 v 21:00 | Evil Deed |  >Má duše
tak.. nějak jsem upustila od mých sáhodlouhých výkeců.. takže se budu opět snažit to vzít zkrátka.. ta další reklama, co sem jeden přízrak holé demence napsal, byla samozřejmě smazána.. a už sem víckrát nenapíše.. dělám to tak pokaždé.. a mám doopravdy dobrý pocit z mého počínání.. zabíjím je a na dobro.. :D:D heheheee xDD a jinak.. hráblo mi z té knížky.. je úžasná.. a jakooo už jsem si poručila druhý díl k mým zkurveným devatenáctým narozeninám.. eh.. jestli se toho přes mou senilitu dožiju víte jak xDD vychází za deset dní a dvě hodiny :D (kdo by nepobíral, na té webovce je počítadlo xDD)
*****
jinak.. dočetla jsem 216tou stránku a chystám se na 21. kapitolu.. stránek nějak podezřele rychle ubývá.. nikdy mě nic takhle nechytlo.. a mamka nechápe mé rozjímání o tom, jak je ta odbarvená kráva Afrodita blbá.. dcery temnoty.. pfff.. vymaštěnky úplný.. ble.. neřešit jooo :D ještě mě čeká šest dílů týhle ságy.. mám se na co těšit.. :) samozřejmě plán na psaní dalšího dílu povídky padl.. jak jinak.. prostě.. ta povídka je náročná na mojí zkurvenou psychiku, tak se není čemu divit.. to jsem už asi psala.. jo.. držim hubu..
*****
jinak.. má nová svíčka voní.. ale tak úžasně voní.. ale není to žádná ta protivná těžká vůně, kvůli které upadám do kómatu, ale tak krásná, svěží.. a nakopávající.. jako moře.. i ty barvy má jako moře.. spíše.. západ slunce u moře..
*****

*****
jojo.. jsem svíčkofil.. a taky.. už jsem ty moje voskový přírustky přestala počítat.. radši xDD no.. a taky mě sere, že se během dne do mě začne mamka nebo strýc bez uvedení důvodu, obouvat.. tvéééé.. strýc chtěl zase spustit přednášku o tom, jak jsem neschopná si najít práci a jak hovno dělám a jsem nemožně líná a tak dále.. a má jedinej důvod-neumím vařit!! ale mě to kurva nebaví.. jsem cukrářka, ne kuchařka sakra.. nenávidím vaření.. zmůžu se na polívky.. a pak s mamkou něco udělat.. ale samotnou mě to nenapadne prostě.. když dostanu pokyn SMSkou, co a jak mám uvařit, tak to uvařím sakra.. ale když už uvařím, tak začne řvát, jak mě může někdo svěřit sklo-keramickou desku.. já určitě ten barák jednou podpálím podle jeho mínění.. to mám na čele vytetováno - pozor, nebezpečí úrazu ???
*****
někdy mě vážně tady ze všeho jebe.. a co víc.. donesla jsem dědovi dolů oběd.. a mám dojem, že čtyřikrát, možná pětkrát nebo šestkrát jsem mu opakovala, že to má všechno sníst.. a že sem k němu nikdo nepřijde na oběd, že to je pro něho a tak dále.. a pak mi furt dokola říkal, že je "najedenej" a to měl kurvaGee jenom polívku.. a furt žvatlal to samý.. tak jsem se na něj vysrala a šla jsem nahoru.. strýc šel pro talíř, aby se dal do myčky.. a co myslíte? zase se toho ani nedotkl.. ale vůbec.. ale on už nežere tolik dní!! ehm.. je mi to vlastně jedno.. na mě taky nikdo nebere ohledy..
*****
jo.. taky.. moc kecám.. když chci promluvit, tak jen u oběda, protože jindy, než v čase na žrádlo mě mimo moje doupě neuvidíte.. podívám se na zprávy, na odpolední i večerní a to je všechno.. snídaně.. oběd.. kafe.. svačina.. večeře.. noční hrabání v lednici (ale to mě nikdo nevidí, páč už všichni spí) proč jinak bych měla vylízat? jenom si hned najdou nějaký kraviny, aby mě otravovali.. a to se s nima chci jenom bavit.. a jenom se začnu bavit, tak hned: "ty vole, ty se chceš bavit, ale meleš jenom samý krávoviny.." krávoviny - v překladu moje problémy a deprese.. díky rodinko.. seru na nějaký vypovídávání.. už NIKDY..
*****
no.. a jdu končit.. pa.. nemám náladu.. vrátím se k Zoey, ta mě neotravuje ani po mě nic nechce a nemá na mě blbý připomínky.. Gee vás opatruj ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Misha Misha | Web | 27. února 2010 v 23:17 | Reagovat

Tu tvoji rodinu ti teda nezávidím. I když někdy si nezávidím ani tu mojí. :D
Díky, že soucítíš.  :-D
A co to čteš za knížky?
Ta svíčka je vážně krásná.

2 Tiska Tiska | Web | 28. února 2010 v 8:52 | Reagovat

:-)  svíčka pěkná, já si k vánocům koupila sadu s vonnými oleji a taky je to fajn. Akorát je těžké sehnat nějaký dobrý olejík.
Knížky jsou fajn, a divím se, že když jsi doma, nečteš víc :-) Já nechodit do školy, tak jsem 2x týdně v knihovně :-D

3 Tomáš Tomáš | Web | 1. března 2010 v 20:26 | Reagovat

Svíčka je pěkná(sestra je taky zbírá)o knížkách jsem už psal,čtu moc rád.Hlavně SCI-FI.V každé rodině je něco,vůbec nic si z toho nedělej.Takovej je život.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.